Voorronde uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
van Dooren
vd Hoek
Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
DZOH
2J Noord Zaterdag
Sc Angelslo
5E Noord Zaterdag
Olympia'28
3C Oost Zaterdag
Thuis Uit    
DZOH
Sc Angelslo
5-2
Olympia'28
de Weide
0-6
Sc Angelslo
SVBO (zon)
1-3
DZOH
Olympia'28
5-1
SVBO (zon)
de Weide
0-2
Sc Angelslo
Olympia'28
2-4
SVBO (zon)
DZOH
4-1
de Weide
Sc Angelslo
5-1
Olympia'28
SVBO (zon)
2-6
de Weide
DZOH
1-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
de Weide
4 3 1 0 10 14 2 12
SVBO (zon)
4 3 0 1 9 13 6 7
DZOH
4 2 1 1 7 12 8 4
Olympia'28
4 1 0 3 3 7 19 -12
Sc Angelslo
4 0 0 4 0 6 17 -11
de Weide
1. Gerry Mol
7. Emiel Njagul
8. Mitchell Luchtenberg
10. Niek Bosscha
11. Vincent Coulier
14. Sander Benjamins
20. Wim Bos
23. Frank Benjamins
Sander Wittering (Trainer)
Mart de Lange (Leider)
Paul Dekker (Leider)
Ernst Holwerda (Verzorger)
Ewout Mersman (Scheidsrechter)
SVBO (zon)
18/19. Lennon Ebeltjes
2. Nick Hidding
3. Robin Heijne
6. Dave Smit
7. Dani Wittendorp
8. Patrick Eberhard
10. Rean Bolk
17. Rene Wolbers
Richard Veringa (Begeleiding)
Andre Poloukarov (Begeleiding)
Hans Holscher (Begeleiding)
DZOH
1. Nick Schepers
2. Yannick van Duyn
3. Berry Hoogeveen
4. Bastin Boer
5. Jan Velema
6. Gerben Rog
7. Olaf Roos
8. Max Heijnen
9. Marwin van der Meer
10. Roy Stroeve
Alexander Boer (Trainer)
Gert Horstmann (Verzorger)
Harm Engbers (Leider)
Sc Angelslo
Nog niet bekend.
Olympia'28
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
H. van Duren
Blauwgeers
Vereniging Klasse Regio  
HZVV
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
Balkbrug
4E Noord Zondag
SCD '83
3D Noord Zaterdag
Avereest
4D Oost Zaterdag
Dedemsvaart
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
SCD '83
Avereest
2-0
Dedemsvaart
HZVV
1-0
Avereest
Balkbrug
0-0
SCD '83
Dedemsvaart
0-2
Balkbrug
HZVV
0-3
Avereest
Dedemsvaart
0-5
Balkbrug
SCD '83
0-2
HZVV
Avereest
5-0
Dedemsvaart
Balkbrug
5-0
HZVV
SCD '83
6-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dedemsvaart
4 4 0 0 12 13 0 13
HZVV
4 3 0 1 9 14 1 13
SCD '83
4 2 0 2 6 4 8 -4
Balkbrug
4 0 1 3 1 0 10 -10
Avereest
4 0 1 3 1 0 12 -12
HZVV
20. Luuk Dorland
2. Nick Neumann
6. Arjan Akkerman
14. Jan Hup
17. Daymen Doldersum
21. Dilan van Bree
22. Stan Ypenburg
23. Jordi Beeksma
1. Hidde Streutker
Karlo Meppelink (Coach)
Ben Batterink (Assistent)
Harm Pronk (Verzorger)
Wilfred Poeste (Leider)
Jantinus Mulder (Team manager)
Balkbrug
Nog niet bekend.
SCD '83
Nog niet bekend.
Avereest
Dirk Bunk
Rene Koster
Bernhard Binnendijk
Wouter Nouwels
Kevin Buiter
Nick Jonkman
Erik Wencker
Jurgen Visscher
Dedemsvaart
1. Erik Abbes
4. Kevin Roozendal
5. Twan Dekker
7. Noah Schuurman
9. Jim Veltmaat
11. Danny Kuiper
12. Mark de Boer
17. Niels de Boer
18. Rob Bennink (Res. Keeper)
Richard Kerkdijk (Coach)
William Knol (Coach)
Thijs Iliohan (Leider)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

C - Het Activum, Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
M. Arends
Zomer
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Dwingeloo
3D Noord Zondag
Ruinerwold
2L Noord Zondag
Ruinen
4E Noord Zondag
Elim
4E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Ruinerwold
Ruinen
3-1
Elim
Noordscheschut
0-4
Ruinen
Dwingeloo
0-1
Ruinerwold
Elim
6-0
Dwingeloo
Noordscheschut
0-6
Ruinen
Elim
1-1
Dwingeloo
Ruinerwold
1-2
Noordscheschut
Ruinen
3-0
Elim
Dwingeloo
3-1
Noordscheschut
Ruinerwold
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 4 0 0 12 14 0 14
Ruinerwold
4 3 0 1 9 11 3 8
Elim
4 1 1 2 4 4 12 -8
Dwingeloo
4 1 0 3 3 3 11 -8
Ruinen
4 0 1 3 1 2 8 -6
Noordscheschut
1. Alex Padding
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Robert Benjamins
5. Dennis Hooijer
6. Melvin Mol
7. Danny Kiekebelt
8. Aron Boer
9. Jacco Tuinstra
10. Rijnald Vos
23. Jeffrey Koster
Andre Mulder (Trainer)
Jerry Hoogeveen (Begeleider)
Martin Morsink (Begeleider)
Freddy Makkes (Verzorger)
Dwingeloo
Nog niet bekend.
Ruinerwold
Jemson van 't Hoge
Wietse Wagenaar
Bert de Boer
Jeroen van den Berg
Kevin Loof
Ewout Kleene
Mark Brinkman
Erwin Flik (Leider)
Bert Loof (Grensrechter)
Ruinen
Nog niet bekend.
Elim
1. Arne wachtmeester
2. Marcel Koops
4. Robin Smit
5. Iwan Rennes
6. Remon Stevens
7. Mike Wachtmeester
8. Arne v.d. Kooy
9. Herman Klomp
10. Wesley Boertien
Jan Otto Benjamins (Coach)
Freddie Lok (Verzorger)
Goos Benjamins (Grensrechter)
Robert Smit (Leider)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
Benjamins
Drost
Vereniging Klasse Regio  
Dalen
3C Noord Zondag
Germanicus
2L Noord Zondag
DSC '65
4D Noord Zondag
Sweel (zat)
4E Noord Zaterdag
Sleen
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
DSC '65
Sweel (zat)
4-0
Sleen
Dalen
0-1
Sweel (zat)
Germanicus
0-3
DSC '65
Sleen
1-2
Germanicus
Dalen
1-2
Sweel (zat)
Sleen
0-3
Germanicus
DSC '65
4-0
Dalen
Sweel (zat)
3-0
Sleen
Germanicus
0-4
Dalen
DSC '65
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dalen
4 4 0 0 12 9 2 7
Germanicus
4 3 0 1 9 12 2 10
Sleen
4 2 0 2 6 5 6 -1
DSC '65
4 1 0 3 3 6 9 -3
Sweel (zat)
4 0 0 4 0 0 13 -13
Dalen
1. Rick Braam
2. Jeffry Snijder
3. Dennis Tump
4. Marijn Verdoold
5. Peter Harkes
6. Ruben Sinnema
7. Hilko Koster
8. Steven Balstra
9. Erik Scholten
10. Eddie Cutala
18. Kevin Borgman
Bert Doldersum (Begeleiding)
Gert Veenstra (Begeleiding)
Albert Meppelink (Begeleiding)
Kristian Kisjes (Assistant)
Germanicus
1. Giovannis Mendes
2. Erik Boer
3. Roelof van Dijk
4. Randy van der Weide
5. Bas Smits
6. Kain Hoogeveen
7. Marco Verhoef
8. Devon Smit
9. Pim van der Veen
21. Bram Weerink
DSC '65
Nog niet bekend.
Sweel (zat)
Nog niet bekend.
Sleen
Kris Ludwig
Roy Schepers
Kelvin Jager
Marc Dekker
Wouter Eiting
Gertjan Cremers
Arjan Goeree
Ranil Briek
Derek Slot
Jesmer Warmolts
Reinoud Haak (Trainer)
Koen Feijen (Assistent)
Henderikus Hilbrands (Grensrechter)
Aiko Streunding (Verzorger)
Rik Siepel (Leider)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
A. de Vries
Pals
Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
1F Noord Zondag
Weiteveense Boys
4D Noord Zondag
Schoonebeek
4D Noord Zondag
Zwartemeerse Boys
4D Noord Zondag
Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Schoonebeek
Zwartemeerse Boys
0-2
Klazienaveen
Hoogeveen (zon)
1-1
Zwartemeerse Boys
Weiteveense Boys
4-1
Schoonebeek
Klazienaveen
3-4
Weiteveense Boys
Hoogeveen (zon)
1-10
Zwartemeerse Boys
Klazienaveen
3-3
Weiteveense Boys
Schoonebeek
2-2
Hoogeveen (zon)
Zwartemeerse Boys
4-1
Klazienaveen
Weiteveense Boys
4-2
Hoogeveen (zon)
Schoonebeek
10-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zon)
4 3 1 0 10 25 5 20
Klazienaveen
4 2 2 0 8 12 9 3
Zwartemeerse Boys
4 2 1 1 7 10 8 2
Schoonebeek
4 0 1 3 1 7 18 -11
Weiteveense Boys
4 0 1 3 1 6 20 -14
Hoogeveen (zon)
Raimon Benjamins
Jeffrey van Veen
Daniël Manning
Marco Hartman
Marco Santing
Dave Padding
Jarno Prijs
Rhomas Reinders
Raymond Slot
Weiteveense Boys
Bert Menke
Tristan Wesseling
Thomas Immink
Robin Huser
Stefan Bernsen
Peter Imming
Dennis Rocks
Roudy Steffens
Erwin Scholte Aalbes (Leider)
Martin Wesseling (Leider)
Aryan Doldersum (Trainer)
Tamara Hiddes (Verzorgster)
Schoonebeek
Nog niet bekend.
Zwartemeerse Boys
Nog niet bekend.
Klazienaveen
Martijn Woelders
Yorin Habing
Patrick Bloemberg
Nick vd Sleen
Danny Jaspers
Mike Wilts
Jasper Woelders
Jesse Habing

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

F - de Beek, Hardenberg

Scheidsrechter(s)
de Graaf
Kamman
Vereniging Klasse Regio  
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
Drienerlo
3D Oost Zaterdag
SVV '56
4D Oost Zaterdag
Voorw. Westerhaar
2H Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Drienerlo
SVV '56
1-2
Voorw. Westerhaar
Hardenberg '85
3-3
SVV '56
Bergentheim
0-4
Drienerlo
Voorw. Westerhaar
2-1
Bergentheim
Hardenberg '85
1-1
SVV '56
Voorw. Westerhaar
2-6
Bergentheim
Drienerlo
3-2
Hardenberg '85
SVV '56
1-0
Voorw. Westerhaar
Bergentheim
1-4
Hardenberg '85
Drienerlo
2-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Bergentheim
4 3 1 0 10 12 4 8
Hardenberg '85
4 1 3 0 6 7 6 1
Voorw. Westerhaar
4 1 1 2 4 11 11 0
Drienerlo
4 1 1 2 4 7 8 -1
SVV '56
4 1 0 3 3 4 12 -8
Hardenberg '85
Stefan Kortman
Mark Jansonius
Joran Veurink
Lars Bakker
Danny Niemans
Patrick Meijer
Yimis v Leeuwen
Peter Gerholt
Roy Meijerink
Bert Snippe (Trainer)
Marco Hollak
John Fokkens (Keeperstrainer)
Bergentheim
Karel Pullen
Gertjan Merjenburgh
Ronnie Hakkers
Nick Buitenhuis
Jeffry Plaggenmarsch
Jasper van Opijnen
Jorik Plaggenmarsch
Mark de Bruin
Niek Nijenhuis
Patrick Potgieter
Eddy Eggengoor (Leider)
Drienerlo
Patrick Braakman
Mitchel Haring
Rasmus van der Grift
Jelle Harbers
Sido Grin
David van der Meijden
Gabi Maduro
Jesse van der Ouderaa
Lucas Meertens
Paul de Vrijer (Leider)
SVV '56
1. Nick van Ballengooien
2. René Hendriks
3. Rick van Dijk
4. Niek van Dijk
5. Glenn Stubbe
6. Remco Jasper
7. Luuk Nijboer
10. Berry Lentis
Jorden Abel (Trainer)
Henk Schutte (Assistent)
Gert van Dijk (Leider)
Hans van Tuil (Verzorger)
Voorw. Westerhaar
Bernd Bove
Lars Bove
Rutger Slot
Wout Roelofs
Israël Basmaci
Jordy Harms
Alen Toprakcan
Martin van den Poll (Trainer)
Gerrit Roelofs (Grensrechter)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

G - Esdal, Emmen

Scheidsrechter(s)
Draaijer
Drenth
Vereniging Klasse Regio  
Emmen
1F Noord Zondag
Drenthina
2J Noord Zaterdag
Bargeres
4D Noord Zondag
KSC
5F Noord Zondag
DVC '59
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Bargeres
KSC
3-4
DVC '59
Emmen
0-5
KSC
Drenthina
0-5
Bargeres
DVC '59
0-3
Drenthina
Emmen
1-2
KSC
DVC '59
2-7
Drenthina
Bargeres
5-2
Emmen
KSC
13-0
DVC '59
Drenthina
0-1
Emmen
Bargeres
8-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Emmen
4 4 0 0 12 28 1 27
Drenthina
4 3 0 1 9 12 4 8
DVC '59
4 2 0 2 6 10 8 2
KSC
4 1 0 3 3 6 28 -22
Bargeres
4 0 0 4 0 5 20 -15
Emmen
1. Lars van der Swaluw
2. Mervin Prenger
3. Jan Jaap Wever
4. Paul Bangura
5. Björn Berends
6. Sem Nijkamp
7. Björn Zwikker
8. Resmon Roemahlewang
Drenthina
Nog niet bekend.
Bargeres
Ingmar de Labije
Reinier Visser
Rik Zinnemers
Patrick Schuttrups
Gilles-Jan Kalter
Marc Kleine
Raymond de Groot
Frank Smalbil
Arjan van Halen (Trainer)
KSC
Nog niet bekend.
DVC '59
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

H - Mondenhal, Nw. Weerdinge

Scheidsrechter(s)
Fokkens
vd Ham
Vereniging Klasse Regio  
Titan
4D Noord Zondag
NWVV
4E Noord Zaterdag
Sc Stadskanaal
2L Noord Zondag
Valthermond
2L Noord Zondag
SVBC
5F Noord Zondag
Thuis Uit    
Sc Stadskanaal
Valthermond
2-6
SVBC
Titan
0-2
Valthermond
NWVV
5-1
Sc Stadskanaal
SVBC
5-0
NWVV
Titan
2-5
Valthermond
SVBC
5-0
NWVV
Sc Stadskanaal
2-1
Titan
Valthermond
0-2
SVBC
NWVV
1-8
Titan
Sc Stadskanaal
2-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Valthermond
4 4 0 0 12 18 3 15
Titan
4 2 0 2 6 9 7 2
NWVV
4 2 0 2 6 13 12 1
Sc Stadskanaal
4 2 0 2 6 11 10 1
SVBC
4 0 0 4 0 1 20 -19
Titan
R. Poede
N. Katoen
K. Faber
H.J. Moesker
J. Smidt
R. Hendriks
R. Duitscher
T. Cherington
R. Broekema.
NWVV
Nog niet bekend.
Sc Stadskanaal
Royce Geerlings
Denny Feiken
Roy Feiken
Pascal kok
Sten Vos
Yordi Saman
Issa Chuma
Robert Oosting (Coach)
Richard Bult (Leider)
Marco Bloemsma (Grensrechter)
Valthermond
Victor van der Vlag
Lars Baas
Rick Schlimbach
Tom Meijers
Alwin Braakman
Theo Gennissen
Demy te Velde
Jens Bulle
Harris Huizing (Trainer)
Wim Wever (Verzorger)
Mark Goeree (Begeleider)
Hans Stierman (Begeleider)
Henk Scholte Aalbes (Grensrechter)
SVBC
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

I - Carrousel, Ommen

Scheidsrechter(s)
Ekkel
Nijhuis
Vereniging Klasse Regio  
OZC
3D Noord Zaterdag
OVC '21
3C Noord Zondag
Marienberg
3D Oost Zaterdag
Lemele
4D Oost Zaterdag
ZAC
3C Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Marienberg
Lemele
2-2
ZAC
OZC
2-1
Lemele
OVC '21
3-3
Marienberg
ZAC
2-0
OVC '21
OZC
2-2
Lemele
ZAC
1-4
OVC '21
Marienberg
2-5
OZC
Lemele
4-0
ZAC
OVC '21
5-2
OZC
Marienberg
2-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
ZAC
4 3 0 1 9 11 6 5
Marienberg
4 2 1 1 7 10 6 4
OZC
4 2 1 1 7 9 5 4
OVC '21
4 0 2 2 2 9 15 -6
Lemele
4 0 2 2 2 6 13 -7
OZC
Mark Bennemeer
Frank Kuiper
Joost Zweers
Ramon Jonkers
Frank Jansen
Niel Koggel
Nicky Van Rijn
Rik Jan De Groot
Emiel Maat (Trainer)
Martijn Berger (Trainer)
Hermen Schuttert (Grensrechter)
OVC '21
Hendry Otten
Laurens Grobbe
Damy Flim
Koen Daman
Stefan Herberink
Damon Nouri
Nick Zandman
Olaf Logtenberg
Daan Zwinselman
Nico Kats (Trainer)
Henk Jan Grobbe (Leider)
Harrie van der Graaf (Verzorger)
Marienberg
Chris Regeling
Patrick Drenthen
Rolf Hofsink
Kevin Bolks
Edwin Hofsink
Niek Noeverman
Arjan Breukelman
Frank Pullen
Ruud Woelderink
Lemele
Nog niet bekend.
ZAC
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

J - de Borkerkoel, Westerbork

Scheidsrechter(s)
Kraak
Kooistra
Vereniging Klasse Regio  
VKW
2L Noord Zondag
Rolder Boys
1F Noord Zondag
Westerlee
5A Noord Zaterdag
Witteveense Boys
4D Noord Zondag
Pesse (zat)
5E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Westerlee
Witteveense Boys
1-2
Pesse (zat)
VKW
0-4
Witteveense Boys
Rolder Boys
1-6
Westerlee
Pesse (zat)
0-2
Rolder Boys
VKW
1-1
Witteveense Boys
Pesse (zat)
0-4
Rolder Boys
Westerlee
7-0
VKW
Witteveense Boys
5-1
Pesse (zat)
Rolder Boys
0-8
VKW
Westerlee
9-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Rolder Boys
4 3 1 0 10 22 2 20
VKW
4 3 1 0 10 19 2 17
Pesse (zat)
4 2 0 2 6 6 12 -6
Witteveense Boys
4 1 0 3 3 4 16 -12
Westerlee
4 0 0 4 0 1 20 -19
VKW
Martijn Mulder
Frits Vermeulen
Koos Timmerman
Robin Gerding
Tim Baardink
Roy Hutter
Jonas Nijland
Frank Giesselbach
Jeroen van der Loo
Niels Eefting (Coach)
Jan Meijering (Verzorger)
Julian Bos (Grensrechter)
Rolder Boys
Erik Bonder
Ferdi Hidding
Danny Hingstman
Marnick Ottens
Jeroen Knol
Niels Stoffers
Janko Dekker
Frank Suurd
Marco Wiechers (Coach)
Colin Beugels (Leider)
Franky Klunder (Grensrechter)
John Brandsma (Verzorger)
Westerlee
Nog niet bekend.
Witteveense Boys
Nog niet bekend.
Pesse (zat)
Peter Lopers
Glenn Kelly
Jordi Eshuis
Jordi Prins
Rick Witten
Timon Smeding
Arnout Vos
Corian Casander

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

K - het Noorderslag, Slagharen

Scheidsrechter(s)
Erkin
Geertsema
Vereniging Klasse Regio  
EMMS
3C Noord Zondag
DKB '44
4D Oost Zaterdag
Lutten
3D Noord Zaterdag
DOS '63
5A Noord Zondag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Thuis Uit    
Lutten
DOS '63
5-0
MSC
EMMS
1-2
DOS '63
DKB '44
0-5
Lutten
MSC
0-4
DKB '44
EMMS
0-2
DOS '63
MSC
2-5
DKB '44
Lutten
1-3
EMMS
DOS '63
10-0
MSC
DKB '44
7-1
EMMS
Lutten
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
EMMS
4 4 0 0 12 15 1 14
MSC
4 3 0 1 9 17 5 12
Lutten
4 2 0 2 6 8 6 2
DKB '44
4 1 0 3 3 7 12 -5
DOS '63
4 0 0 4 0 2 25 -23
EMMS
Bastin Kleinheerenbrink
Erik Kosse
Erik Hein
Henry Bosman
Jord Anbergen
Maurice Kosse
Sebastian Kleinheerenbrink
Jerry Poel
Gerhard Hein (reservekeeper)
DKB '44
Nog niet bekend.
Lutten
Jorrit Hakkers
Jan van den Berg
Nick Poel
Glenn Kuipers
Thorben Scholten
Nick Weekamp
Nick Lamberink
David Koopman
DOS '63
Nog niet bekend.
MSC
1. Bram Tijink
2. Youri Benjamins
3. Jos Fidom
4. Bjorn Bakker
5. Justin Benjamins
7. Joël Huiskes
8. Alex Zomer
9. Nick Koster
Andres Hoogeveen (Begeleiding)
Robert Schonewille (Begeleiding)
Cassandra Werkman (Verzorgster)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

L - Veenoord, Veenoord

Scheidsrechter(s)
Kleine
Swiers
Vereniging Klasse Regio  
Twedo (zon)
3C Noord Zondag
SVV '04
3C Noord Zondag
Zandpol
5F Noord Zondag
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
Bruchterveld
4D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Zandpol
Hoogeveen (zat)
1-3
Bruchterveld
Twedo (zon)
2-1
Hoogeveen (zat)
SVV '04
4-1
Zandpol
Bruchterveld
2-4
SVV '04
Twedo (zon)
2-2
Hoogeveen (zat)
Bruchterveld
0-0
SVV '04
Zandpol
0-0
Twedo (zon)
Hoogeveen (zat)
0-0
Bruchterveld
SVV '04
0-0
Twedo (zon)
Zandpol
0-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zat)
4 2 2 0 8 7 2 5
Bruchterveld
4 2 2 0 8 6 3 3
Twedo (zon)
4 0 3 1 3 3 4 -1
SVV '04
4 0 3 1 3 3 6 -3
Zandpol
4 0 2 2 2 3 7 -4
Twedo (zon)
Nog niet bekend.
SVV '04
Nog niet bekend.
Zandpol
Joey Otten
Rocko de Hoop
Martijn Gerding
Bas Bos
Roland Jager
Stefan Knuppe
Roy Assen
Adrie Schievink
Egbert Jonker
Hoogeveen (zat)
Edwin Santing
Rudolf Lip
Brian Leepel
Guido ten Cate
Jesse de Haas
Ruben de Haas
Ruben Roemahlewang
Joy Eising
Marcel Linthorst
Kevin Boersma (res.doelman)
Bruchterveld
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

M - Gramsbergen, Gramsbergen

Scheidsrechter(s)
Soner
Aalders
Vereniging Klasse Regio  
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
Sportl. Vroomshoop
4A Oost Zondag
Kloosterhaar
3D Oost Zaterdag
VIOS
5F Noord Zondag
Daarlerveen
4D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Kloosterhaar
VIOS
3-0
Daarlerveen
Gramsbergen
1-5
VIOS
Sportl. Vroomshoop
0-2
Kloosterhaar
Daarlerveen
3-3
Sportl. Vroomshoop
Gramsbergen
2-4
VIOS
Daarlerveen
1-3
Sportl. Vroomshoop
Kloosterhaar
3-3
Gramsbergen
VIOS
6-2
Daarlerveen
Sportl. Vroomshoop
5-2
Gramsbergen
Kloosterhaar
2-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Gramsbergen
4 3 1 0 10 17 7 10
Daarlerveen
4 2 1 1 7 12 11 1
Kloosterhaar
4 1 3 0 6 11 8 3
Sportl. Vroomshoop
4 1 1 2 4 9 12 -3
VIOS
4 0 0 4 0 3 14 -11
Gramsbergen
1. Jur Kosters
2. Marijn Gaasbeek
3. Pascal Kerkdijk
4. Rutger Dijk
5. Bart Seinen
6. Nick Leferink
7. Carlo Alfring
8. Jorian Wubs
Maarten Tromp (Coach)
Jacob Withaar (Coach)
Sportl. Vroomshoop
Nog niet bekend.
Kloosterhaar
Nog niet bekend.
VIOS
Nog niet bekend.
Daarlerveen
René Kok
Simon v/d Berg
Marc v/d Berg
Pascal ten Duits
Juan Reekers
Stefan Kok
Jeffrey Wesselink
Remko Maneschijn

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

N - Drenthehal, Beilen

Scheidsrechter(s)
F. Spreen
F. vd Wal
Vereniging Klasse Regio  
Beilen
2L Noord Zondag
Fit Boys
3D Noord Zaterdag
Muntendam
3B Noord Zondag
Achilles 1894
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
LEO
3B Noord Zondag
Thuis Uit    
Fit Boys
Achilles 1894
2-4
LEO
Beilen
0-4
Achilles 1894
Muntendam
4-1
Fit Boys
LEO
3-0
Muntendam
Beilen
2-3
Achilles 1894
LEO
15-2
Muntendam
Fit Boys
1-4
Beilen
Achilles 1894
2-2
LEO
Muntendam
1-8
Beilen
Fit Boys
2-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Achilles 1894
4 3 1 0 10 25 7 18
Beilen
4 3 1 0 10 11 5 6
Fit Boys
4 2 0 2 6 10 7 3
Muntendam
4 1 0 3 3 12 12 0
LEO
4 0 0 4 0 3 30 -27
Beilen
Remco Vos
Tim Beugels
Reint Karsten
Frank Polman
Arben Mushkolaj
Mark Hollemans
Mersad Smailovic
Xander Koster
Lennart Hendriks
Stefan Freriks
Jacco Lamberts
Erik de Jong (Begeleider)
Hans Doldersum (Begeleider)
Wiep Polman (Begeleider)
Fit Boys
M. Lubberts
R. Seubring
T. Seubring
E. Dam
M. Bonnen
R. Koops
W. Stevens
S. Eefting
P. Oosting
Muntendam
22. Jeffrey van Delden
10. Kevin Bijl
7. Arjan Faber
8. Richard Rustebiel
14. Pascal Oldenburger
15. Patrick Vasse
12. Peter Piening
16. Michael Imminga
Robert Nieborg (Coach)
Achilles 1894
Renzo Hemmes
Tim Migchelsen
Matthijs Hensens
Jean Pierre N’Gouan
Stijn Bosma
Stan Haanstra
Wouter van der Molen
Johan Splinter (Trainer)
LEO
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

O - de Marke, Hollandscheveld

Scheidsrechter(s)
Bies
vd Meijden
Vereniging Klasse Regio  
HODO
3C Noord Zondag
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
SCN
3D Noord Zaterdag
Tiendeveen
4E Noord Zaterdag
Nieuw Balinge
5E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
SCN
Tiendeveen
2-1
Nieuw Balinge
HODO
1-5
Tiendeveen
Hollandscheveld
0-2
SCN
Nieuw Balinge
3-1
Hollandscheveld
HODO
1-0
Tiendeveen
Nieuw Balinge
2-1
Hollandscheveld
SCN
3-1
HODO
Tiendeveen
2-1
Nieuw Balinge
Hollandscheveld
2-1
HODO
SCN
2-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HODO
4 3 0 1 9 9 3 6
Hollandscheveld
4 3 0 1 9 7 3 4
SCN
4 2 0 2 6 6 7 -1
Tiendeveen
4 1 0 3 3 4 7 -3
Nieuw Balinge
4 1 0 3 3 5 11 -6
HODO
Nog niet bekend.
Hollandscheveld
Lennard Vos
Jeroen Everts
Stefan Benjamins
Stefan Corba
Maykel Mol
Robin Bijl
Jan Hagen
Thom Koopman
Matthijs Snippe(Reserve)
Nick ter Stege (Reservekeeper)
SCN
Nog niet bekend.
Tiendeveen
Nog niet bekend.
Nieuw Balinge
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

P - Erica, Erica

Scheidsrechter(s)
F. Janssen
Klinkhamer
Vereniging Klasse Regio  
Sc Erica
2L Noord Zondag
Zwartemeer
3C Noord Zondag
SVBO (zat)
4E Noord Zaterdag
EHS '85
4D Noord Zondag
Erica '86
5E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
SVBO (zat)
EHS '85
0-2
Erica '86
Sc Erica
1-9
EHS '85
Zwartemeer
2-1
SVBO (zat)
Erica '86
2-0
Zwartemeer
Sc Erica
0-7
EHS '85
Erica '86
3-0
Zwartemeer
SVBO (zat)
1-3
Sc Erica
EHS '85
3-1
Erica '86
Zwartemeer
3-6
Sc Erica
SVBO (zat)
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Sc Erica
4 4 0 0 12 22 3 19
EHS '85
4 3 0 1 9 8 4 4
SVBO (zat)
4 2 0 2 6 6 6 0
Zwartemeer
4 1 0 3 3 8 15 -7
Erica '86
4 0 0 4 0 4 20 -16
Sc Erica
R. Jagt
R. Torenbosch
R. Tubben
B. Zondag
N. Rolink
P. de Vries
J. Meeuwisse
D. Koops
B. Gebbeken
J. Schrik
Zwartemeer
Nog niet bekend.
SVBO (zat)
Nog niet bekend.
EHS '85
Jesper Katoen
Ronald Muter
Frenk Veldwijk
Wouter Smit
Richard Fuhler
Marcel Hemel
Mark Linneman
Milos Oluic
Erica '86
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Q - de Koel, Borger

Scheidsrechter(s)
Schripsema
Wigchers
Vereniging Klasse Regio  
Borger
4E Noord Zaterdag
Ter Apel '96 (zon)
3C Noord Zondag
EEC
5F Noord Zondag
HOC
4D Noord Zondag
Valther Boys
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
EEC
HOC
2-3
Valther Boys
Borger
1-6
HOC
Ter Apel '96 (zon)
5-1
EEC
Valther Boys
3-0
Ter Apel '96 (zon)
Borger
5-1
HOC
Valther Boys
8-0
Ter Apel '96 (zon)
EEC
3-1
Borger
HOC
2-2
Valther Boys
Ter Apel '96 (zon)
0-6
Borger
EEC
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HOC
4 3 1 0 10 18 5 13
Ter Apel '96 (zon)
4 3 0 1 9 15 7 8
Borger
4 2 1 1 7 10 8 2
EEC
4 1 0 3 3 6 7 -1
Valther Boys
4 0 0 4 0 1 23 -22
Borger
Mark Wolters
Arno Sieders
Patrick Tiesing
Diederik Oosterwijk
Ronald Bulthuis
Martijn Ulenreef
Melvin Ottens
Bjorn Everts
Ter Apel '96 (zon)
Nog niet bekend.
EEC
Jasper Lubbers
Remco Huizing
Stefan Sanders
Ferdie Ottens
Pascal Slagter
Jan-Peter Hogenboom
Mark Wanders
Harjo van der Valle
Bart Rietveld (Reserve)
Harjo van der Valle (Trainer)
HOC
1. Marnik Nieborg
2. Jelle Siekman
3. Mark van Bergen
4. Ralph Kuipers
5. Sander Marissen
6. Gert-Jan Spijker
7. Gerben Beek
8. Robert de Bruijn
9. Martijn Gordt
Jans Spijker (Leider)
Valther Boys
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

R - de Klabbe, Emmer Compascuum

Scheidsrechter(s)
Caglak
R. Smit
Vereniging Klasse Regio  
CEC
3C Noord Zondag
De Treffer '16
5F Noord Zondag
Sc Roswinkel
5F Noord Zondag
Weerdinge
3C Noord Zondag
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
Thuis Uit    
Sc Roswinkel
Weerdinge
0-5
Nieuw Buinen
CEC
3-1
Weerdinge
De Treffer '16
4-0
Sc Roswinkel
Nieuw Buinen
1-1
De Treffer '16
CEC
0-4
Weerdinge
Nieuw Buinen
0-2
De Treffer '16
Sc Roswinkel
0-3
CEC
Weerdinge
2-1
Nieuw Buinen
De Treffer '16
6-1
CEC
Sc Roswinkel
6-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Nieuw Buinen
4 3 1 0 10 12 3 9
CEC
4 3 0 1 9 13 4 9
Weerdinge
4 2 0 2 6 10 4 6
Sc Roswinkel
4 1 1 2 4 4 12 -8
De Treffer '16
4 0 0 4 0 1 17 -16
CEC
1. Gerben Springer
2. Jos Prummel
3. Tomas Been
4. Daniël Berens
5. Reinier Pruim
6. Tom Rengers
7. Marc Timmer
8. Niko de Boer
De Treffer '16
1. Remko Meems
2. Patrick Zuur
6. Gezienus van der Laan
7. Martin van der Laan
10. Gezienus van der Laan
14. Gerko de Vries
19. Dennis Bergmann
Martijn Wiering (Leider)
Sc Roswinkel
Robin Prins
Ricardo Prins
Bart Huizing
Tim Kleinenberg
Roy Veen
Ferdinand Prins
Erik Neef
Aldert van Eck
Dylan Bulle
Jan Kleinenberg (Grensrechter)
Maurice kampman
Geert van der Tuuk (Trainer)
Weerdinge
1. Sjoerd Wolters
2. Emiele de Vries
3. Evert Bos
4. Willem van Loenen
5. Mohamed Suleiman
6. Jaimy Wessels
7. Dennie Pol
8. Hicham Amraoui
12. Mark Veenhoven
Egbert Pol (Trainer)
Gert Siebring (Leider)
Heber Elling (Grensrechter)
Nieuw Buinen
1. Brian de Jonge
2. Frank Schijff
3. Nick Berends
4. Wessel Koomans
5. Robert Tieks
6. Robert Hamming
7. Samad Faraouni
8. Thijs Hateboer
Cor Jongeling (Begeleider)
Gerrit-Jan Spiegelaar (Begeleider)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

S - Drostenhal, Coevorden

Scheidsrechter(s)
Maathuis
Mangroelal
Vereniging Klasse Regio  
CSVC
4E Noord Zaterdag
Raptim
2L Noord Zondag
NKVV
5E Noord Zaterdag
Sweel (zon)
4D Noord Zondag
Protos
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
NKVV
Sweel (zon)
2-2
Protos
CSVC
1-1
Sweel (zon)
Raptim
0-4
NKVV
Protos
3-4
Raptim
CSVC
4-0
Sweel (zon)
Protos
2-1
Raptim
NKVV
6-0
CSVC
Sweel (zon)
3-2
Protos
Raptim
1-5
CSVC
NKVV
7-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Raptim
4 4 0 0 12 19 1 18
CSVC
4 2 1 1 7 11 9 2
Protos
4 1 1 2 4 7 11 -4
Sweel (zon)
4 1 1 2 4 6 10 -4
NKVV
4 0 1 3 1 7 19 -12
CSVC
Rogier Assen
Ruben Assen
Bart Turien
Rick Bos
Rick ter Avest
Cas Last
Jurriaan Veldhuis
Dion Jongbloed
Bram Maes
Geert Hein (reserve)
Raptim
Sander Bunskoek
Niels Assen
Fabian Greve
Lars Meppelink
Laurens Meppelink
Arjen Jansen
Danny Bos
Robin de Leeuw
Andrès Sewuster (reserve)
Jerio Hoegen (reserve)
NKVV
Nog niet bekend.
Sweel (zon)
Nog niet bekend.
Protos
Tim Bakker
Bram Mittendorff
Roy Mittendorff
Stef Smits
Michel Overweg
Joost Meijerink
Rik Meijerink
Hessel Doek

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

T - Wessels Boer, Zuidwolde

Scheidsrechter(s)
G. Smid Koerntjes
H. Koerntjes Smid
Vereniging Klasse Regio  
ZZVV
3D Noord Zaterdag
Zuidwolde
2L Noord Zondag
Pesse (zon)
4E Noord Zondag
Staphorst
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
Vitesse '63
4A Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Pesse (zon)
Staphorst
0-2
Vitesse '63
ZZVV
1-0
Staphorst
Zuidwolde
2-3
Pesse (zon)
Vitesse '63
1-2
Zuidwolde
ZZVV
1-1
Staphorst
Vitesse '63
8-3
Zuidwolde
Pesse (zon)
2-2
ZZVV
Staphorst
2-3
Vitesse '63
Zuidwolde
2-2
ZZVV
Pesse (zon)
6-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Staphorst
4 3 0 1 9 15 8 7
Vitesse '63
4 2 1 1 7 8 11 -3
Zuidwolde
4 1 3 0 6 8 7 1
ZZVV
4 1 1 2 4 9 6 3
Pesse (zon)
4 0 1 3 1 4 12 -8
ZZVV
1. Jelle Verburg
4. Matthijs Capellen
6. Max Bosscher
7. Bas Uiterwijk Winkel
8. Martijn Reinink
9. Paul Bos
10. Sander Hartman
11. Bram Otten
Jan Dragt (Begeiding)
Wouter Marinus (Begeiding)
Eric Snippe (Verzorger)
Hans ten Hoopen (Grensrechter)
Zuidwolde
Nog niet bekend.
Pesse (zon)
Nog niet bekend.
Staphorst
Rutger Mulder
Lars Heuvelman
Sander Nooi
Herwin Talen
Mike Reuvers
Camiel Fidom
Joost de Weerd
Rob Mijnheer (Speler/Coach)
Ruud Makkinga (Trainer)
Roel Mussche (Grensrechter)
Vitesse '63
R. Oldengarm
R. Kuik
D. Kroek
A. Kuijer
J. Schuttevaar
A. Pekel
BJ van Dijk
S. Heuvelman

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Entree 2016/2017

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

Via contactformulier