Voorronde uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
van Dooren
vd Hoek
Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
DZOH
2J Noord Zaterdag
Sc Angelslo
4E Noord Zaterdag
Olympia'28
3C Oost Zaterdag
Thuis Uit    
DZOH
Sc Angelslo
5-2
Olympia'28
de Weide
0-6
Sc Angelslo
SVBO (zon)
1-3
DZOH
Olympia'28
5-1
SVBO (zon)
de Weide
0-2
Sc Angelslo
Olympia'28
2-4
SVBO (zon)
DZOH
4-1
de Weide
Sc Angelslo
5-1
Olympia'28
SVBO (zon)
2-6
de Weide
DZOH
1-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
de Weide
4 3 1 0 10 14 2 12
SVBO (zon)
4 3 0 1 9 13 6 7
DZOH
4 2 1 1 7 12 8 4
Olympia'28
4 1 0 3 3 7 19 -12
Sc Angelslo
4 0 0 4 0 6 17 -11
de Weide
Nog niet bekend.
SVBO (zon)
Nog niet bekend.
DZOH
Nog niet bekend.
Sc Angelslo
Nog niet bekend.
Olympia'28
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
H. van Duren
Blauwgeers
Vereniging Klasse Regio  
HZVV
1E Noord Zaterdag
Balkbrug
4A Noord Zondag
SCD '83
3D Noord Zaterdag
Avereest
3D Noord Zaterdag
Dedemsvaart
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
SCD '83
Avereest
2-0
Dedemsvaart
HZVV
1-0
Avereest
Balkbrug
0-0
SCD '83
Dedemsvaart
0-2
Balkbrug
HZVV
0-3
Avereest
Dedemsvaart
0-5
Balkbrug
SCD '83
0-2
HZVV
Avereest
5-0
Dedemsvaart
Balkbrug
5-0
HZVV
SCD '83
6-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dedemsvaart
4 4 0 0 12 13 0 13
HZVV
4 3 0 1 9 14 1 13
SCD '83
4 2 0 2 6 4 8 -4
Balkbrug
4 0 1 3 1 0 10 -10
Avereest
4 0 1 3 1 0 12 -12
HZVV
20. Tom Willems
3. Alex Zomer
11. Romano Djababoe
14. Jan Hup
17. Sander Dzemidzic
21. Tim Mulder
22. Milan Ronkes
23. Noah ten Brinke
1. Hidde Streutker
Harold Brunsting (Trainer)
Jantinus Mulder (Leider)
Harm Pronk (Verzorger)
Balkbrug
Nog niet bekend.
SCD '83
Nog niet bekend.
Avereest
Nog niet bekend.
Dedemsvaart
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

C - Het Activum, Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
M. Arends
Zomer
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Dwingeloo
3D Noord Zondag
Ruinerwold
3C Noord Zondag
Ruinen
3C Noord Zondag
Elim
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Ruinerwold
Ruinen
3-1
Elim
Noordscheschut
0-4
Ruinen
Dwingeloo
0-1
Ruinerwold
Elim
6-0
Dwingeloo
Noordscheschut
0-6
Ruinen
Elim
1-1
Dwingeloo
Ruinerwold
1-2
Noordscheschut
Ruinen
3-0
Elim
Dwingeloo
3-1
Noordscheschut
Ruinerwold
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 4 0 0 12 14 0 14
Ruinerwold
4 3 0 1 9 11 3 8
Elim
4 1 1 2 4 4 12 -8
Dwingeloo
4 1 0 3 3 3 11 -8
Ruinen
4 0 1 3 1 2 8 -6
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Ton Kamping
5. Nick Koster
6. Melvin Mol
7. Rick Veldman
8. Aron Boer
23. Jeffrey Koster
Marc van Meel (Trainer)
Martin Morsink (Leider)
Gerjan Brakel (Leider)
Freddy Makkes (Verzorger)
Dwingeloo
Nog niet bekend.
Ruinerwold
Lard Gol
Kevin Loof
Jurrian Nijmeijer
Kees van Dijk
Bert de Boer
Sem Hogenhorst
Wietse Wagenaar
Ruinen
Nog niet bekend.
Elim
1. Alex Padding
3. Emiel Njagul
8. Joey Gritter
9. Mike Doldersum
10. Daymen Doldersum
11. Jarno Prijs
12. Jay Doldersum
15. Youri Benjamins
5. Marcel Koops (res. keeper)
Jan Otto Benjamins (Trainer)
Goos Benjamins (Assistent scheidsrechter)
Freddy Lok (Verzorger)
Robert Smit (Leider)
Wesley Boertien (Leider)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
Benjamins
Drost
Vereniging Klasse Regio  
Dalen
3C Noord Zondag
Germanicus
2L Noord Zondag
DSC '65
4E Noord Zondag
Sweel (zat)
4E Noord Zaterdag
Sleen
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
DSC '65
Sweel (zat)
4-0
Sleen
Dalen
0-1
Sweel (zat)
Germanicus
0-3
DSC '65
Sleen
1-2
Germanicus
Dalen
1-2
Sweel (zat)
Sleen
0-3
Germanicus
DSC '65
4-0
Dalen
Sweel (zat)
3-0
Sleen
Germanicus
0-4
Dalen
DSC '65
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dalen
4 4 0 0 12 9 2 7
Germanicus
4 3 0 1 9 12 2 10
Sleen
4 2 0 2 6 5 6 -1
DSC '65
4 1 0 3 3 6 9 -3
Sweel (zat)
4 0 0 4 0 0 13 -13
Dalen
1. Rick Braam
2. Jesper Kroesen
3. Marijn Verdoold
4. Ruben Sinnema
5. Steven Balstra
6. Nick Schuiling
7. Tijmen Venhorst
8. Peter Harkes
Germanicus
Nog niet bekend.
DSC '65
Nog niet bekend.
Sweel (zat)
Nog niet bekend.
Sleen
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
A. de Vries
Pals
Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Weiteveense Boys
5E Noord Zondag
Schoonebeek
4E Noord Zondag
Zwartemeerse Boys
5E Noord Zondag
Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Schoonebeek
Zwartemeerse Boys
0-2
Klazienaveen
Hoogeveen (zon)
1-1
Zwartemeerse Boys
Weiteveense Boys
4-1
Schoonebeek
Klazienaveen
3-4
Weiteveense Boys
Hoogeveen (zon)
1-10
Zwartemeerse Boys
Klazienaveen
3-3
Weiteveense Boys
Schoonebeek
2-2
Hoogeveen (zon)
Zwartemeerse Boys
4-1
Klazienaveen
Weiteveense Boys
4-2
Hoogeveen (zon)
Schoonebeek
10-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zon)
4 3 1 0 10 25 5 20
Klazienaveen
4 2 2 0 8 12 9 3
Zwartemeerse Boys
4 2 1 1 7 10 8 2
Schoonebeek
4 0 1 3 1 7 18 -11
Weiteveense Boys
4 0 1 3 1 6 20 -14
Hoogeveen (zon)
Nog niet bekend.
Weiteveense Boys
1. Frank Peters
4. Thomas Immink
5. Tristan Wesseling
6. Stefan Bernsen
7. Tim Bijl
8. Tim Steffens
9. Michel Möhlmann
10. Dennis Rocks
22. Martijn Sulmann
Schoonebeek
Nog niet bekend.
Zwartemeerse Boys
Nog niet bekend.
Klazienaveen
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

F - de Beek, Hardenberg

Scheidsrechter(s)
de Graaf
Kamman
Vereniging Klasse Regio  
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
Drienerlo
3D Oost Zaterdag
SVV '56
4D Oost Zaterdag
Voorw. Westerhaar
2H Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Drienerlo
SVV '56
1-2
Voorw. Westerhaar
Hardenberg '85
3-3
SVV '56
Bergentheim
0-4
Drienerlo
Voorw. Westerhaar
2-1
Bergentheim
Hardenberg '85
1-1
SVV '56
Voorw. Westerhaar
2-6
Bergentheim
Drienerlo
3-2
Hardenberg '85
SVV '56
1-0
Voorw. Westerhaar
Bergentheim
1-4
Hardenberg '85
Drienerlo
2-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Bergentheim
4 3 1 0 10 12 4 8
Hardenberg '85
4 1 3 0 6 7 6 1
Voorw. Westerhaar
4 1 1 2 4 11 11 0
Drienerlo
4 1 1 2 4 7 8 -1
SVV '56
4 1 0 3 3 4 12 -8
Hardenberg '85
Nog niet bekend.
Bergentheim
1. Rolf Timmer
3. Chiel-Jan Schuldink
4. Jasper van Opijnen
5. Niek Nijenhuis
7. Jeffrey Plaggenmarsch
8. Gertjan Merjenburgh
10. Martijn Pouwels
12. Corné Roelofs
15. Ronnie Hakkers
Drienerlo
Nog niet bekend.
SVV '56
Nog niet bekend.
Voorw. Westerhaar
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

G - Esdal, Emmen

Scheidsrechter(s)
Draaijer
Drenth
Vereniging Klasse Regio  
Emmen
1F Noord Zondag
Drenthina
2J Noord Zaterdag
Bargeres
4E Noord Zondag
KSC
4E Noord Zondag
DVC '59
4E Noord Zondag
Thuis Uit    
Bargeres
KSC
3-4
DVC '59
Emmen
0-5
KSC
Drenthina
0-5
Bargeres
DVC '59
0-3
Drenthina
Emmen
1-2
KSC
DVC '59
2-7
Drenthina
Bargeres
5-2
Emmen
KSC
13-0
DVC '59
Drenthina
0-1
Emmen
Bargeres
8-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Emmen
4 4 0 0 12 28 1 27
Drenthina
4 3 0 1 9 12 4 8
DVC '59
4 2 0 2 6 10 8 2
KSC
4 1 0 3 3 6 28 -22
Bargeres
4 0 0 4 0 5 20 -15
Emmen
Nog niet bekend.
Drenthina
Nog niet bekend.
Bargeres
Nog niet bekend.
KSC
Justin Venema
Frank Dussel
Rik Weggen
Bjorn Philips
Jelger Schepers
Lars Haandrikman
Damian Mensing
Marc Prins
DVC '59
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

H - Mondenhal, Nw. Weerdinge

Scheidsrechter(s)
Fokkens
vd Ham
Vereniging Klasse Regio  
Titan
4E Noord Zondag
NWVV
5F Noord Zaterdag
Sc Stadskanaal
2L Noord Zondag
Valthermond
2L Noord Zondag
SVBC
5E Noord Zondag
Thuis Uit    
Sc Stadskanaal
Valthermond
2-6
SVBC
Titan
0-2
Valthermond
NWVV
5-1
Sc Stadskanaal
SVBC
5-0
NWVV
Titan
2-5
Valthermond
SVBC
5-0
NWVV
Sc Stadskanaal
2-1
Titan
Valthermond
0-2
SVBC
NWVV
1-8
Titan
Sc Stadskanaal
2-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Valthermond
4 4 0 0 12 18 3 15
Titan
4 2 0 2 6 9 7 2
NWVV
4 2 0 2 6 13 12 1
Sc Stadskanaal
4 2 0 2 6 11 10 1
SVBC
4 0 0 4 0 1 20 -19
Titan
Remon Poede
Nick Katoen
Mike Oosting
Klaas-Anne Postmus
Peter van Elten
Thijs Over Jos Smidt
Harm Jan Moesker
Rick Hendriks
NWVV
Nog niet bekend.
Sc Stadskanaal
Nog niet bekend.
Valthermond
Nog niet bekend.
SVBC
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

I - Carrousel, Ommen

Scheidsrechter(s)
Ekkel
Nijhuis
Vereniging Klasse Regio  
OZC
3D Noord Zaterdag
OVC '21
4E Noord Zondag
Marienberg
3D Oost Zaterdag
Lemele
4D Oost Zaterdag
ZAC
3C Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Marienberg
Lemele
2-2
ZAC
OZC
2-1
Lemele
OVC '21
3-3
Marienberg
ZAC
2-0
OVC '21
OZC
2-2
Lemele
ZAC
1-4
OVC '21
Marienberg
2-5
OZC
Lemele
4-0
ZAC
OVC '21
5-2
OZC
Marienberg
2-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
ZAC
4 3 0 1 9 11 6 5
Marienberg
4 2 1 1 7 10 6 4
OZC
4 2 1 1 7 9 5 4
OVC '21
4 0 2 2 2 9 15 -6
Lemele
4 0 2 2 2 6 13 -7
OZC
Nog niet bekend.
OVC '21
Nog niet bekend.
Marienberg
Nog niet bekend.
Lemele
Nog niet bekend.
ZAC
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

J - de Borkerkoel, Westerbork

Scheidsrechter(s)
Kraak
Kooistra
Vereniging Klasse Regio  
VKW
1F Noord Zondag
Rolder Boys
2L Noord Zondag
Westerlee
5A Noord Zaterdag
Witteveense Boys
4E Noord Zondag
Pesse (zat)
5E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Westerlee
Witteveense Boys
1-2
Pesse (zat)
VKW
0-4
Witteveense Boys
Rolder Boys
1-6
Westerlee
Pesse (zat)
0-2
Rolder Boys
VKW
1-1
Witteveense Boys
Pesse (zat)
0-4
Rolder Boys
Westerlee
7-0
VKW
Witteveense Boys
5-1
Pesse (zat)
Rolder Boys
0-8
VKW
Westerlee
9-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Rolder Boys
4 3 1 0 10 22 2 20
VKW
4 3 1 0 10 19 2 17
Pesse (zat)
4 2 0 2 6 6 12 -6
Witteveense Boys
4 1 0 3 3 4 16 -12
Westerlee
4 0 0 4 0 1 20 -19
VKW
Nog niet bekend.
Rolder Boys
Nog niet bekend.
Westerlee
Nog niet bekend.
Witteveense Boys
Nog niet bekend.
Pesse (zat)
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

K - het Noorderslag, Slagharen

Scheidsrechter(s)
Erkin
Geertsema
Vereniging Klasse Regio  
EMMS
3C Noord Zondag
DKB '44
4D Oost Zaterdag
Lutten
3D Noord Zaterdag
DOS '63
5F Noord Zaterdag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Thuis Uit    
Lutten
DOS '63
5-0
MSC
EMMS
1-2
DOS '63
DKB '44
0-5
Lutten
MSC
0-4
DKB '44
EMMS
0-2
DOS '63
MSC
2-5
DKB '44
Lutten
1-3
EMMS
DOS '63
10-0
MSC
DKB '44
7-1
EMMS
Lutten
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
EMMS
4 4 0 0 12 15 1 14
MSC
4 3 0 1 9 17 5 12
Lutten
4 2 0 2 6 8 6 2
DKB '44
4 1 0 3 3 7 12 -5
DOS '63
4 0 0 4 0 2 25 -23
EMMS
1. Bastin Kleinherenbrink
2. Dennis Lamberink
4. Jefrey Klok
5. Emiel Kosse
6. Henri Bosman
7. Jord Anbergen
8. Jordi v/d Heyden
10. Maurice Kosse
12. Jorunn Kleinherenbrink
Johan Oldekamp (Trainer)
Arjan Lamberink (Leider)
Emmely Nibourg (Verzorgster)
DKB '44
Rutger Mulder
Erik Groen
Berry v Dijk
Donavon v Groningen
Jay v/d Wetering
Calvin Centen
Jordy v Zandwijk
Berny Renker
Lutten
Lars Mulder
Jan van den Berg
Glenn Kuipers
Thorben Scholten
Nick Weekamp
Ewout Spijker
Rick de Gooijer
Ronald Kosse
DOS '63
Nog niet bekend.
MSC
1. Raimon Benjamins
2. Mohammad Ali Pour Asli
7. Noah Schuurman
8. Jim Veltmaat
9. Camiel Fidom
11. Justin Benjamins
17. Milan van der Weide
22. Marc Holterman
Guido Broers (Trainer)
Berry Zandink (Leider)
Johan Kijff (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

L - Veenoord, Veenoord

Scheidsrechter(s)
Kleine
Swiers
Vereniging Klasse Regio  
Twedo (zon)
3C Noord Zondag
SVV '04
3C Noord Zondag
Zandpol
5E Noord Zondag
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
Bruchterveld
4D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Zandpol
Hoogeveen (zat)
1-3
Bruchterveld
Twedo (zon)
2-1
Hoogeveen (zat)
SVV '04
4-1
Zandpol
Bruchterveld
2-4
SVV '04
Twedo (zon)
2-2
Hoogeveen (zat)
Bruchterveld
0-0
SVV '04
Zandpol
0-0
Twedo (zon)
Hoogeveen (zat)
0-0
Bruchterveld
SVV '04
0-0
Twedo (zon)
Zandpol
0-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zat)
4 2 2 0 8 7 2 5
Bruchterveld
4 2 2 0 8 6 3 3
Twedo (zon)
4 0 3 1 3 3 4 -1
SVV '04
4 0 3 1 3 3 6 -3
Zandpol
4 0 2 2 2 3 7 -4
Twedo (zon)
Nog niet bekend.
SVV '04
Nog niet bekend.
Zandpol
Nog niet bekend.
Hoogeveen (zat)
Nog niet bekend.
Bruchterveld
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

M - Gramsbergen, Gramsbergen

Scheidsrechter(s)
Soner
Aalders
Vereniging Klasse Regio  
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
Sportl. Vroomshoop
4A Oost Zondag
Kloosterhaar
3D Oost Zaterdag
VIOS
4E Noord Zondag
Daarlerveen
4D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Kloosterhaar
VIOS
3-0
Daarlerveen
Gramsbergen
1-5
VIOS
Sportl. Vroomshoop
0-2
Kloosterhaar
Daarlerveen
3-3
Sportl. Vroomshoop
Gramsbergen
2-4
VIOS
Daarlerveen
1-3
Sportl. Vroomshoop
Kloosterhaar
3-3
Gramsbergen
VIOS
6-2
Daarlerveen
Sportl. Vroomshoop
5-2
Gramsbergen
Kloosterhaar
2-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Gramsbergen
4 3 1 0 10 17 7 10
Daarlerveen
4 2 1 1 7 12 11 1
Kloosterhaar
4 1 3 0 6 11 8 3
Sportl. Vroomshoop
4 1 1 2 4 9 12 -3
VIOS
4 0 0 4 0 3 14 -11
Gramsbergen
1/20. Joran Olsman
5. Carlo Alfring
6. Rutger Dijk
8. Nick Leferink
10. Kelvin Jager
11. David Houtman 14. Sander ter Wijlen
19. Elwin van de Veen
Jacob Withaar (Trainer)
Maarten Tromp (Trainer)
Henk Hultink (Leider)
Erik Bosch (Verzorger)
Sportl. Vroomshoop
Nog niet bekend.
Kloosterhaar
Nog niet bekend.
VIOS
Nog niet bekend.
Daarlerveen
Mitchel Mollink
Lars Reekers
Stef Reekers
Tom Koppelman
Frank Koppelman
Mark Smelt
Melvin Hulsegge
Anderson Lusseveld Melo

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

N - Drenthehal, Beilen

Scheidsrechter(s)
F. Spreen
F. vd Wal
Vereniging Klasse Regio  
Beilen
2L Noord Zondag
Fit Boys
3D Noord Zaterdag
Muntendam
3B Noord Zondag
Achilles 1894
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
LEO
3B Noord Zondag
Thuis Uit    
Fit Boys
Achilles 1894
2-4
LEO
Beilen
0-4
Achilles 1894
Muntendam
4-1
Fit Boys
LEO
3-0
Muntendam
Beilen
2-3
Achilles 1894
LEO
15-2
Muntendam
Fit Boys
1-4
Beilen
Achilles 1894
2-2
LEO
Muntendam
1-8
Beilen
Fit Boys
2-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Achilles 1894
4 3 1 0 10 25 7 18
Beilen
4 3 1 0 10 11 5 6
Fit Boys
4 2 0 2 6 10 7 3
Muntendam
4 1 0 3 3 12 12 0
LEO
4 0 0 4 0 3 30 -27
Beilen
3. Jacco Lamberts
6. Tim Beugels
7. Bertus Wolters
10. Lennard Tol
11. Frank Polman
14. Bas Wijmenga
15. Mark Hollemans
17. Rick Koops
22. Remco Vos
Fit Boys
Mark Lubberts
Lars de Boer
Bart vd West
Stefan Eefting
Wilko Stevens
Elwin Dam
Jonathan Schans
Dirk van Faassen
Jako van Faassen
Muntendam
Nog niet bekend.
Achilles 1894
Nog niet bekend.
LEO
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

O - de Marke, Hollandscheveld

Scheidsrechter(s)
Bies
vd Meijden
Vereniging Klasse Regio  
HODO
4E Noord Zondag
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
SCN
4E Noord Zaterdag
Tiendeveen
4E Noord Zaterdag
Nieuw Balinge
4E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
SCN
Tiendeveen
2-1
Nieuw Balinge
HODO
1-5
Tiendeveen
Hollandscheveld
0-2
SCN
Nieuw Balinge
3-1
Hollandscheveld
HODO
1-0
Tiendeveen
Nieuw Balinge
2-1
Hollandscheveld
SCN
3-1
HODO
Tiendeveen
2-1
Nieuw Balinge
Hollandscheveld
2-1
HODO
SCN
2-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HODO
4 3 0 1 9 9 3 6
Hollandscheveld
4 3 0 1 9 7 3 4
SCN
4 2 0 2 6 6 7 -1
Tiendeveen
4 1 0 3 3 4 7 -3
Nieuw Balinge
4 1 0 3 3 5 11 -6
HODO
Nog niet bekend.
Hollandscheveld
Nog niet bekend.
SCN
Nog niet bekend.
Tiendeveen
Nog niet bekend.
Nieuw Balinge
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

P - Erica, Erica

Scheidsrechter(s)
F. Janssen
Klinkhamer
Vereniging Klasse Regio  
Sc Erica
2L Noord Zondag
Zwartemeer
3C Noord Zondag
SVBO (zat)
4E Noord Zaterdag
EHS '85
4E Noord Zondag
Erica '86
5F Noord Zaterdag
Thuis Uit    
SVBO (zat)
EHS '85
0-2
Erica '86
Sc Erica
1-9
EHS '85
Zwartemeer
2-1
SVBO (zat)
Erica '86
2-0
Zwartemeer
Sc Erica
0-7
EHS '85
Erica '86
3-0
Zwartemeer
SVBO (zat)
1-3
Sc Erica
EHS '85
3-1
Erica '86
Zwartemeer
3-6
Sc Erica
SVBO (zat)
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Sc Erica
4 4 0 0 12 22 3 19
EHS '85
4 3 0 1 9 8 4 4
SVBO (zat)
4 2 0 2 6 6 6 0
Zwartemeer
4 1 0 3 3 8 15 -7
Erica '86
4 0 0 4 0 4 20 -16
Sc Erica
Bram Gebbeken
Patrick Bruins
Sebastian Kroezen
Rick Tubben
Niek Rolink
Damien Koops
Mike Rolfes
Rowan Zwart
Ruben Harders
Zwartemeer
Nog niet bekend.
SVBO (zat)
Nog niet bekend.
EHS '85
Nog niet bekend.
Erica '86
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Q - de Koel, Borger

Scheidsrechter(s)
Schripsema
Wigchers
Vereniging Klasse Regio  
Borger
4E Noord Zaterdag
Ter Apel '96 (zon)
3C Noord Zondag
EEC
5E Noord Zondag
HOC
4D Noord Zondag
Valther Boys
5E Noord Zondag
Thuis Uit    
EEC
HOC
2-3
Valther Boys
Borger
1-6
HOC
Ter Apel '96 (zon)
5-1
EEC
Valther Boys
3-0
Ter Apel '96 (zon)
Borger
5-1
HOC
Valther Boys
8-0
Ter Apel '96 (zon)
EEC
3-1
Borger
HOC
2-2
Valther Boys
Ter Apel '96 (zon)
0-6
Borger
EEC
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HOC
4 3 1 0 10 18 5 13
Ter Apel '96 (zon)
4 3 0 1 9 15 7 8
Borger
4 2 1 1 7 10 8 2
EEC
4 1 0 3 3 6 7 -1
Valther Boys
4 0 0 4 0 1 23 -22
Borger
Edwin Haandrikman
Bjorn Everts
Melvin Ottens
Albert Stevens
Rowan Tiktak
Matthijs Brink
Gert Jakobs
Mylan Beijering
Ter Apel '96 (zon)
Nog niet bekend.
EEC
Jasper Lubbers (K)
Remco Huizing
Erwin Huizing
Stefan Sanders
Pascal Slagter
Sander Guchelaar
Ferdie Ottens
Jan-Peter Hogenboom
HOC
Nog niet bekend.
Valther Boys
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

R - de Klabbe, Emmer Compascuum

Scheidsrechter(s)
Caglak
R. Smit
Vereniging Klasse Regio  
CEC
3C Noord Zondag
De Treffer '16
5E Noord Zondag
Sc Roswinkel
5E Noord Zondag
Weerdinge
3C Noord Zondag
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
Thuis Uit    
Sc Roswinkel
Weerdinge
0-5
Nieuw Buinen
CEC
3-1
Weerdinge
De Treffer '16
4-0
Sc Roswinkel
Nieuw Buinen
1-1
De Treffer '16
CEC
0-4
Weerdinge
Nieuw Buinen
0-2
De Treffer '16
Sc Roswinkel
0-3
CEC
Weerdinge
2-1
Nieuw Buinen
De Treffer '16
6-1
CEC
Sc Roswinkel
6-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Nieuw Buinen
4 3 1 0 10 12 3 9
CEC
4 3 0 1 9 13 4 9
Weerdinge
4 2 0 2 6 10 4 6
Sc Roswinkel
4 1 1 2 4 4 12 -8
De Treffer '16
4 0 0 4 0 1 17 -16
CEC
Nog niet bekend.
De Treffer '16
Nog niet bekend.
Sc Roswinkel
Nog niet bekend.
Weerdinge
1. Sjoerd Wolters
7. Jaimy Wessels
8. Mohamed Suleiman
10. Mahir Saalah Saalim
11. Radovan Zivcic
17. Milos Oluic
20. Rick van Heuvelen
21. Patrick Lassche
Nieuw Buinen
1. Rick Knigge
3. Roy Feiken
5. Thijs Hateboer
6. Robert Hamming
7. Theo Gennissen
8. Robert Tieks
9. Jordy Oost
22. Marcel Waarsing
Kevin Koerts (Trainer)
Ronald Stevens (Leider)
Cor Jongeling (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

S - Drostenhal, Coevorden

Scheidsrechter(s)
Maathuis
Mangroelal
Vereniging Klasse Regio  
CSVC
4E Noord Zaterdag
Raptim
3C Noord Zondag
NKVV
5F Noord Zaterdag
Sweel (zon)
4E Noord Zondag
Protos
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
NKVV
Sweel (zon)
2-2
Protos
CSVC
1-1
Sweel (zon)
Raptim
0-4
NKVV
Protos
3-4
Raptim
CSVC
4-0
Sweel (zon)
Protos
2-1
Raptim
NKVV
6-0
CSVC
Sweel (zon)
3-2
Protos
Raptim
1-5
CSVC
NKVV
7-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Raptim
4 4 0 0 12 19 1 18
CSVC
4 2 1 1 7 11 9 2
Protos
4 1 1 2 4 7 11 -4
Sweel (zon)
4 1 1 2 4 6 10 -4
NKVV
4 0 1 3 1 7 19 -12
CSVC
21. Geert Hein
2. Dion Jongbloed
3. Jurriaan Veldhuis
5. Hilko Koster
6. Bart Turien
7. Rick Bos
9. Bram Maes
10. Ruben Meijer
15. Dylan Huizing
Marco Jongbloed (Trainer)
Ivar Koster (Trainer)
Michael Wiegmann (Leider)
Ramon Bosch (Verzorger)
Raptim
Daan van der Lippe
Frank Ambergen
Arnoud ter Bruggen
Stan Meppelink
Danny Bos
Marnix Leferink
Sven Meiringh
Wouter van Dunem
Reserves:
Euron Theodora
Kay de Groot
NKVV
Patrick Biesbrouck
Tom Hilbink
Mike Deuten
Milan Pol
Bart van Vliet
Julian Okken
Dustin Keen
Mitchel van Triest
Sweel (zon)
Nog niet bekend.
Protos
Tim Bakker
Hessel Doek
Michel Overweg
Bart Reinink
Joost Meijerink
Bram Mittendorff
Bram van der Veen
Tom Meijerink
Frank Wasse

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

T - Wessels Boer, Zuidwolde

Scheidsrechter(s)
G. Smid Koerntjes
H. Koerntjes Smid
Vereniging Klasse Regio  
ZZVV
3D Noord Zaterdag
Zuidwolde
2L Noord Zondag
Pesse (zon)
4E Noord Zondag
Staphorst
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
Vitesse '63
4E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Pesse (zon)
Staphorst
0-2
Vitesse '63
ZZVV
1-0
Staphorst
Zuidwolde
2-3
Pesse (zon)
Vitesse '63
1-2
Zuidwolde
ZZVV
1-1
Staphorst
Vitesse '63
8-3
Zuidwolde
Pesse (zon)
2-2
ZZVV
Staphorst
2-3
Vitesse '63
Zuidwolde
2-2
ZZVV
Pesse (zon)
6-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Staphorst
4 3 0 1 9 15 8 7
Vitesse '63
4 2 1 1 7 8 11 -3
Zuidwolde
4 1 3 0 6 8 7 1
ZZVV
4 1 1 2 4 9 6 3
Pesse (zon)
4 0 1 3 1 4 12 -8
ZZVV
1. Bas Blanken
4. Marco Kikkert
6. Janou van Veen
7. Sander Hartman
8. Martijn Reinink
9. Kevin Vos
10. Joel Huiskes
11. Bram Otten
Rick Mulder (Trainer)
Herman Schonewille (Assistent trainer)
Jan Dragt (Leider)
Eric Snippe (Verzorger)
Zuidwolde
Stef Raben
Stefan Liezen
Mark van de Beld
Steven Berghuis
Sjors van der Weide
Martijn Spijkerman
Sven Cazemier
Tom Buijtendorp
Pesse (zon)
R. Waninge
P. Poeste
D. Moes
R. Verbrugge
E. Strijker
D. van Wijk
M. Veninga
S. Evenhuis
Staphorst
Nog niet bekend.
Vitesse '63
Arjen Van Noord
Sander van Dijk
Robin Ten Heuvel
Lars Heuvelman
Jeroen van den Berg
Alfred Pekel
Johnny Schuttevaar
Bart Jan Van Dijk
Remco Geerts

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Wedstrijddagen

  • 28-12-2019 18:00 - Voorronde
  • 02-01-2020 18:00 - Kwartfinale
  • 04-01-2020 18:00 - Halve finale
  • 08-01-2020 18:00 - Tussenronde
  • 11-01-2020 11:00 - Finale

Entree 2018/2019

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl