Deelnemers - 40e editie

  Vereniging Klasse Regio  
1.
Achilles 1894
1F Noord Zondag
2.
Avereest
4D Noord Zaterdag
3.
Balkbrug
5A Noord Zondag
4.
Bargeres
3C Noord Zondag
5.
Beilen
2L Noord Zondag
6.
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
7.
Borger
3D Noord Zaterdag
8.
Bruchterveld
4D Noord Zaterdag
9.
CEC
3C Noord Zondag
10.
CSVC
3D Noord Zaterdag
11.
Daarlerveen
4D Oost Zaterdag
12.
Dalen
3C Noord Zondag
13.
De Treffer '16
5E Noord Zondag
14.
de Weide
2J Noord Zaterdag
15.
Dedemsvaart
3D Noord Zondag
16.
DKB '44
4D Noord Zaterdag
17.
DOS '63
5A Noord Zondag
18.
Drenthina
1E Noord Zaterdag
19.
Drienerlo
3D Oost Zaterdag
20.
DSC '65
4D Noord Zondag
21.
DVC '59
4D Noord Zondag
22.
Dwingeloo
3D Noord Zondag
23.
DZOH
2J Noord Zaterdag
24.
EEC
5E Noord Zondag
25.
EHS '85
4D Noord Zondag
26.
Elim
3D Noord Zaterdag
27.
Emmen
1F Noord Zondag
28.
EMMS
4D Noord Zondag
29.
Erica '86
5E Noord Zaterdag
30.
Fit Boys
3D Noord Zaterdag
31.
Germanicus
2L Noord Zondag
32.
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
33.
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
34.
HOC
4D Noord Zondag
35.
HODO
3D Noord Zondag
36.
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
37.
Hoogeveen (zat)
4D Noord Zaterdag
38.
Hoogeveen (zon)
1F Noord Zondag
39.
HZVV
1E Noord Zaterdag
40.
Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
41.
Kloosterhaar
3D Oost Zaterdag
42.
KSC
4D Noord Zondag
43.
Lemele
3D Oost Zaterdag
44.
LEO
3C Noord Zondag
45.
Lutten
3D Noord Zaterdag
46.
Marienberg
3D Oost Zaterdag
47.
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
48.
Muntendam
3B Noord Zondag
49.
Nieuw Balinge
5E Noord Zaterdag
50.
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
51.
NKVV
4D Noord Zaterdag
52.
Noordscheschut
2J Noord Zaterdag
53.
NWVV
4D Noord Zaterdag
54.
Olympia'28
3C Oost Zaterdag
55.
OVC '21
4E Noord Zondag
56.
OZC
2H Oost Zaterdag
57.
Pesse (zat)
5E Noord Zaterdag
58.
Pesse (zon)
4E Noord Zondag
59.
Protos
4D Noord Zondag
60.
Raptim
2L Noord Zondag
61.
Rolder Boys
2L Noord Zondag
62.
Ruinen
3D Noord Zondag
63.
Ruinerwold
2K Noord Zondag
64.
Sc Angelslo
4D Noord Zaterdag
65.
Sc Erica
1F Noord Zondag
66.
Sc Roswinkel
5E Noord Zondag
67.
Sc Stadskanaal
3C Noord Zondag
68.
SCD '83
3D Noord Zaterdag
69.
Schoonebeek
4D Noord Zondag
70.
SCN
4D Noord Zaterdag
71.
Sleen
3C Noord Zondag
72.
Sportl. Vroomshoop
4A Oost Zondag
73.
Staphorst
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
74.
SVBC
4D Noord Zondag
75.
SVBO (zat)
4D Noord Zaterdag
76.
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
77.
SVV '04
3C Noord Zondag
78.
SVV '56
4D Noord Zaterdag
79.
Sweel (zat)
4D Noord Zaterdag
80.
Sweel (zon)
4D Noord Zondag
81.
Ter Apel '96 (zon)
3C Noord Zondag
82.
Tiendeveen
5E Noord Zaterdag
83.
Titan
3C Noord Zondag
84.
Twedo (zon)
3C Noord Zondag
85.
Valther Boys
5E Noord Zondag
86.
Valthermond
2L Noord Zondag
87.
VIOS
5E Noord Zondag
88.
Vitesse '63
3D Noord Zaterdag
89.
VKW
1F Noord Zondag
90.
Voorw. Westerhaar
3D Oost Zaterdag
91.
Weerdinge
4D Noord Zondag
92.
Weiteveense Boys
5E Noord Zondag
93.
Westerlee
5A Noord Zaterdag
94.
Witteveense Boys
5E Noord Zondag
95.
ZAC
2H Oost Zaterdag
96.
Zandpol
5E Noord Zondag
97.
Zuidwolde
3D Noord Zondag
98.
Zwartemeer
3C Noord Zondag
99.
Zwartemeerse Boys
4D Noord Zondag
100.
ZZVV
3D Noord Zaterdag

Wedstrijddagen

  • 23-12-2017 18:00 - Voorronde
  • 27-12-2017 18:00 - Kwartfinale
  • 30-12-2017 18:00 - Halve finale
  • 03-01-2018 18:00 - Tussenronde
  • 06-01-2018 11:00 - Finale

Entree 2016/2017

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.A. Stroeve
Eeglaan 87
7742 EC  Coevorden

EMail

Via contactformulier