Kwartfinale uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
J. Kraak
F. Spreen
Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
Sc Erica
3C Noord Zondag
Drenthina
2J Noord Zaterdag
CEC
3C Noord Zondag
Zwartemeerse Boys
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Drenthina
CEC
1-1
Zwartemeerse Boys
de Weide
0-2
CEC
Sc Erica
4-2
Drenthina
Zwartemeerse Boys
4-0
Sc Erica
de Weide
1-2
CEC
Zwartemeerse Boys
5-0
Sc Erica
Drenthina
1-0
de Weide
CEC
0-0
Zwartemeerse Boys
Sc Erica
0-9
de Weide
Drenthina
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
de Weide
4 3 1 0 10 5 1 4
CEC
4 2 2 0 8 10 3 7
Sc Erica
4 2 0 2 6 13 6 7
Drenthina
4 1 1 2 4 5 3 2
Zwartemeerse Boys
4 0 0 4 0 0 20 -20
de Weide
1. Renzo Hemmes
3. Vincent Coulier
5. Jacco Tuinstra
6. Marc vd Graaf
9. Joost Bosma
12. Sander Benjamins
15. Danny Muysson
19. Frank Benjamins
Hans Slender (trainer)
Marcel Smid (trainer)
Bert Blankenstein (verzorger)
Roel Benjamins (leider)
Ewoud Mersman (leider)
Sc Erica
Nog niet bekend.
Drenthina
1. Yannick Berends
4. Robin Fokkens
5. Jan Willem Geleijnse
6. Niek Haan
10. Joël Zweerink
11. Mark Lubberts
19. Stefan Holties
20. Max Alders
Peter Timmer (Trainer)
Bas Boersma (Leider)
CEC
Nog niet bekend.
Zwartemeerse Boys
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
Bies
Maathuis
Vereniging Klasse Regio  
Dedemsvaart
2K Noord Zondag
Staphorst
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
Bruchterveld
3D Oost Zaterdag
Lutten
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Klazienaveen
Bruchterveld
2-2
Lutten
Dedemsvaart
0-0
Bruchterveld
Staphorst
1-5
Klazienaveen
Lutten
2-2
Staphorst
Dedemsvaart
1-1
Bruchterveld
Lutten
0-3
Staphorst
Klazienaveen
2-3
Dedemsvaart
Bruchterveld
7-3
Lutten
Staphorst
1-4
Dedemsvaart
Klazienaveen
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dedemsvaart
4 2 2 0 8 11 5 6
Staphorst
4 2 1 1 7 12 6 6
Lutten
4 1 2 1 5 6 6 0
Klazienaveen
4 1 2 1 5 8 9 -1
Bruchterveld
4 0 1 3 1 6 17 -11
Dedemsvaart
Nog niet bekend.
Staphorst
Nog niet bekend.
Klazienaveen
Nog niet bekend.
Bruchterveld
1. Koen Godeke
4. Koen Otten
5. Julian Smit
6. Luc Roeleveld
7. Luuk Benjamins
8. Lesley Op De Haar
9. Koen Dijk
10. Niek Dijk
A. Keuken (Trainer)
B. Godeke (Leider)
E. Schoemaker-Schepers (Verzorger)
Lutten
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

C - Het Activum, Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
H. Koerntjes Smid
Arends
Drost
vd Hoek
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
Marienberg
3D Oost Zaterdag
VKW
1F Noord Zondag
DZOH
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Marienberg
VKW
2-0
DZOH
Noordscheschut
0-0
VKW
Gramsbergen
1-5
Marienberg
DZOH
0-2
Gramsbergen
Noordscheschut
3-6
VKW
DZOH
1-4
Gramsbergen
Marienberg
1-3
Noordscheschut
VKW
5-0
DZOH
Gramsbergen
2-4
Noordscheschut
Marienberg
4-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 3 1 0 10 15 4 11
DZOH
4 2 1 1 7 8 5 3
Gramsbergen
4 2 0 2 6 13 12 1
Marienberg
4 2 0 2 6 6 7 -1
VKW
4 0 0 4 0 2 16 -14
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
5. Ton Kamping
6. Nick Koster
7. Melvin Mol
8. Danny Kiekebelt
9. Aron Boer
10. Robin Sikken
23. Tristan Vos
Marc van Meel (Trainer)
Martin Morsink (Leider)
Ger Jan Brakel (Leider)
Rick Wasse (Verzorger)
Gramsbergen
1. Jur Kosters
5. Carlo Alfring
6. Rutger Dijk
10. Kelvin Jager
14. Sander ter Wijlen
16. Wouter Vink
19. Elwin van de Veen
21. Gerwen Reinders
22. Melvin Willems
Stephan Rahantomnam (Trainer)
Jorian Wubs (Trainer)
Henk Hultink (Leider)
Erik Bosch (Verzorger)
Marienberg
Nog niet bekend.
VKW
Nog niet bekend.
DZOH
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
Vroon
van de Ham
Mangroelal
Caglak
Vereniging Klasse Regio  
Dalen
2L Noord Zondag
Raptim
3C Noord Zondag
Ruinerwold
4A Noord Zondag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
DVC '59
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Ruinerwold
MSC
1-2
DVC '59
Dalen
1-2
MSC
Raptim
2-1
Ruinerwold
DVC '59
5-5
Raptim
Dalen
0-4
MSC
DVC '59
4-3
Raptim
Ruinerwold
2-4
Dalen
MSC
0-3
DVC '59
Raptim
4-3
Dalen
Ruinerwold
5-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
4 4 0 0 12 11 5 6
Dalen
4 3 0 1 9 11 6 5
DVC '59
4 1 1 2 4 13 14 -1
Ruinerwold
4 1 1 2 4 12 14 -2
Raptim
4 0 0 4 0 6 14 -8
Dalen
1. Rick Braam
4. Marijn Verdoold
5. Koen Althof
6. Ruben Sinnema
7. Steven Balstra
8. Nick Schuiling
10. Tijmen Venhorst
19. Roy Renkema
2. Jesper Kroesen
René Koelink (Leider)
Raptim
Nog niet bekend.
Ruinerwold
Nog niet bekend.
MSC
1. Leon Knol
2. Thom van Lingen
3. Stef Beute
4. Matthijs Verheul
9. Camiel Fidom
10. Jim Veltmaat
11. Noah Schuurman
20. Ronan Zwaagstra
Berry Zandink (Trainer)
Guido Broers (Trainer)
Johan Kijff (Leider)
Hajo vd Helm (Verzorger)
DVC '59
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
Aalders
Draaijer
Ekkel
Mobach
Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
EMMS
2K Noord Zondag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Vitesse '63
4D Noord Zaterdag
NWVV
5F Noord Zaterdag
Thuis Uit    
SVBO (zon)
Vitesse '63
4-1
NWVV
Hoogeveen (zon)
0-10
Vitesse '63
EMMS
1-3
SVBO (zon)
NWVV
5-0
EMMS
Hoogeveen (zon)
1-4
Vitesse '63
NWVV
6-3
EMMS
SVBO (zon)
1-1
Hoogeveen (zon)
Vitesse '63
5-0
NWVV
EMMS
1-8
Hoogeveen (zon)
SVBO (zon)
3-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zon)
4 3 1 0 10 22 4 18
SVBO (zon)
4 2 2 0 8 13 5 8
EMMS
4 2 1 1 7 13 7 6
Vitesse '63
4 1 0 3 3 8 15 -7
NWVV
4 0 0 4 0 4 29 -25
Hoogeveen (zon)
22. Serkan Akbas
3. Levon van Dijk
6. Saber Hendriks
7. Jearl Margaritha
8. Menno Heerkes
12. Tom Heerkes
15. Kjelt Engbers
17. Bjorn Zwikker
Theo Kriekjes (Coach)
Rob Coulier (Verzorger)
Algret Smit (Teammanager)
EMMS
Nog niet bekend.
SVBO (zon)
19. Lennon Ebeltjes
2. Jelmer Scholtens
3. Stefan Kuper
4. Nick Hidding
6. Twan Waidijk
9. Roy Jagt
11. Ronald Gerdes
17. Rene Wolbers
Marc Hegeman (Trainer)
Mark Benes (Trainer)
Richard Veringa (Leider)
Vitesse '63
Nog niet bekend.
NWVV
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

F - de Beek, Hardenberg

Scheidsrechter(s)
Nijhuis
Sober
Vereniging Klasse Regio  
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
HOC
3C Noord Zondag
HZVV
1E Noord Zaterdag
Daarlerveen
4E Oost Zaterdag
OZC
3D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
HZVV
Daarlerveen
9-0
OZC
Bergentheim
1-3
Daarlerveen
HOC
0-4
HZVV
OZC
3-1
HOC
Bergentheim
6-6
Daarlerveen
OZC
0-6
HOC
HZVV
1-1
Bergentheim
Daarlerveen
8-2
OZC
HOC
1-1
Bergentheim
HZVV
1-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HZVV
4 3 1 0 10 16 3 13
Bergentheim
4 2 1 1 7 18 12 6
HOC
4 1 3 0 6 12 8 4
OZC
4 1 1 2 4 9 7 2
Daarlerveen
4 0 0 4 0 2 27 -25
Bergentheim
1. Rolf Timmer
4. Jasper van Opijnen
6. Tygo Bril
7. Jeffry Plaggenmarsch
9. Nick Buitenhuis
10. Martijn Pouwels
12. Corne Roelofs
15. Ronnie Hakkers
Bert Snippe (Trainer)
Johan Stoeten (Leider)
Siem de Haan (Verzorger)
HOC
Nog niet bekend.
HZVV
Nog niet bekend.
Daarlerveen
Nog niet bekend.
OZC
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

G - Esdal, Emmen

Scheidsrechter(s)
van der Spoel
Venema
Vereniging Klasse Regio  
Emmen
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Achilles 1894
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Germanicus
2L Noord Zondag
Titan
4D Noord Zondag
Borger
5F Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Germanicus
Titan
2-0
Borger
Emmen
1-2
Titan
Achilles 1894
2-3
Germanicus
Borger
4-0
Achilles 1894
Emmen
4-2
Titan
Borger
2-1
Achilles 1894
Germanicus
2-4
Emmen
Titan
4-0
Borger
Achilles 1894
1-5
Emmen
Germanicus
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Germanicus
4 3 0 1 9 11 5 6
Achilles 1894
4 3 0 1 9 14 9 5
Emmen
4 3 0 1 9 11 6 5
Titan
4 1 0 3 3 4 10 -6
Borger
4 0 0 4 0 3 13 -10
Emmen
1. Lars van de Swaluw
2. Patrick Eberhard
3. Jan Jaap Wever
4. Thom Alders
5. Olivier Cremers
6. Sem Nijkamp
7. Merik Sliedrecht
8. Resmon Roemahlewang
16. Jarno Mentink
Joeri van der Tuin (Trainer)
Erik Weerman (Leider)
Marinus Scholten (Verzorger)
Achilles 1894
Nog niet bekend.
Germanicus
Nog niet bekend.
Titan
Nog niet bekend.
Borger
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

H - Mondenhal, Nw. Weerdinge

Scheidsrechter(s)
Kooistra
R. Smit
Klinkhamer
Geertsema
Vereniging Klasse Regio  
Valthermond
2L Noord Zondag
Nieuw Buinen
2L Noord Zondag
EHS '85
4D Noord Zondag
Ter Apel '96 (zon)
3C Noord Zondag
Fit Boys
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
EHS '85
Ter Apel '96 (zon)
0-2
Fit Boys
Valthermond
1-2
Ter Apel '96 (zon)
Nieuw Buinen
1-4
EHS '85
Fit Boys
3-3
Nieuw Buinen
Valthermond
2-1
Ter Apel '96 (zon)
Fit Boys
1-4
Nieuw Buinen
EHS '85
5-0
Valthermond
Ter Apel '96 (zon)
7-0
Fit Boys
Nieuw Buinen
1-5
Valthermond
EHS '85
2-4
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Nieuw Buinen
4 4 0 0 12 16 3 13
Valthermond
4 2 0 2 6 12 7 5
Fit Boys
4 1 1 2 4 9 11 -2
EHS '85
4 1 1 2 4 7 12 -5
Ter Apel '96 (zon)
4 1 0 3 3 4 15 -11
Valthermond
Nog niet bekend.
Nieuw Buinen
1. Marcel Waarsing
2. Thijs Hateboer
4. Denny Feiken
7. Robert Tieks
8. Theo Gennissen
9. Eddie Schoenmaker
10. Roy Feiken
Nick Berends (Trainer)
Berry Kuipers (Leider)
Cor Jongeling (Verzorger)
EHS '85
Nog niet bekend.
Ter Apel '96 (zon)
Nog niet bekend.
Fit Boys
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

I - Carrousel, Ommen

Scheidsrechter(s)
Blauwgeers
van Duren
Vereniging Klasse Regio  
ZAC
2H Oost Zaterdag
HODO
3C Noord Zondag
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
CSVC
3D Noord Zaterdag
Kloosterhaar
3D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Hardenberg '85
CSVC
1-1
Kloosterhaar
ZAC
2-2
CSVC
HODO
4-1
Hardenberg '85
Kloosterhaar
3-1
HODO
ZAC
1-3
CSVC
Kloosterhaar
2-1
HODO
Hardenberg '85
1-0
ZAC
CSVC
2-2
Kloosterhaar
HODO
1-1
ZAC
Hardenberg '85
1-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
CSVC
4 2 2 0 8 9 5 4
Hardenberg '85
4 2 1 1 7 6 4 2
ZAC
4 1 2 1 5 8 7 1
HODO
4 1 1 2 4 4 8 -4
Kloosterhaar
4 0 2 2 2 5 8 -3
ZAC
Nog niet bekend.
HODO
Nog niet bekend.
Hardenberg '85
1. Elroy Wolbink
2. Ruben Peltjes
4. Joran Veurink
6. Berend Weiden
7. Rick Koelman
8. Peter Gerholt
10. Roy Meijerink
11. Lars Jansonius
17. Joep Nonkes
Marco Hollak (Trainer)
Emiel Maat (Trainer)
Dennnis van Dijk (Trainer)
Albertjan van de Berg (Leider)
CSVC
1. Richard Pieterman
2. Ruben Assen
3. Jurriaan Veldhuis
6. Bart Turien
7. Rick Bos
8. Hilko Koster
9. Bram Maes
13. Ruben Meijer
15. Dylan Huizing
Reinoud Haak (Trainer)
Michael Wiegmann (Leider)
Ramon Bosch (Verzorger)
Kloosterhaar
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

J - de Borkerkoel, Westerbork

Scheidsrechter(s)
Oord
Drenth
Vereniging Klasse Regio  
Rolder Boys
2L Noord Zondag
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
Beilen
2K Noord Zondag
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
Weerdinge
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Beilen
Hollandscheveld
2-2
Weerdinge
Rolder Boys
0-1
Hollandscheveld
Hoogeveen (zat)
1-2
Beilen
Weerdinge
1-0
Hoogeveen (zat)
Rolder Boys
1-2
Hollandscheveld
Weerdinge
2-2
Hoogeveen (zat)
Beilen
1-2
Rolder Boys
Hollandscheveld
3-1
Weerdinge
Hoogeveen (zat)
4-4
Rolder Boys
Beilen
0-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Beilen
4 3 1 0 10 6 3 3
Rolder Boys
4 3 0 1 9 6 3 3
Hoogeveen (zat)
4 1 1 2 4 8 9 -1
Weerdinge
4 0 2 2 2 6 8 -2
Hollandscheveld
4 0 2 2 2 6 9 -3
Rolder Boys
3. Niels Stoffers
6. Marnick Ottens
7. Ferdi Hidding
8. Frank Suurd
10. Sander Jansen
14. Gillis Laernoes
17. Jeroen Knol
23. Michel Bakker
Hoogeveen (zat)
1. Raimon Benjamins
4. Eduard Kobes
5. Ruben de Haas
8. Marco Santing
10. Marcel Linthorst
11. Dylano Wolters
14. Joy Eising
22. Zifyon Djababoe
21. Michel Schoonbeek
Edward Sabandar (Trainer)
Jarno Heet (Trainer)
John Bruins (Leider)
Ronald Post (Leider)
Degrit Kolhek (Verzorgster)
Beilen
Nog niet bekend.
Hollandscheveld
Nog niet bekend.
Weerdinge
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Wedstrijddagen

  • 28-12-2020 18:00 - Voorronde
  • 30-12-2020 18:00 - Kwartfinale
  • 02-01-2021 18:00 - Halve finale
  • 06-01-2021 18:00 - Tussenronde
  • 09-01-2021 11:00 - Finale

Entree 2019/2020

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl