Finale uitslagen en standen

1e & 2de plaats - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
A. de Vries & H. de Graaf
Tijdwaarneming: J. Letteboer & A. Blauwgeers
Reserve: A.C. van Dooren
Vereniging Klasse Regio  
Rolder Boys
2L Noord Zondag
Sc Erica
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
Rolder Boys
33. Denyal Dzemidzic
39. Tim van Huffelen
Sc Erica
2. Kelvin Jager
10. Robert Torenbosch
31. Robert Torenbosch
35. Roy Jagt
38. Kelvin Jager
2-5
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Sc Erica
1 1 0 0 3 5 2 3
Rolder Boys
1 0 0 1 0 2 5 -3
Rolder Boys
Nog niet bekend.
Sc Erica
1. Jannick Rolink
4. Roy Lit
6. Rick Tubben
7. Niek Rolink
10. Pelle De Vries
11. Damien Koops
12. Justin Meewisse
16. Kjeld Huls
Erwin Sikkes (Trainer)
Evert Veenstra (Leider)
Martin Veenstra (Leider)
Dani (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

3de & 4de plaats - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
S. Aalders & M. Arends
A. de Vries & H. de Graaf
Tijdwaarneming: J. Letteboer & A. Blauwgeers
Reserve: A.C. van Dooren
Vereniging Klasse Regio  
HHC
Topklasse Landelijk Zaterdag
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
HHC
8. Stan Ypenburg
18. Philip Ties
21. Jan Hooiveld
23. Jan Hooiveld
24. Gersom Klok
Noordscheschut
14. Melvin Mol
5-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HHC
1 1 0 0 3 5 1 4
Noordscheschut
1 0 0 1 0 1 5 -4
HHC
Nog niet bekend.
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Robert Benjamins
5. Nick Koster
6. Melvin Mol
7. Danny Kiekebelt
8. Aron Boer
23. Roy Boertien
Andre Mulder (Trainer)
Jerry Hoogeveen (Assistent trainer)
Martin Morsink (Leider)
Freddy Makkes (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

5de & 6de plaats - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
S. Aalders & M. Arends
A. de Vries & H. de Graaf
Tijdwaarneming: J. Letteboer & A. Blauwgeers
Reserve: A.C. van Dooren
Vereniging Klasse Regio  
HZVV
1E Noord Zaterdag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Thuis Uit    
HZVV
8. Rik Broek
8. Arjan Akkerman
SVBO (zon)
1. Mike Reuvers
4. Mike Reuvers
11. Patrick Eberhard
2-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
SVBO (zon)
1 1 0 0 3 3 2 1
HZVV
1 0 0 1 0 2 3 -1
HZVV
20. Luuk Dorland
9. Yoren Popovic
14. Jan Hup
15. Alex Zomer
16. Lorenzo Valente
19. Jos Fidom
22. Milan Ronkes
23. Noah ten Brinke
1. Hidde Streutker
Harold Brunsting (Coach)
Wilfred Poeste (Leider)
Jantinus Mulder (Team manager)
Harm Pronk (Verzorger)
SVBO (zon)
18/19. Lennon Ebeltjes
2. Jelmer Scholtens
3. Stefan Kuper
6. Davy Wessels
9. Roy Jagt
10. Dylan Wessels
11. Ronald Gerdes
17. Rene Wolbers
Herman Benes (Technische staf)
Mark Benes ( Technische staf)
Richard Veringa (Leider)
Frank Kampstra (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Kruisfinale 1 - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
S. Aalders & M. Arends
A. de Vries & H. de Graaf
Tijdwaarneming: J. Letteboer & A. Blauwgeers
Reserve: A.C. van Dooren
Vereniging Klasse Regio  
HHC
Topklasse Landelijk Zaterdag
Rolder Boys
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
HHC
7. Jan Hooiveld
20. Mark Veldmate
Rolder Boys
5. Jeroen Knol
13. Janko Dekker
20. Tim van Huffelen
2-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Rolder Boys
1 1 0 0 3 3 2 1
HHC
1 0 0 1 0 2 3 -1
HHC
Nog niet bekend.
Rolder Boys
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Kruisfinale 2 - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
S. Aalders & M. Arends
A. de Vries & H. de Graaf
Tijdwaarneming: J. Letteboer & A. Blauwgeers
Reserve: A.C. van Dooren
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Sc Erica
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
Noordscheschut
Sc Erica
25. Robert Torenbosch
25. Kelvin Jager
0-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Sc Erica
1 1 0 0 3 2 0 2
Noordscheschut
1 0 0 1 0 0 2 -2
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Robert Benjamins
5. Nick Koster
6. Melvin Mol
7. Danny Kiekebelt
8. Aron Boer
23. Roy Boertien
Andre Mulder (Trainer)
Jerry Hoogeveen (Assistent trainer)
Martin Morsink (Leider)
Freddy Makkes (Verzorger)
Sc Erica
1. Jannick Rolink
4. Roy Lit
6. Rick Tubben
7. Niek Rolink
10. Pelle De Vries
11. Damien Koops
12. Justin Meewisse
16. Kjeld Huls
Erwin Sikkes (Trainer)
Evert Veenstra (Leider)
Martin Veenstra (Leider)
Dani (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Poule A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
S. Aalders & M. Arends
A. de Vries & H. de Graaf
Tijdwaarneming: J. Letteboer & A. Blauwgeers
Reserve: A.C. van Dooren
Vereniging Klasse Regio  
HZVV
1E Noord Zaterdag
Rolder Boys
2L Noord Zondag
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
HZVV
9. Arjan Akkerman
Rolder Boys
3. Ferdi Hidding
12. Denyal Dzemidzic
13. Tim van Huffelen
1-3
Rolder Boys
Noordscheschut
16. Nick Koster
21. Nick Koster
0-2
Noordscheschut
4. Melvin Mol
22. Danny Kiekebelt
HZVV
15. Vincent Coulier
2-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
2 2 0 0 6 4 1 3
Rolder Boys
2 1 0 1 3 3 3 0
HZVV
2 0 0 2 0 2 5 -3
HZVV
20. Luuk Dorland
9. Yoren Popovic
14. Jan Hup
15. Alex Zomer
16. Lorenzo Valente
19. Jos Fidom
22. Milan Ronkes
23. Noah ten Brinke
1. Hidde Streutker
Harold Brunsting (Coach)
Wilfred Poeste (Leider)
Jantinus Mulder (Team manager)
Harm Pronk (Verzorger)
Rolder Boys
Nog niet bekend.
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Robert Benjamins
5. Nick Koster
6. Melvin Mol
7. Danny Kiekebelt
8. Aron Boer
23. Roy Boertien
Andre Mulder (Trainer)
Jerry Hoogeveen (Assistent trainer)
Martin Morsink (Leider)
Freddy Makkes (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Poule B - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
S. Aalders & M. Arends
A. de Vries & H. de Graaf
Tijdwaarneming: J. Letteboer & A. Blauwgeers
Reserve: A.C. van Dooren
Vereniging Klasse Regio  
HHC
Topklasse Landelijk Zaterdag
Sc Erica
2L Noord Zondag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Thuis Uit    
HHC
2. Jan Hooiveld
17. Philip Ties
22. Jan Hooiveld
Sc Erica
1. Kelvin Jager
6. Kelvin Jager
3-2
HHC
1. Jan Hooiveld
17. Jan Hooiveld
18. Mark Veldmate
23. Mark Veldmate
23. Jan Hooiveld
25. Koos Werkman
SVBO (zon)
24. Marc Timmer
6-1
SVBO (zon)
18. Patrick Eberhard
25. Rene Wolbers
Sc Erica
5. Roy Jagt
12. Roy Lit
22. Roy Jagt
24. Robert Torenbosch
25. Robert Torenbosch
2-5
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HHC
2 2 0 0 6 9 3 6
Sc Erica
2 1 0 1 3 7 5 2
SVBO (zon)
2 0 0 2 0 3 11 -8
HHC
Nog niet bekend.
Sc Erica
1. Jannick Rolink
4. Roy Lit
6. Rick Tubben
7. Niek Rolink
10. Pelle De Vries
11. Damien Koops
12. Justin Meewisse
16. Kjeld Huls
Erwin Sikkes (Trainer)
Evert Veenstra (Leider)
Martin Veenstra (Leider)
Dani (Verzorger)
SVBO (zon)
18/19. Lennon Ebeltjes
2. Jelmer Scholtens
3. Stefan Kuper
6. Davy Wessels
9. Roy Jagt
10. Dylan Wessels
11. Ronald Gerdes
17. Rene Wolbers
Herman Benes (Technische staf)
Mark Benes ( Technische staf)
Richard Veringa (Leider)
Frank Kampstra (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Entree 2018/2019

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl