Finale uitslagen en standen

1e en 2de plaats - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Aalders
Arends H.F.A.
de Vries
de Graaf
Blauwgeers (Tijd)
Letteboer (Tijd)
A. de Vries (Reserve)
Vereniging Klasse Regio  
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
SVBO (zon)
10. Rene Wolbers
14. Rean Bolk
33 Rene Wolbers
Noordscheschut
13. Jos Kroezen
22. Jos Kroezen
34. Melvin Mol
36. Danny Kiekebelt
39. Kevin van Dalen
3-5
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
1 1 0 0 3 5 3 2
SVBO (zon)
1 0 0 1 0 3 5 -2
SVBO (zon)
18/19. Lennon Ebeltjes
2. Nick Hidding
3. Robin Heijne
6. Dave Smit
7. Dani Wittendorp
8. Patrick Eberhard
10. Rean Bolk
17. Rene Wolbers
Richard Veringa (Begeleiding)
Andre Poloukarov (Begeleiding)
Hans Holscher (Begeleiding)
Noordscheschut
1. Alex Padding
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Robert Benjamins
5. Dennis Hooijer
6. Melvin Mol
7. Danny Kiekebelt
8. Aron Boer
9. Jacco Tuinstra
10. Rijnald Vos
23. Jeffrey Koster
Andre Mulder (Trainer)
Jerry Hoogeveen (Begeleider)
Martin Morsink (Begeleider)
Freddy Makkes (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

3de en 4de plaats - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Aalders
Arends H.F.A.
de Vries
de Graaf
Blauwgeers (Tijd)
Letteboer (Tijd)
A. de Vries (Reserve)
Vereniging Klasse Regio  
DZOH
2J Noord Zaterdag
HZVV
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
Thuis Uit    
DZOH
2. Max Heijnen
6. Roy Stroeve
15. Yannick van Duyn
25. Roy Stroeve
HZVV
11. Gerben Rog (e.d)
13. Stan Ypenburg
19. Jordi Beeksma
4-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
DZOH
1 1 0 0 3 4 3 1
HZVV
1 0 0 1 0 3 4 -1
DZOH
1. Nick Schepers
2. Yannick van Duyn
3. Berry Hoogeveen
4. Bastin Boer
5. Jan Velema
6. Gerben Rog
7. Olaf Roos
8. Max Heijnen
9. Marwin van der Meer
10. Roy Stroeve
Alexander Boer (Trainer)
Gert Horstmann (Verzorger)
Harm Engbers (Leider)
HZVV
20. Luuk Dorland
2. Nick Neumann
6. Arjan Akkerman
14. Jan Hup
17. Daymen Doldersum
21. Dilan van Bree
22. Stan Ypenburg
23. Jordi Beeksma
1. Hidde Streutker
Karlo Meppelink (Coach)
Ben Batterink (Assistent)
Harm Pronk (Verzorger)
Wilfred Poeste (Leider)
Jantinus Mulder (Team manager)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

5de en 6de plaats - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Aalders
Arends H.F.A.
de Vries
de Graaf
Blauwgeers (Tijd)
Letteboer (Tijd)
A. de Vries (Reserve)
Vereniging Klasse Regio  
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
Dedemsvaart
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
Nieuw Buinen
20. Robert Tieks
25. Robert Tieks
Dedemsvaart
16. Danny Kuiper
18. Danny Kuiper
Wint na strafschoppen (2-3)
2-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dedemsvaart
1 0 1 0 1 2 2 0
Nieuw Buinen
1 0 1 0 1 2 2 0
Nieuw Buinen
1. Brian de Jonge
2. Frank Schijff
3. Nick Berends
4. Wessel Koomans
5. Robert Tieks
6. Robert Hamming
7. Samad Faraouni
8. Thijs Hateboer
Cor Jongeling (Begeleider)
Gerrit-Jan Spiegelaar (Begeleider)
Dedemsvaart
1. Erik Abbes
4. Kevin Roozendal
5. Twan Dekker
7. Noah Schuurman
9. Jim Veltmaat
11. Danny Kuiper
12. Mark de Boer
17. Niels de Boer
18. Rob Bennink (Res. Keeper)
Richard Kerkdijk (Coach)
William Knol (Coach)
Thijs Iliohan (Leider)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Kruisfinale 1 - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Aalders
Arends H.F.A.
de Vries
de Graaf
Blauwgeers (Tijd)
Letteboer (Tijd)
A. de Vries (Reserve)
Vereniging Klasse Regio  
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
DZOH
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
SVBO (zon)
1. Rean Bolk
13. Nick Hidding
17. Rene Wolbers
25. Patrick Eberhard
DZOH
6. Roy Stroeve
19. Jan Velema
4-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
SVBO (zon)
1 1 0 0 3 4 2 2
DZOH
1 0 0 1 0 2 4 -2
SVBO (zon)
18/19. Lennon Ebeltjes
2. Nick Hidding
3. Robin Heijne
6. Dave Smit
7. Dani Wittendorp
8. Patrick Eberhard
10. Rean Bolk
17. Rene Wolbers
Richard Veringa (Begeleiding)
Andre Poloukarov (Begeleiding)
Hans Holscher (Begeleiding)
DZOH
1. Nick Schepers
2. Yannick van Duyn
3. Berry Hoogeveen
4. Bastin Boer
5. Jan Velema
6. Gerben Rog
7. Olaf Roos
8. Max Heijnen
9. Marwin van der Meer
10. Roy Stroeve
Alexander Boer (Trainer)
Gert Horstmann (Verzorger)
Harm Engbers (Leider)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Kruisfinale 2 - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Aalders
Arends H.F.A.
de Vries
de Graaf
Blauwgeers (Tijd)
Letteboer (Tijd)
A. de Vries (Reserve)
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
HZVV
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
Thuis Uit    
Noordscheschut
1. Jan Hup (e.d.)
7. Jos Kroezen
17. Melvin Mol
HZVV
25. Arjan Akkerman
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
1 1 0 0 3 3 1 2
HZVV
1 0 0 1 0 1 3 -2
Noordscheschut
1. Alex Padding
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Robert Benjamins
5. Dennis Hooijer
6. Melvin Mol
7. Danny Kiekebelt
8. Aron Boer
9. Jacco Tuinstra
10. Rijnald Vos
23. Jeffrey Koster
Andre Mulder (Trainer)
Jerry Hoogeveen (Begeleider)
Martin Morsink (Begeleider)
Freddy Makkes (Verzorger)
HZVV
20. Luuk Dorland
2. Nick Neumann
6. Arjan Akkerman
14. Jan Hup
17. Daymen Doldersum
21. Dilan van Bree
22. Stan Ypenburg
23. Jordi Beeksma
1. Hidde Streutker
Karlo Meppelink (Coach)
Ben Batterink (Assistent)
Harm Pronk (Verzorger)
Wilfred Poeste (Leider)
Jantinus Mulder (Team manager)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Poule A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Aalders
Arends H.F.A.
de Vries
de Graaf
Blauwgeers (Tijd)
Letteboer (Tijd)
A. de Vries (Reserve)
Vereniging Klasse Regio  
DZOH
2J Noord Zaterdag
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
Thuis Uit    
DZOH
Noordscheschut
17. Danny Kiekebelt
0-1
Noordscheschut
Nieuw Buinen
0-0
Nieuw Buinen
DZOH
19. Roy Stroeve
0-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
2 1 1 0 4 1 0 1
DZOH
2 1 0 1 3 1 1 0
Nieuw Buinen
2 0 1 1 1 0 1 -1
DZOH
1. Nick Schepers
2. Yannick van Duyn
3. Berry Hoogeveen
4. Bastin Boer
5. Jan Velema
6. Gerben Rog
7. Olaf Roos
8. Max Heijnen
9. Marwin van der Meer
10. Roy Stroeve
Alexander Boer (Trainer)
Gert Horstmann (Verzorger)
Harm Engbers (Leider)
Noordscheschut
1. Alex Padding
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Robert Benjamins
5. Dennis Hooijer
6. Melvin Mol
7. Danny Kiekebelt
8. Aron Boer
9. Jacco Tuinstra
10. Rijnald Vos
23. Jeffrey Koster
Andre Mulder (Trainer)
Jerry Hoogeveen (Begeleider)
Martin Morsink (Begeleider)
Freddy Makkes (Verzorger)
Nieuw Buinen
1. Brian de Jonge
2. Frank Schijff
3. Nick Berends
4. Wessel Koomans
5. Robert Tieks
6. Robert Hamming
7. Samad Faraouni
8. Thijs Hateboer
Cor Jongeling (Begeleider)
Gerrit-Jan Spiegelaar (Begeleider)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Poule B - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Aalders
Arends H.F.A.
de Vries
de Graaf
Blauwgeers (Tijd)
Letteboer (Tijd)
A. de Vries (Reserve)
Vereniging Klasse Regio  
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Dedemsvaart
2L Noord Zondag
HZVV
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
Thuis Uit    
SVBO (zon)
7. Nick Hidding
9. Lennon Ebeltjes
16. Rene Wolbers
Dedemsvaart
8. Mark de Boer
3-1
SVBO (zon)
HZVV
4. Jan Hup
0-1
HZVV
1. Jan Hup
11. Jordi Beeksma
14. Nick Neumann
Dedemsvaart
3. Danny Kuiper
6. Jim Veltmaat
17. Danny Kuiper
21. Kevin Roozendal
3-4
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
SVBO (zon)
2 1 0 1 3 3 2 1
HZVV
2 1 0 1 3 4 4 0
Dedemsvaart
2 1 0 1 3 5 6 -1
SVBO (zon)
18/19. Lennon Ebeltjes
2. Nick Hidding
3. Robin Heijne
6. Dave Smit
7. Dani Wittendorp
8. Patrick Eberhard
10. Rean Bolk
17. Rene Wolbers
Richard Veringa (Begeleiding)
Andre Poloukarov (Begeleiding)
Hans Holscher (Begeleiding)
Dedemsvaart
1. Erik Abbes
4. Kevin Roozendal
5. Twan Dekker
7. Noah Schuurman
9. Jim Veltmaat
11. Danny Kuiper
12. Mark de Boer
17. Niels de Boer
18. Rob Bennink (Res. Keeper)
Richard Kerkdijk (Coach)
William Knol (Coach)
Thijs Iliohan (Leider)
HZVV
20. Luuk Dorland
2. Nick Neumann
6. Arjan Akkerman
14. Jan Hup
17. Daymen Doldersum
21. Dilan van Bree
22. Stan Ypenburg
23. Jordi Beeksma
1. Hidde Streutker
Karlo Meppelink (Coach)
Ben Batterink (Assistent)
Harm Pronk (Verzorger)
Wilfred Poeste (Leider)
Jantinus Mulder (Team manager)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Entree 2016/2017

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

Via contactformulier