Voorronde uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
D. Adema
J. Jansen
Vereniging Klasse Regio  
HZVV
1E Noord Zaterdag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
EHS '85
4E Noord Zondag
Sc Angelslo
4E Noord Zaterdag
Bargeres
4E Noord Zondag
Thuis Uit    
EHS '85
Sc Angelslo
1-4
Bargeres
HZVV
0-3
Sc Angelslo
SVBO (zon)
0-4
EHS '85
Bargeres
3-1
SVBO (zon)
HZVV
3-3
Sc Angelslo
Bargeres
2-0
SVBO (zon)
EHS '85
6-2
HZVV
Sc Angelslo
9-1
Bargeres
SVBO (zon)
1-4
HZVV
EHS '85
6-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HZVV
4 3 1 0 10 21 6 15
SVBO (zon)
4 3 1 0 10 17 6 11
Sc Angelslo
4 2 0 2 6 7 14 -7
EHS '85
4 1 0 3 3 8 17 -9
Bargeres
4 0 0 4 0 2 12 -10

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
H.H. van Duren
P. Domhof
Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
ZAC
3C Oost Zaterdag
SCD '83
3D Noord Zaterdag
Dedemsvaart
2L Noord Zondag
Olympia'28
3C Oost Zaterdag
Thuis Uit    
SCD '83
Dedemsvaart
0-4
Olympia'28
Hoogeveen (zon)
0-3
Dedemsvaart
ZAC
7-1
SCD '83
Olympia'28
3-4
ZAC
Hoogeveen (zon)
3-6
Dedemsvaart
Olympia'28
0-0
ZAC
SCD '83
3-2
Hoogeveen (zon)
Dedemsvaart
1-2
Olympia'28
ZAC
1-2
Hoogeveen (zon)
SCD '83
5-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dedemsvaart
4 3 1 0 10 13 2 11
Hoogeveen (zon)
4 3 0 1 9 15 5 10
ZAC
4 2 0 2 6 9 16 -7
Olympia'28
4 1 1 2 4 5 8 -3
SCD '83
4 0 0 4 0 5 16 -11

C - Het Activum, Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
M. Arends
B. Gringhuis
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Vitesse '63
4E Noord Zaterdag
Nieuw Balinge
4E Noord Zaterdag
Elim
3D Noord Zaterdag
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Nieuw Balinge
Elim
0-2
Bergentheim
Noordscheschut
2-2
Elim
Vitesse '63
3-1
Nieuw Balinge
Bergentheim
1-2
Vitesse '63
Noordscheschut
0-4
Elim
Bergentheim
4-2
Vitesse '63
Nieuw Balinge
6-1
Noordscheschut
Elim
2-1
Bergentheim
Vitesse '63
5-2
Noordscheschut
Nieuw Balinge
2-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 3 1 0 10 10 3 7
Elim
4 3 0 1 9 10 5 5
Bergentheim
4 2 1 1 7 11 9 2
Vitesse '63
4 1 0 3 3 9 13 -4
Nieuw Balinge
4 0 0 4 0 2 12 -10

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
H. Bastra
H. Drost
Vereniging Klasse Regio  
Dalen
3C Noord Zondag
Raptim
3C Noord Zondag
DSC '65
4E Noord Zondag
Sweel (zon)
4E Noord Zondag
NKVV
5F Noord Zaterdag
Thuis Uit    
DSC '65
Sweel (zon)
4-2
NKVV
Dalen
0-7
Sweel (zon)
Raptim
3-0
DSC '65
NKVV
6-1
Raptim
Dalen
1-3
Sweel (zon)
NKVV
3-1
Raptim
DSC '65
3-5
Dalen
Sweel (zon)
2-0
NKVV
Raptim
1-4
Dalen
DSC '65
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dalen
4 4 0 0 12 13 1 12
DSC '65
4 3 0 1 9 15 7 8
Sweel (zon)
4 2 0 2 6 8 7 1
Raptim
4 1 0 3 3 8 12 -4
NKVV
4 0 0 4 0 3 20 -17

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
A. de Vries
P. Sanders
Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
FC Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
Zwartemeerse Boys
5E Noord Zondag
Weiteveense Boys
5E Noord Zondag
Emmen
1F Noord Zondag
Thuis Uit    
Zwartemeerse Boys
Weiteveense Boys
4-3
Emmen
de Weide
2-2
Weiteveense Boys
FC Klazienaveen
1-4
Zwartemeerse Boys
Emmen
0-9
FC Klazienaveen
de Weide
0-2
Weiteveense Boys
Emmen
0-5
FC Klazienaveen
Zwartemeerse Boys
3-0
de Weide
Weiteveense Boys
3-0
Emmen
FC Klazienaveen
1-0
de Weide
Zwartemeerse Boys
11-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
de Weide
4 3 1 0 10 18 2 16
Emmen
4 3 1 0 10 17 2 15
FC Klazienaveen
4 2 0 2 6 7 4 3
Zwartemeerse Boys
4 1 0 3 3 4 26 -22
Weiteveense Boys
4 0 0 4 0 4 16 -12

F - de Beek, Hardenberg

Scheidsrechter(s)
H. Blokhuis
B. Kamman
Vereniging Klasse Regio  
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
Kloosterhaar
3D Oost Zaterdag
Lemele
4D Oost Zaterdag
Drienerlo
3D Oost Zaterdag
Marienberg
3D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Lemele
Drienerlo
2-0
Marienberg
Hardenberg '85
0-3
Drienerlo
Kloosterhaar
0-2
Lemele
Marienberg
1-2
Kloosterhaar
Hardenberg '85
1-5
Drienerlo
Marienberg
0-2
Kloosterhaar
Lemele
3-2
Hardenberg '85
Drienerlo
2-0
Marienberg
Kloosterhaar
0-0
Hardenberg '85
Lemele
6-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hardenberg '85
4 4 0 0 12 16 1 15
Marienberg
4 2 1 1 7 4 4 0
Kloosterhaar
4 2 1 1 7 6 7 -1
Lemele
4 1 0 3 3 5 11 -6
Drienerlo
4 0 0 4 0 0 8 -8

G - Esdal, Emmen

Scheidsrechter(s)
E. Draaijer
K. Kooistra
Vereniging Klasse Regio  
Drenthina
2J Noord Zaterdag
Weerdinge
3C Noord Zondag
DZOH
2J Noord Zaterdag
Sweel (zat)
4E Noord Zaterdag
Sc Stadskanaal
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
DZOH
Sweel (zat)
6-1
Sc Stadskanaal
Drenthina
1-1
Sweel (zat)
Weerdinge
0-2
DZOH
Sc Stadskanaal
6-0
Weerdinge
Drenthina
2-4
Sweel (zat)
Sc Stadskanaal
0-3
Weerdinge
DZOH
1-2
Drenthina
Sweel (zat)
3-0
Sc Stadskanaal
Weerdinge
3-2
Drenthina
DZOH
3-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Drenthina
4 3 1 0 10 11 3 8
DZOH
4 3 0 1 9 14 5 9
Sc Stadskanaal
4 2 1 1 7 7 9 -2
Weerdinge
4 1 0 3 3 7 9 -2
Sweel (zat)
4 0 0 4 0 1 14 -13

H - Mondenhal, Nw. Weerdinge

Scheidsrechter(s)
E. Fokkens
R.J. Schripsema
Vereniging Klasse Regio  
Titan
4E Noord Zondag
NWVV
5F Noord Zaterdag
De Treffer '16
5E Noord Zondag
Valther Boys
5E Noord Zondag
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
Thuis Uit    
De Treffer '16
Valther Boys
2-1
Nieuw Buinen
Titan
1-4
Valther Boys
NWVV
0-2
De Treffer '16
Nieuw Buinen
0-7
NWVV
Titan
0-4
Valther Boys
Nieuw Buinen
0-8
NWVV
De Treffer '16
5-2
Titan
Valther Boys
5-1
Nieuw Buinen
NWVV
7-3
Titan
De Treffer '16
6-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Titan
4 4 0 0 12 19 5 14
Nieuw Buinen
4 3 0 1 9 23 7 16
NWVV
4 2 0 2 6 10 13 -3
De Treffer '16
4 1 0 3 3 7 19 -12
Valther Boys
4 0 0 4 0 2 17 -15

I - Carrousel, Ommen

Scheidsrechter(s)
G. Ekkel
G. Erkin
Vereniging Klasse Regio  
OZC
3D Noord Zaterdag
OVC '21
4E Noord Zondag
Sportl. Vroomshoop
4A Oost Zondag
SV Turkse kracht
3B Oost Zondag
Daarlerveen
4D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Sportl. Vroomshoop
SV Turkse kracht
1-3
Daarlerveen
OZC
0-2
SV Turkse kracht
OVC '21
3-0
Sportl. Vroomshoop
Daarlerveen
4-1
OVC '21
OZC
0-3
SV Turkse kracht
Daarlerveen
8-0
OVC '21
Sportl. Vroomshoop
2-0
OZC
SV Turkse kracht
2-4
Daarlerveen
OVC '21
0-7
OZC
Sportl. Vroomshoop
0-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
SV Turkse kracht
4 4 0 0 12 18 3 15
OVC '21
4 2 0 2 6 9 6 3
OZC
4 2 0 2 6 7 6 1
Sportl. Vroomshoop
4 2 0 2 6 7 6 1
Daarlerveen
4 0 0 4 0 1 21 -20

J - de Borkerkoel, Westerbork

Scheidsrechter(s)
H.J. Kraak
F. Spreen
Vereniging Klasse Regio  
VKW
1F Noord Zondag
FC Meppel
2J Noord Zaterdag
Pesse (zon)
4E Noord Zondag
Witteveense Boys
4E Noord Zondag
LEO
3B Noord Zondag
Thuis Uit    
Pesse (zon)
Witteveense Boys
3-1
LEO
VKW
0-4
Witteveense Boys
FC Meppel
3-3
Pesse (zon)
LEO
3-0
FC Meppel
VKW
2-8
Witteveense Boys
LEO
3-1
FC Meppel
Pesse (zon)
4-2
VKW
Witteveense Boys
5-1
LEO
FC Meppel
2-6
VKW
Pesse (zon)
1-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
VKW
4 3 0 1 9 18 5 13
Pesse (zon)
4 3 0 1 9 10 6 4
FC Meppel
4 2 1 1 7 15 15 0
Witteveense Boys
4 1 1 2 4 8 12 -4
LEO
4 0 0 4 0 3 16 -13

K - het Noorderslag, Slagharen

Scheidsrechter(s)
G. Maathuis
A. Mangroelal
Vereniging Klasse Regio  
EMMS
3C Noord Zondag
Lutten
3D Noord Zaterdag
DKB '44
4D Oost Zaterdag
Bruchterveld
4D Oost Zaterdag
Nieuwleusen
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
DKB '44
Bruchterveld
4-1
Nieuwleusen
EMMS
0-5
Bruchterveld
Lutten
1-0
DKB '44
Nieuwleusen
5-1
Lutten
EMMS
0-1
Bruchterveld
Nieuwleusen
3-1
Lutten
DKB '44
1-2
EMMS
Bruchterveld
3-1
Nieuwleusen
Lutten
1-7
EMMS
DKB '44
5-4
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
EMMS
4 4 0 0 12 14 5 9
DKB '44
4 3 0 1 9 15 8 7
Bruchterveld
4 2 0 2 6 6 8 -2
Lutten
4 1 0 3 3 8 5 3
Nieuwleusen
4 0 0 4 0 3 20 -17

L - Veenoord, Veenoord

Scheidsrechter(s)
A.J. Benjamins
A. Hadders
Vereniging Klasse Regio  
Twedo (zon)
3C Noord Zondag
Sleen
3C Noord Zondag
Protos
3C Noord Zondag
KSC
4E Noord Zondag
DVC '59
4E Noord Zondag
Thuis Uit    
Protos
KSC
3-0
DVC '59
Twedo (zon)
4-2
KSC
Sleen
1-4
Protos
DVC '59
0-0
Sleen
Twedo (zon)
3-2
KSC
DVC '59
1-2
Sleen
Protos
1-0
Twedo (zon)
KSC
3-1
DVC '59
Sleen
1-3
Twedo (zon)
Protos
1-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Sleen
4 4 0 0 12 11 4 7
Protos
4 2 1 1 7 6 2 4
DVC '59
4 2 1 1 7 7 6 1
Twedo (zon)
4 1 0 3 3 8 11 -3
KSC
4 0 0 4 0 3 12 -9

M - Gramsbergen, Gramsbergen

Scheidsrechter(s)
M. Soner
A. Blauwgeers
Vereniging Klasse Regio  
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
SVV '56
4D Oost Zaterdag
Voorw. Westerhaar
2H Oost Zaterdag
Balkbrug
4A Noord Zondag
WVV '34
3A Oost Zondag
Thuis Uit    
Voorw. Westerhaar
Balkbrug
1-1
WVV '34
Gramsbergen
2-3
Balkbrug
SVV '56
1-2
Voorw. Westerhaar
WVV '34
0-3
SVV '56
Gramsbergen
1-5
Balkbrug
WVV '34
1-4
SVV '56
Voorw. Westerhaar
2-7
Gramsbergen
Balkbrug
7-0
WVV '34
SVV '56
4-2
Gramsbergen
Voorw. Westerhaar
4-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Gramsbergen
4 4 0 0 12 19 4 15
WVV '34
4 3 0 1 9 13 6 7
Voorw. Westerhaar
4 1 1 2 4 9 10 -1
SVV '56
4 1 0 3 3 7 17 -10
Balkbrug
4 0 1 3 1 3 14 -11

N - Drenthehal, Beilen

Scheidsrechter(s)
F. vd Wal
B. v. Ham
Vereniging Klasse Regio  
Beilen
2L Noord Zondag
Fit Boys
3D Noord Zaterdag
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
Ruinen
3C Noord Zondag
Dwingeloo
3D Noord Zondag
Thuis Uit    
Hoogeveen (zat)
Ruinen
5-0
Dwingeloo
Beilen
1-2
Ruinen
Fit Boys
3-1
Hoogeveen (zat)
Dwingeloo
0-1
Fit Boys
Beilen
0-2
Ruinen
Dwingeloo
0-4
Fit Boys
Hoogeveen (zat)
0-4
Beilen
Ruinen
5-0
Dwingeloo
Fit Boys
3-4
Beilen
Hoogeveen (zat)
0-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Beilen
4 3 1 0 10 9 1 8
Hoogeveen (zat)
4 2 1 1 7 9 1 8
Dwingeloo
4 2 0 2 6 9 6 3
Fit Boys
4 1 0 3 3 5 12 -7
Ruinen
4 1 0 3 3 3 15 -12

O - de Marke, Hollandscheveld

Scheidsrechter(s)
B. Oord
P. Bies
Vereniging Klasse Regio  
HODO
4E Noord Zondag
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
VCG
5F Noord Zaterdag
Ruinerwold
3C Noord Zondag
Tiendeveen
4E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
VCG
Ruinerwold
1-3
Tiendeveen
HODO
1-4
Ruinerwold
Hollandscheveld
1-1
VCG
Tiendeveen
0-4
Hollandscheveld
HODO
4-0
Ruinerwold
Tiendeveen
2-1
Hollandscheveld
VCG
8-2
HODO
Ruinerwold
2-4
Tiendeveen
Hollandscheveld
1-5
HODO
VCG
9-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hollandscheveld
4 3 1 0 10 18 4 14
Ruinerwold
4 3 1 0 10 10 5 5
HODO
4 2 0 2 6 15 9 6
Tiendeveen
4 1 0 3 3 7 11 -4
VCG
4 0 0 4 0 3 24 -21

P - Erica, Erica

Scheidsrechter(s)
J. Klinkhamer
R. Vos
Vereniging Klasse Regio  
Sc Erica
2L Noord Zondag
SVV '04
3C Noord Zondag
Schoonebeek
4E Noord Zondag
Zandpol
5E Noord Zondag
Erica '86
5F Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Schoonebeek
Zandpol
3-3
Erica '86
Sc Erica
0-1
Zandpol
SVV '04
1-2
Schoonebeek
Erica '86
2-1
SVV '04
Sc Erica
0-3
Zandpol
Erica '86
0-2
SVV '04
Schoonebeek
0-0
Sc Erica
Zandpol
6-1
Erica '86
SVV '04
1-0
Sc Erica
Schoonebeek
1-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Sc Erica
4 3 1 0 10 11 2 9
Schoonebeek
4 1 3 0 6 6 5 1
Erica '86
4 2 0 2 6 4 3 1
SVV '04
4 1 1 2 4 2 5 -3
Zandpol
4 0 1 3 1 5 13 -8

Q - de Koel, Borger

Scheidsrechter(s)
G. Smid-Koerntjes
H. Koerntjes-Smid
Vereniging Klasse Regio  
Borger
4E Noord Zaterdag
Rolder Boys
2L Noord Zondag
HOC
4D Noord Zondag
EEC
5E Noord Zondag
Muntendam
3B Noord Zondag
Thuis Uit    
HOC
EEC
3-0
Muntendam
Borger
3-2
EEC
Rolder Boys
0-5
HOC
Muntendam
4-3
Rolder Boys
Borger
4-1
EEC
Muntendam
3-2
Rolder Boys
HOC
5-1
Borger
EEC
3-0
Muntendam
Rolder Boys
0-11
Borger
HOC
3-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Rolder Boys
4 4 0 0 12 25 2 23
Borger
4 2 0 2 6 9 9 0
HOC
4 2 0 2 6 10 11 -1
EEC
4 1 0 3 3 3 13 -10
Muntendam
4 1 0 3 3 8 20 -12

R - de Klabbe, Emmer Compascuum

Scheidsrechter(s)
R. Smit
J. Venema
Vereniging Klasse Regio  
CEC
3C Noord Zondag
Valthermond
2L Noord Zondag
Sc Roswinkel
5E Noord Zondag
SVBC
5E Noord Zondag
Ter Apel '96 (zon)
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Sc Roswinkel
SVBC
4-0
Ter Apel '96 (zon)
CEC
0-2
SVBC
Valthermond
1-5
Sc Roswinkel
Ter Apel '96 (zon)
1-4
Valthermond
CEC
3-0
SVBC
Ter Apel '96 (zon)
0-5
Valthermond
Sc Roswinkel
1-2
CEC
SVBC
10-0
Ter Apel '96 (zon)
Valthermond
2-3
CEC
Sc Roswinkel
8-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
CEC
4 3 0 1 9 20 4 16
Valthermond
4 3 0 1 9 12 5 7
Ter Apel '96 (zon)
4 2 0 2 6 11 6 5
Sc Roswinkel
4 2 0 2 6 8 13 -5
SVBC
4 0 0 4 0 1 24 -23

S - Drostenhal, Coevorden

Scheidsrechter(s)
A. Wigchers
A. v. Doornen
Vereniging Klasse Regio  
Germanicus
2L Noord Zondag
CSVC
4E Noord Zaterdag
VIOS
4E Noord Zondag
SCN
4E Noord Zaterdag
SVBO (zat)
4E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
VIOS
SCN
5-0
SVBO (zat)
Germanicus
3-3
SCN
CSVC
4-3
VIOS
SVBO (zat)
1-2
CSVC
Germanicus
0-2
SCN
SVBO (zat)
3-4
CSVC
VIOS
7-0
Germanicus
SCN
5-1
SVBO (zat)
CSVC
2-3
Germanicus
VIOS
0-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Germanicus
4 2 2 0 8 10 4 6
SVBO (zat)
4 2 1 1 7 11 10 1
CSVC
4 2 0 2 6 13 8 5
VIOS
4 1 1 2 4 6 9 -3
SCN
4 1 0 3 3 8 17 -9

T - Wessels Boer, Zuidwolde

Scheidsrechter(s)
E. Swiers
W. Drenth
Vereniging Klasse Regio  
Zuidwolde
2L Noord Zondag
ZZVV
3D Noord Zaterdag
DOS '63
5F Noord Zaterdag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Avereest
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
DOS '63
MSC
0-5
Avereest
Zuidwolde
0-4
MSC
ZZVV
1-1
DOS '63
Avereest
1-1
ZZVV
Zuidwolde
1-1
MSC
Avereest
7-0
ZZVV
DOS '63
4-0
Zuidwolde
MSC
0-3
Avereest
ZZVV
2-2
Zuidwolde
DOS '63
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
4 3 1 0 10 16 1 15
Zuidwolde
4 2 1 1 7 8 5 3
ZZVV
4 1 3 0 6 8 4 4
Avereest
4 0 2 2 2 3 14 -11
DOS '63
4 0 1 3 1 2 13 -11

Entree 2018/2019

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl