Tussenronde uitslagen en standen

Tussenronde - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Blokhuis
Biharie
Pals
van der Meijden
Vereniging Klasse Regio  
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Germanicus
2L Noord Zondag
Dalen
2L Noord Zondag
Nieuw Buinen
2L Noord Zondag
de Weide
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
de Weide
25. Niek Bosscha
Nieuw Buinen
9. Samad Faraouni
20. Robert Hamming
1-2
Germanicus
15. Marco Verhoef
18. Randy van der Weide
MSC
13. Jos Fidom
2-1
Nieuw Buinen
2. Wessel Koomans
14. Thijs Hateboer
19. Frank Schijff
25. Samad Faraouni
Dalen
4-0
de Weide
2. Wim Bos
9. Vincent Coulier
21. Sander Benjamins
Germanicus
6. Kain Hoogeveen
7. Pim van der Veen
14. Marco Verhoef
3-3
Dalen
13. Jeffry Snijder
15. Marijn Verdoold
20. Jeffry Snijder
MSC
14. Jos Fidom
3-1
Nieuw Buinen
11. Samad Faraouni
22. Nick Berends
24. Frank Schuiff
Germanicus
23. Pim van de Veen
3-1
Dalen
1. Erik Scholten
14. Erik Scholten
15. Marijn Verdoold
de Weide
3-0
MSC
3. Nick Koster
3. Justin Benjamins
25. Justin Benjamins
Nieuw Buinen
9. Robert Hamming
21. Robert Hamming
3-2
Germanicus
21. Bas Smits
Dalen
2. Ruben Sinnema
3. Hilko Koster
12. Dennis Tump
17. Steven Balstra
1-4
MSC
4. Bjorn Bakker
8. Justin Benjamins
17. ed Niek Bosscha
22. Joël Huiskes
23. Jos Fidom
de Weide
2. Vincent Coulier
7. Vincent Coulier
11. Mitchell Luchtenberg
14. Mitchell Luchtenberg
16. Niek Bosscha
5-5
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Nieuw Buinen
4 3 0 1 9 11 5 6
Dalen
4 3 0 1 9 10 6 4
MSC
4 1 1 2 4 10 12 -2
Germanicus
4 1 1 2 4 7 11 -4
de Weide
4 0 2 2 2 9 13 -4
MSC
1. Leon Knol
2. Thom van Lingen
3. Stef Beute
4. Matthijs Verheul
9. Camiel Fidom
10. Jim Veltmaat
11. Noah Schuurman
20. Ronan Zwaagstra
Berry Zandink (Trainer)
Guido Broers (Trainer)
Johan Kijff (Leider)
Hajo vd Helm (Verzorger)
Germanicus
Nog niet bekend.
Dalen
1. Rick Braam
4. Marijn Verdoold
5. Koen Althof
6. Ruben Sinnema
7. Steven Balstra
8. Nick Schuiling
10. Tijmen Venhorst
19. Roy Renkema
2. Jesper Kroesen
René Koelink (Leider)
Nieuw Buinen
1. Marcel Waarsing
2. Thijs Hateboer
4. Denny Feiken
7. Robert Tieks
8. Theo Gennissen
9. Eddie Schoenmaker
10. Roy Feiken
Nick Berends (Trainer)
Berry Kuipers (Leider)
Cor Jongeling (Verzorger)
de Weide
1. Renzo Hemmes
3. Vincent Coulier
5. Jacco Tuinstra
6. Marc vd Graaf
9. Joost Bosma
12. Sander Benjamins
15. Danny Muysson
19. Frank Benjamins
Hans Slender (trainer)
Marcel Smid (trainer)
Bert Blankenstein (verzorger)
Roel Benjamins (leider)
Ewoud Mersman (leider)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Wedstrijddagen

  • 28-12-2020 18:00 - Voorronde
  • 30-12-2020 18:00 - Kwartfinale
  • 02-01-2021 18:00 - Halve finale
  • 06-01-2021 18:00 - Tussenronde
  • 09-01-2021 11:00 - Finale

Entree 2019/2020

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl