Finale uitslagen en standen

1e & 2de plaats - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
S. Aalders
E.M. vd Hoek
M. Arends
P. Domhof
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Thuis Uit    
Noordscheschut
Hoogeveen (zon)
2. Jearl Margaritha
14. Jearl Margaritha
33. Saber Hendriks
0-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zon)
1 1 0 0 3 3 0 3
Noordscheschut
1 0 0 1 0 0 3 -3
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
5. Ton Kamping
6. Nick Koster
7. Melvin Mol
8. Danny Kiekebelt
9. Aron Boer
10. Robin Sikken
23. Tristan Vos
Marc van Meel (Trainer)
Martin Morsink (Leider)
Ger Jan Brakel (Leider)
Rick Wasse (Verzorger)
Hoogeveen (zon)
22. Serkan Akbas
3. Levon van Dijk
6. Saber Hendriks
7. Jearl Margaritha
8. Menno Heerkes
12. Tom Heerkes
15. Kjelt Engbers
17. Bjorn Zwikker
Theo Kriekjes (Coach)
Rob Coulier (Verzorger)
Algret Smit (Teammanager)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

3de & 4de plaats - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
S. Aalders
E.M. vd Hoek
M. Arends
P. Domhof
Vereniging Klasse Regio  
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
MVV Alcides
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Thuis Uit    
Gramsbergen
15. Kelvin Jager
20. Elwin van de Veen
24. Kelvin Jager
MVV Alcides
22. Nick Kuiper
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Gramsbergen
1 1 0 0 3 3 1 2
MVV Alcides
1 0 0 1 0 1 3 -2
Gramsbergen
1. Jur Kosters
5. Carlo Alfring
6. Rutger Dijk
10. Kelvin Jager
14. Sander ter Wijlen
16. Wouter Vink
19. Elwin van de Veen
21. Gerwen Reinders
22. Melvin Willems
Stephan Rahantomnam (Trainer)
Jorian Wubs (Trainer)
Henk Hultink (Leider)
Erik Bosch (Verzorger)
MVV Alcides
22. Xander Jager
8. Koen Romme
11. Nick Kuiper
16. Jari Mooij
17. Tristan Veelo
18. Boye Keizer
19. Frank Fokke
20. Sil Kuurman
21. Marnix Jager
Ryan Luyckx (Trainer)
Olaf de Grip (Trainer)
Roelof Boven (Leider)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

5de & 6de plaats - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
S. Aalders
E.M. vd Hoek
M. Arends
P. Domhof
Vereniging Klasse Regio  
ASVB
2L Noord Zondag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Thuis Uit    
ASVB
MSC
8. Jim Veltmaat
23. Camiel Fidom
24. Matthijs Verheul
24. Matthijs Verheul
0-4
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
1 1 0 0 3 4 0 4
ASVB
1 0 0 1 0 0 4 -4
ASVB
1. Ronald Veerbeek
2. Tim Renken
6. Thijs Nijland
7. Bruce Tunjanan
9. Mart van der Veen
10. Erwin Aukes
12. Wouter Siemens
14. Trevor Eiten
15. Joost Siemens
Loek Swarts (Trainer)
Henk Zwiers (Leider)
Roos Nijland (Verzorgster)
MSC
1. Leon Knol
2. Thom van Lingen
3. Stef Beute
4. Matthijs Verheul
9. Camiel Fidom
10. Jim Veltmaat
11. Noah Schuurman
20. Ronan Zwaagstra
Berry Zandink (Trainer)
Guido Broers (Trainer)
Johan Kijff (Leider)
Hajo vd Helm (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
S. Aalders
E.M. vd Hoek
M. Arends
P. Domhof
Vereniging Klasse Regio  
MVV Alcides
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
ASVB
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
MVV Alcides
17. Frank Fokke
20. Jari Mooij
25. Frank Fokke
Noordscheschut
7. Danny Kiekebelt
8. Melvin Mol
3-2
MVV Alcides
24. Nick Kuiper
ASVB
9. Erwin Aukes
11. Joost Siemens
1-2
ASVB
Noordscheschut
3. Nick Koster
23. Nick Koster
0-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
2 1 0 1 3 4 3 1
MVV Alcides
2 1 0 1 3 4 4 0
ASVB
2 1 0 1 3 2 3 -1
MVV Alcides
22. Xander Jager
8. Koen Romme
11. Nick Kuiper
16. Jari Mooij
17. Tristan Veelo
18. Boye Keizer
19. Frank Fokke
20. Sil Kuurman
21. Marnix Jager
Ryan Luyckx (Trainer)
Olaf de Grip (Trainer)
Roelof Boven (Leider)
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
5. Ton Kamping
6. Nick Koster
7. Melvin Mol
8. Danny Kiekebelt
9. Aron Boer
10. Robin Sikken
23. Tristan Vos
Marc van Meel (Trainer)
Martin Morsink (Leider)
Ger Jan Brakel (Leider)
Rick Wasse (Verzorger)
ASVB
1. Ronald Veerbeek
2. Tim Renken
6. Thijs Nijland
7. Bruce Tunjanan
9. Mart van der Veen
10. Erwin Aukes
12. Wouter Siemens
14. Trevor Eiten
15. Joost Siemens
Loek Swarts (Trainer)
Henk Zwiers (Leider)
Roos Nijland (Verzorgster)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

B - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
S. Aalders
E.M. vd Hoek
M. Arends
P. Domhof
Vereniging Klasse Regio  
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Thuis Uit    
Gramsbergen
2. Carlo Alfring
12. Melvin Willems
19. Wouter Vink
Hoogeveen (zon)
14. Bjorn Zwikker
18. Bjorn Zwikker
3-2
Gramsbergen
17. Elwin van de Veen
MSC
3. Noah Schuurman
4. Camiel Fidom
1-2
MSC
2. Noah Schuurman
21. Jearl Margaritha (e.d)
Hoogeveen (zon)
8. Bjorn Zwikker
20. Saber Hendriks
22. Menno Heerkes
22. Bjorn Zwikker
25. Tom Heerkes
2-5
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zon)
2 1 0 1 3 7 5 2
Gramsbergen
2 1 0 1 3 4 4 0
MSC
2 1 0 1 3 4 6 -2
Gramsbergen
1. Jur Kosters
5. Carlo Alfring
6. Rutger Dijk
10. Kelvin Jager
14. Sander ter Wijlen
16. Wouter Vink
19. Elwin van de Veen
21. Gerwen Reinders
22. Melvin Willems
Stephan Rahantomnam (Trainer)
Jorian Wubs (Trainer)
Henk Hultink (Leider)
Erik Bosch (Verzorger)
Hoogeveen (zon)
22. Serkan Akbas
3. Levon van Dijk
6. Saber Hendriks
7. Jearl Margaritha
8. Menno Heerkes
12. Tom Heerkes
15. Kjelt Engbers
17. Bjorn Zwikker
Theo Kriekjes (Coach)
Rob Coulier (Verzorger)
Algret Smit (Teammanager)
MSC
1. Leon Knol
2. Thom van Lingen
3. Stef Beute
4. Matthijs Verheul
9. Camiel Fidom
10. Jim Veltmaat
11. Noah Schuurman
20. Ronan Zwaagstra
Berry Zandink (Trainer)
Guido Broers (Trainer)
Johan Kijff (Leider)
Hajo vd Helm (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Kruisfinale 1 - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
S. Aalders
E.M. vd Hoek
M. Arends
P. Domhof
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Noordscheschut
5. Melvin Mol
17. Kevin van Dalen
20. Aron Boer
Gramsbergen
2. Rutger Dijk
23. Gerwin Reinders
3-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
1 1 0 0 3 3 2 1
Gramsbergen
1 0 0 1 0 2 3 -1
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
5. Ton Kamping
6. Nick Koster
7. Melvin Mol
8. Danny Kiekebelt
9. Aron Boer
10. Robin Sikken
23. Tristan Vos
Marc van Meel (Trainer)
Martin Morsink (Leider)
Ger Jan Brakel (Leider)
Rick Wasse (Verzorger)
Gramsbergen
1. Jur Kosters
5. Carlo Alfring
6. Rutger Dijk
10. Kelvin Jager
14. Sander ter Wijlen
16. Wouter Vink
19. Elwin van de Veen
21. Gerwen Reinders
22. Melvin Willems
Stephan Rahantomnam (Trainer)
Jorian Wubs (Trainer)
Henk Hultink (Leider)
Erik Bosch (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Kruisfinale 2 - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
S. Aalders
E.M. vd Hoek
M. Arends
P. Domhof
Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
MVV Alcides
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Thuis Uit    
Hoogeveen (zon)
14. Bjorn Zwikker
15. Kjelt Engbers
24. Jearl Margaritha
MVV Alcides
3-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zon)
1 1 0 0 3 3 0 3
MVV Alcides
1 0 0 1 0 0 3 -3
Hoogeveen (zon)
22. Serkan Akbas
3. Levon van Dijk
6. Saber Hendriks
7. Jearl Margaritha
8. Menno Heerkes
12. Tom Heerkes
15. Kjelt Engbers
17. Bjorn Zwikker
Theo Kriekjes (Coach)
Rob Coulier (Verzorger)
Algret Smit (Teammanager)
MVV Alcides
22. Xander Jager
8. Koen Romme
11. Nick Kuiper
16. Jari Mooij
17. Tristan Veelo
18. Boye Keizer
19. Frank Fokke
20. Sil Kuurman
21. Marnix Jager
Ryan Luyckx (Trainer)
Olaf de Grip (Trainer)
Roelof Boven (Leider)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Entree 2019/2020

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl