Kwartfinale uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
K. Kooistra
H.F.A de Vries
Vereniging Klasse Regio  
HZVV
Vierde divisie B Landelijk Zaterdag
Sc Erica
3D Noord Zondag
Elim
2J Oost Zaterdag
Valthermond
2K Noord Zondag
SVBO (zat)
4D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Elim
Valthermond
3-0
SVBO (zat)
HZVV
1-6
Valthermond
Sc Erica
0-7
Elim
SVBO (zat)
3-0
Sc Erica
HZVV
2-2
Valthermond
SVBO (zat)
1-1
Sc Erica
Elim
4-1
HZVV
Valthermond
1-0
SVBO (zat)
Sc Erica
0-4
HZVV
Elim
3-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Sc Erica
4 3 1 0 10 17 3 14
HZVV
4 3 1 0 10 12 5 7
Elim
4 2 0 2 6 9 7 2
Valthermond
4 0 1 3 1 1 12 -11
SVBO (zat)
4 0 1 3 1 2 14 -12

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
G. Ekkel
H.A.J. Nijhuis
Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
Vierde divisie A Landelijk Zondag
Voorw. Westerhaar
2H Oost Zaterdag
Bruchterveld
3D Oost Zaterdag
EMMS
2J Noord Zondag
OZC
3D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Bruchterveld
EMMS
2-2
OZC
Hoogeveen (zon)
1-3
EMMS
Voorw. Westerhaar
5-1
Bruchterveld
OZC
0-0
Voorw. Westerhaar
Hoogeveen (zon)
1-4
EMMS
OZC
2-0
Voorw. Westerhaar
Bruchterveld
3-1
Hoogeveen (zon)
EMMS
3-0
OZC
Voorw. Westerhaar
2-3
Hoogeveen (zon)
Bruchterveld
4-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zon)
4 4 0 0 12 14 3 11
EMMS
4 2 1 1 7 9 6 3
Voorw. Westerhaar
4 2 0 2 6 8 12 -4
Bruchterveld
4 0 2 2 2 4 9 -5
OZC
4 0 1 3 1 3 8 -5

C - Zwembadweg (t/m editie 39), Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
M. Arends
E. Draaijer
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Oost Zaterdag
HODO
2J Noord Zondag
VKW
Vierde divisie A Landelijk Zondag
Beilen (zon)
2J Noord Zondag
Marienberg
3D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
VKW
Beilen (zon)
0-3
Marienberg
Noordscheschut
0-3
Beilen (zon)
HODO
0-2
VKW
Marienberg
1-4
HODO
Noordscheschut
1-2
Beilen (zon)
Marienberg
2-1
HODO
VKW
5-1
Noordscheschut
Beilen (zon)
2-1
Marienberg
HODO
1-3
Noordscheschut
VKW
2-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 4 0 0 12 9 2 7
HODO
4 3 0 1 9 11 4 7
Beilen (zon)
4 2 0 2 6 6 5 1
Marienberg
4 1 0 3 3 6 9 -3
VKW
4 0 0 4 0 2 14 -12

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
F. Janssen
B. vd Ham
Vereniging Klasse Regio  
Dalen
2J Noord Zondag
Lutten
3C Oost Zaterdag
Twedo (zon)
3D Noord Zondag
Gramsbergen
2J Oost Zaterdag
Sc Stadskanaal
2K Noord Zondag
Thuis Uit    
Twedo (zon)
Gramsbergen
3-1
Sc Stadskanaal
Dalen
5-7
Gramsbergen
Lutten
3-3
Twedo (zon)
Sc Stadskanaal
2-3
Lutten
Dalen
1-4
Gramsbergen
Sc Stadskanaal
3-3
Lutten
Twedo (zon)
4-2
Dalen
Gramsbergen
2-1
Sc Stadskanaal
Lutten
1-2
Dalen
Twedo (zon)
4-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dalen
4 4 0 0 12 17 9 8
Lutten
4 2 1 1 7 10 10 0
Sc Stadskanaal
4 1 1 2 4 12 14 -2
Twedo (zon)
4 1 0 3 3 9 12 -3
Gramsbergen
4 0 2 2 2 8 11 -3

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
A.C. van Dooren
G. Erkin
Vereniging Klasse Regio  
de Weide
3D Noord Zaterdag
Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
Drenthina
2L Noord Zaterdag
Zwartemeer
3C Noord Zondag
Protos
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Drenthina
Zwartemeer
0-0
Protos
de Weide
1-2
Zwartemeer
Klazienaveen
2-1
Drenthina
Protos
2-2
Klazienaveen
de Weide
1-0
Zwartemeer
Protos
3-1
Klazienaveen
Drenthina
4-0
de Weide
Zwartemeer
1-1
Protos
Klazienaveen
2-5
de Weide
Drenthina
2-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Klazienaveen
4 3 0 1 9 11 4 7
Zwartemeer
4 2 2 0 8 6 3 3
de Weide
4 2 1 1 7 5 3 2
Drenthina
4 0 2 2 2 2 8 -6
Protos
4 0 1 3 1 6 12 -6

F - de Beek, Hardenberg

Scheidsrechter(s)
G. Maathuis
H.F.M Smid
Vereniging Klasse Regio  
HHC
Topklasse Landelijk Zaterdag
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
CSVC
3D Noord Zaterdag
Drienerlo
3D Oost Zaterdag
SCD '83
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
CSVC
Drienerlo
1-1
SCD '83
HHC
0-4
Drienerlo
Hoogeveen (zat)
2-1
CSVC
SCD '83
0-2
Hoogeveen (zat)
HHC
0-7
Drienerlo
SCD '83
0-2
Hoogeveen (zat)
CSVC
4-3
HHC
Drienerlo
6-1
SCD '83
Hoogeveen (zat)
0-4
HHC
CSVC
5-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HHC
4 4 0 0 12 22 1 21
Hoogeveen (zat)
4 2 0 2 6 9 12 -3
SCD '83
4 2 0 2 6 4 8 -4
Drienerlo
4 1 1 2 4 4 10 -6
CSVC
4 0 1 3 1 4 12 -8

G - Esdal, Emmen

Scheidsrechter(s)
J. Klinkhamer
B. Oord
Vereniging Klasse Regio  
Emmen
1E Noord Zondag
CEC
5G Noord Zaterdag
DZOH
1E Oost Zaterdag
Nieuw Buinen
3D Noord Zondag
Sweel (zat)
4E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
DZOH
Nieuw Buinen
1-0
Sweel (zat)
Emmen
0-4
Nieuw Buinen
CEC
2-2
DZOH
Sweel (zat)
3-1
CEC
Emmen
1-2
Nieuw Buinen
Sweel (zat)
3-0
CEC
DZOH
2-0
Emmen
Nieuw Buinen
3-1
Sweel (zat)
CEC
1-3
Emmen
DZOH
4-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Emmen
4 4 0 0 12 13 2 11
CEC
4 2 1 1 7 8 5 3
DZOH
4 2 0 2 6 4 7 -3
Nieuw Buinen
4 1 1 2 4 6 6 0
Sweel (zat)
4 0 0 4 0 2 13 -11

H - Mondenhal, Nw. Weerdinge

Scheidsrechter(s)
L. Koster
A.J. Benjamins
Vereniging Klasse Regio  
Titan
3D Noord Zondag
Rolder Boys
1E Noord Zondag
SVBO (zon)
1E Noord Zondag
TEVV
1F Noord Zondag
Sc Angelslo
5G Noord Zaterdag
Thuis Uit    
SVBO (zon)
TEVV
1-2
Sc Angelslo
Titan
1-4
TEVV
Rolder Boys
0-3
SVBO (zon)
Sc Angelslo
4-2
Rolder Boys
Titan
0-3
TEVV
Sc Angelslo
1-1
Rolder Boys
SVBO (zon)
1-1
Titan
TEVV
2-2
Sc Angelslo
Rolder Boys
2-5
Titan
SVBO (zon)
2-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Titan
4 2 1 1 7 11 6 5
Rolder Boys
4 2 1 1 7 9 6 3
SVBO (zon)
4 2 1 1 7 9 7 2
TEVV
4 1 2 1 5 5 7 -2
Sc Angelslo
4 0 1 3 1 6 14 -8

I - Carrousel, Ommen

Scheidsrechter(s)
H. de Graaf
D. Wessels
Vereniging Klasse Regio  
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
MSC
4E Oost Zaterdag
Dedemsvaart
2K Noord Zondag
Germanicus
1E Noord Zondag
DVC '59
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Dedemsvaart
Germanicus
1-2
DVC '59
Bergentheim
1-7
Germanicus
MSC
0-1
Dedemsvaart
DVC '59
4-2
MSC
Bergentheim
3-2
Germanicus
DVC '59
4-2
MSC
Dedemsvaart
4-1
Bergentheim
Germanicus
2-2
DVC '59
MSC
1-6
Bergentheim
Dedemsvaart
3-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
4 4 0 0 12 14 4 10
Bergentheim
4 2 1 1 7 14 8 6
Germanicus
4 2 1 1 7 8 6 2
Dedemsvaart
4 1 0 3 3 8 11 -3
DVC '59
4 0 0 4 0 6 21 -15

J - de Borkerkoel, Westerbork

Scheidsrechter(s)
W. Drenth
E. vd Hoek
Vereniging Klasse Regio  
Achilles 1894
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Fit Boys
4D Noord Zaterdag
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
Edon
4C Oost Zaterdag
Ter Apel '96 (zon)
3D Noord Zondag
Thuis Uit    
Hollandscheveld
Edon
2-0
Ter Apel '96 (zon)
Achilles 1894
3-4
Edon
Fit Boys
1-3
Hollandscheveld
Ter Apel '96 (zon)
1-2
Fit Boys
Achilles 1894
2-5
Edon
Ter Apel '96 (zon)
2-4
Fit Boys
Hollandscheveld
2-1
Achilles 1894
Edon
4-2
Ter Apel '96 (zon)
Fit Boys
3-1
Achilles 1894
Hollandscheveld
4-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Achilles 1894
4 4 0 0 12 17 9 8
Ter Apel '96 (zon)
4 3 0 1 9 12 8 4
Fit Boys
4 2 0 2 6 8 10 -2
Hollandscheveld
4 1 0 3 3 6 8 -2
Edon
4 0 0 4 0 5 13 -8

Entree 2022/2023

Normaal

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 5

Finale

T/m 14 jaar
€ 4
Volwassenen
€ 8

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Klooster 75
7741 NC Coevorden

EMail

info@protosweering.nl