Halve finale uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
van Dooren
Swiers
H.F.A. de Vries
Drost
Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
HZVV
1E Noord Zaterdag
Valthermond
2L Noord Zondag
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
Emmen
1F Noord Zondag
Thuis Uit    
Valthermond
Hardenberg '85
1-2
Emmen
de Weide
1-1
Hardenberg '85
HZVV
4-3
Valthermond
Emmen
0-7
HZVV
de Weide
2-0
Hardenberg '85
Emmen
1-1
HZVV
Valthermond
4-1
de Weide
Hardenberg '85
3-1
Emmen
HZVV
3-4
de Weide
Valthermond
4-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HZVV
4 3 0 1 9 13 8 5
de Weide
4 2 1 1 7 8 4 4
Hardenberg '85
4 2 1 1 7 8 8 0
Emmen
4 1 2 1 5 12 6 6
Valthermond
4 0 0 4 0 2 17 -15
de Weide
1. Gerry Mol
7. Emiel Njagul
8. Mitchell Luchtenberg
10. Niek Bosscha
11. Vincent Coulier
14. Sander Benjamins
20. Wim Bos
23. Frank Benjamins
Sander Wittering (Trainer)
Mart de Lange (Leider)
Paul Dekker (Leider)
Ernst Holwerda (Verzorger)
Ewout Mersman (Scheidsrechter)
HZVV
20. Luuk Dorland
2. Nick Neumann
6. Arjan Akkerman
14. Jan Hup
17. Daymen Doldersum
21. Dilan van Bree
22. Stan Ypenburg
23. Jordi Beeksma
1. Hidde Streutker
Karlo Meppelink (Coach)
Ben Batterink (Assistent)
Harm Pronk (Verzorger)
Wilfred Poeste (Leider)
Jantinus Mulder (Team manager)
Valthermond
Victor van der Vlag
Lars Baas
Rick Schlimbach
Tom Meijers
Alwin Braakman
Theo Gennissen
Demy te Velde
Jens Bulle
Harris Huizing (Trainer)
Wim Wever (Verzorger)
Mark Goeree (Begeleider)
Hans Stierman (Begeleider)
Henk Scholte Aalbes (Grensrechter)
Hardenberg '85
Stefan Kortman
Mark Jansonius
Joran Veurink
Lars Bakker
Danny Niemans
Patrick Meijer
Yimis v Leeuwen
Peter Gerholt
Roy Meijerink
Bert Snippe (Trainer)
Marco Hollak
John Fokkens (Keeperstrainer)
Emmen
1. Lars van der Swaluw
2. Mervin Prenger
3. Jan Jaap Wever
4. Paul Bangura
5. Björn Berends
6. Sem Nijkamp
7. Björn Zwikker
8. Resmon Roemahlewang

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
Blokhuis
Erkin
Pals
Soner
Vereniging Klasse Regio  
Dedemsvaart
3D Noord Zondag
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
Rolder Boys
2L Noord Zondag
Sc Erica
1F Noord Zondag
Thuis Uit    
Bergentheim
Rolder Boys
1-1
Sc Erica
Dedemsvaart
0-3
Rolder Boys
Nieuw Buinen
1-1
Bergentheim
Sc Erica
1-1
Nieuw Buinen
Dedemsvaart
3-1
Rolder Boys
Sc Erica
5-1
Nieuw Buinen
Bergentheim
3-0
Dedemsvaart
Rolder Boys
3-2
Sc Erica
Nieuw Buinen
2-2
Dedemsvaart
Bergentheim
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dedemsvaart
4 3 0 1 9 10 6 4
Nieuw Buinen
4 2 2 0 8 9 4 5
Rolder Boys
4 1 2 1 5 9 6 3
Bergentheim
4 0 2 2 2 3 8 -5
Sc Erica
4 0 2 2 2 4 11 -7
Dedemsvaart
1. Erik Abbes
4. Kevin Roozendal
5. Twan Dekker
7. Noah Schuurman
9. Jim Veltmaat
11. Danny Kuiper
12. Mark de Boer
17. Niels de Boer
18. Rob Bennink (Res. Keeper)
Richard Kerkdijk (Coach)
William Knol (Coach)
Thijs Iliohan (Leider)
Nieuw Buinen
1. Brian de Jonge
2. Frank Schijff
3. Nick Berends
4. Wessel Koomans
5. Robert Tieks
6. Robert Hamming
7. Samad Faraouni
8. Thijs Hateboer
Cor Jongeling (Begeleider)
Gerrit-Jan Spiegelaar (Begeleider)
Bergentheim
Karel Pullen
Gertjan Merjenburgh
Ronnie Hakkers
Nick Buitenhuis
Jeffry Plaggenmarsch
Jasper van Opijnen
Jorik Plaggenmarsch
Mark de Bruin
Niek Nijenhuis
Patrick Potgieter
Eddy Eggengoor (Leider)
Rolder Boys
Erik Bonder
Ferdi Hidding
Danny Hingstman
Marnick Ottens
Jeroen Knol
Niels Stoffers
Janko Dekker
Frank Suurd
Marco Wiechers (Coach)
Colin Beugels (Leider)
Franky Klunder (Grensrechter)
John Brandsma (Verzorger)
Sc Erica
R. Jagt
R. Torenbosch
R. Tubben
B. Zondag
N. Rolink
P. de Vries
J. Meeuwisse
D. Koops
B. Gebbeken
J. Schrik

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

C - Het Activum, Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
de Graaf
Mobach
Aalders
v/d Hoek
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
2J Noord Zaterdag
Beilen
2L Noord Zondag
Staphorst
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
Dalen
3C Noord Zondag
EMMS
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Staphorst
Dalen
1-0
EMMS
Noordscheschut
0-2
Dalen
Beilen
1-0
Staphorst
EMMS
3-1
Beilen
Noordscheschut
0-2
Dalen
EMMS
1-0
Beilen
Staphorst
3-4
Noordscheschut
Dalen
2-1
EMMS
Beilen
1-1
Noordscheschut
Staphorst
4-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 4 0 0 12 10 2 8
Staphorst
4 3 0 1 9 9 8 1
Dalen
4 2 0 2 6 3 3 0
Beilen
4 0 1 3 1 4 8 -4
EMMS
4 0 1 3 1 2 7 -5
Noordscheschut
1. Alex Padding
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Robert Benjamins
5. Dennis Hooijer
6. Melvin Mol
7. Danny Kiekebelt
8. Aron Boer
9. Jacco Tuinstra
10. Rijnald Vos
23. Jeffrey Koster
Andre Mulder (Trainer)
Jerry Hoogeveen (Begeleider)
Martin Morsink (Begeleider)
Freddy Makkes (Verzorger)
Beilen
Remco Vos
Tim Beugels
Reint Karsten
Frank Polman
Arben Mushkolaj
Mark Hollemans
Mersad Smailovic
Xander Koster
Lennart Hendriks
Stefan Freriks
Jacco Lamberts
Erik de Jong (Begeleider)
Hans Doldersum (Begeleider)
Wiep Polman (Begeleider)
Staphorst
Rutger Mulder
Lars Heuvelman
Sander Nooi
Herwin Talen
Mike Reuvers
Camiel Fidom
Joost de Weerd
Rob Mijnheer (Speler/Coach)
Ruud Makkinga (Trainer)
Roel Mussche (Grensrechter)
Dalen
1. Rick Braam
2. Jeffry Snijder
3. Dennis Tump
4. Marijn Verdoold
5. Peter Harkes
6. Ruben Sinnema
7. Hilko Koster
8. Steven Balstra
9. Erik Scholten
10. Eddie Cutala
18. Kevin Borgman
Bert Doldersum (Begeleiding)
Gert Veenstra (Begeleiding)
Albert Meppelink (Begeleiding)
Kristian Kisjes (Assistant)
EMMS
Bastin Kleinheerenbrink
Erik Kosse
Erik Hein
Henry Bosman
Jord Anbergen
Maurice Kosse
Sebastian Kleinheerenbrink
Jerry Poel
Gerhard Hein (reservekeeper)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
Arends
Schripsema
Klinkhamer
Smid Koerntjes
Vereniging Klasse Regio  
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
CSVC
3D Noord Zaterdag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Achilles 1894
1F Noord Zondag
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
SVBO (zon)
Achilles 1894
2-2
Gramsbergen
MSC
2-4
Achilles 1894
CSVC
2-1
SVBO (zon)
Gramsbergen
6-0
CSVC
MSC
1-5
Achilles 1894
Gramsbergen
5-3
CSVC
SVBO (zon)
1-2
MSC
Achilles 1894
3-1
Gramsbergen
CSVC
1-2
MSC
SVBO (zon)
1-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
SVBO (zon)
4 3 1 0 10 12 4 8
MSC
4 3 0 1 9 13 6 7
Achilles 1894
4 2 1 1 7 10 9 1
CSVC
4 1 0 3 3 5 10 -5
Gramsbergen
4 0 0 4 0 6 17 -11
MSC
1. Bram Tijink
2. Youri Benjamins
3. Jos Fidom
4. Bjorn Bakker
5. Justin Benjamins
7. Joël Huiskes
8. Alex Zomer
9. Nick Koster
Andres Hoogeveen (Begeleiding)
Robert Schonewille (Begeleiding)
Cassandra Werkman (Verzorgster)
CSVC
Rogier Assen
Ruben Assen
Bart Turien
Rick Bos
Rick ter Avest
Cas Last
Jurriaan Veldhuis
Dion Jongbloed
Bram Maes
Geert Hein (reserve)
SVBO (zon)
18/19. Lennon Ebeltjes
2. Nick Hidding
3. Robin Heijne
6. Dave Smit
7. Dani Wittendorp
8. Patrick Eberhard
10. Rean Bolk
17. Rene Wolbers
Richard Veringa (Begeleiding)
Andre Poloukarov (Begeleiding)
Hans Holscher (Begeleiding)
Achilles 1894
Renzo Hemmes
Tim Migchelsen
Matthijs Hensens
Jean Pierre N’Gouan
Stijn Bosma
Stan Haanstra
Wouter van der Molen
Johan Splinter (Trainer)
Gramsbergen
1. Jur Kosters
2. Marijn Gaasbeek
3. Pascal Kerkdijk
4. Rutger Dijk
5. Bart Seinen
6. Nick Leferink
7. Carlo Alfring
8. Jorian Wubs
Maarten Tromp (Coach)
Jacob Withaar (Coach)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
van der Meijden
F. van der Wal
A. de Vries
Benjamins
Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
1F Noord Zondag
Germanicus
2L Noord Zondag
HOC
4D Noord Zondag
DZOH
2J Noord Zaterdag
CEC
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
HOC
DZOH
1-2
CEC
Hoogeveen (zon)
2-2
DZOH
Germanicus
3-0
HOC
CEC
0-2
Germanicus
Hoogeveen (zon)
7-2
DZOH
CEC
3-0
Germanicus
HOC
3-0
Hoogeveen (zon)
DZOH
2-3
CEC
Germanicus
1-2
Hoogeveen (zon)
HOC
7-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
DZOH
4 4 0 0 12 11 3 8
Germanicus
4 3 0 1 9 12 6 6
Hoogeveen (zon)
4 1 1 2 4 13 14 -1
CEC
4 1 1 2 4 5 7 -2
HOC
4 0 0 4 0 3 14 -11
Hoogeveen (zon)
Raimon Benjamins
Jeffrey van Veen
Daniël Manning
Marco Hartman
Marco Santing
Dave Padding
Jarno Prijs
Rhomas Reinders
Raymond Slot
Germanicus
1. Giovannis Mendes
2. Erik Boer
3. Roelof van Dijk
4. Randy van der Weide
5. Bas Smits
6. Kain Hoogeveen
7. Marco Verhoef
8. Devon Smit
9. Pim van der Veen
21. Bram Weerink
HOC
1. Marnik Nieborg
2. Jelle Siekman
3. Mark van Bergen
4. Ralph Kuipers
5. Sander Marissen
6. Gert-Jan Spijker
7. Gerben Beek
8. Robert de Bruijn
9. Martijn Gordt
Jans Spijker (Leider)
DZOH
1. Nick Schepers
2. Yannick van Duyn
3. Berry Hoogeveen
4. Bastin Boer
5. Jan Velema
6. Gerben Rog
7. Olaf Roos
8. Max Heijnen
9. Marwin van der Meer
10. Roy Stroeve
Alexander Boer (Trainer)
Gert Horstmann (Verzorger)
Harm Engbers (Leider)
CEC
1. Gerben Springer
2. Jos Prummel
3. Tomas Been
4. Daniël Berens
5. Reinier Pruim
6. Tom Rengers
7. Marc Timmer
8. Niko de Boer

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Wedstrijddagen

  • 23-12-2017 18:00 - Voorronde
  • 27-12-2017 18:00 - Kwartfinale
  • 30-12-2017 18:00 - Halve finale
  • 03-01-2018 18:00 - Tussenronde
  • 06-01-2018 11:00 - Finale

Entree 2016/2017

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

Via contactformulier