Kwartfinale uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
M. Arends
S. Aalders
A van Doornen
P. Sanders
Vereniging Klasse Regio  
Emmen
1F Noord Zondag
HODO
4E Noord Zondag
Sc Erica
2L Noord Zondag
CEC
3C Noord Zondag
Protos
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Sc Erica
CEC
3-1
Protos
Emmen
1-1
CEC
HODO
2-2
Sc Erica
Protos
1-1
HODO
Emmen
0-1
CEC
Protos
2-3
HODO
Sc Erica
1-3
Emmen
CEC
6-0
Protos
HODO
4-0
Emmen
Sc Erica
0-4
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Sc Erica
4 3 1 0 10 11 3 8
Protos
4 2 2 0 8 9 4 5
Emmen
4 2 1 1 7 8 5 3
HODO
4 0 1 3 1 3 10 -7
CEC
4 0 1 3 1 5 14 -9
Emmen
Nog niet bekend.
HODO
Nog niet bekend.
Sc Erica
Bram Gebbeken
Patrick Bruins
Sebastian Kroezen
Rick Tubben
Niek Rolink
Damien Koops
Mike Rolfes
Rowan Zwart
Ruben Harders
CEC
Nog niet bekend.
Protos
Tim Bakker
Hessel Doek
Michel Overweg
Bart Reinink
Joost Meijerink
Bram Mittendorff
Bram van der Veen
Tom Meijerink
Frank Wasse

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
H. Blokhuis
Schripsema
G. Ekkel
M. Soner
Vereniging Klasse Regio  
HZVV
1E Noord Zaterdag
Raptim
3C Noord Zondag
Vitesse '63
4E Noord Zaterdag
ZZVV
3D Noord Zaterdag
EMMS
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Vitesse '63
ZZVV
1-1
EMMS
HZVV
2-2
ZZVV
Raptim
2-0
Vitesse '63
EMMS
0-3
Raptim
HZVV
0-3
ZZVV
EMMS
2-2
Raptim
Vitesse '63
1-4
HZVV
ZZVV
0-1
EMMS
Raptim
2-0
HZVV
Vitesse '63
2-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
EMMS
4 2 2 0 8 9 4 5
ZZVV
4 2 2 0 8 6 3 3
HZVV
4 2 1 1 7 7 4 3
Vitesse '63
4 1 1 2 4 6 7 -1
Raptim
4 0 0 4 0 1 11 -10
HZVV
20. Tom Willems
3. Alex Zomer
11. Romano Djababoe
14. Jan Hup
17. Sander Dzemidzic
21. Tim Mulder
22. Milan Ronkes
23. Noah ten Brinke
1. Hidde Streutker
Harold Brunsting (Trainer)
Jantinus Mulder (Leider)
Harm Pronk (Verzorger)
Raptim
Daan van der Lippe
Frank Ambergen
Arnoud ter Bruggen
Stan Meppelink
Danny Bos
Marnix Leferink
Sven Meiringh
Wouter van Dunem
Reserves:
Euron Theodora
Kay de Groot
Vitesse '63
Arjen Van Noord
Sander van Dijk
Robin Ten Heuvel
Lars Heuvelman
Jeroen van den Berg
Alfred Pekel
Johnny Schuttevaar
Bart Jan Van Dijk
Remco Geerts
ZZVV
1. Bas Blanken
4. Marco Kikkert
6. Janou van Veen
7. Sander Hartman
8. Martijn Reinink
9. Kevin Vos
10. Joel Huiskes
11. Bram Otten
Rick Mulder (Trainer)
Herman Schonewille (Assistent trainer)
Jan Dragt (Leider)
Eric Snippe (Verzorger)
EMMS
1. Bastin Kleinherenbrink
2. Dennis Lamberink
4. Jefrey Klok
5. Emiel Kosse
6. Henri Bosman
7. Jord Anbergen
8. Jordi v/d Heyden
10. Maurice Kosse
12. Jorunn Kleinherenbrink
Johan Oldekamp (Trainer)
Arjan Lamberink (Leider)
Emmely Nibourg (Verzorgster)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

C - Het Activum, Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
H. de Graaf
D. Caglak
J. Jansen
F vd Wal
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
DZOH
2J Noord Zaterdag
Nieuw Balinge
4E Noord Zaterdag
Germanicus
2L Noord Zondag
Beilen
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
Nieuw Balinge
Germanicus
1-5
Beilen
Noordscheschut
0-1
Germanicus
DZOH
1-1
Nieuw Balinge
Beilen
0-5
DZOH
Noordscheschut
1-2
Germanicus
Beilen
0-0
DZOH
Nieuw Balinge
4-1
Noordscheschut
Germanicus
6-2
Beilen
DZOH
3-3
Noordscheschut
Nieuw Balinge
7-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 4 0 0 12 16 3 13
Beilen
4 1 2 1 5 8 4 4
DZOH
4 1 2 1 5 9 7 2
Germanicus
4 1 2 1 5 8 8 0
Nieuw Balinge
4 0 0 4 0 2 21 -19
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Ton Kamping
5. Nick Koster
6. Melvin Mol
7. Rick Veldman
8. Aron Boer
23. Jeffrey Koster
Marc van Meel (Trainer)
Martin Morsink (Leider)
Gerjan Brakel (Leider)
Freddy Makkes (Verzorger)
DZOH
Nog niet bekend.
Nieuw Balinge
Nog niet bekend.
Germanicus
Nog niet bekend.
Beilen
3. Jacco Lamberts
6. Tim Beugels
7. Bertus Wolters
10. Lennard Tol
11. Frank Polman
14. Bas Wijmenga
15. Mark Hollemans
17. Rick Koops
22. Remco Vos

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
G. Smid Koerntjes
HJ. Drost
R. Meems
K. Kooistra
Vereniging Klasse Regio  
Dalen
3C Noord Zondag
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
Pesse (zon)
4E Noord Zondag
Sc Stadskanaal
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
Hardenberg '85
Pesse (zon)
5-3
Sc Stadskanaal
Dalen
0-4
Pesse (zon)
Gramsbergen
0-2
Hardenberg '85
Sc Stadskanaal
2-2
Gramsbergen
Dalen
3-0
Pesse (zon)
Sc Stadskanaal
3-1
Gramsbergen
Hardenberg '85
1-0
Dalen
Pesse (zon)
3-1
Sc Stadskanaal
Gramsbergen
1-10
Dalen
Hardenberg '85
3-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Gramsbergen
4 4 0 0 12 16 1 15
Dalen
4 3 0 1 9 10 6 4
Hardenberg '85
4 1 1 2 4 9 9 0
Pesse (zon)
4 1 0 3 3 7 11 -4
Sc Stadskanaal
4 0 1 3 1 4 19 -15
Dalen
1. Rick Braam
2. Jesper Kroesen
3. Marijn Verdoold
4. Ruben Sinnema
5. Steven Balstra
6. Nick Schuiling
7. Tijmen Venhorst
8. Peter Harkes
Gramsbergen
1/20. Joran Olsman
5. Carlo Alfring
6. Rutger Dijk
8. Nick Leferink
10. Kelvin Jager
11. David Houtman 14. Sander ter Wijlen
19. Elwin van de Veen
Jacob Withaar (Trainer)
Maarten Tromp (Trainer)
Henk Hultink (Leider)
Erik Bosch (Verzorger)
Hardenberg '85
Nog niet bekend.
Pesse (zon)
R. Waninge
P. Poeste
D. Moes
R. Verbrugge
E. Strijker
D. van Wijk
M. Veninga
S. Evenhuis
Sc Stadskanaal
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
B. vd Ham
J. Hindriks
HFA de Vries
H. Wesseling
Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Musselkanaal
3C Noord Zondag
CSVC
4E Noord Zaterdag
Drenthina
2J Noord Zaterdag
HOC
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
CSVC
Drenthina
2-1
HOC
Hoogeveen (zon)
3-3
Drenthina
Musselkanaal
2-0
CSVC
HOC
1-0
Musselkanaal
Hoogeveen (zon)
1-6
Drenthina
HOC
7-0
Musselkanaal
CSVC
0-1
Hoogeveen (zon)
Drenthina
3-1
HOC
Musselkanaal
4-2
Hoogeveen (zon)
CSVC
2-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zon)
4 3 1 0 10 14 6 8
CSVC
4 3 0 1 9 5 3 2
Drenthina
4 2 0 2 6 11 5 6
HOC
4 1 1 2 4 7 13 -6
Musselkanaal
4 0 0 4 0 3 13 -10
Hoogeveen (zon)
Nog niet bekend.
Musselkanaal
Nog niet bekend.
CSVC
21. Geert Hein
2. Dion Jongbloed
3. Jurriaan Veldhuis
5. Hilko Koster
6. Bart Turien
7. Rick Bos
9. Bram Maes
10. Ruben Meijer
15. Dylan Huizing
Marco Jongbloed (Trainer)
Ivar Koster (Trainer)
Michael Wiegmann (Leider)
Ramon Bosch (Verzorger)
Drenthina
Nog niet bekend.
HOC
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

F - de Beek, Hardenberg

Scheidsrechter(s)
P. Domhof
G. Maathuis
K. Ligtlee
H. Nijhuis
Vereniging Klasse Regio  
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Twedo (zon)
3C Noord Zondag
Dedemsvaart
2L Noord Zondag
Daarlerveen
4D Oost Zaterdag
Zuidwolde
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
Dedemsvaart
Daarlerveen
1-2
Zuidwolde
MSC
0-2
Daarlerveen
Twedo (zon)
2-2
Dedemsvaart
Zuidwolde
2-5
Twedo (zon)
MSC
0-9
Daarlerveen
Zuidwolde
2-4
Twedo (zon)
Dedemsvaart
1-3
MSC
Daarlerveen
10-1
Zuidwolde
Twedo (zon)
2-3
MSC
Dedemsvaart
2-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
4 4 0 0 12 23 1 22
Zuidwolde
4 2 0 2 6 11 9 2
Daarlerveen
4 1 1 2 4 7 17 -10
Twedo (zon)
4 1 1 2 4 6 16 -10
Dedemsvaart
4 1 0 3 3 6 10 -4
MSC
1. Raimon Benjamins
2. Mohammad Ali Pour Asli
7. Noah Schuurman
8. Jim Veltmaat
9. Camiel Fidom
11. Justin Benjamins
17. Milan van der Weide
22. Marc Holterman
Guido Broers (Trainer)
Berry Zandink (Leider)
Johan Kijff (Verzorger)
Twedo (zon)
Nog niet bekend.
Dedemsvaart
Nog niet bekend.
Daarlerveen
Mitchel Mollink
Lars Reekers
Stef Reekers
Tom Koppelman
Frank Koppelman
Mark Smelt
Melvin Hulsegge
Anderson Lusseveld Melo
Zuidwolde
Stef Raben
Stefan Liezen
Mark van de Beld
Steven Berghuis
Sjors van der Weide
Martijn Spijkerman
Sven Cazemier
Tom Buijtendorp

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

G - Esdal, Emmen

Scheidsrechter(s)
R. Vos
E. Fokkens
W. Drenth
J. Wenting
Vereniging Klasse Regio  
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
Elim
3D Noord Zaterdag
SVBO (zat)
4E Noord Zaterdag
Sc Angelslo
4E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Elim
SVBO (zat)
5-0
Sc Angelslo
SVBO (zon)
2-3
SVBO (zat)
Nieuw Buinen
0-5
Elim
Sc Angelslo
4-0
Nieuw Buinen
SVBO (zon)
1-2
SVBO (zat)
Sc Angelslo
1-2
Nieuw Buinen
Elim
0-3
SVBO (zon)
SVBO (zat)
10-1
Sc Angelslo
Nieuw Buinen
0-6
SVBO (zon)
Elim
1-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Elim
4 4 0 0 12 14 1 13
SVBO (zon)
4 3 0 1 9 16 6 10
Nieuw Buinen
4 2 0 2 6 12 5 7
Sc Angelslo
4 1 0 3 3 4 14 -10
SVBO (zat)
4 0 0 4 0 2 22 -20
SVBO (zon)
Nog niet bekend.
Nieuw Buinen
1. Rick Knigge
3. Roy Feiken
5. Thijs Hateboer
6. Robert Hamming
7. Theo Gennissen
8. Robert Tieks
9. Jordy Oost
22. Marcel Waarsing
Kevin Koerts (Trainer)
Ronald Stevens (Leider)
Cor Jongeling (Verzorger)
Elim
1. Alex Padding
3. Emiel Njagul
8. Joey Gritter
9. Mike Doldersum
10. Daymen Doldersum
11. Jarno Prijs
12. Jay Doldersum
15. Youri Benjamins
5. Marcel Koops (res. keeper)
Jan Otto Benjamins (Trainer)
Goos Benjamins (Assistent scheidsrechter)
Freddy Lok (Verzorger)
Robert Smit (Leider)
Wesley Boertien (Leider)
SVBO (zat)
Nog niet bekend.
Sc Angelslo
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

H - Mondenhal, Nw. Weerdinge

Scheidsrechter(s)
A. Vries
J. Klinkhamer
G. Gils
R. Smid
Vereniging Klasse Regio  
Titan
4E Noord Zondag
ASVB
2K Noord Zondag
FC Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
Borger
4E Noord Zaterdag
Sleen
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
FC Klazienaveen
Borger
1-1
Sleen
Titan
1-4
Borger
ASVB
0-3
FC Klazienaveen
Sleen
3-2
ASVB
Titan
2-0
Borger
Sleen
7-3
ASVB
FC Klazienaveen
1-0
Titan
Borger
4-1
Sleen
ASVB
0-7
Titan
FC Klazienaveen
2-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
ASVB
4 4 0 0 12 13 0 13
Titan
4 3 0 1 9 10 4 6
Borger
4 1 1 2 4 9 11 -2
FC Klazienaveen
4 1 1 2 4 4 6 -2
Sleen
4 0 0 4 0 6 21 -15
Titan
Remon Poede
Nick Katoen
Mike Oosting
Klaas-Anne Postmus
Peter van Elten
Thijs Over Jos Smidt
Harm Jan Moesker
Rick Hendriks
ASVB
1. Ronald Veerbeek
3. Anton Hekman
7. Bruce Tunjanan
9. Mart van der Veen
10. Erwin Aukes
12. Wouter Siemens
15. Joost Siemens
19. Thom van der Veen
Loek Swarts (Trainer)
Jordin Louwes (Assistent trainer)
Henk Zwiers (Leider)
Tom Eiten (Leider)
FC Klazienaveen
Yorin Habingh
Ruben de Munnik
Mike Wilts
Nick Hoorn
Leon Hoogenberg
Thyrann Lambers
Melroy Hemme
Noud Roewen
Borger
Edwin Haandrikman
Bjorn Everts
Melvin Ottens
Albert Stevens
Rowan Tiktak
Matthijs Brink
Gert Jakobs
Mylan Beijering
Sleen
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

I - Carrousel, Ommen

Scheidsrechter(s)
D. Pals
D. Lindeboom
A. Blauwgeerts
E. Swiers
Vereniging Klasse Regio  
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
MVV Alcides
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
Marienberg
3D Oost Zaterdag
KSC
4E Noord Zondag
Thuis Uit    
Hoogeveen (zat)
Marienberg
3-0
KSC
Bergentheim
1-8
Marienberg
MVV Alcides
2-3
Hoogeveen (zat)
KSC
5-1
MVV Alcides
Bergentheim
1-1
Marienberg
KSC
0-0
MVV Alcides
Hoogeveen (zat)
1-2
Bergentheim
Marienberg
2-0
KSC
MVV Alcides
3-10
Bergentheim
Hoogeveen (zat)
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Bergentheim
4 3 1 0 10 14 3 11
Hoogeveen (zat)
4 3 0 1 9 11 5 6
MVV Alcides
4 2 1 1 7 15 8 7
Marienberg
4 0 1 3 1 2 8 -6
KSC
4 0 1 3 1 5 23 -18
Bergentheim
1. Rolf Timmer
3. Chiel-Jan Schuldink
4. Jasper van Opijnen
5. Niek Nijenhuis
7. Jeffrey Plaggenmarsch
8. Gertjan Merjenburgh
10. Martijn Pouwels
12. Corné Roelofs
15. Ronnie Hakkers
MVV Alcides
Nog niet bekend.
Hoogeveen (zat)
Nog niet bekend.
Marienberg
Nog niet bekend.
KSC
Justin Venema
Frank Dussel
Rik Weggen
Bjorn Philips
Jelger Schepers
Lars Haandrikman
Damian Mensing
Marc Prins

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

J - de Borkerkoel, Westerbork

Scheidsrechter(s)
L. Koster
B. Oord
G. vd Meijde
H.Bastra
Vereniging Klasse Regio  
VKW
1F Noord Zondag
Rolder Boys
2L Noord Zondag
de Weide
2J Noord Zaterdag
Valthermond
2L Noord Zondag
Weerdinge
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
de Weide
Valthermond
3-1
Weerdinge
VKW
1-0
Valthermond
Rolder Boys
1-1
de Weide
Weerdinge
0-0
Rolder Boys
VKW
1-2
Valthermond
Weerdinge
2-4
Rolder Boys
de Weide
0-3
VKW
Valthermond
3-1
Weerdinge
Rolder Boys
3-6
VKW
de Weide
1-6
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
de Weide
4 3 1 0 10 12 2 10
Weerdinge
4 2 1 1 7 8 8 0
VKW
4 2 0 2 6 6 9 -3
Rolder Boys
4 1 1 2 4 8 9 -1
Valthermond
4 0 1 3 1 5 11 -6
VKW
Nog niet bekend.
Rolder Boys
Nog niet bekend.
de Weide
Nog niet bekend.
Valthermond
Nog niet bekend.
Weerdinge
1. Sjoerd Wolters
7. Jaimy Wessels
8. Mohamed Suleiman
10. Mahir Saalah Saalim
11. Radovan Zivcic
17. Milos Oluic
20. Rick van Heuvelen
21. Patrick Lassche

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Wedstrijddagen

  • 28-12-2019 18:00 - Voorronde
  • 02-01-2020 18:00 - Kwartfinale
  • 04-01-2020 18:00 - Halve finale
  • 08-01-2020 18:00 - Tussenronde
  • 11-01-2020 11:00 - Finale

Entree 2018/2019

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl