Kwartfinale uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
M. Arends
S. Aalders
A van Doornen
P. Sanders
Vereniging Klasse Regio  
Emmen
1E Noord Zondag
HODO
2J Noord Zondag
Sc Erica
3D Noord Zondag
CEC
5G Noord Zaterdag
Protos
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Sc Erica
CEC
3-1
Protos
Emmen
1-1
CEC
HODO
2-2
Sc Erica
Protos
1-1
HODO
Emmen
0-1
CEC
Protos
2-3
HODO
Sc Erica
1-3
Emmen
CEC
6-0
Protos
HODO
4-0
Emmen
Sc Erica
0-4
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Sc Erica
4 3 1 0 10 11 3 8
Protos
4 2 2 0 8 9 4 5
Emmen
4 2 1 1 7 8 5 3
HODO
4 0 1 3 1 3 10 -7
CEC
4 0 1 3 1 5 14 -9
Emmen
Nog niet bekend.
HODO
Nog niet bekend.
Sc Erica
Nog niet bekend.
CEC
Nog niet bekend.
Protos
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
H. Blokhuis
Schripsema
G. Ekkel
M. Soner
Vereniging Klasse Regio  
HZVV
Vierde divisie B Landelijk Zaterdag
Raptim
3D Noord Zondag
Vitesse '63
3D Noord Zaterdag
ZZVV
3D Noord Zaterdag
EMMS
2J Noord Zondag
Thuis Uit    
Vitesse '63
ZZVV
1-1
EMMS
HZVV
2-2
ZZVV
Raptim
2-0
Vitesse '63
EMMS
0-3
Raptim
HZVV
0-3
ZZVV
EMMS
2-2
Raptim
Vitesse '63
1-4
HZVV
ZZVV
0-1
EMMS
Raptim
2-0
HZVV
Vitesse '63
2-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
EMMS
4 2 2 0 8 9 4 5
ZZVV
4 2 2 0 8 6 3 3
HZVV
4 2 1 1 7 7 4 3
Vitesse '63
4 1 1 2 4 6 7 -1
Raptim
4 0 0 4 0 1 11 -10
HZVV
Nog niet bekend.
Raptim
Nog niet bekend.
Vitesse '63
Nog niet bekend.
ZZVV
Nog niet bekend.
EMMS
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

C - Het Activum, Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
H. de Graaf
D. Caglak
J. Jansen
F vd Wal
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Oost Zaterdag
DZOH
1E Oost Zaterdag
Nieuw Balinge
5G Noord Zaterdag
Germanicus
1E Noord Zondag
Beilen (zon)
2J Noord Zondag
Thuis Uit    
Nieuw Balinge
Germanicus
1-5
Beilen (zon)
Noordscheschut
0-1
Germanicus
DZOH
1-1
Nieuw Balinge
Beilen (zon)
0-5
DZOH
Noordscheschut
1-2
Germanicus
Beilen (zon)
0-0
DZOH
Nieuw Balinge
4-1
Noordscheschut
Germanicus
6-2
Beilen (zon)
DZOH
3-3
Noordscheschut
Nieuw Balinge
7-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 4 0 0 12 16 3 13
Beilen (zon)
4 1 2 1 5 8 4 4
DZOH
4 1 2 1 5 9 7 2
Germanicus
4 1 2 1 5 8 8 0
Nieuw Balinge
4 0 0 4 0 2 21 -19
Noordscheschut
Nog niet bekend.
DZOH
Nog niet bekend.
Nieuw Balinge
Nog niet bekend.
Germanicus
Nog niet bekend.
Beilen (zon)
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
G. Smid Koerntjes
HJ. Drost
R. Meems
K. Kooistra
Vereniging Klasse Regio  
Dalen
2J Noord Zondag
Gramsbergen
2J Oost Zaterdag
Hardenberg '85
3C Oost Zaterdag
Pesse (zon)
2J Noord Zondag
Sc Stadskanaal
2K Noord Zondag
Thuis Uit    
Hardenberg '85
Pesse (zon)
5-3
Sc Stadskanaal
Dalen
0-4
Pesse (zon)
Gramsbergen
0-2
Hardenberg '85
Sc Stadskanaal
2-2
Gramsbergen
Dalen
3-0
Pesse (zon)
Sc Stadskanaal
3-1
Gramsbergen
Hardenberg '85
1-0
Dalen
Pesse (zon)
3-1
Sc Stadskanaal
Gramsbergen
1-10
Dalen
Hardenberg '85
3-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Gramsbergen
4 4 0 0 12 16 1 15
Dalen
4 3 0 1 9 10 6 4
Hardenberg '85
4 1 1 2 4 9 9 0
Pesse (zon)
4 1 0 3 3 7 11 -4
Sc Stadskanaal
4 0 1 3 1 4 19 -15
Dalen
Nog niet bekend.
Gramsbergen
Nog niet bekend.
Hardenberg '85
Nog niet bekend.
Pesse (zon)
Nog niet bekend.
Sc Stadskanaal
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
B. vd Ham
J. Hindriks
HFA de Vries
H. Wesseling
Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
Vierde divisie A Landelijk Zondag
Musselkanaal
3C Noord Zondag
CSVC
3D Noord Zaterdag
Drenthina
2L Noord Zaterdag
HOVC
2K Noord Zondag
Thuis Uit    
CSVC
Drenthina
2-1
HOVC
Hoogeveen (zon)
3-3
Drenthina
Musselkanaal
2-0
CSVC
HOVC
1-0
Musselkanaal
Hoogeveen (zon)
1-6
Drenthina
HOVC
7-0
Musselkanaal
CSVC
0-1
Hoogeveen (zon)
Drenthina
3-1
HOVC
Musselkanaal
4-2
Hoogeveen (zon)
CSVC
2-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zon)
4 3 1 0 10 14 6 8
CSVC
4 3 0 1 9 5 3 2
Drenthina
4 2 0 2 6 11 5 6
HOVC
4 1 1 2 4 7 13 -6
Musselkanaal
4 0 0 4 0 3 13 -10
Hoogeveen (zon)
Nog niet bekend.
Musselkanaal
Nog niet bekend.
CSVC
Nog niet bekend.
Drenthina
Nog niet bekend.
HOVC
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

F - de Beek, Hardenberg

Scheidsrechter(s)
P. Domhof
G. Maathuis
K. Ligtlee
H. Nijhuis
Vereniging Klasse Regio  
MSC
4E Oost Zaterdag
Twedo (zon)
3D Noord Zondag
Dedemsvaart
2K Noord Zondag
Daarlerveen
4E Oost Zaterdag
Zuidwolde (zon)
2J Noord Zondag
Thuis Uit    
Dedemsvaart
Daarlerveen
1-2
Zuidwolde (zon)
MSC
0-2
Daarlerveen
Twedo (zon)
2-2
Dedemsvaart
Zuidwolde (zon)
2-5
Twedo (zon)
MSC
0-9
Daarlerveen
Zuidwolde (zon)
2-4
Twedo (zon)
Dedemsvaart
1-3
MSC
Daarlerveen
10-1
Zuidwolde (zon)
Twedo (zon)
2-3
MSC
Dedemsvaart
2-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
4 4 0 0 12 23 1 22
Zuidwolde (zon)
4 2 0 2 6 11 9 2
Daarlerveen
4 1 1 2 4 7 17 -10
Twedo (zon)
4 1 1 2 4 6 16 -10
Dedemsvaart
4 1 0 3 3 6 10 -4
MSC
Nog niet bekend.
Twedo (zon)
Nog niet bekend.
Dedemsvaart
Nog niet bekend.
Daarlerveen
Nog niet bekend.
Zuidwolde (zon)
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

G - Esdal, Emmen

Scheidsrechter(s)
R. Vos
E. Fokkens
W. Drenth
J. Wenting
Vereniging Klasse Regio  
SVBO (zon)
1E Noord Zondag
Nieuw Buinen
3D Noord Zondag
Elim
2J Oost Zaterdag
SVBO (zat)
4D Noord Zaterdag
Sc Angelslo
5G Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Elim
SVBO (zat)
5-0
Sc Angelslo
SVBO (zon)
2-3
SVBO (zat)
Nieuw Buinen
0-5
Elim
Sc Angelslo
4-0
Nieuw Buinen
SVBO (zon)
1-2
SVBO (zat)
Sc Angelslo
1-2
Nieuw Buinen
Elim
0-3
SVBO (zon)
SVBO (zat)
10-1
Sc Angelslo
Nieuw Buinen
0-6
SVBO (zon)
Elim
1-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Elim
4 4 0 0 12 14 1 13
SVBO (zon)
4 3 0 1 9 16 6 10
Nieuw Buinen
4 2 0 2 6 12 5 7
Sc Angelslo
4 1 0 3 3 4 14 -10
SVBO (zat)
4 0 0 4 0 2 22 -20
SVBO (zon)
Nog niet bekend.
Nieuw Buinen
Nog niet bekend.
Elim
Nog niet bekend.
SVBO (zat)
Nog niet bekend.
Sc Angelslo
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

H - Mondenhal, Nw. Weerdinge

Scheidsrechter(s)
A. Vries
J. Klinkhamer
G. Gils
R. Smid
Vereniging Klasse Regio  
Titan
3D Noord Zondag
ASVB
2K Noord Zondag
FC Klazienaveen
3D Noord Zaterdag
Borger
3D Noord Zaterdag
Sleen
3D Noord Zondag
Thuis Uit    
FC Klazienaveen
Borger
1-1
Sleen
Titan
1-4
Borger
ASVB
0-3
FC Klazienaveen
Sleen
3-2
ASVB
Titan
2-0
Borger
Sleen
7-3
ASVB
FC Klazienaveen
1-0
Titan
Borger
4-1
Sleen
ASVB
0-7
Titan
FC Klazienaveen
2-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
ASVB
4 4 0 0 12 13 0 13
Titan
4 3 0 1 9 10 4 6
Borger
4 1 1 2 4 9 11 -2
FC Klazienaveen
4 1 1 2 4 4 6 -2
Sleen
4 0 0 4 0 6 21 -15
Titan
Nog niet bekend.
ASVB
Nog niet bekend.
FC Klazienaveen
Nog niet bekend.
Borger
Nog niet bekend.
Sleen
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

I - Carrousel, Ommen

Scheidsrechter(s)
D. Pals
D. Lindeboom
A. Blauwgeerts
E. Swiers
Vereniging Klasse Regio  
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
MVV Alcides
Vierde divisie A Landelijk Zondag
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
Marienberg
3D Oost Zaterdag
KSC
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Hoogeveen (zat)
Marienberg
3-0
KSC
Bergentheim
1-8
Marienberg
MVV Alcides
2-3
Hoogeveen (zat)
KSC
5-1
MVV Alcides
Bergentheim
1-1
Marienberg
KSC
0-0
MVV Alcides
Hoogeveen (zat)
1-2
Bergentheim
Marienberg
2-0
KSC
MVV Alcides
3-10
Bergentheim
Hoogeveen (zat)
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Bergentheim
4 3 1 0 10 14 3 11
Hoogeveen (zat)
4 3 0 1 9 11 5 6
MVV Alcides
4 2 1 1 7 15 8 7
Marienberg
4 0 1 3 1 2 8 -6
KSC
4 0 1 3 1 5 23 -18
Bergentheim
Nog niet bekend.
MVV Alcides
Nog niet bekend.
Hoogeveen (zat)
Nog niet bekend.
Marienberg
Nog niet bekend.
KSC
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

J - de Borkerkoel, Westerbork

Scheidsrechter(s)
L. Koster
B. Oord
G. vd Meijde
H.Bastra
Vereniging Klasse Regio  
VKW
Vierde divisie A Landelijk Zondag
Rolder Boys
1E Noord Zondag
de Weide
3D Noord Zaterdag
Valthermond
2K Noord Zondag
Weerdinge
3D Noord Zondag
Thuis Uit    
de Weide
Valthermond
3-1
Weerdinge
VKW
1-0
Valthermond
Rolder Boys
1-1
de Weide
Weerdinge
0-0
Rolder Boys
VKW
1-2
Valthermond
Weerdinge
2-4
Rolder Boys
de Weide
0-3
VKW
Valthermond
3-1
Weerdinge
Rolder Boys
3-6
VKW
de Weide
1-6
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
de Weide
4 3 1 0 10 12 2 10
Weerdinge
4 2 1 1 7 8 8 0
VKW
4 2 0 2 6 6 9 -3
Rolder Boys
4 1 1 2 4 8 9 -1
Valthermond
4 0 1 3 1 5 11 -6
VKW
Nog niet bekend.
Rolder Boys
Nog niet bekend.
de Weide
Nog niet bekend.
Valthermond
Nog niet bekend.
Weerdinge
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Entree 2022/2023

Normaal

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 5

Finale

T/m 14 jaar
€ 4
Volwassenen
€ 8

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Klooster 75
7741 NC Coevorden

EMail

info@protosweering.nl