Voorronde uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
DVC '59
4D Noord Zondag
Emmen
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Sc Angelslo
4D Noord Zaterdag
EHS '85
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Emmen
Sc Angelslo
2-1
EHS '85
de Weide
0-1
Sc Angelslo
DVC '59
4-1
Emmen
EHS '85
4-0
DVC '59
de Weide
0-6
Sc Angelslo
EHS '85
7-0
DVC '59
Emmen
2-5
de Weide
Sc Angelslo
4-3
EHS '85
DVC '59
1-4
de Weide
Emmen
1-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Emmen
4 4 0 0 12 13 4 9
de Weide
4 3 0 1 9 12 5 7
Sc Angelslo
4 2 0 2 6 15 7 8
DVC '59
4 1 0 3 3 7 16 -9
EHS '85
4 0 0 4 0 1 16 -15
de Weide
Nog niet bekend.
DVC '59
Nog niet bekend.
Emmen
Nog niet bekend.
Sc Angelslo
Nog niet bekend.
EHS '85
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

B - de Citadel, Dedemsvaart

Vereniging Klasse Regio  
HZVV
1E Noord Zaterdag
Dedemsvaart
2K Noord Zondag
SCD '83
3D Noord Zaterdag
ZAC
2H Oost Zaterdag
OZC
3D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
SCD '83
ZAC
6-1
OZC
HZVV
2-2
ZAC
Dedemsvaart
2-3
SCD '83
OZC
1-1
Dedemsvaart
HZVV
1-2
ZAC
OZC
2-3
Dedemsvaart
SCD '83
2-2
HZVV
ZAC
11-1
OZC
Dedemsvaart
1-2
HZVV
SCD '83
4-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HZVV
4 3 1 0 10 19 4 15
Dedemsvaart
4 2 1 1 7 8 7 1
SCD '83
4 1 2 1 5 9 8 1
OZC
4 1 2 1 5 7 7 0
ZAC
4 0 0 4 0 6 23 -17
HZVV
Nog niet bekend.
Dedemsvaart
Nog niet bekend.
SCD '83
Nog niet bekend.
ZAC
Nog niet bekend.
OZC
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

C - Het Activum, Hoogeveen

Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Willemsoord
3A Noord Zaterdag
Elim
2J Noord Zaterdag
Rouveen
3C Oost Zaterdag
Ruinerwold
4A Noord Zondag
Thuis Uit    
Elim
Rouveen
2-1
Ruinerwold
Noordscheschut
0-5
Rouveen
Willemsoord
4-0
Elim
Ruinerwold
1-3
Willemsoord
Noordscheschut
0-4
Rouveen
Ruinerwold
2-1
Willemsoord
Elim
0-6
Noordscheschut
Rouveen
4-1
Ruinerwold
Willemsoord
3-5
Noordscheschut
Elim
1-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 3 1 0 10 14 2 12
Elim
4 2 1 1 7 10 5 5
Rouveen
4 2 0 2 6 8 7 1
Ruinerwold
4 1 0 3 3 7 13 -6
Willemsoord
4 1 0 3 3 5 17 -12
Noordscheschut
Nog niet bekend.
Willemsoord
Nog niet bekend.
Elim
Nog niet bekend.
Rouveen
Nog niet bekend.
Ruinerwold
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

D - 't Grootveld, Dalen

Vereniging Klasse Regio  
Dalen
2L Noord Zondag
CSVC
3D Noord Zaterdag
SVV '04
3C Noord Zondag
VCG
5F Noord Zaterdag
NKVV
5F Noord Zaterdag
Thuis Uit    
SVV '04
VCG
2-2
NKVV
Dalen
0-2
VCG
CSVC
2-1
SVV '04
NKVV
3-2
CSVC
Dalen
2-0
VCG
NKVV
1-2
CSVC
SVV '04
2-0
Dalen
VCG
5-1
NKVV
CSVC
0-1
Dalen
SVV '04
3-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dalen
4 3 0 1 9 10 5 5
CSVC
4 3 0 1 9 6 2 4
SVV '04
4 1 1 2 4 7 9 -2
VCG
4 1 1 2 4 6 10 -4
NKVV
4 1 0 3 3 4 7 -3
Dalen
Nog niet bekend.
CSVC
Nog niet bekend.
SVV '04
Nog niet bekend.
VCG
Nog niet bekend.
NKVV
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

E - de Eendracht, Zwartemeer

Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
FC Klazienaveen
3D Noord Zaterdag
Weerdinge
3C Noord Zondag
SVBC
5E Noord Zondag
Zwartemeerse Boys
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Weerdinge
SVBC
4-0
Zwartemeerse Boys
Hoogeveen (zon)
0-7
SVBC
FC Klazienaveen
0-3
Weerdinge
Zwartemeerse Boys
1-2
FC Klazienaveen
Hoogeveen (zon)
0-1
SVBC
Zwartemeerse Boys
1-2
FC Klazienaveen
Weerdinge
0-4
Hoogeveen (zon)
SVBC
6-0
Zwartemeerse Boys
FC Klazienaveen
0-8
Hoogeveen (zon)
Weerdinge
2-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zon)
4 4 0 0 12 16 0 16
FC Klazienaveen
4 2 0 2 6 11 5 6
Weerdinge
4 2 0 2 6 9 4 5
Zwartemeerse Boys
4 2 0 2 6 4 17 -13
SVBC
4 0 0 4 0 1 15 -14
Hoogeveen (zon)
Nog niet bekend.
FC Klazienaveen
Nog niet bekend.
Weerdinge
Nog niet bekend.
SVBC
Nog niet bekend.
Zwartemeerse Boys
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

F - de Beek, Hardenberg

Vereniging Klasse Regio  
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
OVC '21
4D Noord Zondag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Bruchterveld
4D Oost Zaterdag
Avereest
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
MSC
Bruchterveld
8-0
Avereest
Hardenberg '85
1-5
Bruchterveld
OVC '21
1-1
MSC
Avereest
5-0
OVC '21
Hardenberg '85
0-5
Bruchterveld
Avereest
4-3
OVC '21
MSC
0-9
Hardenberg '85
Bruchterveld
2-2
Avereest
OVC '21
7-0
Hardenberg '85
MSC
4-4
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
4 3 1 0 10 26 4 22
Hardenberg '85
4 2 2 0 8 16 7 9
Bruchterveld
4 1 2 1 5 7 14 -7
Avereest
4 1 0 3 3 11 14 -3
OVC '21
4 0 1 3 1 1 22 -21
Hardenberg '85
Nog niet bekend.
OVC '21
Nog niet bekend.
MSC
Nog niet bekend.
Bruchterveld
Nog niet bekend.
Avereest
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

G - Esdal, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
Drenthina
2J Noord Zaterdag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Ter Apel '96 (zon)
3C Noord Zondag
Sweel (zon)
4D Noord Zondag
Bargeres
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Ter Apel '96 (zon)
Sweel (zon)
2-1
Bargeres
Drenthina
1-2
Sweel (zon)
SVBO (zon)
0-3
Ter Apel '96 (zon)
Bargeres
2-2
SVBO (zon)
Drenthina
1-0
Sweel (zon)
Bargeres
4-0
SVBO (zon)
Ter Apel '96 (zon)
7-1
Drenthina
Sweel (zon)
2-0
Bargeres
SVBO (zon)
0-8
Drenthina
Ter Apel '96 (zon)
6-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
SVBO (zon)
4 4 0 0 12 19 1 18
Drenthina
4 3 0 1 9 10 2 8
Ter Apel '96 (zon)
4 1 1 2 4 5 16 -11
Sweel (zon)
4 1 0 3 3 5 7 -2
Bargeres
4 0 1 3 1 3 16 -13
Drenthina
Nog niet bekend.
SVBO (zon)
Nog niet bekend.
Ter Apel '96 (zon)
Nog niet bekend.
Sweel (zon)
Nog niet bekend.
Bargeres
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

H - Mondenhal, Nw. Weerdinge

Vereniging Klasse Regio  
Titan
4D Noord Zondag
NWVV
5F Noord Zaterdag
Valthermond
2L Noord Zondag
Valther Boys
5E Noord Zondag
Muntendam
3B Noord Zondag
Thuis Uit    
Valthermond
Valther Boys
5-0
Muntendam
Titan
0-4
Valther Boys
NWVV
2-1
Valthermond
Muntendam
4-1
NWVV
Titan
1-2
Valther Boys
Muntendam
2-1
NWVV
Valthermond
1-3
Titan
Valther Boys
8-0
Muntendam
NWVV
3-6
Titan
Valthermond
2-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Titan
4 3 1 0 10 16 3 13
Valthermond
4 3 1 0 10 14 4 10
Valther Boys
4 2 0 2 6 4 15 -11
NWVV
4 1 0 3 3 9 10 -1
Muntendam
4 0 0 4 0 5 16 -11
Titan
Nog niet bekend.
NWVV
Nog niet bekend.
Valthermond
Nog niet bekend.
Valther Boys
Nog niet bekend.
Muntendam
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

I - Het Punt, Vroomshoop

Vereniging Klasse Regio  
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
SVV '56
3D Oost Zaterdag
Sportl. Vroomshoop
4A Oost Zondag
WVV '34
3A Oost Zondag
Daarlerveen
4E Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Sportl. Vroomshoop
WVV '34
3-2
Daarlerveen
Bergentheim
0-4
WVV '34
SVV '56
3-0
Sportl. Vroomshoop
Daarlerveen
0-1
SVV '56
Bergentheim
0-10
WVV '34
Daarlerveen
2-2
SVV '56
Sportl. Vroomshoop
1-4
Bergentheim
WVV '34
5-0
Daarlerveen
SVV '56
4-3
Bergentheim
Sportl. Vroomshoop
6-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Bergentheim
4 4 0 0 12 25 0 25
Daarlerveen
4 2 1 1 7 7 9 -2
Sportl. Vroomshoop
4 2 0 2 6 7 10 -3
WVV '34
4 1 1 2 4 7 10 -3
SVV '56
4 0 0 4 0 4 21 -17
Bergentheim
Nog niet bekend.
SVV '56
Nog niet bekend.
Sportl. Vroomshoop
Nog niet bekend.
WVV '34
Nog niet bekend.
Daarlerveen
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

J - de Borkerkoel, Westerbork

Vereniging Klasse Regio  
VKW
1F Noord Zondag
FC Meppel
2J Noord Zaterdag
Nieuw Balinge
4D Noord Zaterdag
Witteveense Boys
5E Noord Zondag
Dwingeloo
3D Noord Zondag
Thuis Uit    
Nieuw Balinge
Witteveense Boys
4-0
Dwingeloo
VKW
2-3
Witteveense Boys
FC Meppel
1-2
Nieuw Balinge
Dwingeloo
5-1
FC Meppel
VKW
2-6
Witteveense Boys
Dwingeloo
2-6
FC Meppel
Nieuw Balinge
0-3
VKW
Witteveense Boys
9-0
Dwingeloo
FC Meppel
2-1
VKW
Nieuw Balinge
1-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
VKW
4 3 1 0 10 19 5 14
Nieuw Balinge
4 3 1 0 10 13 2 11
Dwingeloo
4 2 0 2 6 11 11 0
FC Meppel
4 1 0 3 3 5 12 -7
Witteveense Boys
4 0 0 4 0 3 21 -18
VKW
Nog niet bekend.
FC Meppel
Nog niet bekend.
Nieuw Balinge
Nog niet bekend.
Witteveense Boys
Nog niet bekend.
Dwingeloo
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

K - het Noorderslag, Slagharen

Vereniging Klasse Regio  
EMMS
2K Noord Zondag
Lutten
3D Noord Zaterdag
DKB '44
4D Noord Zaterdag
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
ASVB
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
DKB '44
Hoogeveen (zat)
0-5
ASVB
EMMS
5-2
Hoogeveen (zat)
Lutten
3-1
DKB '44
ASVB
1-5
Lutten
EMMS
1-3
Hoogeveen (zat)
ASVB
2-3
Lutten
DKB '44
2-1
EMMS
Hoogeveen (zat)
1-1
ASVB
Lutten
3-3
EMMS
DKB '44
2-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
ASVB
4 3 1 0 10 16 8 8
Hoogeveen (zat)
4 2 1 1 7 11 5 6
EMMS
4 2 1 1 7 8 7 1
Lutten
4 1 1 2 4 7 10 -3
DKB '44
4 0 0 4 0 2 14 -12
EMMS
Nog niet bekend.
Lutten
Nog niet bekend.
DKB '44
Nog niet bekend.
Hoogeveen (zat)
Nog niet bekend.
ASVB
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

L - Veenoord, Veenoord

Vereniging Klasse Regio  
Twedo (zon)
3C Noord Zondag
Sleen
4D Noord Zondag
DSC '65
4D Noord Zondag
VIOS
4D Noord Zondag
SVBO (zat)
4D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
DSC '65
VIOS
2-3
SVBO (zat)
Twedo (zon)
2-1
VIOS
Sleen
1-6
DSC '65
SVBO (zat)
2-2
Sleen
Twedo (zon)
2-5
VIOS
SVBO (zat)
1-4
Sleen
DSC '65
5-7
Twedo (zon)
VIOS
4-0
SVBO (zat)
Sleen
1-3
Twedo (zon)
DSC '65
5-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Twedo (zon)
4 3 0 1 9 15 5 10
SVBO (zat)
4 2 1 1 7 9 7 2
Sleen
4 2 0 2 6 16 14 2
DSC '65
4 1 1 2 4 12 15 -3
VIOS
4 1 0 3 3 5 16 -11
Twedo (zon)
Nog niet bekend.
Sleen
Nog niet bekend.
DSC '65
Nog niet bekend.
VIOS
Nog niet bekend.
SVBO (zat)
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

M - de Binder, Gramsbergen

Vereniging Klasse Regio  
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
Protos
3C Noord Zondag
Marienberg
3D Oost Zaterdag
DOS '63
5A Noord Zaterdag
Oldambster Boys
5D Noord Zondag
Thuis Uit    
Marienberg
DOS '63
3-1
Oldambster Boys
Gramsbergen
0-15
DOS '63
Protos
0-4
Marienberg
Oldambster Boys
6-2
Protos
Gramsbergen
2-2
DOS '63
Oldambster Boys
11-1
Protos
Marienberg
1-2
Gramsbergen
DOS '63
10-0
Oldambster Boys
Protos
0-3
Gramsbergen
Marienberg
2-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Gramsbergen
4 3 1 0 10 29 3 26
Marienberg
4 3 0 1 9 12 6 6
Protos
4 2 1 1 7 10 4 6
DOS '63
4 1 0 3 3 12 18 -6
Oldambster Boys
4 0 0 4 0 3 35 -32
Gramsbergen
Nog niet bekend.
Protos
Nog niet bekend.
Marienberg
Nog niet bekend.
DOS '63
Nog niet bekend.
Oldambster Boys
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

N - Drenthehal, Beilen

Vereniging Klasse Regio  
Beilen
2K Noord Zondag
Fit Boys
3D Noord Zaterdag
Vitesse '63
4D Noord Zaterdag
Rolder Boys
2L Noord Zondag
Achilles 1894 (zat)
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Vitesse '63
Rolder Boys
1-1
Achilles 1894 (zat)
Beilen
0-1
Rolder Boys
Fit Boys
2-0
Vitesse '63
Achilles 1894 (zat)
7-4
Fit Boys
Beilen
1-1
Rolder Boys
Achilles 1894 (zat)
5-0
Fit Boys
Vitesse '63
3-1
Beilen
Rolder Boys
3-2
Achilles 1894 (zat)
Fit Boys
5-2
Beilen
Vitesse '63
2-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Rolder Boys
4 2 1 1 7 10 4 6
Vitesse '63
4 2 1 1 7 12 10 2
Beilen
4 2 1 1 7 7 6 1
Fit Boys
4 1 1 2 4 6 9 -3
Achilles 1894 (zat)
4 1 0 3 3 9 15 -6
Beilen
Nog niet bekend.
Fit Boys
Nog niet bekend.
Vitesse '63
Nog niet bekend.
Rolder Boys
Nog niet bekend.
Achilles 1894 (zat)
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

O - de Marke, Hollandscheveld

Vereniging Klasse Regio  
HODO
3C Noord Zondag
SCN
4D Noord Zaterdag
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
Pesse (zon)
3D Noord Zondag
Tiendeveen
4D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Hollandscheveld
Pesse (zon)
1-3
Tiendeveen
HODO
0-1
Pesse (zon)
SCN
2-1
Hollandscheveld
Tiendeveen
4-3
SCN
HODO
1-4
Pesse (zon)
Tiendeveen
2-0
SCN
Hollandscheveld
5-4
HODO
Pesse (zon)
1-0
Tiendeveen
SCN
2-4
HODO
Hollandscheveld
4-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HODO
4 4 0 0 12 10 4 6
Pesse (zon)
4 3 0 1 9 7 3 4
SCN
4 2 0 2 6 11 12 -1
Hollandscheveld
4 1 0 3 3 12 15 -3
Tiendeveen
4 0 0 4 0 5 11 -6
HODO
Nog niet bekend.
SCN
Nog niet bekend.
Hollandscheveld
Nog niet bekend.
Pesse (zon)
Nog niet bekend.
Tiendeveen
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

P - Erica, Erica

Vereniging Klasse Regio  
Sc Erica
3C Noord Zondag
Weiteveense Boys
5E Noord Zondag
DZOH
2J Noord Zaterdag
VEV
5F Noord Zaterdag
Erica '86
5F Noord Zaterdag
Thuis Uit    
DZOH
VEV
4-0
Erica '86
Sc Erica
1-3
VEV
Weiteveense Boys
2-3
DZOH
Erica '86
7-0
Weiteveense Boys
Sc Erica
0-2
VEV
Erica '86
3-1
Weiteveense Boys
DZOH
1-6
Sc Erica
VEV
5-1
Erica '86
Weiteveense Boys
3-1
Sc Erica
DZOH
0-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
DZOH
4 4 0 0 12 20 1 19
Sc Erica
4 3 0 1 9 10 5 5
VEV
4 1 0 3 3 6 13 -7
Weiteveense Boys
4 1 0 3 3 5 13 -8
Erica '86
4 1 0 3 3 5 14 -9
Sc Erica
Nog niet bekend.
Weiteveense Boys
Nog niet bekend.
DZOH
Nog niet bekend.
VEV
Nog niet bekend.
Erica '86
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Q - de Koel, Borger

Vereniging Klasse Regio  
Borger
5F Noord Zaterdag
Gasselternijveen
4D Noord Zondag
Nieuw Buinen
2L Noord Zondag
EEC
5E Noord Zondag
HOC
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Nieuw Buinen
EEC
5-1
HOC
Borger
2-2
EEC
Gasselternijveen
1-2
Nieuw Buinen
HOC
3-1
Gasselternijveen
Borger
2-2
EEC
HOC
0-3
Gasselternijveen
Nieuw Buinen
0-5
Borger
EEC
5-1
HOC
Gasselternijveen
6-0
Borger
Nieuw Buinen
4-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Nieuw Buinen
4 3 0 1 9 15 6 9
Borger
4 2 2 0 8 13 7 6
HOC
4 2 1 1 7 12 5 7
Gasselternijveen
4 1 1 2 4 4 14 -10
EEC
4 0 0 4 0 3 15 -12
Borger
Nog niet bekend.
Gasselternijveen
Nog niet bekend.
Nieuw Buinen
Nog niet bekend.
EEC
Nog niet bekend.
HOC
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

R - de Klabbe, Emmer Compascuum

Vereniging Klasse Regio  
CEC
3C Noord Zondag
Musselkanaal
3C Noord Zondag
Sc Stadskanaal
2L Noord Zondag
Sc Roswinkel
5E Noord Zondag
De Treffer '16
5E Noord Zondag
Thuis Uit    
Sc Stadskanaal
Sc Roswinkel
3-1
De Treffer '16
CEC
3-2
Sc Roswinkel
Musselkanaal
2-5
Sc Stadskanaal
De Treffer '16
8-0
Musselkanaal
CEC
3-5
Sc Roswinkel
De Treffer '16
0-3
Musselkanaal
Sc Stadskanaal
5-3
CEC
Sc Roswinkel
9-1
De Treffer '16
Musselkanaal
1-4
CEC
Sc Stadskanaal
1-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Musselkanaal
4 3 0 1 9 17 11 6
CEC
4 2 1 1 7 17 8 9
Sc Stadskanaal
4 2 1 1 7 15 7 8
De Treffer '16
4 2 0 2 6 7 14 -7
Sc Roswinkel
4 0 0 4 0 4 20 -16
CEC
Nog niet bekend.
Musselkanaal
Nog niet bekend.
Sc Stadskanaal
Nog niet bekend.
Sc Roswinkel
Nog niet bekend.
De Treffer '16
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

S - Drostenhal, Coevorden

Vereniging Klasse Regio  
Germanicus
2L Noord Zondag
SVZ
3B Noord Zondag
Raptim
3C Noord Zondag
KSC
4D Noord Zondag
Zandpol
5E Noord Zondag
Thuis Uit    
Raptim
KSC
2-1
Zandpol
Germanicus
0-7
KSC
SVZ
6-1
Raptim
Zandpol
6-0
SVZ
Germanicus
0-3
KSC
Zandpol
5-0
SVZ
Raptim
0-5
Germanicus
KSC
3-2
Zandpol
SVZ
2-5
Germanicus
Raptim
0-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Raptim
4 4 0 0 12 14 1 13
Germanicus
4 3 0 1 9 13 3 10
KSC
4 2 0 2 6 14 6 8
SVZ
4 1 0 3 3 6 16 -10
Zandpol
4 0 0 4 0 2 23 -21
Germanicus
Nog niet bekend.
SVZ
Nog niet bekend.
Raptim
Nog niet bekend.
KSC
Nog niet bekend.
Zandpol
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

T - Wessels Boer, Zuidwolde

Vereniging Klasse Regio  
Zuidwolde
2K Noord Zondag
ZZVV
3D Noord Zaterdag
MVV Alcides
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Balkbrug
4D Noord Zondag
Olympia'28
3C Oost Zaterdag
Thuis Uit    
MVV Alcides
Balkbrug
3-2
Olympia'28
Zuidwolde
0-0
Balkbrug
ZZVV
1-2
MVV Alcides
Olympia'28
3-0
ZZVV
Zuidwolde
2-3
Balkbrug
Olympia'28
1-3
ZZVV
MVV Alcides
2-0
Zuidwolde
Balkbrug
5-0
Olympia'28
ZZVV
1-3
Zuidwolde
MVV Alcides
0-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MVV Alcides
4 3 0 1 9 9 4 5
ZZVV
4 3 0 1 9 9 5 4
Zuidwolde
4 2 1 1 7 8 5 3
Olympia'28
4 1 1 2 4 4 7 -3
Balkbrug
4 0 0 4 0 4 13 -9
Zuidwolde
Nog niet bekend.
ZZVV
Nog niet bekend.
MVV Alcides
Nog niet bekend.
Balkbrug
Nog niet bekend.
Olympia'28
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Entree 2018/2019

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl