Finale uitslagen en standen

1e & 2de plaats - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Graaf de
H.F.A. de Vries
J. Jansen
Pals
Domhof
Vereniging Klasse Regio  
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
MSC
1. Justin Benjamins
3. Camiel Fidom
8. Jim Veltmaat
10. Jim Veltmaat
16. Justin Benjamins
22. Jim Veltmaat
25. Justin Benjamins
Noordscheschut
7-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
1 1 0 0 3 7 0 7
Noordscheschut
1 0 0 1 0 0 7 -7
MSC
1. Raimon Benjamins
2. Mohammad Ali Pour Asli
7. Noah Schuurman
8. Jim Veltmaat
9. Camiel Fidom
11. Justin Benjamins
17. Milan van der Weide
22. Marc Holterman
Guido Broers (Trainer)
Berry Zandink (Leider)
Johan Kijff (Verzorger)
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Ton Kamping
5. Nick Koster
6. Melvin Mol
7. Rick Veldman
8. Aron Boer
23. Jeffrey Koster
Marc van Meel (Trainer)
Martin Morsink (Leider)
Gerjan Brakel (Leider)
Freddy Makkes (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

3de & 4de plaats - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Graaf de
H.F.A. de Vries
J. Jansen
Pals
Domhof
Vereniging Klasse Regio  
HZVV
1E Noord Zaterdag
ASVB
2K Noord Zondag
Thuis Uit    
HZVV
3. Tim Mulder
19. Alex Zomer
21. Alex Zomer
ASVB
12. Wouter Siemens
22. Joost Siemens
3-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HZVV
1 1 0 0 3 3 2 1
ASVB
1 0 0 1 0 2 3 -1
HZVV
20. Tom Willems
3. Alex Zomer
11. Romano Djababoe
14. Jan Hup
17. Sander Dzemidzic
21. Tim Mulder
22. Milan Ronkes
23. Noah ten Brinke
1. Hidde Streutker
Harold Brunsting (Trainer)
Jantinus Mulder (Leider)
Harm Pronk (Verzorger)
ASVB
1. Ronald Veerbeek
3. Anton Hekman
7. Bruce Tunjanan
9. Mart van der Veen
10. Erwin Aukes
12. Wouter Siemens
15. Joost Siemens
19. Thom van der Veen
Loek Swarts (Trainer)
Jordin Louwes (Assistent trainer)
Henk Zwiers (Leider)
Tom Eiten (Leider)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

5de & 6de plaats - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Graaf de
H.F.A. de Vries
J. Jansen
Pals
Domhof
Vereniging Klasse Regio  
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
CSVC
4E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Nieuw Buinen
1. Rick Bos (e.d.)
7. Thijs Hateboer
23. Thijs Hateboer
CSVC
3-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Nieuw Buinen
1 1 0 0 3 3 0 3
CSVC
1 0 0 1 0 0 3 -3
Nieuw Buinen
1. Rick Knigge
3. Roy Feiken
5. Thijs Hateboer
6. Robert Hamming
7. Theo Gennissen
8. Robert Tieks
9. Jordy Oost
22. Marcel Waarsing
Kevin Koerts (Trainer)
Ronald Stevens (Leider)
Cor Jongeling (Verzorger)
CSVC
21. Geert Hein
2. Dion Jongbloed
3. Jurriaan Veldhuis
5. Hilko Koster
6. Bart Turien
7. Rick Bos
9. Bram Maes
10. Ruben Meijer
15. Dylan Huizing
Marco Jongbloed (Trainer)
Ivar Koster (Trainer)
Michael Wiegmann (Leider)
Ramon Bosch (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Graaf de
H.F.A. de Vries
J. Jansen
Pals
Domhof
Vereniging Klasse Regio  
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
Thuis Uit    
MSC
3. Justin Benjamins
19. Noah Schuurman
21. Justin Benjamins
24. Camiel Fidom
Noordscheschut
8. Nick Koster
24. Nick Koster
4-2
MSC
6. Justin Benjamins
Nieuw Buinen
2. Thijs Hateboer
1-1
Nieuw Buinen
22. Thijs Hateboer
Noordscheschut
8. Melvin Mol
14. Melvin Mol
1-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
2 1 1 0 4 5 3 2
Noordscheschut
2 1 0 1 3 4 5 -1
Nieuw Buinen
2 0 1 1 1 2 3 -1
MSC
1. Raimon Benjamins
2. Mohammad Ali Pour Asli
7. Noah Schuurman
8. Jim Veltmaat
9. Camiel Fidom
11. Justin Benjamins
17. Milan van der Weide
22. Marc Holterman
Guido Broers (Trainer)
Berry Zandink (Leider)
Johan Kijff (Verzorger)
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Ton Kamping
5. Nick Koster
6. Melvin Mol
7. Rick Veldman
8. Aron Boer
23. Jeffrey Koster
Marc van Meel (Trainer)
Martin Morsink (Leider)
Gerjan Brakel (Leider)
Freddy Makkes (Verzorger)
Nieuw Buinen
1. Rick Knigge
3. Roy Feiken
5. Thijs Hateboer
6. Robert Hamming
7. Theo Gennissen
8. Robert Tieks
9. Jordy Oost
22. Marcel Waarsing
Kevin Koerts (Trainer)
Ronald Stevens (Leider)
Cor Jongeling (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

B - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Graaf de
H.F.A. de Vries
J. Jansen
Pals
Domhof
Vereniging Klasse Regio  
HZVV
1E Noord Zaterdag
CSVC
4E Noord Zaterdag
ASVB
2K Noord Zondag
Thuis Uit    
HZVV
9. Romano Djababoe
25. Sander Dzemidzic
CSVC
23. Hilko Koster
2-1
HZVV
22. Romano Djababoe
ASVB
9. Anton Hekman
1-1
ASVB
9. Erwin Aukes
14. Mart van der Veen
CSVC
2-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
ASVB
2 1 1 0 4 3 1 2
HZVV
2 1 1 0 4 3 2 1
CSVC
2 0 0 2 0 1 4 -3
HZVV
20. Tom Willems
3. Alex Zomer
11. Romano Djababoe
14. Jan Hup
17. Sander Dzemidzic
21. Tim Mulder
22. Milan Ronkes
23. Noah ten Brinke
1. Hidde Streutker
Harold Brunsting (Trainer)
Jantinus Mulder (Leider)
Harm Pronk (Verzorger)
CSVC
21. Geert Hein
2. Dion Jongbloed
3. Jurriaan Veldhuis
5. Hilko Koster
6. Bart Turien
7. Rick Bos
9. Bram Maes
10. Ruben Meijer
15. Dylan Huizing
Marco Jongbloed (Trainer)
Ivar Koster (Trainer)
Michael Wiegmann (Leider)
Ramon Bosch (Verzorger)
ASVB
1. Ronald Veerbeek
3. Anton Hekman
7. Bruce Tunjanan
9. Mart van der Veen
10. Erwin Aukes
12. Wouter Siemens
15. Joost Siemens
19. Thom van der Veen
Loek Swarts (Trainer)
Jordin Louwes (Assistent trainer)
Henk Zwiers (Leider)
Tom Eiten (Leider)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Kruisfinale 1 - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Graaf de
H.F.A. de Vries
J. Jansen
Pals
Domhof
Vereniging Klasse Regio  
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
HZVV
1E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
MSC
7. Justin Benjamins
13. Noah Schuurman
22. Camiel Fidom
HZVV
19. Jan Hup
24. Alex Zomer
3-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
1 1 0 0 3 3 2 1
HZVV
1 0 0 1 0 2 3 -1
MSC
1. Raimon Benjamins
2. Mohammad Ali Pour Asli
7. Noah Schuurman
8. Jim Veltmaat
9. Camiel Fidom
11. Justin Benjamins
17. Milan van der Weide
22. Marc Holterman
Guido Broers (Trainer)
Berry Zandink (Leider)
Johan Kijff (Verzorger)
HZVV
20. Tom Willems
3. Alex Zomer
11. Romano Djababoe
14. Jan Hup
17. Sander Dzemidzic
21. Tim Mulder
22. Milan Ronkes
23. Noah ten Brinke
1. Hidde Streutker
Harold Brunsting (Trainer)
Jantinus Mulder (Leider)
Harm Pronk (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Kruisfinale 2 - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Graaf de
H.F.A. de Vries
J. Jansen
Pals
Domhof
Vereniging Klasse Regio  
ASVB
2K Noord Zondag
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
ASVB
13. Mart van der Veen
Noordscheschut
4. Nick Koster
10. Rick Veldman
16. Nick Koster
1-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
1 1 0 0 3 3 1 2
ASVB
1 0 0 1 0 1 3 -2
ASVB
1. Ronald Veerbeek
3. Anton Hekman
7. Bruce Tunjanan
9. Mart van der Veen
10. Erwin Aukes
12. Wouter Siemens
15. Joost Siemens
19. Thom van der Veen
Loek Swarts (Trainer)
Jordin Louwes (Assistent trainer)
Henk Zwiers (Leider)
Tom Eiten (Leider)
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Ton Kamping
5. Nick Koster
6. Melvin Mol
7. Rick Veldman
8. Aron Boer
23. Jeffrey Koster
Marc van Meel (Trainer)
Martin Morsink (Leider)
Gerjan Brakel (Leider)
Freddy Makkes (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Entree 2018/2019

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl