Tussenronde uitslagen en standen

Tussenronde - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Blokhuis
Biharie
Pals
van der Meijden
Vereniging Klasse Regio  
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Germanicus
2L Noord Zondag
Dalen
3C Noord Zondag
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
de Weide
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
de Weide
25. Niek Bosscha
Nieuw Buinen
9. Samad Faraouni
20. Robert Hamming
1-2
Germanicus
15. Marco Verhoef
18. Randy van der Weide
MSC
13. Jos Fidom
2-1
Nieuw Buinen
2. Wessel Koomans
14. Thijs Hateboer
19. Frank Schijff
25. Samad Faraouni
Dalen
4-0
de Weide
2. Wim Bos
9. Vincent Coulier
21. Sander Benjamins
Germanicus
6. Kain Hoogeveen
7. Pim van der Veen
14. Marco Verhoef
3-3
Dalen
13. Jeffry Snijder
15. Marijn Verdoold
20. Jeffry Snijder
MSC
14. Jos Fidom
3-1
Nieuw Buinen
11. Samad Faraouni
22. Nick Berends
24. Frank Schuiff
Germanicus
23. Pim van de Veen
3-1
Dalen
1. Erik Scholten
14. Erik Scholten
15. Marijn Verdoold
de Weide
3-0
MSC
3. Nick Koster
3. Justin Benjamins
25. Justin Benjamins
Nieuw Buinen
9. Robert Hamming
21. Robert Hamming
3-2
Germanicus
21. Bas Smits
Dalen
2. Ruben Sinnema
3. Hilko Koster
12. Dennis Tump
17. Steven Balstra
1-4
MSC
4. Bjorn Bakker
8. Justin Benjamins
17. ed Niek Bosscha
22. Joël Huiskes
23. Jos Fidom
de Weide
2. Vincent Coulier
7. Vincent Coulier
11. Mitchell Luchtenberg
14. Mitchell Luchtenberg
16. Niek Bosscha
5-5
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Nieuw Buinen
4 3 0 1 9 11 5 6
Dalen
4 3 0 1 9 10 6 4
MSC
4 1 1 2 4 10 12 -2
Germanicus
4 1 1 2 4 7 11 -4
de Weide
4 0 2 2 2 9 13 -4
MSC
1. Bram Tijink
2. Youri Benjamins
3. Jos Fidom
4. Bjorn Bakker
5. Justin Benjamins
7. Joël Huiskes
8. Alex Zomer
9. Nick Koster
Andres Hoogeveen (Begeleiding)
Robert Schonewille (Begeleiding)
Cassandra Werkman (Verzorgster)
Germanicus
1. Giovannis Mendes
2. Erik Boer
3. Roelof van Dijk
4. Randy van der Weide
5. Bas Smits
6. Kain Hoogeveen
7. Marco Verhoef
8. Devon Smit
9. Pim van der Veen
21. Bram Weerink
Dalen
1. Rick Braam
2. Jeffry Snijder
3. Dennis Tump
4. Marijn Verdoold
5. Peter Harkes
6. Ruben Sinnema
7. Hilko Koster
8. Steven Balstra
9. Erik Scholten
10. Eddie Cutala
18. Kevin Borgman
Bert Doldersum (Begeleiding)
Gert Veenstra (Begeleiding)
Albert Meppelink (Begeleiding)
Kristian Kisjes (Assistant)
Nieuw Buinen
1. Brian de Jonge
2. Frank Schijff
3. Nick Berends
4. Wessel Koomans
5. Robert Tieks
6. Robert Hamming
7. Samad Faraouni
8. Thijs Hateboer
Cor Jongeling (Begeleider)
Gerrit-Jan Spiegelaar (Begeleider)
de Weide
1. Gerry Mol
7. Emiel Njagul
8. Mitchell Luchtenberg
10. Niek Bosscha
11. Vincent Coulier
14. Sander Benjamins
20. Wim Bos
23. Frank Benjamins
Sander Wittering (Trainer)
Mart de Lange (Leider)
Paul Dekker (Leider)
Ernst Holwerda (Verzorger)
Ewout Mersman (Scheidsrechter)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Entree 2016/2017

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

Via contactformulier