Deelnemers - 40e editie

  Vereniging Klasse Regio  
1.
Achilles 1894
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
2.
Avereest
4D Oost Zaterdag
3.
Balkbrug
4E Noord Zondag
4.
Bargeres
4D Noord Zondag
5.
Beilen
2L Noord Zondag
6.
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
7.
Borger
4E Noord Zaterdag
8.
Bruchterveld
4D Oost Zaterdag
9.
CEC
3C Noord Zondag
10.
CSVC
4E Noord Zaterdag
11.
Daarlerveen
4D Oost Zaterdag
12.
Dalen
3C Noord Zondag
13.
De Treffer '16
5F Noord Zondag
14.
de Weide
2J Noord Zaterdag
15.
Dedemsvaart
2L Noord Zondag
16.
DKB '44
4D Oost Zaterdag
17.
DOS '63
5A Noord Zondag
18.
Drenthina
2J Noord Zaterdag
19.
Drienerlo
3D Oost Zaterdag
20.
DSC '65
4D Noord Zondag
21.
DVC '59
4D Noord Zondag
22.
Dwingeloo
3D Noord Zondag
23.
DZOH
2J Noord Zaterdag
24.
EEC
5F Noord Zondag
25.
EHS '85
4D Noord Zondag
26.
Elim
4E Noord Zaterdag
27.
Emmen
1F Noord Zondag
28.
EMMS
3C Noord Zondag
29.
Erica '86
5E Noord Zaterdag
30.
Fit Boys
3D Noord Zaterdag
31.
Germanicus
2L Noord Zondag
32.
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
33.
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
34.
HOC
4D Noord Zondag
35.
HODO
3C Noord Zondag
36.
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
37.
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
38.
Hoogeveen (zon)
1F Noord Zondag
39.
HZVV
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
40.
Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
41.
Kloosterhaar
3D Oost Zaterdag
42.
KSC
5F Noord Zondag
43.
Lemele
4D Oost Zaterdag
44.
LEO
3B Noord Zondag
45.
Lutten
3D Noord Zaterdag
46.
Marienberg
3D Oost Zaterdag
47.
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
48.
Muntendam
3B Noord Zondag
49.
Nieuw Balinge
5E Noord Zaterdag
50.
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
51.
NKVV
5E Noord Zaterdag
52.
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
53.
NWVV
4E Noord Zaterdag
54.
Olympia'28
3C Oost Zaterdag
55.
OVC '21
3C Noord Zondag
56.
OZC
3D Noord Zaterdag
57.
Pesse (zat)
5E Noord Zaterdag
58.
Pesse (zon)
4E Noord Zondag
59.
Protos
4D Noord Zondag
60.
Raptim
2L Noord Zondag
61.
Rolder Boys
1F Noord Zondag
62.
Ruinen
4E Noord Zondag
63.
Ruinerwold
2L Noord Zondag
64.
Sc Angelslo
5E Noord Zaterdag
65.
Sc Erica
2L Noord Zondag
66.
Sc Roswinkel
5F Noord Zondag
67.
Sc Stadskanaal
2L Noord Zondag
68.
SCD '83
3D Noord Zaterdag
69.
Schoonebeek
4D Noord Zondag
70.
SCN
3D Noord Zaterdag
71.
Sleen
3C Noord Zondag
72.
Sportl. Vroomshoop
4A Oost Zondag
73.
Staphorst
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
74.
SVBC
5F Noord Zondag
75.
SVBO (zat)
4E Noord Zaterdag
76.
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
77.
SVV '04
3C Noord Zondag
78.
SVV '56
4D Oost Zaterdag
79.
Sweel (zat)
4E Noord Zaterdag
80.
Sweel (zon)
4D Noord Zondag
81.
Ter Apel '96 (zon)
3C Noord Zondag
82.
Tiendeveen
4E Noord Zaterdag
83.
Titan
4D Noord Zondag
84.
Twedo (zon)
3C Noord Zondag
85.
Valther Boys
4D Noord Zondag
86.
Valthermond
2L Noord Zondag
87.
VIOS
5F Noord Zondag
88.
Vitesse '63
4A Noord Zaterdag
89.
VKW
2L Noord Zondag
90.
Voorw. Westerhaar
2H Oost Zaterdag
91.
Weerdinge
3C Noord Zondag
92.
Weiteveense Boys
4D Noord Zondag
93.
Westerlee
5A Noord Zaterdag
94.
Witteveense Boys
4D Noord Zondag
95.
ZAC
3C Oost Zaterdag
96.
Zandpol
5F Noord Zondag
97.
Zuidwolde
2L Noord Zondag
98.
Zwartemeer
3C Noord Zondag
99.
Zwartemeerse Boys
4D Noord Zondag
100.
ZZVV
3D Noord Zaterdag

Entree 2016/2017

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

Via contactformulier