Kwartfinale uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
J. Kraak
F. Spreen
Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
Sc Erica
2L Noord Zondag
Drenthina
2J Noord Zaterdag
CEC
3C Noord Zondag
Zwartemeerse Boys
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Drenthina
CEC
1-1
Zwartemeerse Boys
de Weide
0-2
CEC
Sc Erica
4-2
Drenthina
Zwartemeerse Boys
4-0
Sc Erica
de Weide
1-2
CEC
Zwartemeerse Boys
5-0
Sc Erica
Drenthina
1-0
de Weide
CEC
0-0
Zwartemeerse Boys
Sc Erica
0-9
de Weide
Drenthina
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
de Weide
4 3 1 0 10 5 1 4
CEC
4 2 2 0 8 10 3 7
Sc Erica
4 2 0 2 6 13 6 7
Drenthina
4 1 1 2 4 5 3 2
Zwartemeerse Boys
4 0 0 4 0 0 20 -20
de Weide
1. Gerry Mol
7. Emiel Njagul
8. Mitchell Luchtenberg
10. Niek Bosscha
11. Vincent Coulier
14. Sander Benjamins
20. Wim Bos
23. Frank Benjamins
Sander Wittering (Trainer)
Mart de Lange (Leider)
Paul Dekker (Leider)
Ernst Holwerda (Verzorger)
Ewout Mersman (Scheidsrechter)
Sc Erica
R. Jagt
R. Torenbosch
R. Tubben
B. Zondag
N. Rolink
P. de Vries
J. Meeuwisse
D. Koops
B. Gebbeken
J. Schrik
Drenthina
Nog niet bekend.
CEC
1. Gerben Springer
2. Jos Prummel
3. Tomas Been
4. Daniël Berens
5. Reinier Pruim
6. Tom Rengers
7. Marc Timmer
8. Niko de Boer
Zwartemeerse Boys
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
Bies
Maathuis
Vereniging Klasse Regio  
Dedemsvaart
2L Noord Zondag
Staphorst
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
Bruchterveld
4D Oost Zaterdag
Lutten
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Klazienaveen
Bruchterveld
2-2
Lutten
Dedemsvaart
0-0
Bruchterveld
Staphorst
1-5
Klazienaveen
Lutten
2-2
Staphorst
Dedemsvaart
1-1
Bruchterveld
Lutten
0-3
Staphorst
Klazienaveen
2-3
Dedemsvaart
Bruchterveld
7-3
Lutten
Staphorst
1-4
Dedemsvaart
Klazienaveen
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dedemsvaart
4 2 2 0 8 11 5 6
Staphorst
4 2 1 1 7 12 6 6
Lutten
4 1 2 1 5 6 6 0
Klazienaveen
4 1 2 1 5 8 9 -1
Bruchterveld
4 0 1 3 1 6 17 -11
Dedemsvaart
1. Erik Abbes
4. Kevin Roozendal
5. Twan Dekker
7. Noah Schuurman
9. Jim Veltmaat
11. Danny Kuiper
12. Mark de Boer
17. Niels de Boer
18. Rob Bennink (Res. Keeper)
Richard Kerkdijk (Coach)
William Knol (Coach)
Thijs Iliohan (Leider)
Staphorst
Rutger Mulder
Lars Heuvelman
Sander Nooi
Herwin Talen
Mike Reuvers
Camiel Fidom
Joost de Weerd
Rob Mijnheer (Speler/Coach)
Ruud Makkinga (Trainer)
Roel Mussche (Grensrechter)
Klazienaveen
Martijn Woelders
Yorin Habing
Patrick Bloemberg
Nick vd Sleen
Danny Jaspers
Mike Wilts
Jasper Woelders
Jesse Habing
Bruchterveld
Nog niet bekend.
Lutten
Jorrit Hakkers
Jan van den Berg
Nick Poel
Glenn Kuipers
Thorben Scholten
Nick Weekamp
Nick Lamberink
David Koopman

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

C - Het Activum, Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
H. Koerntjes Smid
Arends
Drost
vd Hoek
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
Marienberg
3D Oost Zaterdag
VKW
2L Noord Zondag
DZOH
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Marienberg
VKW
2-0
DZOH
Noordscheschut
0-0
VKW
Gramsbergen
1-5
Marienberg
DZOH
0-2
Gramsbergen
Noordscheschut
3-6
VKW
DZOH
1-4
Gramsbergen
Marienberg
1-3
Noordscheschut
VKW
5-0
DZOH
Gramsbergen
2-4
Noordscheschut
Marienberg
4-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 3 1 0 10 15 4 11
DZOH
4 2 1 1 7 8 5 3
Gramsbergen
4 2 0 2 6 13 12 1
Marienberg
4 2 0 2 6 6 7 -1
VKW
4 0 0 4 0 2 16 -14
Noordscheschut
1. Alex Padding
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Robert Benjamins
5. Dennis Hooijer
6. Melvin Mol
7. Danny Kiekebelt
8. Aron Boer
9. Jacco Tuinstra
10. Rijnald Vos
23. Jeffrey Koster
Andre Mulder (Trainer)
Jerry Hoogeveen (Begeleider)
Martin Morsink (Begeleider)
Freddy Makkes (Verzorger)
Gramsbergen
1. Jur Kosters
2. Marijn Gaasbeek
3. Pascal Kerkdijk
4. Rutger Dijk
5. Bart Seinen
6. Nick Leferink
7. Carlo Alfring
8. Jorian Wubs
Maarten Tromp (Coach)
Jacob Withaar (Coach)
Marienberg
Chris Regeling
Patrick Drenthen
Rolf Hofsink
Kevin Bolks
Edwin Hofsink
Niek Noeverman
Arjan Breukelman
Frank Pullen
Ruud Woelderink
VKW
Martijn Mulder
Frits Vermeulen
Koos Timmerman
Robin Gerding
Tim Baardink
Roy Hutter
Jonas Nijland
Frank Giesselbach
Jeroen van der Loo
Niels Eefting (Coach)
Jan Meijering (Verzorger)
Julian Bos (Grensrechter)
DZOH
1. Nick Schepers
2. Yannick van Duyn
3. Berry Hoogeveen
4. Bastin Boer
5. Jan Velema
6. Gerben Rog
7. Olaf Roos
8. Max Heijnen
9. Marwin van der Meer
10. Roy Stroeve
Alexander Boer (Trainer)
Gert Horstmann (Verzorger)
Harm Engbers (Leider)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
Vroon
van de Ham
Mangroelal
Caglak
Vereniging Klasse Regio  
Dalen
3C Noord Zondag
Raptim
2L Noord Zondag
Ruinerwold
2L Noord Zondag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
DVC '59
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Ruinerwold
MSC
1-2
DVC '59
Dalen
1-2
MSC
Raptim
2-1
Ruinerwold
DVC '59
5-5
Raptim
Dalen
0-4
MSC
DVC '59
4-3
Raptim
Ruinerwold
2-4
Dalen
MSC
0-3
DVC '59
Raptim
4-3
Dalen
Ruinerwold
5-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
4 4 0 0 12 11 5 6
Dalen
4 3 0 1 9 11 6 5
DVC '59
4 1 1 2 4 13 14 -1
Ruinerwold
4 1 1 2 4 12 14 -2
Raptim
4 0 0 4 0 6 14 -8
Dalen
1. Rick Braam
2. Jeffry Snijder
3. Dennis Tump
4. Marijn Verdoold
5. Peter Harkes
6. Ruben Sinnema
7. Hilko Koster
8. Steven Balstra
9. Erik Scholten
10. Eddie Cutala
18. Kevin Borgman
Bert Doldersum (Begeleiding)
Gert Veenstra (Begeleiding)
Albert Meppelink (Begeleiding)
Kristian Kisjes (Assistant)
Raptim
Sander Bunskoek
Niels Assen
Fabian Greve
Lars Meppelink
Laurens Meppelink
Arjen Jansen
Danny Bos
Robin de Leeuw
Andrès Sewuster (reserve)
Jerio Hoegen (reserve)
Ruinerwold
Jemson van 't Hoge
Wietse Wagenaar
Bert de Boer
Jeroen van den Berg
Kevin Loof
Ewout Kleene
Mark Brinkman
Erwin Flik (Leider)
Bert Loof (Grensrechter)
MSC
1. Bram Tijink
2. Youri Benjamins
3. Jos Fidom
4. Bjorn Bakker
5. Justin Benjamins
7. Joël Huiskes
8. Alex Zomer
9. Nick Koster
Andres Hoogeveen (Begeleiding)
Robert Schonewille (Begeleiding)
Cassandra Werkman (Verzorgster)
DVC '59
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
Aalders
Draaijer
Ekkel
Mobach
Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
1F Noord Zondag
EMMS
3C Noord Zondag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Vitesse '63
4A Noord Zaterdag
NWVV
4E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
SVBO (zon)
Vitesse '63
4-1
NWVV
Hoogeveen (zon)
0-10
Vitesse '63
EMMS
1-3
SVBO (zon)
NWVV
5-0
EMMS
Hoogeveen (zon)
1-4
Vitesse '63
NWVV
6-3
EMMS
SVBO (zon)
1-1
Hoogeveen (zon)
Vitesse '63
5-0
NWVV
EMMS
1-8
Hoogeveen (zon)
SVBO (zon)
3-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zon)
4 3 1 0 10 22 4 18
SVBO (zon)
4 2 2 0 8 13 5 8
EMMS
4 2 1 1 7 13 7 6
Vitesse '63
4 1 0 3 3 8 15 -7
NWVV
4 0 0 4 0 4 29 -25
Hoogeveen (zon)
Raimon Benjamins
Jeffrey van Veen
Daniël Manning
Marco Hartman
Marco Santing
Dave Padding
Jarno Prijs
Rhomas Reinders
Raymond Slot
EMMS
Bastin Kleinheerenbrink
Erik Kosse
Erik Hein
Henry Bosman
Jord Anbergen
Maurice Kosse
Sebastian Kleinheerenbrink
Jerry Poel
Gerhard Hein (reservekeeper)
SVBO (zon)
18/19. Lennon Ebeltjes
2. Nick Hidding
3. Robin Heijne
6. Dave Smit
7. Dani Wittendorp
8. Patrick Eberhard
10. Rean Bolk
17. Rene Wolbers
Richard Veringa (Begeleiding)
Andre Poloukarov (Begeleiding)
Hans Holscher (Begeleiding)
Vitesse '63
R. Oldengarm
R. Kuik
D. Kroek
A. Kuijer
J. Schuttevaar
A. Pekel
BJ van Dijk
S. Heuvelman
NWVV
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

F - de Beek, Hardenberg

Scheidsrechter(s)
Nijhuis
Sober
Vereniging Klasse Regio  
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
HOC
4D Noord Zondag
HZVV
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
Daarlerveen
4D Oost Zaterdag
OZC
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
HZVV
Daarlerveen
9-0
OZC
Bergentheim
1-3
Daarlerveen
HOC
0-4
HZVV
OZC
3-1
HOC
Bergentheim
6-6
Daarlerveen
OZC
0-6
HOC
HZVV
1-1
Bergentheim
Daarlerveen
8-2
OZC
HOC
1-1
Bergentheim
HZVV
1-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HZVV
4 3 1 0 10 16 3 13
Bergentheim
4 2 1 1 7 18 12 6
HOC
4 1 3 0 6 12 8 4
OZC
4 1 1 2 4 9 7 2
Daarlerveen
4 0 0 4 0 2 27 -25
Bergentheim
Karel Pullen
Gertjan Merjenburgh
Ronnie Hakkers
Nick Buitenhuis
Jeffry Plaggenmarsch
Jasper van Opijnen
Jorik Plaggenmarsch
Mark de Bruin
Niek Nijenhuis
Patrick Potgieter
Eddy Eggengoor (Leider)
HOC
1. Marnik Nieborg
2. Jelle Siekman
3. Mark van Bergen
4. Ralph Kuipers
5. Sander Marissen
6. Gert-Jan Spijker
7. Gerben Beek
8. Robert de Bruijn
9. Martijn Gordt
Jans Spijker (Leider)
HZVV
20. Luuk Dorland
2. Nick Neumann
6. Arjan Akkerman
14. Jan Hup
17. Daymen Doldersum
21. Dilan van Bree
22. Stan Ypenburg
23. Jordi Beeksma
1. Hidde Streutker
Karlo Meppelink (Coach)
Ben Batterink (Assistent)
Harm Pronk (Verzorger)
Wilfred Poeste (Leider)
Jantinus Mulder (Team manager)
Daarlerveen
René Kok
Simon v/d Berg
Marc v/d Berg
Pascal ten Duits
Juan Reekers
Stefan Kok
Jeffrey Wesselink
Remko Maneschijn
OZC
Mark Bennemeer
Frank Kuiper
Joost Zweers
Ramon Jonkers
Frank Jansen
Niel Koggel
Nicky Van Rijn
Rik Jan De Groot
Emiel Maat (Trainer)
Martijn Berger (Trainer)
Hermen Schuttert (Grensrechter)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

G - Esdal, Emmen

Scheidsrechter(s)
van der Spoel
Venema
Vereniging Klasse Regio  
Emmen
1F Noord Zondag
Achilles 1894
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Germanicus
2L Noord Zondag
Titan
4D Noord Zondag
Borger
4E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Germanicus
Titan
2-0
Borger
Emmen
1-2
Titan
Achilles 1894
2-3
Germanicus
Borger
4-0
Achilles 1894
Emmen
4-2
Titan
Borger
2-1
Achilles 1894
Germanicus
2-4
Emmen
Titan
4-0
Borger
Achilles 1894
1-5
Emmen
Germanicus
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Germanicus
4 3 0 1 9 11 5 6
Achilles 1894
4 3 0 1 9 14 9 5
Emmen
4 3 0 1 9 11 6 5
Titan
4 1 0 3 3 4 10 -6
Borger
4 0 0 4 0 3 13 -10
Emmen
1. Lars van der Swaluw
2. Mervin Prenger
3. Jan Jaap Wever
4. Paul Bangura
5. Björn Berends
6. Sem Nijkamp
7. Björn Zwikker
8. Resmon Roemahlewang
Achilles 1894
Renzo Hemmes
Tim Migchelsen
Matthijs Hensens
Jean Pierre N’Gouan
Stijn Bosma
Stan Haanstra
Wouter van der Molen
Johan Splinter (Trainer)
Germanicus
1. Giovannis Mendes
2. Erik Boer
3. Roelof van Dijk
4. Randy van der Weide
5. Bas Smits
6. Kain Hoogeveen
7. Marco Verhoef
8. Devon Smit
9. Pim van der Veen
21. Bram Weerink
Titan
R. Poede
N. Katoen
K. Faber
H.J. Moesker
J. Smidt
R. Hendriks
R. Duitscher
T. Cherington
R. Broekema.
Borger
Mark Wolters
Arno Sieders
Patrick Tiesing
Diederik Oosterwijk
Ronald Bulthuis
Martijn Ulenreef
Melvin Ottens
Bjorn Everts

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

H - Mondenhal, Nw. Weerdinge

Scheidsrechter(s)
Kooistra
R. Smit
Klinkhamer
Geertsema
Vereniging Klasse Regio  
Valthermond
2L Noord Zondag
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
EHS '85
4D Noord Zondag
Ter Apel '96 (zon)
3C Noord Zondag
Fit Boys
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
EHS '85
Ter Apel '96 (zon)
0-2
Fit Boys
Valthermond
1-2
Ter Apel '96 (zon)
Nieuw Buinen
1-4
EHS '85
Fit Boys
3-3
Nieuw Buinen
Valthermond
2-1
Ter Apel '96 (zon)
Fit Boys
1-4
Nieuw Buinen
EHS '85
5-0
Valthermond
Ter Apel '96 (zon)
7-0
Fit Boys
Nieuw Buinen
1-5
Valthermond
EHS '85
2-4
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Nieuw Buinen
4 4 0 0 12 16 3 13
Valthermond
4 2 0 2 6 12 7 5
Fit Boys
4 1 1 2 4 9 11 -2
EHS '85
4 1 1 2 4 7 12 -5
Ter Apel '96 (zon)
4 1 0 3 3 4 15 -11
Valthermond
Victor van der Vlag
Lars Baas
Rick Schlimbach
Tom Meijers
Alwin Braakman
Theo Gennissen
Demy te Velde
Jens Bulle
Harris Huizing (Trainer)
Wim Wever (Verzorger)
Mark Goeree (Begeleider)
Hans Stierman (Begeleider)
Henk Scholte Aalbes (Grensrechter)
Nieuw Buinen
1. Brian de Jonge
2. Frank Schijff
3. Nick Berends
4. Wessel Koomans
5. Robert Tieks
6. Robert Hamming
7. Samad Faraouni
8. Thijs Hateboer
Cor Jongeling (Begeleider)
Gerrit-Jan Spiegelaar (Begeleider)
EHS '85
Jesper Katoen
Ronald Muter
Frenk Veldwijk
Wouter Smit
Richard Fuhler
Marcel Hemel
Mark Linneman
Milos Oluic
Ter Apel '96 (zon)
Nog niet bekend.
Fit Boys
M. Lubberts
R. Seubring
T. Seubring
E. Dam
M. Bonnen
R. Koops
W. Stevens
S. Eefting
P. Oosting

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

I - Carrousel, Ommen

Scheidsrechter(s)
Blauwgeers
van Duren
Vereniging Klasse Regio  
ZAC
3C Oost Zaterdag
HODO
3C Noord Zondag
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
CSVC
4E Noord Zaterdag
Kloosterhaar
3D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Hardenberg '85
CSVC
1-1
Kloosterhaar
ZAC
2-2
CSVC
HODO
4-1
Hardenberg '85
Kloosterhaar
3-1
HODO
ZAC
1-3
CSVC
Kloosterhaar
2-1
HODO
Hardenberg '85
1-0
ZAC
CSVC
2-2
Kloosterhaar
HODO
1-1
ZAC
Hardenberg '85
1-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
CSVC
4 2 2 0 8 9 5 4
Hardenberg '85
4 2 1 1 7 6 4 2
ZAC
4 1 2 1 5 8 7 1
HODO
4 1 1 2 4 4 8 -4
Kloosterhaar
4 0 2 2 2 5 8 -3
ZAC
Nog niet bekend.
HODO
Nog niet bekend.
Hardenberg '85
Stefan Kortman
Mark Jansonius
Joran Veurink
Lars Bakker
Danny Niemans
Patrick Meijer
Yimis v Leeuwen
Peter Gerholt
Roy Meijerink
Bert Snippe (Trainer)
Marco Hollak
John Fokkens (Keeperstrainer)
CSVC
Rogier Assen
Ruben Assen
Bart Turien
Rick Bos
Rick ter Avest
Cas Last
Jurriaan Veldhuis
Dion Jongbloed
Bram Maes
Geert Hein (reserve)
Kloosterhaar
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

J - de Borkerkoel, Westerbork

Scheidsrechter(s)
Oord
Drenth
Vereniging Klasse Regio  
Rolder Boys
1F Noord Zondag
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
Beilen
2L Noord Zondag
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
Weerdinge
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Beilen
Hollandscheveld
2-2
Weerdinge
Rolder Boys
0-1
Hollandscheveld
Hoogeveen (zat)
1-2
Beilen
Weerdinge
1-0
Hoogeveen (zat)
Rolder Boys
1-2
Hollandscheveld
Weerdinge
2-2
Hoogeveen (zat)
Beilen
1-2
Rolder Boys
Hollandscheveld
3-1
Weerdinge
Hoogeveen (zat)
4-4
Rolder Boys
Beilen
0-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Beilen
4 3 1 0 10 6 3 3
Rolder Boys
4 3 0 1 9 6 3 3
Hoogeveen (zat)
4 1 1 2 4 8 9 -1
Weerdinge
4 0 2 2 2 6 8 -2
Hollandscheveld
4 0 2 2 2 6 9 -3
Rolder Boys
Erik Bonder
Ferdi Hidding
Danny Hingstman
Marnick Ottens
Jeroen Knol
Niels Stoffers
Janko Dekker
Frank Suurd
Marco Wiechers (Coach)
Colin Beugels (Leider)
Franky Klunder (Grensrechter)
John Brandsma (Verzorger)
Hoogeveen (zat)
Edwin Santing
Rudolf Lip
Brian Leepel
Guido ten Cate
Jesse de Haas
Ruben de Haas
Ruben Roemahlewang
Joy Eising
Marcel Linthorst
Kevin Boersma (res.doelman)
Beilen
Remco Vos
Tim Beugels
Reint Karsten
Frank Polman
Arben Mushkolaj
Mark Hollemans
Mersad Smailovic
Xander Koster
Lennart Hendriks
Stefan Freriks
Jacco Lamberts
Erik de Jong (Begeleider)
Hans Doldersum (Begeleider)
Wiep Polman (Begeleider)
Hollandscheveld
Lennard Vos
Jeroen Everts
Stefan Benjamins
Stefan Corba
Maykel Mol
Robin Bijl
Jan Hagen
Thom Koopman
Matthijs Snippe(Reserve)
Nick ter Stege (Reservekeeper)
Weerdinge
1. Sjoerd Wolters
2. Emiele de Vries
3. Evert Bos
4. Willem van Loenen
5. Mohamed Suleiman
6. Jaimy Wessels
7. Dennie Pol
8. Hicham Amraoui
12. Mark Veenhoven
Egbert Pol (Trainer)
Gert Siebring (Leider)
Heber Elling (Grensrechter)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Entree 2016/2017

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

Via contactformulier