Deelnemers - 38e editie

  Vereniging Klasse Regio  
1.
Achilles 1894
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
2.
Avereest
4D Oost Zaterdag
3.
Balkbrug
4E Noord Zondag
4.
Bargeres
4D Noord Zondag
5.
Beilen
2L Noord Zondag
6.
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
7.
Borger
4E Noord Zaterdag
8.
Bruchterveld
4D Oost Zaterdag
9.
CEC
3C Noord Zondag
10.
CSVC
4E Noord Zaterdag
11.
Daarlerveen
4D Oost Zaterdag
12.
Dalen
3C Noord Zondag
13.
de Weide
2J Noord Zaterdag
14.
Dedemsvaart
2L Noord Zondag
15.
DKB '44
4D Oost Zaterdag
16.
DOS '63
5A Noord Zondag
17.
Drenthina
2J Noord Zaterdag
18.
Drienerlo
3D Oost Zaterdag
19.
DSC '65
4D Noord Zondag
20.
Dwingeloo
3D Noord Zondag
21.
DZOH
2J Noord Zaterdag
22.
Edon
4C Oost Zaterdag
23.
EEC
5F Noord Zondag
24.
EHS '85
4D Noord Zondag
25.
Elim
4E Noord Zaterdag
26.
Emmen
1F Noord Zondag
27.
EMMS
3C Noord Zondag
28.
Erica '86
5E Noord Zaterdag
29.
Fit Boys
3D Noord Zaterdag
30.
Germanicus
2L Noord Zondag
31.
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
32.
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
33.
HHC
Topklasse Landelijk Zaterdag
34.
HHCombi
5F Noord Zondag
35.
HODO
3C Noord Zondag
36.
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
37.
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
38.
Hoogeveen (zon)
1F Noord Zondag
39.
Hulzense Boys
2H Oost Zaterdag
40.
HZVV
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
41.
Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
42.
Kloosterhaar
3D Oost Zaterdag
43.
KSC
5F Noord Zondag
44.
Lemele
4D Oost Zaterdag
45.
Lutten
3D Noord Zaterdag
46.
Marienberg
3D Oost Zaterdag
47.
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
48.
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
49.
Nieuwleusen
2J Noord Zaterdag
50.
NKVV
5E Noord Zaterdag
51.
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
52.
NWVV
4E Noord Zaterdag
53.
OVC '21
3C Noord Zondag
54.
OZC
3D Noord Zaterdag
55.
Pesse (zat)
5E Noord Zaterdag
56.
Pesse (zon)
4E Noord Zondag
57.
Protos
4D Noord Zondag
58.
Raptim
2L Noord Zondag
59.
Rolder Boys
1F Noord Zondag
60.
Ruinen
4E Noord Zondag
61.
Sc Angelslo
5E Noord Zaterdag
62.
Sc Erica
2L Noord Zondag
63.
Sc Roswinkel
5F Noord Zondag
64.
SCD '83
3D Noord Zaterdag
65.
Schoonebeek
4D Noord Zondag
66.
SCN
3D Noord Zaterdag
67.
SETA
5F Noord Zaterdag
68.
SJS
4E Noord Zaterdag
69.
Sleen
3C Noord Zondag
70.
Sleen (zat)
4D Noord Zaterdag
71.
Sportl. Vroomshoop
4A Oost Zondag
72.
SVBC
5F Noord Zondag
73.
SVBO (zat)
4E Noord Zaterdag
74.
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
75.
SVV '04
3C Noord Zondag
76.
Sweel (zat)
4E Noord Zaterdag
77.
Sweel (zon)
4D Noord Zondag
78.
Ter Apel '96 (zon)
3C Noord Zondag
79.
TEVV
1F Noord Zondag
80.
Titan
4D Noord Zondag
81.
Twedo (zat)
5E Noord Zaterdag
82.
Twedo (zon)
3C Noord Zondag
83.
Valther Boys
4D Noord Zondag
84.
Valthermond
2L Noord Zondag
85.
VIOS
5F Noord Zondag
86.
Vitesse '63
4A Noord Zaterdag
87.
VKW
2L Noord Zondag
88.
Voorw. Westerhaar
2H Oost Zaterdag
89.
VVAK
4D Noord Zaterdag
90.
Weerdinge
3C Noord Zondag
91.
Weiteveense Boys
4D Noord Zondag
92.
Westerlee
5A Noord Zaterdag
93.
Wijster
4E Noord Zondag
94.
Witteveense Boys
4D Noord Zondag
95.
WVV (zon)
1F Noord Zondag
96.
Zandpol
5F Noord Zondag
97.
Zuidwolde
2L Noord Zondag
98.
Zwartemeer
3C Noord Zondag
99.
Zwartemeerse Boys
4D Noord Zondag
100.
ZZVV
3D Noord Zaterdag

Entree 2016/2017

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

Via contactformulier