Finale uitslagen en standen

1e en 2de plaats - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Elim
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Noordscheschut
3. Jos Kroezen
Elim
11. Mike Doldersum
19. Mike Doldersum
34. Mike Doldersum
35. Mike Doldersum
37. Daymen Doldersum
1-5
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Elim
1 1 0 0 3 5 1 4
Noordscheschut
1 0 0 1 0 1 5 -4
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
5. Ton Kamping
6. Nick Koster
7. Melvin Mol
8. Danny Kiekebelt
9. Aron Boer
10. Robin Sikken
23. Tristan Vos
Marc van Meel (Trainer)
Martin Morsink (Leider)
Ger Jan Brakel (Leider)
Rick Wasse (Verzorger)
Elim
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

3de en 4de plaats - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Thuis Uit    
SVBO (zon)
1. Ronald Gerdes
4. Ronald Gerdes
16. Ronald Gerdes
24. Rene Wolbers
24. Roy Jagt
MSC
10. Danni Lohman
14. Dylan Wessels (e.d.)
18. Danny Bijlsma
5-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
SVBO (zon)
1 1 0 0 3 5 3 2
MSC
1 0 0 1 0 3 5 -2
SVBO (zon)
19. Lennon Ebeltjes
2. Jelmer Scholtens
3. Stefan Kuper
4. Nick Hidding
6. Twan Waidijk
9. Roy Jagt
11. Ronald Gerdes
17. Rene Wolbers
Marc Hegeman (Trainer)
Mark Benes (Trainer)
Richard Veringa (Leider)
MSC
1. Leon Knol
2. Thom van Lingen
3. Stef Beute
4. Matthijs Verheul
9. Camiel Fidom
10. Jim Veltmaat
11. Noah Schuurman
20. Ronan Zwaagstra
Berry Zandink (Trainer)
Guido Broers (Trainer)
Johan Kijff (Leider)
Hajo vd Helm (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

5de en 6de plaats - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
Dedemsvaart
2K Noord Zondag
Thuis Uit    
de Weide
14. Frank Benjamins
21. Vincent Coulier
23. Ismail Ucan
Dedemsvaart
15. Danny Kuiper
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
de Weide
1 1 0 0 3 3 1 2
Dedemsvaart
1 0 0 1 0 1 3 -2
de Weide
1. Renzo Hemmes
3. Vincent Coulier
5. Jacco Tuinstra
6. Marc vd Graaf
9. Joost Bosma
12. Sander Benjamins
15. Danny Muysson
19. Frank Benjamins
Hans Slender (trainer)
Marcel Smid (trainer)
Bert Blankenstein (verzorger)
Roel Benjamins (leider)
Ewoud Mersman (leider)
Dedemsvaart
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Aalders
Pals
v/d Hoek
Arends
Blauwgeers (tijdwaarnemer)
J. Jansen (tijdwaarnemer)
Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Elim
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
de Weide
4. Emiel Njagul
Noordscheschut
8. Aron Boer
22. Melvin Mol
1-2
Noordscheschut
7. Aron Boer
12. Melvin Mol
18. Aron Boer
Elim
6. Mike Doldersum
3-1
Elim
2. Mike Doldersum
8. Jarno Prijs
17. Joey Gritter
22. Mike Doldersum
23. Youri Benjamins
24. Mike Doldersum
de Weide
6-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
2 2 0 0 6 5 2 3
Elim
2 1 0 1 3 7 3 4
de Weide
2 0 0 2 0 1 8 -7
de Weide
1. Renzo Hemmes
3. Vincent Coulier
5. Jacco Tuinstra
6. Marc vd Graaf
9. Joost Bosma
12. Sander Benjamins
15. Danny Muysson
19. Frank Benjamins
Hans Slender (trainer)
Marcel Smid (trainer)
Bert Blankenstein (verzorger)
Roel Benjamins (leider)
Ewoud Mersman (leider)
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
5. Ton Kamping
6. Nick Koster
7. Melvin Mol
8. Danny Kiekebelt
9. Aron Boer
10. Robin Sikken
23. Tristan Vos
Marc van Meel (Trainer)
Martin Morsink (Leider)
Ger Jan Brakel (Leider)
Rick Wasse (Verzorger)
Elim
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

B - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Aalders
Pals
v/d Hoek
Arends
Blauwgeers (tijdwaarnemer)
J. Jansen (tijdwaarnemer)
Vereniging Klasse Regio  
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Dedemsvaart
2K Noord Zondag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Thuis Uit    
SVBO (zon)
13. Rene Wolbers
Dedemsvaart
1-0
SVBO (zon)
12. Rene Wolbers
MSC
2. Lennart Nijholt
18. Danni Lohman
1-2
MSC
21. Stephan Besuijen
Dedemsvaart
3. Danny Kuiper
11. Noah Schuurman
1-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
2 1 0 1 3 3 3 0
Dedemsvaart
2 1 0 1 3 2 2 0
SVBO (zon)
2 1 0 1 3 2 2 0
SVBO (zon)
19. Lennon Ebeltjes
2. Jelmer Scholtens
3. Stefan Kuper
4. Nick Hidding
6. Twan Waidijk
9. Roy Jagt
11. Ronald Gerdes
17. Rene Wolbers
Marc Hegeman (Trainer)
Mark Benes (Trainer)
Richard Veringa (Leider)
Dedemsvaart
Nog niet bekend.
MSC
1. Leon Knol
2. Thom van Lingen
3. Stef Beute
4. Matthijs Verheul
9. Camiel Fidom
10. Jim Veltmaat
11. Noah Schuurman
20. Ronan Zwaagstra
Berry Zandink (Trainer)
Guido Broers (Trainer)
Johan Kijff (Leider)
Hajo vd Helm (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Kruisfinale 1 - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Aalders
Pals
v/d Hoek
Arends
Blauwgeers (tijdwaarnemer)
J. Jansen (tijdwaarnemer)
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Thuis Uit    
Noordscheschut
18. Danny Kiekebelt
Wint na strafschoppen (4-3)
SVBO (zon)
6. Rene Wolbers
1-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
1 0 1 0 1 1 1 0
SVBO (zon)
1 0 1 0 1 1 1 0
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
5. Ton Kamping
6. Nick Koster
7. Melvin Mol
8. Danny Kiekebelt
9. Aron Boer
10. Robin Sikken
23. Tristan Vos
Marc van Meel (Trainer)
Martin Morsink (Leider)
Ger Jan Brakel (Leider)
Rick Wasse (Verzorger)
SVBO (zon)
19. Lennon Ebeltjes
2. Jelmer Scholtens
3. Stefan Kuper
4. Nick Hidding
6. Twan Waidijk
9. Roy Jagt
11. Ronald Gerdes
17. Rene Wolbers
Marc Hegeman (Trainer)
Mark Benes (Trainer)
Richard Veringa (Leider)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Kruisfinale 2 - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Elim
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
MSC
15. Danni Lohman
21. Danni Lohman
Elim
1. Daymen Doldersum
22. Mike Doldersum
24. Jarno Prijs
2-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Elim
1 1 0 0 3 3 2 1
MSC
1 0 0 1 0 2 3 -1
MSC
1. Leon Knol
2. Thom van Lingen
3. Stef Beute
4. Matthijs Verheul
9. Camiel Fidom
10. Jim Veltmaat
11. Noah Schuurman
20. Ronan Zwaagstra
Berry Zandink (Trainer)
Guido Broers (Trainer)
Johan Kijff (Leider)
Hajo vd Helm (Verzorger)
Elim
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Wedstrijddagen

  • 28-12-2020 18:00 - Voorronde
  • 30-12-2020 18:00 - Kwartfinale
  • 02-01-2021 18:00 - Halve finale
  • 06-01-2021 18:00 - Tussenronde
  • 09-01-2021 11:00 - Finale

Entree 2019/2020

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl