Kwartfinale uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
J. Kraak
F. Spreen
Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
Sc Erica
2L Noord Zondag
Drenthina
2J Noord Zaterdag
CEC
3C Noord Zondag
Zwartemeerse Boys
5E Noord Zondag
Thuis Uit    
Drenthina
CEC
1-1
Zwartemeerse Boys
de Weide
0-2
CEC
Sc Erica
4-2
Drenthina
Zwartemeerse Boys
4-0
Sc Erica
de Weide
1-2
CEC
Zwartemeerse Boys
5-0
Sc Erica
Drenthina
1-0
de Weide
CEC
0-0
Zwartemeerse Boys
Sc Erica
0-9
de Weide
Drenthina
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
de Weide
4 3 1 0 10 5 1 4
CEC
4 2 2 0 8 10 3 7
Sc Erica
4 2 0 2 6 13 6 7
Drenthina
4 1 1 2 4 5 3 2
Zwartemeerse Boys
4 0 0 4 0 0 20 -20
de Weide
Nog niet bekend.
Sc Erica
Bram Gebbeken
Patrick Bruins
Sebastian Kroezen
Rick Tubben
Niek Rolink
Damien Koops
Mike Rolfes
Rowan Zwart
Ruben Harders
Drenthina
Nog niet bekend.
CEC
Nog niet bekend.
Zwartemeerse Boys
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
Bies
Maathuis
Vereniging Klasse Regio  
Dedemsvaart
2L Noord Zondag
Staphorst
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
Bruchterveld
4D Oost Zaterdag
Lutten
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Klazienaveen
Bruchterveld
2-2
Lutten
Dedemsvaart
0-0
Bruchterveld
Staphorst
1-5
Klazienaveen
Lutten
2-2
Staphorst
Dedemsvaart
1-1
Bruchterveld
Lutten
0-3
Staphorst
Klazienaveen
2-3
Dedemsvaart
Bruchterveld
7-3
Lutten
Staphorst
1-4
Dedemsvaart
Klazienaveen
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dedemsvaart
4 2 2 0 8 11 5 6
Staphorst
4 2 1 1 7 12 6 6
Lutten
4 1 2 1 5 6 6 0
Klazienaveen
4 1 2 1 5 8 9 -1
Bruchterveld
4 0 1 3 1 6 17 -11
Dedemsvaart
Nog niet bekend.
Staphorst
Nog niet bekend.
Klazienaveen
Nog niet bekend.
Bruchterveld
Nog niet bekend.
Lutten
Lars Mulder
Jan van den Berg
Glenn Kuipers
Thorben Scholten
Nick Weekamp
Ewout Spijker
Rick de Gooijer
Ronald Kosse

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

C - Het Activum, Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
H. Koerntjes Smid
Arends
Drost
vd Hoek
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
Marienberg
3D Oost Zaterdag
VKW
1F Noord Zondag
DZOH
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Marienberg
VKW
2-0
DZOH
Noordscheschut
0-0
VKW
Gramsbergen
1-5
Marienberg
DZOH
0-2
Gramsbergen
Noordscheschut
3-6
VKW
DZOH
1-4
Gramsbergen
Marienberg
1-3
Noordscheschut
VKW
5-0
DZOH
Gramsbergen
2-4
Noordscheschut
Marienberg
4-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 3 1 0 10 15 4 11
DZOH
4 2 1 1 7 8 5 3
Gramsbergen
4 2 0 2 6 13 12 1
Marienberg
4 2 0 2 6 6 7 -1
VKW
4 0 0 4 0 2 16 -14
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Ton Kamping
5. Nick Koster
6. Melvin Mol
7. Rick Veldman
8. Aron Boer
23. Jeffrey Koster
Marc van Meel (Trainer)
Martin Morsink (Leider)
Gerjan Brakel (Leider)
Freddy Makkes (Verzorger)
Gramsbergen
1/20. Joran Olsman
5. Carlo Alfring
6. Rutger Dijk
8. Nick Leferink
10. Kelvin Jager
11. David Houtman 14. Sander ter Wijlen
19. Elwin van de Veen
Jacob Withaar (Trainer)
Maarten Tromp (Trainer)
Henk Hultink (Leider)
Erik Bosch (Verzorger)
Marienberg
Nog niet bekend.
VKW
Nog niet bekend.
DZOH
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
Vroon
van de Ham
Mangroelal
Caglak
Vereniging Klasse Regio  
Dalen
3C Noord Zondag
Raptim
3C Noord Zondag
Ruinerwold
3C Noord Zondag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
DVC '59
4E Noord Zondag
Thuis Uit    
Ruinerwold
MSC
1-2
DVC '59
Dalen
1-2
MSC
Raptim
2-1
Ruinerwold
DVC '59
5-5
Raptim
Dalen
0-4
MSC
DVC '59
4-3
Raptim
Ruinerwold
2-4
Dalen
MSC
0-3
DVC '59
Raptim
4-3
Dalen
Ruinerwold
5-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
4 4 0 0 12 11 5 6
Dalen
4 3 0 1 9 11 6 5
DVC '59
4 1 1 2 4 13 14 -1
Ruinerwold
4 1 1 2 4 12 14 -2
Raptim
4 0 0 4 0 6 14 -8
Dalen
1. Rick Braam
2. Jesper Kroesen
3. Marijn Verdoold
4. Ruben Sinnema
5. Steven Balstra
6. Nick Schuiling
7. Tijmen Venhorst
8. Peter Harkes
Raptim
Daan van der Lippe
Frank Ambergen
Arnoud ter Bruggen
Stan Meppelink
Danny Bos
Marnix Leferink
Sven Meiringh
Wouter van Dunem
Reserves:
Euron Theodora
Kay de Groot
Ruinerwold
Lard Gol
Kevin Loof
Jurrian Nijmeijer
Kees van Dijk
Bert de Boer
Sem Hogenhorst
Wietse Wagenaar
MSC
1. Raimon Benjamins
2. Mohammad Ali Pour Asli
7. Noah Schuurman
8. Jim Veltmaat
9. Camiel Fidom
11. Justin Benjamins
17. Milan van der Weide
22. Marc Holterman
Guido Broers (Trainer)
Berry Zandink (Leider)
Johan Kijff (Verzorger)
DVC '59
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
Aalders
Draaijer
Ekkel
Mobach
Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
EMMS
3C Noord Zondag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Vitesse '63
4E Noord Zaterdag
NWVV
5F Noord Zaterdag
Thuis Uit    
SVBO (zon)
Vitesse '63
4-1
NWVV
Hoogeveen (zon)
0-10
Vitesse '63
EMMS
1-3
SVBO (zon)
NWVV
5-0
EMMS
Hoogeveen (zon)
1-4
Vitesse '63
NWVV
6-3
EMMS
SVBO (zon)
1-1
Hoogeveen (zon)
Vitesse '63
5-0
NWVV
EMMS
1-8
Hoogeveen (zon)
SVBO (zon)
3-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zon)
4 3 1 0 10 22 4 18
SVBO (zon)
4 2 2 0 8 13 5 8
EMMS
4 2 1 1 7 13 7 6
Vitesse '63
4 1 0 3 3 8 15 -7
NWVV
4 0 0 4 0 4 29 -25
Hoogeveen (zon)
Nog niet bekend.
EMMS
1. Bastin Kleinherenbrink
2. Dennis Lamberink
4. Jefrey Klok
5. Emiel Kosse
6. Henri Bosman
7. Jord Anbergen
8. Jordi v/d Heyden
10. Maurice Kosse
12. Jorunn Kleinherenbrink
Johan Oldekamp (Trainer)
Arjan Lamberink (Leider)
Emmely Nibourg (Verzorgster)
SVBO (zon)
Nog niet bekend.
Vitesse '63
Arjen Van Noord
Sander van Dijk
Robin Ten Heuvel
Lars Heuvelman
Jeroen van den Berg
Alfred Pekel
Johnny Schuttevaar
Bart Jan Van Dijk
Remco Geerts
NWVV
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

F - de Beek, Hardenberg

Scheidsrechter(s)
Nijhuis
Sober
Vereniging Klasse Regio  
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
HOC
4D Noord Zondag
HZVV
1E Noord Zaterdag
Daarlerveen
4D Oost Zaterdag
OZC
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
HZVV
Daarlerveen
9-0
OZC
Bergentheim
1-3
Daarlerveen
HOC
0-4
HZVV
OZC
3-1
HOC
Bergentheim
6-6
Daarlerveen
OZC
0-6
HOC
HZVV
1-1
Bergentheim
Daarlerveen
8-2
OZC
HOC
1-1
Bergentheim
HZVV
1-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HZVV
4 3 1 0 10 16 3 13
Bergentheim
4 2 1 1 7 18 12 6
HOC
4 1 3 0 6 12 8 4
OZC
4 1 1 2 4 9 7 2
Daarlerveen
4 0 0 4 0 2 27 -25
Bergentheim
1. Rolf Timmer
3. Chiel-Jan Schuldink
4. Jasper van Opijnen
5. Niek Nijenhuis
7. Jeffrey Plaggenmarsch
8. Gertjan Merjenburgh
10. Martijn Pouwels
12. Corné Roelofs
15. Ronnie Hakkers
HOC
Nog niet bekend.
HZVV
20. Tom Willems
3. Alex Zomer
11. Romano Djababoe
14. Jan Hup
17. Sander Dzemidzic
21. Tim Mulder
22. Milan Ronkes
23. Noah ten Brinke
1. Hidde Streutker
Harold Brunsting (Trainer)
Jantinus Mulder (Leider)
Harm Pronk (Verzorger)
Daarlerveen
Mitchel Mollink
Lars Reekers
Stef Reekers
Tom Koppelman
Frank Koppelman
Mark Smelt
Melvin Hulsegge
Anderson Lusseveld Melo
OZC
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

G - Esdal, Emmen

Scheidsrechter(s)
van der Spoel
Venema
Vereniging Klasse Regio  
Emmen
1F Noord Zondag
Achilles 1894
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Germanicus
2L Noord Zondag
Titan
4E Noord Zondag
Borger
4E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Germanicus
Titan
2-0
Borger
Emmen
1-2
Titan
Achilles 1894
2-3
Germanicus
Borger
4-0
Achilles 1894
Emmen
4-2
Titan
Borger
2-1
Achilles 1894
Germanicus
2-4
Emmen
Titan
4-0
Borger
Achilles 1894
1-5
Emmen
Germanicus
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Germanicus
4 3 0 1 9 11 5 6
Achilles 1894
4 3 0 1 9 14 9 5
Emmen
4 3 0 1 9 11 6 5
Titan
4 1 0 3 3 4 10 -6
Borger
4 0 0 4 0 3 13 -10
Emmen
Nog niet bekend.
Achilles 1894
Nog niet bekend.
Germanicus
Nog niet bekend.
Titan
Remon Poede
Nick Katoen
Mike Oosting
Klaas-Anne Postmus
Peter van Elten
Thijs Over Jos Smidt
Harm Jan Moesker
Rick Hendriks
Borger
Edwin Haandrikman
Bjorn Everts
Melvin Ottens
Albert Stevens
Rowan Tiktak
Matthijs Brink
Gert Jakobs
Mylan Beijering

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

H - Mondenhal, Nw. Weerdinge

Scheidsrechter(s)
Kooistra
R. Smit
Klinkhamer
Geertsema
Vereniging Klasse Regio  
Valthermond
2L Noord Zondag
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
EHS '85
4E Noord Zondag
Ter Apel '96 (zon)
3C Noord Zondag
Fit Boys
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
EHS '85
Ter Apel '96 (zon)
0-2
Fit Boys
Valthermond
1-2
Ter Apel '96 (zon)
Nieuw Buinen
1-4
EHS '85
Fit Boys
3-3
Nieuw Buinen
Valthermond
2-1
Ter Apel '96 (zon)
Fit Boys
1-4
Nieuw Buinen
EHS '85
5-0
Valthermond
Ter Apel '96 (zon)
7-0
Fit Boys
Nieuw Buinen
1-5
Valthermond
EHS '85
2-4
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Nieuw Buinen
4 4 0 0 12 16 3 13
Valthermond
4 2 0 2 6 12 7 5
Fit Boys
4 1 1 2 4 9 11 -2
EHS '85
4 1 1 2 4 7 12 -5
Ter Apel '96 (zon)
4 1 0 3 3 4 15 -11
Valthermond
Nog niet bekend.
Nieuw Buinen
1. Rick Knigge
3. Roy Feiken
5. Thijs Hateboer
6. Robert Hamming
7. Theo Gennissen
8. Robert Tieks
9. Jordy Oost
22. Marcel Waarsing
Kevin Koerts (Trainer)
Ronald Stevens (Leider)
Cor Jongeling (Verzorger)
EHS '85
Nog niet bekend.
Ter Apel '96 (zon)
Nog niet bekend.
Fit Boys
Mark Lubberts
Lars de Boer
Bart vd West
Stefan Eefting
Wilko Stevens
Elwin Dam
Jonathan Schans
Dirk van Faassen
Jako van Faassen

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

I - Carrousel, Ommen

Scheidsrechter(s)
Blauwgeers
van Duren
Vereniging Klasse Regio  
ZAC
3C Oost Zaterdag
HODO
4E Noord Zondag
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
CSVC
4E Noord Zaterdag
Kloosterhaar
3D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Hardenberg '85
CSVC
1-1
Kloosterhaar
ZAC
2-2
CSVC
HODO
4-1
Hardenberg '85
Kloosterhaar
3-1
HODO
ZAC
1-3
CSVC
Kloosterhaar
2-1
HODO
Hardenberg '85
1-0
ZAC
CSVC
2-2
Kloosterhaar
HODO
1-1
ZAC
Hardenberg '85
1-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
CSVC
4 2 2 0 8 9 5 4
Hardenberg '85
4 2 1 1 7 6 4 2
ZAC
4 1 2 1 5 8 7 1
HODO
4 1 1 2 4 4 8 -4
Kloosterhaar
4 0 2 2 2 5 8 -3
ZAC
Nog niet bekend.
HODO
Nog niet bekend.
Hardenberg '85
Nog niet bekend.
CSVC
21. Geert Hein
2. Dion Jongbloed
3. Jurriaan Veldhuis
5. Hilko Koster
6. Bart Turien
7. Rick Bos
9. Bram Maes
10. Ruben Meijer
15. Dylan Huizing
Marco Jongbloed (Trainer)
Ivar Koster (Trainer)
Michael Wiegmann (Leider)
Ramon Bosch (Verzorger)
Kloosterhaar
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

J - de Borkerkoel, Westerbork

Scheidsrechter(s)
Oord
Drenth
Vereniging Klasse Regio  
Rolder Boys
2L Noord Zondag
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
Beilen
2L Noord Zondag
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
Weerdinge
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Beilen
Hollandscheveld
2-2
Weerdinge
Rolder Boys
0-1
Hollandscheveld
Hoogeveen (zat)
1-2
Beilen
Weerdinge
1-0
Hoogeveen (zat)
Rolder Boys
1-2
Hollandscheveld
Weerdinge
2-2
Hoogeveen (zat)
Beilen
1-2
Rolder Boys
Hollandscheveld
3-1
Weerdinge
Hoogeveen (zat)
4-4
Rolder Boys
Beilen
0-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Beilen
4 3 1 0 10 6 3 3
Rolder Boys
4 3 0 1 9 6 3 3
Hoogeveen (zat)
4 1 1 2 4 8 9 -1
Weerdinge
4 0 2 2 2 6 8 -2
Hollandscheveld
4 0 2 2 2 6 9 -3
Rolder Boys
Nog niet bekend.
Hoogeveen (zat)
Nog niet bekend.
Beilen
3. Jacco Lamberts
6. Tim Beugels
7. Bertus Wolters
10. Lennard Tol
11. Frank Polman
14. Bas Wijmenga
15. Mark Hollemans
17. Rick Koops
22. Remco Vos
Hollandscheveld
Nog niet bekend.
Weerdinge
1. Sjoerd Wolters
7. Jaimy Wessels
8. Mohamed Suleiman
10. Mahir Saalah Saalim
11. Radovan Zivcic
17. Milos Oluic
20. Rick van Heuvelen
21. Patrick Lassche

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Entree 2018/2019

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl