Tussenronde uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
EMMS
3C Noord Zondag
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
Elim
3D Noord Zaterdag
ZZVV
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Gramsbergen
Elim
8. Youri Benjamins
14. Youri Benjamins
17. Jarno Prijs
24. Mike Doldersum
24. Joey Gritter
0-5
ZZVV
19. Bram Otten
Nieuw Buinen
2. Thijs Hateboer
16. Robert Hamming
1-2
Elim
19. Youri Benjamins
20. Jefrey Klok (e.d)
20. Mike Doldersum
EMMS
3-0
Gramsbergen
2. Kelvin Jager
9. Elwin van de Veen
15. Elwin van de Veen
18. Kelvin Jager
21. Nick Leferink
ZZVV
4. Joel Huiskes
7. Joel Huiskes
25. Joel Huiskes
5-3
EMMS
5. Maurice Kosse
21. Jord Anbergen
Nieuw Buinen
8. Theo Gennissen
11. Theo Gennissen
15. Robert Tieks
19. Robert Tieks
21. Roy Feiken
2-5
Elim
5. Sander Hartman(e.d)
7. Jarno Prijs
18. Daymen Doldersum
23. Mike Doldersum
ZZVV
4-0
EMMS
23. Maurice Kosse
Gramsbergen
7. Rutger Dijk
8. David Houtman
24. Elwin van de Veen
1-3
Nieuw Buinen
20. Robert Hamming
22. Thijs Hateboer
Elim
23. Youri Benjamins
2-1
ZZVV
5. Joel Huiskes
8. Joel Huiskes
12. Bram Otten
EMMS
25. Henry Bosman
3-1
Nieuw Buinen
10. Roy Feiken
18. Theo Gennissen
19. Theo Gennissen
22. Thijs Hateboer
Gramsbergen
6. Elwin van de Veen
9. David Houtman
15. David Houtman
22. Elwin van de Veen
4-4
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Nieuw Buinen
4 3 1 0 10 13 8 5
Elim
4 3 0 1 9 13 2 11
Gramsbergen
4 2 1 1 7 12 13 -1
ZZVV
4 1 0 3 3 7 12 -5
EMMS
4 0 0 4 0 4 14 -10
Nieuw Buinen
1. Rick Knigge
3. Roy Feiken
5. Thijs Hateboer
6. Robert Hamming
7. Theo Gennissen
8. Robert Tieks
9. Jordy Oost
22. Marcel Waarsing
Kevin Koerts (Trainer)
Ronald Stevens (Leider)
Cor Jongeling (Verzorger)
EMMS
1. Bastin Kleinherenbrink
2. Dennis Lamberink
4. Jefrey Klok
5. Emiel Kosse
6. Henri Bosman
7. Jord Anbergen
8. Jordi v/d Heyden
10. Maurice Kosse
12. Jorunn Kleinherenbrink
Johan Oldekamp (Trainer)
Arjan Lamberink (Leider)
Emmely Nibourg (Verzorgster)
Gramsbergen
1/20. Joran Olsman
5. Carlo Alfring
6. Rutger Dijk
8. Nick Leferink
10. Kelvin Jager
11. David Houtman 14. Sander ter Wijlen
19. Elwin van de Veen
Jacob Withaar (Trainer)
Maarten Tromp (Trainer)
Henk Hultink (Leider)
Erik Bosch (Verzorger)
Elim
1. Alex Padding
3. Emiel Njagul
8. Joey Gritter
9. Mike Doldersum
10. Daymen Doldersum
11. Jarno Prijs
12. Jay Doldersum
15. Youri Benjamins
5. Marcel Koops (res. keeper)
Jan Otto Benjamins (Trainer)
Goos Benjamins (Assistent scheidsrechter)
Freddy Lok (Verzorger)
Robert Smit (Leider)
Wesley Boertien (Leider)
ZZVV
1. Bas Blanken
4. Marco Kikkert
6. Janou van Veen
7. Sander Hartman
8. Martijn Reinink
9. Kevin Vos
10. Joel Huiskes
11. Bram Otten
Rick Mulder (Trainer)
Herman Schonewille (Assistent trainer)
Jan Dragt (Leider)
Eric Snippe (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Entree 2018/2019

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl