Voorronde uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
DVC '59
4E Noord Zondag
Emmen
1F Noord Zondag
Sc Angelslo
4E Noord Zaterdag
EHS '85
4E Noord Zondag
Thuis Uit    
Emmen
Sc Angelslo
2-1
EHS '85
de Weide
0-1
Sc Angelslo
DVC '59
4-1
Emmen
EHS '85
4-0
DVC '59
de Weide
0-6
Sc Angelslo
EHS '85
7-0
DVC '59
Emmen
2-5
de Weide
Sc Angelslo
4-3
EHS '85
DVC '59
1-4
de Weide
Emmen
1-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Emmen
4 4 0 0 12 13 4 9
de Weide
4 3 0 1 9 12 5 7
Sc Angelslo
4 2 0 2 6 15 7 8
DVC '59
4 1 0 3 3 7 16 -9
EHS '85
4 0 0 4 0 1 16 -15
de Weide
Nog niet bekend.
DVC '59
Nog niet bekend.
Emmen
Nog niet bekend.
Sc Angelslo
Nog niet bekend.
EHS '85
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

B - de Citadel, Dedemsvaart

Vereniging Klasse Regio  
HZVV
1E Noord Zaterdag
Dedemsvaart
2L Noord Zondag
SCD '83
3D Noord Zaterdag
ZAC
3C Oost Zaterdag
OZC
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
SCD '83
ZAC
6-1
OZC
HZVV
2-2
ZAC
Dedemsvaart
2-3
SCD '83
OZC
1-1
Dedemsvaart
HZVV
1-2
ZAC
OZC
2-3
Dedemsvaart
SCD '83
2-2
HZVV
ZAC
11-1
OZC
Dedemsvaart
1-2
HZVV
SCD '83
4-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HZVV
4 3 1 0 10 19 4 15
Dedemsvaart
4 2 1 1 7 8 7 1
SCD '83
4 1 2 1 5 9 8 1
OZC
4 1 2 1 5 7 7 0
ZAC
4 0 0 4 0 6 23 -17
HZVV
20. Tom Willems
3. Alex Zomer
11. Romano Djababoe
14. Jan Hup
17. Sander Dzemidzic
21. Tim Mulder
22. Milan Ronkes
23. Noah ten Brinke
1. Hidde Streutker
Harold Brunsting (Trainer)
Jantinus Mulder (Leider)
Harm Pronk (Verzorger)
Dedemsvaart
Nog niet bekend.
SCD '83
Nog niet bekend.
ZAC
Nog niet bekend.
OZC
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

C - Het Activum, Hoogeveen

Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Willemsoord
3A Noord Zaterdag
Elim
3D Noord Zaterdag
Rouveen
3C Oost Zaterdag
Ruinerwold
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Elim
Rouveen
2-1
Ruinerwold
Noordscheschut
0-5
Rouveen
Willemsoord
4-0
Elim
Ruinerwold
1-3
Willemsoord
Noordscheschut
0-4
Rouveen
Ruinerwold
2-1
Willemsoord
Elim
0-6
Noordscheschut
Rouveen
4-1
Ruinerwold
Willemsoord
3-5
Noordscheschut
Elim
1-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 3 1 0 10 14 2 12
Elim
4 2 1 1 7 10 5 5
Rouveen
4 2 0 2 6 8 7 1
Ruinerwold
4 1 0 3 3 7 13 -6
Willemsoord
4 1 0 3 3 5 17 -12
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Ton Kamping
5. Nick Koster
6. Melvin Mol
7. Rick Veldman
8. Aron Boer
23. Jeffrey Koster
Marc van Meel (Trainer)
Martin Morsink (Leider)
Gerjan Brakel (Leider)
Freddy Makkes (Verzorger)
Willemsoord
Nog niet bekend.
Elim
1. Alex Padding
3. Emiel Njagul
8. Joey Gritter
9. Mike Doldersum
10. Daymen Doldersum
11. Jarno Prijs
12. Jay Doldersum
15. Youri Benjamins
5. Marcel Koops (res. keeper)
Jan Otto Benjamins (Trainer)
Goos Benjamins (Assistent scheidsrechter)
Freddy Lok (Verzorger)
Robert Smit (Leider)
Wesley Boertien (Leider)
Rouveen
Nog niet bekend.
Ruinerwold
Lard Gol
Kevin Loof
Jurrian Nijmeijer
Kees van Dijk
Bert de Boer
Sem Hogenhorst
Wietse Wagenaar

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

D - 't Grootveld, Dalen

Vereniging Klasse Regio  
Dalen
3C Noord Zondag
CSVC
4E Noord Zaterdag
SVV '04
3C Noord Zondag
VCG
5F Noord Zaterdag
NKVV
5F Noord Zaterdag
Thuis Uit    
SVV '04
VCG
2-2
NKVV
Dalen
0-2
VCG
CSVC
2-1
SVV '04
NKVV
3-2
CSVC
Dalen
2-0
VCG
NKVV
1-2
CSVC
SVV '04
2-0
Dalen
VCG
5-1
NKVV
CSVC
0-1
Dalen
SVV '04
3-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dalen
4 3 0 1 9 10 5 5
CSVC
4 3 0 1 9 6 2 4
SVV '04
4 1 1 2 4 7 9 -2
VCG
4 1 1 2 4 6 10 -4
NKVV
4 1 0 3 3 4 7 -3
Dalen
1. Rick Braam
2. Jesper Kroesen
3. Marijn Verdoold
4. Ruben Sinnema
5. Steven Balstra
6. Nick Schuiling
7. Tijmen Venhorst
8. Peter Harkes
CSVC
21. Geert Hein
2. Dion Jongbloed
3. Jurriaan Veldhuis
5. Hilko Koster
6. Bart Turien
7. Rick Bos
9. Bram Maes
10. Ruben Meijer
15. Dylan Huizing
Marco Jongbloed (Trainer)
Ivar Koster (Trainer)
Michael Wiegmann (Leider)
Ramon Bosch (Verzorger)
SVV '04
Nog niet bekend.
VCG
Nog niet bekend.
NKVV
Patrick Biesbrouck
Tom Hilbink
Mike Deuten
Milan Pol
Bart van Vliet
Julian Okken
Dustin Keen
Mitchel van Triest

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

E - de Eendracht, Zwartemeer

Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
FC Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
Weerdinge
3C Noord Zondag
SVBC
5E Noord Zondag
Zwartemeerse Boys
5E Noord Zondag
Thuis Uit    
Weerdinge
SVBC
4-0
Zwartemeerse Boys
Hoogeveen (zon)
0-7
SVBC
FC Klazienaveen
0-3
Weerdinge
Zwartemeerse Boys
1-2
FC Klazienaveen
Hoogeveen (zon)
0-1
SVBC
Zwartemeerse Boys
1-2
FC Klazienaveen
Weerdinge
0-4
Hoogeveen (zon)
SVBC
6-0
Zwartemeerse Boys
FC Klazienaveen
0-8
Hoogeveen (zon)
Weerdinge
2-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zon)
4 4 0 0 12 16 0 16
FC Klazienaveen
4 2 0 2 6 11 5 6
Weerdinge
4 2 0 2 6 9 4 5
Zwartemeerse Boys
4 2 0 2 6 4 17 -13
SVBC
4 0 0 4 0 1 15 -14
Hoogeveen (zon)
Nog niet bekend.
FC Klazienaveen
Yorin Habingh
Ruben de Munnik
Mike Wilts
Nick Hoorn
Leon Hoogenberg
Thyrann Lambers
Melroy Hemme
Noud Roewen
Weerdinge
1. Sjoerd Wolters
7. Jaimy Wessels
8. Mohamed Suleiman
10. Mahir Saalah Saalim
11. Radovan Zivcic
17. Milos Oluic
20. Rick van Heuvelen
21. Patrick Lassche
SVBC
Nog niet bekend.
Zwartemeerse Boys
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

F - de Beek, Hardenberg

Vereniging Klasse Regio  
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
OVC '21
4E Noord Zondag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Bruchterveld
4D Oost Zaterdag
Avereest
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
MSC
Bruchterveld
8-0
Avereest
Hardenberg '85
1-5
Bruchterveld
OVC '21
1-1
MSC
Avereest
5-0
OVC '21
Hardenberg '85
0-5
Bruchterveld
Avereest
4-3
OVC '21
MSC
0-9
Hardenberg '85
Bruchterveld
2-2
Avereest
OVC '21
7-0
Hardenberg '85
MSC
4-4
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
4 3 1 0 10 26 4 22
Hardenberg '85
4 2 2 0 8 16 7 9
Bruchterveld
4 1 2 1 5 7 14 -7
Avereest
4 1 0 3 3 11 14 -3
OVC '21
4 0 1 3 1 1 22 -21
Hardenberg '85
Nog niet bekend.
OVC '21
Nog niet bekend.
MSC
1. Raimon Benjamins
2. Mohammad Ali Pour Asli
7. Noah Schuurman
8. Jim Veltmaat
9. Camiel Fidom
11. Justin Benjamins
17. Milan van der Weide
22. Marc Holterman
Guido Broers (Trainer)
Berry Zandink (Leider)
Johan Kijff (Verzorger)
Bruchterveld
Nog niet bekend.
Avereest
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

G - Esdal, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
Drenthina
2J Noord Zaterdag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Ter Apel '96 (zon)
3C Noord Zondag
Sweel (zon)
4E Noord Zondag
Bargeres
4E Noord Zondag
Thuis Uit    
Ter Apel '96 (zon)
Sweel (zon)
2-1
Bargeres
Drenthina
1-2
Sweel (zon)
SVBO (zon)
0-3
Ter Apel '96 (zon)
Bargeres
2-2
SVBO (zon)
Drenthina
1-0
Sweel (zon)
Bargeres
4-0
SVBO (zon)
Ter Apel '96 (zon)
7-1
Drenthina
Sweel (zon)
2-0
Bargeres
SVBO (zon)
0-8
Drenthina
Ter Apel '96 (zon)
6-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
SVBO (zon)
4 4 0 0 12 19 1 18
Drenthina
4 3 0 1 9 10 2 8
Ter Apel '96 (zon)
4 1 1 2 4 5 16 -11
Sweel (zon)
4 1 0 3 3 5 7 -2
Bargeres
4 0 1 3 1 3 16 -13
Drenthina
Nog niet bekend.
SVBO (zon)
Nog niet bekend.
Ter Apel '96 (zon)
Nog niet bekend.
Sweel (zon)
Nog niet bekend.
Bargeres
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

H - Mondenhal, Nw. Weerdinge

Vereniging Klasse Regio  
Titan
4E Noord Zondag
NWVV
5F Noord Zaterdag
Valthermond
2L Noord Zondag
Valther Boys
5E Noord Zondag
Muntendam
3B Noord Zondag
Thuis Uit    
Valthermond
Valther Boys
5-0
Muntendam
Titan
0-4
Valther Boys
NWVV
2-1
Valthermond
Muntendam
4-1
NWVV
Titan
1-2
Valther Boys
Muntendam
2-1
NWVV
Valthermond
1-3
Titan
Valther Boys
8-0
Muntendam
NWVV
3-6
Titan
Valthermond
2-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Titan
4 3 1 0 10 16 3 13
Valthermond
4 3 1 0 10 14 4 10
Valther Boys
4 2 0 2 6 4 15 -11
NWVV
4 1 0 3 3 9 10 -1
Muntendam
4 0 0 4 0 5 16 -11
Titan
Remon Poede
Nick Katoen
Mike Oosting
Klaas-Anne Postmus
Peter van Elten
Thijs Over Jos Smidt
Harm Jan Moesker
Rick Hendriks
NWVV
Nog niet bekend.
Valthermond
Nog niet bekend.
Valther Boys
Nog niet bekend.
Muntendam
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

I - Het Punt, Vroomshoop

Vereniging Klasse Regio  
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
SVV '56
4D Oost Zaterdag
Sportl. Vroomshoop
4A Oost Zondag
WVV '34
3A Oost Zondag
Daarlerveen
4D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Sportl. Vroomshoop
WVV '34
3-2
Daarlerveen
Bergentheim
0-4
WVV '34
SVV '56
3-0
Sportl. Vroomshoop
Daarlerveen
0-1
SVV '56
Bergentheim
0-10
WVV '34
Daarlerveen
2-2
SVV '56
Sportl. Vroomshoop
1-4
Bergentheim
WVV '34
5-0
Daarlerveen
SVV '56
4-3
Bergentheim
Sportl. Vroomshoop
6-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Bergentheim
4 4 0 0 12 25 0 25
Daarlerveen
4 2 1 1 7 7 9 -2
Sportl. Vroomshoop
4 2 0 2 6 7 10 -3
WVV '34
4 1 1 2 4 7 10 -3
SVV '56
4 0 0 4 0 4 21 -17
Bergentheim
1. Rolf Timmer
3. Chiel-Jan Schuldink
4. Jasper van Opijnen
5. Niek Nijenhuis
7. Jeffrey Plaggenmarsch
8. Gertjan Merjenburgh
10. Martijn Pouwels
12. Corné Roelofs
15. Ronnie Hakkers
SVV '56
Nog niet bekend.
Sportl. Vroomshoop
Nog niet bekend.
WVV '34
Nog niet bekend.
Daarlerveen
Mitchel Mollink
Lars Reekers
Stef Reekers
Tom Koppelman
Frank Koppelman
Mark Smelt
Melvin Hulsegge
Anderson Lusseveld Melo

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

J - de Borkerkoel, Westerbork

Vereniging Klasse Regio  
VKW
1F Noord Zondag
FC Meppel
2J Noord Zaterdag
Nieuw Balinge
4E Noord Zaterdag
Witteveense Boys
4E Noord Zondag
Dwingeloo
3D Noord Zondag
Thuis Uit    
Nieuw Balinge
Witteveense Boys
4-0
Dwingeloo
VKW
2-3
Witteveense Boys
FC Meppel
1-2
Nieuw Balinge
Dwingeloo
5-1
FC Meppel
VKW
2-6
Witteveense Boys
Dwingeloo
2-6
FC Meppel
Nieuw Balinge
0-3
VKW
Witteveense Boys
9-0
Dwingeloo
FC Meppel
2-1
VKW
Nieuw Balinge
1-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
VKW
4 3 1 0 10 19 5 14
Nieuw Balinge
4 3 1 0 10 13 2 11
Dwingeloo
4 2 0 2 6 11 11 0
FC Meppel
4 1 0 3 3 5 12 -7
Witteveense Boys
4 0 0 4 0 3 21 -18
VKW
Nog niet bekend.
FC Meppel
Nog niet bekend.
Nieuw Balinge
Nog niet bekend.
Witteveense Boys
Nog niet bekend.
Dwingeloo
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

K - het Noorderslag, Slagharen

Vereniging Klasse Regio  
EMMS
3C Noord Zondag
Lutten
3D Noord Zaterdag
DKB '44
4D Oost Zaterdag
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
ASVB
2K Noord Zondag
Thuis Uit    
DKB '44
Hoogeveen (zat)
0-5
ASVB
EMMS
5-2
Hoogeveen (zat)
Lutten
3-1
DKB '44
ASVB
1-5
Lutten
EMMS
1-3
Hoogeveen (zat)
ASVB
2-3
Lutten
DKB '44
2-1
EMMS
Hoogeveen (zat)
1-1
ASVB
Lutten
3-3
EMMS
DKB '44
2-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
ASVB
4 3 1 0 10 16 8 8
Hoogeveen (zat)
4 2 1 1 7 11 5 6
EMMS
4 2 1 1 7 8 7 1
Lutten
4 1 1 2 4 7 10 -3
DKB '44
4 0 0 4 0 2 14 -12
EMMS
1. Bastin Kleinherenbrink
2. Dennis Lamberink
4. Jefrey Klok
5. Emiel Kosse
6. Henri Bosman
7. Jord Anbergen
8. Jordi v/d Heyden
10. Maurice Kosse
12. Jorunn Kleinherenbrink
Johan Oldekamp (Trainer)
Arjan Lamberink (Leider)
Emmely Nibourg (Verzorgster)
Lutten
Lars Mulder
Jan van den Berg
Glenn Kuipers
Thorben Scholten
Nick Weekamp
Ewout Spijker
Rick de Gooijer
Ronald Kosse
DKB '44
Rutger Mulder
Erik Groen
Berry v Dijk
Donavon v Groningen
Jay v/d Wetering
Calvin Centen
Jordy v Zandwijk
Berny Renker
Hoogeveen (zat)
Nog niet bekend.
ASVB
1. Ronald Veerbeek
3. Anton Hekman
7. Bruce Tunjanan
9. Mart van der Veen
10. Erwin Aukes
12. Wouter Siemens
15. Joost Siemens
19. Thom van der Veen
Loek Swarts (Trainer)
Jordin Louwes (Assistent trainer)
Henk Zwiers (Leider)
Tom Eiten (Leider)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

L - Veenoord, Veenoord

Vereniging Klasse Regio  
Twedo (zon)
3C Noord Zondag
Sleen
3C Noord Zondag
DSC '65
4E Noord Zondag
VIOS
4E Noord Zondag
SVBO (zat)
4E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
DSC '65
VIOS
2-3
SVBO (zat)
Twedo (zon)
2-1
VIOS
Sleen
1-6
DSC '65
SVBO (zat)
2-2
Sleen
Twedo (zon)
2-5
VIOS
SVBO (zat)
1-4
Sleen
DSC '65
5-7
Twedo (zon)
VIOS
4-0
SVBO (zat)
Sleen
1-3
Twedo (zon)
DSC '65
5-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Twedo (zon)
4 3 0 1 9 15 5 10
SVBO (zat)
4 2 1 1 7 9 7 2
Sleen
4 2 0 2 6 16 14 2
DSC '65
4 1 1 2 4 12 15 -3
VIOS
4 1 0 3 3 5 16 -11
Twedo (zon)
Nog niet bekend.
Sleen
Nog niet bekend.
DSC '65
Nog niet bekend.
VIOS
Nog niet bekend.
SVBO (zat)
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

M - de Binder, Gramsbergen

Vereniging Klasse Regio  
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
Protos
3C Noord Zondag
Marienberg
3D Oost Zaterdag
DOS '63
5F Noord Zaterdag
Oldambster Boys
5D Noord Zondag
Thuis Uit    
Marienberg
DOS '63
3-1
Oldambster Boys
Gramsbergen
0-15
DOS '63
Protos
0-4
Marienberg
Oldambster Boys
6-2
Protos
Gramsbergen
2-2
DOS '63
Oldambster Boys
11-1
Protos
Marienberg
1-2
Gramsbergen
DOS '63
10-0
Oldambster Boys
Protos
0-3
Gramsbergen
Marienberg
2-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Gramsbergen
4 3 1 0 10 29 3 26
Marienberg
4 3 0 1 9 12 6 6
Protos
4 2 1 1 7 10 4 6
DOS '63
4 1 0 3 3 12 18 -6
Oldambster Boys
4 0 0 4 0 3 35 -32
Gramsbergen
1/20. Joran Olsman
5. Carlo Alfring
6. Rutger Dijk
8. Nick Leferink
10. Kelvin Jager
11. David Houtman 14. Sander ter Wijlen
19. Elwin van de Veen
Jacob Withaar (Trainer)
Maarten Tromp (Trainer)
Henk Hultink (Leider)
Erik Bosch (Verzorger)
Protos
Tim Bakker
Hessel Doek
Michel Overweg
Bart Reinink
Joost Meijerink
Bram Mittendorff
Bram van der Veen
Tom Meijerink
Frank Wasse
Marienberg
Nog niet bekend.
DOS '63
Nog niet bekend.
Oldambster Boys
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

N - Drenthehal, Beilen

Vereniging Klasse Regio  
Beilen
2L Noord Zondag
Fit Boys
3D Noord Zaterdag
Vitesse '63
4E Noord Zaterdag
Rolder Boys
2L Noord Zondag
Achilles 1894 (zat)
3C Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Vitesse '63
Rolder Boys
1-1
Achilles 1894 (zat)
Beilen
0-1
Rolder Boys
Fit Boys
2-0
Vitesse '63
Achilles 1894 (zat)
7-4
Fit Boys
Beilen
1-1
Rolder Boys
Achilles 1894 (zat)
5-0
Fit Boys
Vitesse '63
3-1
Beilen
Rolder Boys
3-2
Achilles 1894 (zat)
Fit Boys
5-2
Beilen
Vitesse '63
2-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Rolder Boys
4 2 1 1 7 10 4 6
Vitesse '63
4 2 1 1 7 12 10 2
Beilen
4 2 1 1 7 7 6 1
Fit Boys
4 1 1 2 4 6 9 -3
Achilles 1894 (zat)
4 1 0 3 3 9 15 -6
Beilen
3. Jacco Lamberts
6. Tim Beugels
7. Bertus Wolters
10. Lennard Tol
11. Frank Polman
14. Bas Wijmenga
15. Mark Hollemans
17. Rick Koops
22. Remco Vos
Fit Boys
Mark Lubberts
Lars de Boer
Bart vd West
Stefan Eefting
Wilko Stevens
Elwin Dam
Jonathan Schans
Dirk van Faassen
Jako van Faassen
Vitesse '63
Arjen Van Noord
Sander van Dijk
Robin Ten Heuvel
Lars Heuvelman
Jeroen van den Berg
Alfred Pekel
Johnny Schuttevaar
Bart Jan Van Dijk
Remco Geerts
Rolder Boys
Nog niet bekend.
Achilles 1894 (zat)
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

O - de Marke, Hollandscheveld

Vereniging Klasse Regio  
HODO
4E Noord Zondag
SCN
4E Noord Zaterdag
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
Pesse (zon)
4E Noord Zondag
Tiendeveen
4E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Hollandscheveld
Pesse (zon)
1-3
Tiendeveen
HODO
0-1
Pesse (zon)
SCN
2-1
Hollandscheveld
Tiendeveen
4-3
SCN
HODO
1-4
Pesse (zon)
Tiendeveen
2-0
SCN
Hollandscheveld
5-4
HODO
Pesse (zon)
1-0
Tiendeveen
SCN
2-4
HODO
Hollandscheveld
4-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HODO
4 4 0 0 12 10 4 6
Pesse (zon)
4 3 0 1 9 7 3 4
SCN
4 2 0 2 6 11 12 -1
Hollandscheveld
4 1 0 3 3 12 15 -3
Tiendeveen
4 0 0 4 0 5 11 -6
HODO
Nog niet bekend.
SCN
Nog niet bekend.
Hollandscheveld
Nog niet bekend.
Pesse (zon)
R. Waninge
P. Poeste
D. Moes
R. Verbrugge
E. Strijker
D. van Wijk
M. Veninga
S. Evenhuis
Tiendeveen
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

P - Erica, Erica

Vereniging Klasse Regio  
Sc Erica
2L Noord Zondag
Weiteveense Boys
5E Noord Zondag
DZOH
2J Noord Zaterdag
VEV
5F Noord Zaterdag
Erica '86
5F Noord Zaterdag
Thuis Uit    
DZOH
VEV
4-0
Erica '86
Sc Erica
1-3
VEV
Weiteveense Boys
2-3
DZOH
Erica '86
7-0
Weiteveense Boys
Sc Erica
0-2
VEV
Erica '86
3-1
Weiteveense Boys
DZOH
1-6
Sc Erica
VEV
5-1
Erica '86
Weiteveense Boys
3-1
Sc Erica
DZOH
0-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
DZOH
4 4 0 0 12 20 1 19
Sc Erica
4 3 0 1 9 10 5 5
VEV
4 1 0 3 3 6 13 -7
Weiteveense Boys
4 1 0 3 3 5 13 -8
Erica '86
4 1 0 3 3 5 14 -9
Sc Erica
Bram Gebbeken
Patrick Bruins
Sebastian Kroezen
Rick Tubben
Niek Rolink
Damien Koops
Mike Rolfes
Rowan Zwart
Ruben Harders
Weiteveense Boys
1. Frank Peters
4. Thomas Immink
5. Tristan Wesseling
6. Stefan Bernsen
7. Tim Bijl
8. Tim Steffens
9. Michel Möhlmann
10. Dennis Rocks
22. Martijn Sulmann
DZOH
Nog niet bekend.
VEV
Nog niet bekend.
Erica '86
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Q - de Koel, Borger

Vereniging Klasse Regio  
Borger
4E Noord Zaterdag
Gasselternijveen
4D Noord Zondag
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
EEC
5E Noord Zondag
HOC
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Nieuw Buinen
EEC
5-1
HOC
Borger
2-2
EEC
Gasselternijveen
1-2
Nieuw Buinen
HOC
3-1
Gasselternijveen
Borger
2-2
EEC
HOC
0-3
Gasselternijveen
Nieuw Buinen
0-5
Borger
EEC
5-1
HOC
Gasselternijveen
6-0
Borger
Nieuw Buinen
4-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Nieuw Buinen
4 3 0 1 9 15 6 9
Borger
4 2 2 0 8 13 7 6
HOC
4 2 1 1 7 12 5 7
Gasselternijveen
4 1 1 2 4 4 14 -10
EEC
4 0 0 4 0 3 15 -12
Borger
Edwin Haandrikman
Bjorn Everts
Melvin Ottens
Albert Stevens
Rowan Tiktak
Matthijs Brink
Gert Jakobs
Mylan Beijering
Gasselternijveen
Patrick Pieterman
Joost Buiter
Henri Kunst
Brandon Meems
Rick Hatzmann
Rick Bokhorst
Niek Poppinga
Siem Salomons
Nieuw Buinen
1. Rick Knigge
3. Roy Feiken
5. Thijs Hateboer
6. Robert Hamming
7. Theo Gennissen
8. Robert Tieks
9. Jordy Oost
22. Marcel Waarsing
Kevin Koerts (Trainer)
Ronald Stevens (Leider)
Cor Jongeling (Verzorger)
EEC
Jasper Lubbers (K)
Remco Huizing
Erwin Huizing
Stefan Sanders
Pascal Slagter
Sander Guchelaar
Ferdie Ottens
Jan-Peter Hogenboom
HOC
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

R - de Klabbe, Emmer Compascuum

Vereniging Klasse Regio  
CEC
3C Noord Zondag
Musselkanaal
3C Noord Zondag
Sc Stadskanaal
2L Noord Zondag
Sc Roswinkel
5E Noord Zondag
De Treffer '16
5E Noord Zondag
Thuis Uit    
Sc Stadskanaal
Sc Roswinkel
3-1
De Treffer '16
CEC
3-2
Sc Roswinkel
Musselkanaal
2-5
Sc Stadskanaal
De Treffer '16
8-0
Musselkanaal
CEC
3-5
Sc Roswinkel
De Treffer '16
0-3
Musselkanaal
Sc Stadskanaal
5-3
CEC
Sc Roswinkel
9-1
De Treffer '16
Musselkanaal
1-4
CEC
Sc Stadskanaal
1-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Musselkanaal
4 3 0 1 9 17 11 6
CEC
4 2 1 1 7 17 8 9
Sc Stadskanaal
4 2 1 1 7 15 7 8
De Treffer '16
4 2 0 2 6 7 14 -7
Sc Roswinkel
4 0 0 4 0 4 20 -16
CEC
Nog niet bekend.
Musselkanaal
Nog niet bekend.
Sc Stadskanaal
Nog niet bekend.
Sc Roswinkel
Nog niet bekend.
De Treffer '16
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

S - Drostenhal, Coevorden

Vereniging Klasse Regio  
Germanicus
2L Noord Zondag
SVZ
3B Noord Zondag
Raptim
3C Noord Zondag
KSC
4E Noord Zondag
Zandpol
5E Noord Zondag
Thuis Uit    
Raptim
KSC
2-1
Zandpol
Germanicus
0-7
KSC
SVZ
6-1
Raptim
Zandpol
6-0
SVZ
Germanicus
0-3
KSC
Zandpol
5-0
SVZ
Raptim
0-5
Germanicus
KSC
3-2
Zandpol
SVZ
2-5
Germanicus
Raptim
0-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Raptim
4 4 0 0 12 14 1 13
Germanicus
4 3 0 1 9 13 3 10
KSC
4 2 0 2 6 14 6 8
SVZ
4 1 0 3 3 6 16 -10
Zandpol
4 0 0 4 0 2 23 -21
Germanicus
Nog niet bekend.
SVZ
Nog niet bekend.
Raptim
Daan van der Lippe
Frank Ambergen
Arnoud ter Bruggen
Stan Meppelink
Danny Bos
Marnix Leferink
Sven Meiringh
Wouter van Dunem
Reserves:
Euron Theodora
Kay de Groot
KSC
Justin Venema
Frank Dussel
Rik Weggen
Bjorn Philips
Jelger Schepers
Lars Haandrikman
Damian Mensing
Marc Prins
Zandpol
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

T - Wessels Boer, Zuidwolde

Vereniging Klasse Regio  
Zuidwolde
2L Noord Zondag
ZZVV
3D Noord Zaterdag
MVV Alcides
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Balkbrug
4A Noord Zondag
Olympia'28
3C Oost Zaterdag
Thuis Uit    
MVV Alcides
Balkbrug
3-2
Olympia'28
Zuidwolde
0-0
Balkbrug
ZZVV
1-2
MVV Alcides
Olympia'28
3-0
ZZVV
Zuidwolde
2-3
Balkbrug
Olympia'28
1-3
ZZVV
MVV Alcides
2-0
Zuidwolde
Balkbrug
5-0
Olympia'28
ZZVV
1-3
Zuidwolde
MVV Alcides
0-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MVV Alcides
4 3 0 1 9 9 4 5
ZZVV
4 3 0 1 9 9 5 4
Zuidwolde
4 2 1 1 7 8 5 3
Olympia'28
4 1 1 2 4 4 7 -3
Balkbrug
4 0 0 4 0 4 13 -9
Zuidwolde
Stef Raben
Stefan Liezen
Mark van de Beld
Steven Berghuis
Sjors van der Weide
Martijn Spijkerman
Sven Cazemier
Tom Buijtendorp
ZZVV
1. Bas Blanken
4. Marco Kikkert
6. Janou van Veen
7. Sander Hartman
8. Martijn Reinink
9. Kevin Vos
10. Joel Huiskes
11. Bram Otten
Rick Mulder (Trainer)
Herman Schonewille (Assistent trainer)
Jan Dragt (Leider)
Eric Snippe (Verzorger)
MVV Alcides
Nog niet bekend.
Balkbrug
Nog niet bekend.
Olympia'28
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Entree 2018/2019

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl