Halve finale uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
A. van Dooren
J.Klinkhamer
H.F.A. de Vries
L.Koster
Vereniging Klasse Regio  
Emmen
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Nieuw Buinen
2L Noord Zondag
Beilen
2K Noord Zondag
Elim
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Nieuw Buinen
Beilen
2-0
Elim
Emmen
2-0
Beilen
Hoogeveen (zon)
1-2
Nieuw Buinen
Elim
0-1
Hoogeveen (zon)
Emmen
3-3
Beilen
Elim
0-2
Hoogeveen (zon)
Nieuw Buinen
0-1
Emmen
Beilen
3-0
Elim
Hoogeveen (zon)
2-1
Emmen
Nieuw Buinen
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Elim
4 4 0 0 12 7 1 6
Emmen
4 2 1 1 7 7 5 2
Nieuw Buinen
4 2 0 2 6 3 2 1
Hoogeveen (zon)
4 1 1 2 4 6 7 -1
Beilen
4 0 0 4 0 1 9 -8
Emmen
1. Lars van de Swaluw
2. Patrick Eberhard
3. Jan Jaap Wever
4. Thom Alders
5. Olivier Cremers
6. Sem Nijkamp
7. Merik Sliedrecht
8. Resmon Roemahlewang
16. Jarno Mentink
Joeri van der Tuin (Trainer)
Erik Weerman (Leider)
Marinus Scholten (Verzorger)
Hoogeveen (zon)
22. Serkan Akbas
3. Levon van Dijk
6. Saber Hendriks
7. Jearl Margaritha
8. Menno Heerkes
12. Tom Heerkes
15. Kjelt Engbers
17. Bjorn Zwikker
Theo Kriekjes (Coach)
Rob Coulier (Verzorger)
Algret Smit (Teammanager)
Nieuw Buinen
1. Marcel Waarsing
2. Thijs Hateboer
4. Denny Feiken
7. Robert Tieks
8. Theo Gennissen
9. Eddie Schoenmaker
10. Roy Feiken
Nick Berends (Trainer)
Berry Kuipers (Leider)
Cor Jongeling (Verzorger)
Beilen
Nog niet bekend.
Elim
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
B.van den Ham
M.Soner
G.van der Meijden
H.van Duren
Vereniging Klasse Regio  
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
HZVV
1E Noord Zaterdag
Drenthina
2J Noord Zaterdag
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
HZVV
Drenthina
2-1
Hollandscheveld
MSC
0-2
Drenthina
Bergentheim
3-1
HZVV
Hollandscheveld
4-1
Bergentheim
MSC
1-2
Drenthina
Hollandscheveld
3-0
Bergentheim
HZVV
3-4
MSC
Drenthina
0-0
Hollandscheveld
Bergentheim
1-3
MSC
HZVV
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
4 3 1 0 10 5 1 4
HZVV
4 3 0 1 9 10 6 4
Drenthina
4 2 1 1 7 7 3 4
Bergentheim
4 1 0 3 3 8 10 -2
Hollandscheveld
4 0 0 4 0 2 12 -10
MSC
1. Leon Knol
2. Thom van Lingen
3. Stef Beute
4. Matthijs Verheul
9. Camiel Fidom
10. Jim Veltmaat
11. Noah Schuurman
20. Ronan Zwaagstra
Berry Zandink (Trainer)
Guido Broers (Trainer)
Johan Kijff (Leider)
Hajo vd Helm (Verzorger)
Bergentheim
1. Rolf Timmer
4. Jasper van Opijnen
6. Tygo Bril
7. Jeffry Plaggenmarsch
9. Nick Buitenhuis
10. Martijn Pouwels
12. Corne Roelofs
15. Ronnie Hakkers
Bert Snippe (Trainer)
Johan Stoeten (Leider)
Siem de Haan (Verzorger)
HZVV
Nog niet bekend.
Drenthina
1. Yannick Berends
4. Robin Fokkens
5. Jan Willem Geleijnse
6. Niek Haan
10. Joël Zweerink
11. Mark Lubberts
19. Stefan Holties
20. Max Alders
Peter Timmer (Trainer)
Bas Boersma (Leider)
Hollandscheveld
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

C - Het Activum, Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
H.de Graaf
F.Mobach
S. Aalders
E .Draaijer
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Ruinerwold
4A Noord Zondag
Dedemsvaart
2K Noord Zondag
Titan
4D Noord Zondag
Sc Erica
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Dedemsvaart
Titan
4-2
Sc Erica
Noordscheschut
2-4
Titan
Ruinerwold
3-2
Dedemsvaart
Sc Erica
6-2
Ruinerwold
Noordscheschut
0-5
Titan
Sc Erica
2-0
Ruinerwold
Dedemsvaart
0-3
Noordscheschut
Titan
3-1
Sc Erica
Ruinerwold
8-2
Noordscheschut
Dedemsvaart
4-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 4 0 0 12 16 4 12
Dedemsvaart
4 3 0 1 9 14 8 6
Titan
4 2 0 2 6 8 9 -1
Sc Erica
4 1 0 3 3 12 14 -2
Ruinerwold
4 0 0 4 0 4 19 -15
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
5. Ton Kamping
6. Nick Koster
7. Melvin Mol
8. Danny Kiekebelt
9. Aron Boer
10. Robin Sikken
23. Tristan Vos
Marc van Meel (Trainer)
Martin Morsink (Leider)
Ger Jan Brakel (Leider)
Rick Wasse (Verzorger)
Ruinerwold
Nog niet bekend.
Dedemsvaart
Nog niet bekend.
Titan
Nog niet bekend.
Sc Erica
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
E.v/d Hoek
H.Basstra
J.Jansen
F. v/d Wal
Vereniging Klasse Regio  
Dalen
2L Noord Zondag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Zuidwolde
2K Noord Zondag
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
CEC
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Zuidwolde
Hardenberg '85
0-3
CEC
Dalen
1-5
Hardenberg '85
SVBO (zon)
0-0
Zuidwolde
CEC
3-2
SVBO (zon)
Dalen
2-0
Hardenberg '85
CEC
2-2
SVBO (zon)
Zuidwolde
2-1
Dalen
Hardenberg '85
3-0
CEC
SVBO (zon)
3-5
Dalen
Zuidwolde
3-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
SVBO (zon)
4 3 1 0 10 9 4 5
Dalen
4 3 0 1 9 11 5 6
Hardenberg '85
4 1 2 1 5 5 5 0
Zuidwolde
4 1 0 3 3 6 10 -4
CEC
4 0 1 3 1 8 15 -7
Dalen
1. Rick Braam
4. Marijn Verdoold
5. Koen Althof
6. Ruben Sinnema
7. Steven Balstra
8. Nick Schuiling
10. Tijmen Venhorst
19. Roy Renkema
2. Jesper Kroesen
René Koelink (Leider)
SVBO (zon)
19. Lennon Ebeltjes
2. Jelmer Scholtens
3. Stefan Kuper
4. Nick Hidding
6. Twan Waidijk
9. Roy Jagt
11. Ronald Gerdes
17. Rene Wolbers
Marc Hegeman (Trainer)
Mark Benes (Trainer)
Richard Veringa (Leider)
Zuidwolde
Nog niet bekend.
Hardenberg '85
1. Elroy Wolbink
2. Ruben Peltjes
4. Joran Veurink
6. Berend Weiden
7. Rick Koelman
8. Peter Gerholt
10. Roy Meijerink
11. Lars Jansonius
17. Joep Nonkes
Marco Hollak (Trainer)
Emiel Maat (Trainer)
Dennnis van Dijk (Trainer)
Albertjan van de Berg (Leider)
CEC
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
D.Pals
G.Smid Koerntjes
A. de Vries
AJ. Benjamins
Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
DZOH
2J Noord Zaterdag
Germanicus
2L Noord Zondag
ZZVV
3D Noord Zaterdag
Sleen
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Germanicus
ZZVV
2-0
Sleen
de Weide
0-2
ZZVV
DZOH
0-0
Germanicus
Sleen
0-1
DZOH
de Weide
1-1
ZZVV
Sleen
2-1
DZOH
Germanicus
2-1
de Weide
ZZVV
4-2
Sleen
DZOH
0-2
de Weide
Germanicus
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
de Weide
4 3 1 0 10 8 3 5
DZOH
4 2 2 0 8 5 2 3
ZZVV
4 1 1 2 4 4 7 -3
Germanicus
4 1 0 3 3 3 4 -1
Sleen
4 1 0 3 3 2 6 -4
de Weide
1. Renzo Hemmes
3. Vincent Coulier
5. Jacco Tuinstra
6. Marc vd Graaf
9. Joost Bosma
12. Sander Benjamins
15. Danny Muysson
19. Frank Benjamins
Hans Slender (trainer)
Marcel Smid (trainer)
Bert Blankenstein (verzorger)
Roel Benjamins (leider)
Ewoud Mersman (leider)
DZOH
Nog niet bekend.
Germanicus
Nog niet bekend.
ZZVV
Nog niet bekend.
Sleen
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Wedstrijddagen

  • 28-12-2020 18:00 - Voorronde
  • 30-12-2020 18:00 - Kwartfinale
  • 02-01-2021 18:00 - Halve finale
  • 06-01-2021 18:00 - Tussenronde
  • 09-01-2021 11:00 - Finale

Entree 2019/2020

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl