Finale uitslagen en standen

1e & 2de plaats - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
HHC
Topklasse Landelijk Zaterdag
WVV (zon)
1F Noord Zondag
Thuis Uit    
HHC
8. Gersom Klok
14. Glenn Kobussen
38. Glenn Kobussen
WVV (zon)
1. Marcel Smit
6. Marcel Smit
9. Marcel Smit
14. Bert Jan Haaijer
19. Joost Siemens
35. Glenn Kobussen e.d.
37. Marcel Smit
3-7
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
WVV (zon)
1 1 0 0 3 7 3 4
HHC
1 0 0 1 0 3 7 -4

3de & 4de plaats - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
Dalen
3C Noord Zondag
HODO
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Dalen
3. Jurgen Belga
14. Tijmen Venhorst
16. Erik Scholten
HODO
3-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dalen
1 1 0 0 3 3 0 3
HODO
1 0 0 1 0 0 3 -3

5de & 6de plaats - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
HZVV
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
Sc Erica
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
HZVV
14. Pim de Jonge
19. Erwin Breukelman
Sc Erica
3. Kelvin Jager
5. Kelvin Jager
9. Roy Jagt
2-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Sc Erica
1 1 0 0 3 3 2 1
HZVV
1 0 0 1 0 2 3 -1

A - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
HHC
Topklasse Landelijk Zaterdag
HODO
3C Noord Zondag
HZVV
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
Thuis Uit    
HHC
1. Gersom Klok
6. Dennis Krohne
13. Bjorn Zwikker
24. Gersom Klok
HODO
14. Paul Balde
4-1
HHC
3. Pim de Jonge e.d.
10. Bjorn Zwikker
10. Dennis Krohne
19. Gersom Klok
24. Lars Offringa
HZVV
13. Marco Hartman
5-1
HZVV
13. Stefan Benjamins
16. Brian Leepel
HODO
1. Jordi Beeksma
9. Jordi Beeksma
2-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HHC
2 2 0 0 6 9 2 7
HODO
2 0 1 1 1 3 6 -3
HZVV
2 0 1 1 1 3 7 -4

B - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
WVV (zon)
1F Noord Zondag
Dalen
3C Noord Zondag
Sc Erica
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
WVV (zon)
2. Wouter Valeton
14. Marcel Smit
19. Marcel Smit
Dalen
7. Thijmen Venhorst
3-1
WVV (zon)
8. Jordi Sanders
8. Jordi Sanders
10. Bert Jan Haaijer
13. Wouter Valeton
20. Joost Siemens
25. Thom vd Veen
Sc Erica
18. Norman Loves
23. Ron Beukers
6-2
Sc Erica
Dalen
3. Erik Scholten
0-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
WVV (zon)
2 2 0 0 6 9 3 6
Dalen
2 1 0 1 3 2 3 -1
Sc Erica
2 0 0 2 0 2 7 -5

Kruisfinale 1 - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
HHC
Topklasse Landelijk Zaterdag
Dalen
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
HHC
1. Gersom Klok
2. Lars Offringa
8. Gersom Klok
12. Bjorn Zwikker
21. Dennis Krohne
Dalen
17.Steven Balstra
5-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HHC
1 1 0 0 3 5 1 4
Dalen
1 0 0 1 0 1 5 -4

Kruisfinale 2 - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
WVV (zon)
1F Noord Zondag
HODO
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
WVV (zon)
7. Bert Jan Haaijer
12. Joost Siemens
20. Thom vd Veen
HODO
3-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
WVV (zon)
1 1 0 0 3 3 0 3
HODO
1 0 0 1 0 0 3 -3

Wedstrijddagen

  • 23-12-2017 18:00 - Voorronde
  • 27-12-2017 18:00 - Kwartfinale
  • 30-12-2017 18:00 - Halve finale
  • 03-01-2018 18:00 - Tussenronde
  • 06-01-2018 11:00 - Finale

Entree 2016/2017

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

Via contactformulier