Deelnemers - 42e editie

  Vereniging Klasse Regio  
1.
Avereest
4D Oost Zaterdag
2.
Balkbrug
4E Noord Zondag
3.
Bargeres
4D Noord Zondag
4.
Beilen
2L Noord Zondag
5.
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
6.
Borger
4E Noord Zaterdag
7.
Bruchterveld
4D Oost Zaterdag
8.
CEC
3C Noord Zondag
9.
CSVC
4E Noord Zaterdag
10.
Daarlerveen
4D Oost Zaterdag
11.
Dalen
3C Noord Zondag
12.
De Treffer '16
5F Noord Zondag
13.
de Weide
2J Noord Zaterdag
14.
Dedemsvaart
2L Noord Zondag
15.
DKB '44
4D Oost Zaterdag
16.
DOS '63
5A Noord Zondag
17.
Drenthina
2J Noord Zaterdag
18.
DSC '65
4D Noord Zondag
19.
DVC '59
4D Noord Zondag
20.
Dwingeloo
3D Noord Zondag
21.
DZOH
2J Noord Zaterdag
22.
EEC
5F Noord Zondag
23.
EHS '85
4D Noord Zondag
24.
Elim
4E Noord Zaterdag
25.
EMMS
3C Noord Zondag
26.
Erica '86
5E Noord Zaterdag
27.
FC Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
28.
FC Meppel
2J Noord Zaterdag
29.
Fit Boys
3D Noord Zaterdag
30.
Gasselternijveen
4D Noord Zondag
31.
Germanicus
2L Noord Zondag
32.
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
33.
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
34.
HOC
4D Noord Zondag
35.
HODO
3C Noord Zondag
36.
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
37.
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
38.
Hoogeveen (zon)
1F Noord Zondag
39.
HZVV
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
40.
Kloosterhaar
3D Oost Zaterdag
41.
KSC
5F Noord Zondag
42.
Lemele
4D Oost Zaterdag
43.
Lutten
3D Noord Zaterdag
44.
Marienberg
3D Oost Zaterdag
45.
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
46.
Muntendam
3B Noord Zondag
47.
MVV Alcides
1F Noord Zondag
48.
Nieuw Balinge
5E Noord Zaterdag
49.
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
50.
Nieuwleusen
2J Noord Zaterdag
51.
NKVV
5E Noord Zaterdag
52.
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
53.
NWVV
4E Noord Zaterdag
54.
Olympia'28
3C Oost Zaterdag
55.
OVC '21
3C Noord Zondag
56.
OZC
3D Noord Zaterdag
57.
Pesse (zon)
4E Noord Zondag
58.
Protos
4D Noord Zondag
59.
Raptim
2L Noord Zondag
60.
Rolder Boys
1F Noord Zondag
61.
Ruinen
4E Noord Zondag
62.
Ruinerwold
2L Noord Zondag
63.
Sc Angelslo
5E Noord Zaterdag
64.
Sc Erica
2L Noord Zondag
65.
Sc Roswinkel
5F Noord Zondag
66.
Sc Stadskanaal
2L Noord Zondag
67.
SCD '83
3D Noord Zaterdag
68.
Schoonebeek
4D Noord Zondag
69.
SCN
3D Noord Zaterdag
70.
Sleen
3C Noord Zondag
71.
Sportl. Vroomshoop
4A Oost Zondag
72.
SVBC
5F Noord Zondag
73.
SVBO (zat)
4E Noord Zaterdag
74.
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
75.
SVV '04
3C Noord Zondag
76.
SVV '56
4D Oost Zaterdag
77.
Sweel (zon)
4D Noord Zondag
78.
Ter Apel '96 (zon)
3C Noord Zondag
79.
Tiendeveen
4E Noord Zaterdag
80.
Titan
4D Noord Zondag
81.
Twedo (zon)
3C Noord Zondag
82.
Valther Boys
4D Noord Zondag
83.
Valthermond
2L Noord Zondag
84.
VCG
5E Noord Zaterdag
85.
VIOS
5F Noord Zondag
86.
Vitesse '63
4A Noord Zaterdag
87.
VKW
2L Noord Zondag
88.
Weerdinge
3C Noord Zondag
89.
Weiteveense Boys
4D Noord Zondag
90.
Witteveense Boys
4D Noord Zondag
91.
WVV '34
4B Oost Zondag
92.
ZAC
3C Oost Zaterdag
93.
Zandpol
5F Noord Zondag
94.
Zuidwolde
2L Noord Zondag
95.
Zwartemeerse Boys
4D Noord Zondag
96.
ZZVV
3D Noord Zaterdag

Wedstrijddagen

  • 22-12-2018 18:00 - Voorronde
  • 27-12-2018 18:00 - Kwartfinale
  • 29-12-2018 18:00 - Halve finale
  • 02-01-2019 18:00 - Tussenronde
  • 05-01-2019 11:00 - Finale

Entree 2017/2018

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

Via contactformulier