Voorronde uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
D. Pals
E.M. vd Hoek
Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
1F Noord Zondag
Ter Apel '96 (zon)
3C Noord Zondag
Weerdinge
4D Noord Zondag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Sc Angelslo
4D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Weerdinge
SVBO (zon)
1-2
Sc Angelslo
Hoogeveen (zon)
1-3
SVBO (zon)
Ter Apel '96 (zon)
6-1
Weerdinge
Sc Angelslo
2-2
Ter Apel '96 (zon)
Hoogeveen (zon)
1-3
SVBO (zon)
Sc Angelslo
2-0
Ter Apel '96 (zon)
Weerdinge
2-1
Hoogeveen (zon)
SVBO (zon)
3-2
Sc Angelslo
Ter Apel '96 (zon)
5-0
Hoogeveen (zon)
Weerdinge
7-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zon)
4 4 0 0 12 16 6 10
SVBO (zon)
4 3 0 1 9 12 5 7
Sc Angelslo
4 1 1 2 4 8 7 1
Ter Apel '96 (zon)
4 1 0 3 3 4 15 -11
Weerdinge
4 0 1 3 1 6 13 -7

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
G.Erkin
A. Blauwgeers
Vereniging Klasse Regio  
SCD '83
3D Noord Zaterdag
de Weide
2J Noord Zaterdag
Balkbrug
5A Noord Zondag
Elim
3D Noord Zaterdag
Dedemsvaart
3D Noord Zondag
Thuis Uit    
Balkbrug
Elim
0-4
Dedemsvaart
SCD '83
3-0
Elim
de Weide
2-1
Balkbrug
Dedemsvaart
2-6
de Weide
SCD '83
3-2
Elim
Dedemsvaart
1-1
de Weide
Balkbrug
6-1
SCD '83
Elim
1-5
Dedemsvaart
de Weide
4-1
SCD '83
Balkbrug
6-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dedemsvaart
4 3 1 0 10 14 4 10
Elim
4 3 1 0 10 12 3 9
de Weide
4 2 0 2 6 11 9 2
SCD '83
4 1 0 3 3 9 13 -4
Balkbrug
4 0 0 4 0 5 22 -17

C - Zwembadweg, Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
J. Klinkhamer
D. Caglak
Vereniging Klasse Regio  
WVV (zon)
1F Noord Zondag
Ruinen
3D Noord Zondag
Noordscheschut
2J Noord Zaterdag
Dwingeloo
3D Noord Zondag
Marienberg
3D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Noordscheschut
Dwingeloo
3-1
Marienberg
WVV (zon)
0-4
Dwingeloo
Ruinen
0-1
Noordscheschut
Marienberg
3-1
Ruinen
WVV (zon)
0-8
Dwingeloo
Marienberg
2-1
Ruinen
Noordscheschut
1-4
WVV (zon)
Dwingeloo
4-3
Marienberg
Ruinen
2-3
WVV (zon)
Noordscheschut
0-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
WVV (zon)
4 3 1 0 10 16 3 13
Noordscheschut
4 3 1 0 10 10 3 7
Ruinen
4 2 0 2 6 5 14 -9
Dwingeloo
4 1 0 3 3 6 9 -3
Marienberg
4 0 0 4 0 4 12 -8

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
D. Adema
K. Kooistra
Vereniging Klasse Regio  
Dalen
3C Noord Zondag
Zandpol
5E Noord Zondag
Raptim
2L Noord Zondag
DSC '65
4D Noord Zondag
SVV '04
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Raptim
DSC '65
1-0
SVV '04
Dalen
0-3
DSC '65
Zandpol
2-1
Raptim
SVV '04
4-2
Zandpol
Dalen
0-3
DSC '65
SVV '04
2-1
Zandpol
Raptim
0-7
Dalen
DSC '65
2-0
SVV '04
Zandpol
4-1
Dalen
Raptim
2-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dalen
4 4 0 0 12 10 1 9
Raptim
4 3 0 1 9 13 4 9
DSC '65
4 2 0 2 6 4 5 -1
SVV '04
4 1 0 3 3 7 10 -3
Zandpol
4 0 0 4 0 2 16 -14

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
F. Spreen
E. Swiers
Vereniging Klasse Regio  
Sleen (zat)
4D Noord Zaterdag
HZVV
1E Noord Zaterdag
Zwartemeerse Boys
4D Noord Zondag
Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
Weiteveense Boys
5E Noord Zondag
Thuis Uit    
Zwartemeerse Boys
Klazienaveen
2-2
Weiteveense Boys
Sleen (zat)
0-2
Klazienaveen
HZVV
2-3
Zwartemeerse Boys
Weiteveense Boys
3-0
HZVV
Sleen (zat)
8-1
Klazienaveen
Weiteveense Boys
6-1
HZVV
Zwartemeerse Boys
0-0
Sleen (zat)
Klazienaveen
1-6
Weiteveense Boys
HZVV
1-2
Sleen (zat)
Zwartemeerse Boys
1-7
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HZVV
4 3 1 0 10 13 4 9
Zwartemeerse Boys
4 2 2 0 8 12 3 9
Klazienaveen
4 2 1 1 7 16 7 9
Sleen (zat)
4 1 0 3 3 5 21 -16
Weiteveense Boys
4 0 0 4 0 2 13 -11

F - de Beek, Hardenberg

Scheidsrechter(s)
H. de Graaf
H. Dupont
Vereniging Klasse Regio  
Drienerlo
3D Oost Zaterdag
Bruchterveld
4D Noord Zaterdag
HHC
Topklasse Landelijk Zaterdag
Nieuwleusen
3C Oost Zaterdag
Hulzense Boys
2H Oost Zaterdag
Thuis Uit    
HHC
Nieuwleusen
8-0
Hulzense Boys
Drienerlo
2-4
Nieuwleusen
Bruchterveld
4-1
HHC
Hulzense Boys
4-0
Bruchterveld
Drienerlo
1-1
Nieuwleusen
Hulzense Boys
3-1
Bruchterveld
HHC
1-2
Drienerlo
Nieuwleusen
6-2
Hulzense Boys
Bruchterveld
3-4
Drienerlo
HHC
0-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HHC
4 4 0 0 12 16 1 15
Drienerlo
4 2 1 1 7 11 7 4
Nieuwleusen
4 2 0 2 6 9 16 -7
Bruchterveld
4 1 1 2 4 7 10 -3
Hulzense Boys
4 0 0 4 0 6 15 -9

G - Esdal, Emmen

Scheidsrechter(s)
A. Wigchers
R. Smit
Vereniging Klasse Regio  
Emmen
1F Noord Zondag
Bargeres
3C Noord Zondag
Drenthina
1E Noord Zaterdag
Sleen
3C Noord Zondag
EHS '85
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Drenthina
Sleen
4-1
EHS '85
Emmen
2-4
Sleen
Bargeres
1-1
Drenthina
EHS '85
1-5
Bargeres
Emmen
1-3
Sleen
EHS '85
5-6
Bargeres
Drenthina
1-0
Emmen
Sleen
11-1
EHS '85
Bargeres
1-4
Emmen
Drenthina
2-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Emmen
4 4 0 0 12 20 4 16
Bargeres
4 2 1 1 7 7 5 2
EHS '85
4 2 0 2 6 14 14 0
Drenthina
4 1 0 3 3 5 9 -4
Sleen
4 0 1 3 1 8 22 -14

H - Mondenhal, Nw. Weerdinge

Scheidsrechter(s)
H. Boland
L. Koster
Vereniging Klasse Regio  
Titan
3C Noord Zondag
NWVV
4D Noord Zaterdag
Valthermond
2L Noord Zondag
KSC
4D Noord Zondag
Westerlee
5A Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Valthermond
KSC
6-1
Westerlee
Titan
5-2
KSC
NWVV
4-4
Valthermond
Westerlee
2-0
NWVV
Titan
1-4
KSC
Westerlee
1-2
NWVV
Valthermond
4-4
Titan
KSC
9-2
Westerlee
NWVV
3-1
Titan
Valthermond
2-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Westerlee
4 3 0 1 9 10 6 4
Valthermond
4 2 2 0 8 14 7 7
Titan
4 2 1 1 7 17 10 7
NWVV
4 0 2 2 2 10 15 -5
KSC
4 0 1 3 1 8 21 -13

I - Carrousel, Ommen

Scheidsrechter(s)
B. Kamman
H.A.J. Nijhuis
Vereniging Klasse Regio  
OZC
2H Oost Zaterdag
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
Voorw. Westerhaar
3D Oost Zaterdag
OVC '21
4E Noord Zondag
Avereest
4D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Voorw. Westerhaar
OVC '21
1-1
Avereest
OZC
0-1
OVC '21
Bergentheim
5-3
Voorw. Westerhaar
Avereest
2-0
Bergentheim
OZC
2-2
OVC '21
Avereest
3-1
Bergentheim
Voorw. Westerhaar
3-1
OZC
OVC '21
1-5
Avereest
Bergentheim
0-4
OZC
Voorw. Westerhaar
8-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
OVC '21
4 3 1 0 10 14 6 8
Bergentheim
4 2 1 1 7 12 8 4
OZC
4 2 1 1 7 12 8 4
Voorw. Westerhaar
4 1 1 2 4 5 12 -7
Avereest
4 0 0 4 0 1 10 -9

J - de Borkerkoel, Westerbork

Scheidsrechter(s)
H.A. Kuperus
W. Drenth
Vereniging Klasse Regio  
VKW
1F Noord Zondag
Rolder Boys
2L Noord Zondag
Hoogeveen (zat)
4D Noord Zaterdag
Vitesse '63
3D Noord Zaterdag
Witteveense Boys
5E Noord Zondag
Thuis Uit    
Hoogeveen (zat)
Vitesse '63
3-2
Witteveense Boys
VKW
2-3
Vitesse '63
Rolder Boys
2-2
Hoogeveen (zat)
Witteveense Boys
4-4
Rolder Boys
VKW
2-0
Vitesse '63
Witteveense Boys
6-2
Rolder Boys
Hoogeveen (zat)
4-0
VKW
Vitesse '63
8-4
Witteveense Boys
Rolder Boys
0-8
VKW
Hoogeveen (zat)
4-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Rolder Boys
4 3 1 0 10 16 2 14
VKW
4 3 0 1 9 15 9 6
Vitesse '63
4 1 1 2 4 14 15 -1
Hoogeveen (zat)
4 1 1 2 4 8 14 -6
Witteveense Boys
4 0 1 3 1 8 21 -13

K - het Noorderslag, Slagharen

Scheidsrechter(s)
K. Geertsema
F. Mobach
Vereniging Klasse Regio  
EMMS
4D Noord Zondag
DKB '44
4D Noord Zaterdag
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
Lutten
3D Noord Zaterdag
DOS '63
5A Noord Zondag
Thuis Uit    
Hardenberg '85
Lutten
3-3
DOS '63
EMMS
0-8
Lutten
DKB '44
3-1
Hardenberg '85
DOS '63
4-0
DKB '44
EMMS
2-3
Lutten
DOS '63
7-0
DKB '44
Hardenberg '85
1-3
EMMS
Lutten
2-2
DOS '63
DKB '44
2-2
EMMS
Hardenberg '85
2-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
EMMS
4 3 1 0 10 15 5 10
Lutten
4 2 2 0 8 15 6 9
Hardenberg '85
4 2 1 1 7 11 6 5
DKB '44
4 0 1 3 1 6 11 -5
DOS '63
4 0 1 3 1 2 21 -19

L - Veenoord, Veenoord

Scheidsrechter(s)
A. de Vries
E. Zomer
Vereniging Klasse Regio  
Twedo (zon)
3C Noord Zondag
DZOH
2J Noord Zaterdag
Schoonebeek
4D Noord Zondag
Twedo (zat)
5E Noord Zaterdag
Protos
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Schoonebeek
Twedo (zat)
2-4
Protos
Twedo (zon)
1-1
Twedo (zat)
DZOH
0-8
Schoonebeek
Protos
2-1
DZOH
Twedo (zon)
3-1
Twedo (zat)
Protos
0-6
DZOH
Schoonebeek
4-0
Twedo (zon)
Twedo (zat)
6-1
Protos
DZOH
1-5
Twedo (zon)
Schoonebeek
2-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
DZOH
4 4 0 0 12 20 2 18
Twedo (zon)
4 2 1 1 7 10 6 4
Protos
4 1 1 2 4 9 8 1
Schoonebeek
4 1 0 3 3 5 11 -6
Twedo (zat)
4 1 0 3 3 5 22 -17

M - Gramsbergen, Gramsbergen

Scheidsrechter(s)
W. Simons
G.H.J. Hegterler
Vereniging Klasse Regio  
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
Lemele
3D Oost Zaterdag
Daarlerveen
4D Oost Zaterdag
Kloosterhaar
3D Oost Zaterdag
Sportl. Vroomshoop
4A Oost Zondag
Thuis Uit    
Daarlerveen
Kloosterhaar
0-9
Sportl. Vroomshoop
Gramsbergen
1-2
Kloosterhaar
Lemele
2-0
Daarlerveen
Sportl. Vroomshoop
0-4
Lemele
Gramsbergen
0-2
Kloosterhaar
Sportl. Vroomshoop
2-2
Lemele
Daarlerveen
4-1
Gramsbergen
Kloosterhaar
3-1
Sportl. Vroomshoop
Lemele
2-1
Gramsbergen
Daarlerveen
10-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Gramsbergen
4 4 0 0 12 17 2 15
Kloosterhaar
4 2 1 1 7 14 5 9
Sportl. Vroomshoop
4 2 1 1 7 9 5 4
Lemele
4 1 0 3 3 5 7 -2
Daarlerveen
4 0 0 4 0 1 27 -26

N - Drenthehal, Beilen

Scheidsrechter(s)
J. de Groot
G. Smid - Koerntjes
Vereniging Klasse Regio  
Fit Boys
3D Noord Zaterdag
Achilles 1894
1F Noord Zondag
Beilen
2L Noord Zondag
Wijster
4E Noord Zondag
HHCombi
5F Noord Zondag
Thuis Uit    
Beilen
Wijster
4-0
HHCombi
Fit Boys
0-3
Wijster
Achilles 1894
0-4
Beilen
HHCombi
6-2
Achilles 1894
Fit Boys
3-2
Wijster
HHCombi
4-0
Achilles 1894
Beilen
1-0
Fit Boys
Wijster
1-1
HHCombi
Achilles 1894
0-10
Fit Boys
Beilen
0-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Achilles 1894
4 4 0 0 12 18 2 16
Beilen
4 2 1 1 7 10 3 7
Fit Boys
4 1 2 1 5 6 4 2
Wijster
4 1 1 2 4 5 9 -4
HHCombi
4 0 0 4 0 2 23 -21

O - de Marke, Hollandscheveld

Scheidsrechter(s)
B. Spijkerman
B vd Ham
Vereniging Klasse Regio  
HODO
3D Noord Zondag
SCN
4D Noord Zaterdag
Edon
4C Oost Zaterdag
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
Pesse (zon)
4E Noord Zondag
Thuis Uit    
Edon
Hollandscheveld
3-3
Pesse (zon)
HODO
1-2
Hollandscheveld
SCN
3-1
Edon
Pesse (zon)
3-1
SCN
HODO
0-4
Hollandscheveld
Pesse (zon)
2-0
SCN
Edon
1-3
HODO
Hollandscheveld
2-1
Pesse (zon)
SCN
2-2
HODO
Edon
5-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HODO
4 4 0 0 12 13 3 10
Hollandscheveld
4 2 1 1 7 9 6 3
Edon
4 2 1 1 7 10 10 0
Pesse (zon)
4 0 1 3 1 4 9 -5
SCN
4 0 1 3 1 4 12 -8

P - Erica, Erica

Scheidsrechter(s)
D. Wessels
J. Venema
Vereniging Klasse Regio  
Sc Erica
1F Noord Zondag
Zwartemeer
3C Noord Zondag
SVBO (zat)
4D Noord Zaterdag
Erica '86
5E Noord Zaterdag
SVBC
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
SVBO (zat)
Erica '86
1-0
SVBC
Sc Erica
1-7
Erica '86
Zwartemeer
1-5
SVBO (zat)
SVBC
3-2
Zwartemeer
Sc Erica
1-4
Erica '86
SVBC
0-2
Zwartemeer
SVBO (zat)
4-3
Sc Erica
Erica '86
17-1
SVBC
Zwartemeer
3-3
Sc Erica
SVBO (zat)
6-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Sc Erica
4 4 0 0 12 34 4 30
Zwartemeer
4 2 1 1 7 13 11 2
SVBO (zat)
4 2 0 2 6 8 12 -4
SVBC
4 1 1 2 4 8 13 -5
Erica '86
4 0 0 4 0 2 25 -23

Q - de Koel, Borger

Scheidsrechter(s)
B. Oord
H. Koerntjes - Smid
Vereniging Klasse Regio  
Borger
3D Noord Zaterdag
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
EEC
5E Noord Zondag
Sweel (zat)
4D Noord Zaterdag
SJS
4E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
EEC
Sweel (zat)
1-3
SJS
Borger
2-4
Sweel (zat)
Nieuw Buinen
2-3
EEC
SJS
2-0
Nieuw Buinen
Borger
4-1
Sweel (zat)
SJS
3-2
Nieuw Buinen
EEC
5-3
Borger
Sweel (zat)
4-1
SJS
Nieuw Buinen
1-2
Borger
EEC
5-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Nieuw Buinen
4 4 0 0 12 14 7 7
Borger
4 3 0 1 9 14 7 7
Sweel (zat)
4 2 0 2 6 9 10 -1
EEC
4 1 0 3 3 6 13 -7
SJS
4 0 0 4 0 5 11 -6

R - de Klabbe, Emmer Compascuum

Scheidsrechter(s)
J. Letteboer
G. Ekkel
Vereniging Klasse Regio  
CEC
3C Noord Zondag
Sc Roswinkel
5E Noord Zondag
TEVV
1F Noord Zondag
SETA
5F Noord Zaterdag
Valther Boys
5E Noord Zondag
Thuis Uit    
TEVV
SETA
8-0
Valther Boys
CEC
2-4
SETA
Sc Roswinkel
1-3
TEVV
Valther Boys
3-0
Sc Roswinkel
CEC
0-4
SETA
Valther Boys
3-4
Sc Roswinkel
TEVV
0-3
CEC
SETA
9-0
Valther Boys
Sc Roswinkel
3-4
CEC
TEVV
2-5
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
TEVV
4 4 0 0 12 19 2 17
CEC
4 3 0 1 9 19 7 12
Sc Roswinkel
4 2 0 2 6 7 11 -4
Valther Boys
4 1 0 3 3 9 14 -5
SETA
4 0 0 4 0 4 24 -20

S - Drostenhal, Coevorden

Scheidsrechter(s)
G. Maathuis
M. Soner
Vereniging Klasse Regio  
Germanicus
2L Noord Zondag
CSVC
3D Noord Zaterdag
VIOS
5E Noord Zondag
NKVV
4D Noord Zaterdag
Sweel (zon)
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
VIOS
NKVV
2-3
Sweel (zon)
Germanicus
0-9
NKVV
CSVC
0-1
VIOS
Sweel (zon)
2-1
CSVC
Germanicus
1-2
NKVV
Sweel (zon)
1-2
CSVC
VIOS
3-2
Germanicus
NKVV
12-2
Sweel (zon)
CSVC
2-2
Germanicus
VIOS
9-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Germanicus
4 4 0 0 12 32 6 26
CSVC
4 2 1 1 7 7 6 1
Sweel (zon)
4 1 1 2 4 5 14 -9
VIOS
4 1 0 3 3 9 16 -7
NKVV
4 1 0 3 3 6 17 -11

T - Wessels Boer, Zuidwolde

Scheidsrechter(s)
R. Kleine
D. Lindeboom
Vereniging Klasse Regio  
Zuidwolde
3D Noord Zondag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
VVAK
4D Noord Zaterdag
Pesse (zat)
5E Noord Zaterdag
ZZVV
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
VVAK
Pesse (zat)
1-0
ZZVV
Zuidwolde
2-1
Pesse (zat)
MSC
0-5
VVAK
ZZVV
0-6
MSC
Zuidwolde
5-1
Pesse (zat)
ZZVV
1-3
MSC
VVAK
5-0
Zuidwolde
Pesse (zat)
1-2
ZZVV
MSC
3-7
Zuidwolde
VVAK
0-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
4 4 0 0 12 22 4 18
ZZVV
4 3 0 1 9 14 9 5
VVAK
4 2 0 2 6 3 11 -8
Pesse (zat)
4 1 0 3 3 3 10 -7
Zuidwolde
4 0 0 4 0 3 11 -8

Wedstrijddagen

  • 23-12-2017 18:00 - Voorronde
  • 27-12-2017 18:00 - Kwartfinale
  • 30-12-2017 18:00 - Halve finale
  • 03-01-2018 18:00 - Tussenronde
  • 06-01-2018 11:00 - Finale

Entree 2016/2017

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.A. Stroeve
Eeglaan 87
7742 EC  Coevorden

EMail

Via contactformulier