Halve finale uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
A. van Dooren
J.Klinkhamer
H.F.A. de Vries
L.Koster
Vereniging Klasse Regio  
Emmen
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Nieuw Buinen
2L Noord Zondag
Beilen
2K Noord Zondag
Elim
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Nieuw Buinen
Beilen
2-0
Elim
Emmen
2-0
Beilen
Hoogeveen (zon)
1-2
Nieuw Buinen
Elim
0-1
Hoogeveen (zon)
Emmen
3-3
Beilen
Elim
0-2
Hoogeveen (zon)
Nieuw Buinen
0-1
Emmen
Beilen
3-0
Elim
Hoogeveen (zon)
2-1
Emmen
Nieuw Buinen
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Elim
4 4 0 0 12 7 1 6
Emmen
4 2 1 1 7 7 5 2
Nieuw Buinen
4 2 0 2 6 3 2 1
Hoogeveen (zon)
4 1 1 2 4 6 7 -1
Beilen
4 0 0 4 0 1 9 -8
Emmen
Nog niet bekend.
Hoogeveen (zon)
Nog niet bekend.
Nieuw Buinen
Nog niet bekend.
Beilen
Nog niet bekend.
Elim
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
B.van den Ham
M.Soner
G.van der Meijden
H.van Duren
Vereniging Klasse Regio  
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
HZVV
1E Noord Zaterdag
Drenthina
2J Noord Zaterdag
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
HZVV
Drenthina
2-1
Hollandscheveld
MSC
0-2
Drenthina
Bergentheim
3-1
HZVV
Hollandscheveld
4-1
Bergentheim
MSC
1-2
Drenthina
Hollandscheveld
3-0
Bergentheim
HZVV
3-4
MSC
Drenthina
0-0
Hollandscheveld
Bergentheim
1-3
MSC
HZVV
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
4 3 1 0 10 5 1 4
HZVV
4 3 0 1 9 10 6 4
Drenthina
4 2 1 1 7 7 3 4
Bergentheim
4 1 0 3 3 8 10 -2
Hollandscheveld
4 0 0 4 0 2 12 -10
MSC
Nog niet bekend.
Bergentheim
Nog niet bekend.
HZVV
Nog niet bekend.
Drenthina
Nog niet bekend.
Hollandscheveld
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

C - Het Activum, Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
H.de Graaf
F.Mobach
S. Aalders
E .Draaijer
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Ruinerwold
4A Noord Zondag
Dedemsvaart
2K Noord Zondag
Titan
4D Noord Zondag
Sc Erica
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Dedemsvaart
Titan
4-2
Sc Erica
Noordscheschut
2-4
Titan
Ruinerwold
3-2
Dedemsvaart
Sc Erica
6-2
Ruinerwold
Noordscheschut
0-5
Titan
Sc Erica
2-0
Ruinerwold
Dedemsvaart
0-3
Noordscheschut
Titan
3-1
Sc Erica
Ruinerwold
8-2
Noordscheschut
Dedemsvaart
4-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 4 0 0 12 16 4 12
Dedemsvaart
4 3 0 1 9 14 8 6
Titan
4 2 0 2 6 8 9 -1
Sc Erica
4 1 0 3 3 12 14 -2
Ruinerwold
4 0 0 4 0 4 19 -15
Noordscheschut
Nog niet bekend.
Ruinerwold
Nog niet bekend.
Dedemsvaart
Nog niet bekend.
Titan
Nog niet bekend.
Sc Erica
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
E.v/d Hoek
H.Basstra
J.Jansen
F. v/d Wal
Vereniging Klasse Regio  
Dalen
2L Noord Zondag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Zuidwolde
2K Noord Zondag
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
CEC
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Zuidwolde
Hardenberg '85
0-3
CEC
Dalen
1-5
Hardenberg '85
SVBO (zon)
0-0
Zuidwolde
CEC
3-2
SVBO (zon)
Dalen
2-0
Hardenberg '85
CEC
2-2
SVBO (zon)
Zuidwolde
2-1
Dalen
Hardenberg '85
3-0
CEC
SVBO (zon)
3-5
Dalen
Zuidwolde
3-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
SVBO (zon)
4 3 1 0 10 9 4 5
Dalen
4 3 0 1 9 11 5 6
Hardenberg '85
4 1 2 1 5 5 5 0
Zuidwolde
4 1 0 3 3 6 10 -4
CEC
4 0 1 3 1 8 15 -7
Dalen
Nog niet bekend.
SVBO (zon)
Nog niet bekend.
Zuidwolde
Nog niet bekend.
Hardenberg '85
Nog niet bekend.
CEC
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
D.Pals
G.Smid Koerntjes
A. de Vries
AJ. Benjamins
Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
DZOH
2J Noord Zaterdag
Germanicus
2L Noord Zondag
ZZVV
3D Noord Zaterdag
Sleen
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Germanicus
ZZVV
2-0
Sleen
de Weide
0-2
ZZVV
DZOH
0-0
Germanicus
Sleen
0-1
DZOH
de Weide
1-1
ZZVV
Sleen
2-1
DZOH
Germanicus
2-1
de Weide
ZZVV
4-2
Sleen
DZOH
0-2
de Weide
Germanicus
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
de Weide
4 3 1 0 10 8 3 5
DZOH
4 2 2 0 8 5 2 3
ZZVV
4 1 1 2 4 4 7 -3
Germanicus
4 1 0 3 3 3 4 -1
Sleen
4 1 0 3 3 2 6 -4
de Weide
Nog niet bekend.
DZOH
Nog niet bekend.
Germanicus
Nog niet bekend.
ZZVV
Nog niet bekend.
Sleen
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Entree 2018/2019

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl