Halve finale uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
VKW
1F Noord Zondag
Sc Erica
2L Noord Zondag
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Thuis Uit    
Sc Erica
Hoogeveen (zon)
3-1
SVBO (zon)
de Weide
4-2
Hoogeveen (zon)
VKW
1-3
Sc Erica
SVBO (zon)
2-0
VKW
de Weide
2-2
Hoogeveen (zon)
SVBO (zon)
1-3
VKW
Sc Erica
0-1
de Weide
Hoogeveen (zon)
3-2
SVBO (zon)
VKW
3-0
de Weide
Sc Erica
0-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Sc Erica
4 3 1 0 10 6 1 5
SVBO (zon)
4 3 0 1 9 10 5 5
de Weide
4 1 2 1 5 7 8 -1
VKW
4 1 1 2 4 5 7 -2
Hoogeveen (zon)
4 0 0 4 0 5 12 -7

B - de Citadel, Dedemsvaart

Vereniging Klasse Regio  
HZVV
1E Noord Zaterdag
Kloosterhaar
3D Oost Zaterdag
Elim
3D Noord Zaterdag
Rolder Boys
2L Noord Zondag
Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Elim
Rolder Boys
2-2
Klazienaveen
HZVV
1-4
Rolder Boys
Kloosterhaar
2-0
Elim
Klazienaveen
3-2
Kloosterhaar
HZVV
0-3
Rolder Boys
Klazienaveen
1-2
Kloosterhaar
Elim
1-1
HZVV
Rolder Boys
1-2
Klazienaveen
Kloosterhaar
1-2
HZVV
Elim
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HZVV
4 3 0 1 9 9 3 6
Rolder Boys
4 2 1 1 7 7 5 2
Elim
4 1 2 1 5 6 6 0
Kloosterhaar
4 1 1 2 4 3 7 -4
Klazienaveen
4 1 0 3 3 6 10 -4

C - Zwembadweg (t/m editie 39), Hoogeveen

Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
HHC
Topklasse Landelijk Zaterdag
Valthermond
2L Noord Zondag
Marienberg
3D Oost Zaterdag
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Valthermond
Marienberg
1-0
Gramsbergen
Noordscheschut
0-2
Marienberg
HHC
1-3
Valthermond
Gramsbergen
3-1
HHC
Noordscheschut
3-0
Marienberg
Gramsbergen
2-2
HHC
Valthermond
4-0
Noordscheschut
Marienberg
3-2
Gramsbergen
HHC
0-3
Noordscheschut
Valthermond
3-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HHC
4 4 0 0 12 13 1 12
Noordscheschut
4 2 1 1 7 8 8 0
Valthermond
4 2 1 1 7 7 8 -1
Marienberg
4 0 1 3 1 5 9 -4
Gramsbergen
4 0 1 3 1 3 10 -7

D - 't Grootveld, Dalen

Vereniging Klasse Regio  
Dalen
3C Noord Zondag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
DOS '37
1D Oost Zaterdag
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
Zwartemeerse Boys
5E Noord Zondag
Thuis Uit    
DOS '37
Nieuw Buinen
1-2
Zwartemeerse Boys
Dalen
0-1
Nieuw Buinen
MSC
4-2
DOS '37
Zwartemeerse Boys
3-0
MSC
Dalen
2-1
Nieuw Buinen
Zwartemeerse Boys
3-0
MSC
DOS '37
2-2
Dalen
Nieuw Buinen
4-1
Zwartemeerse Boys
MSC
1-9
Dalen
DOS '37
5-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dalen
4 3 0 1 9 11 3 8
Nieuw Buinen
4 3 0 1 9 10 7 3
MSC
4 2 1 1 7 15 8 7
DOS '37
4 1 1 2 4 6 9 -3
Zwartemeerse Boys
4 0 0 4 0 1 16 -15

E - de Eendracht, Zwartemeer

Vereniging Klasse Regio  
WVV (zon)
1F Noord Zondag
TEVV
1F Noord Zondag
HODO
4E Noord Zondag
Dedemsvaart
2L Noord Zondag
Vitesse '63
4E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
HODO
Dedemsvaart
2-2
Vitesse '63
WVV (zon)
1-3
Dedemsvaart
TEVV
2-3
HODO
Vitesse '63
4-0
TEVV
WVV (zon)
2-7
Dedemsvaart
Vitesse '63
1-1
TEVV
HODO
0-2
WVV (zon)
Dedemsvaart
5-2
Vitesse '63
TEVV
3-3
WVV (zon)
HODO
2-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
WVV (zon)
4 3 1 0 10 17 7 10
HODO
4 2 2 0 8 10 4 6
TEVV
4 1 1 2 4 8 14 -6
Dedemsvaart
4 0 2 2 2 7 11 -4
Vitesse '63
4 0 2 2 2 5 11 -6

Entree 2018/2019

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl