Kwartfinale uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Arends
Nijhuis
Oord
Kooistra
Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Raptim
3C Noord Zondag
Emmen
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Sc Erica
3C Noord Zondag
VAKO
3B Noord Zondag
Thuis Uit    
Emmen
Sc Erica
3-0
VAKO
Hoogeveen (zon)
1-3
Sc Erica
Raptim
0-0
Emmen
VAKO
2-1
Raptim
Hoogeveen (zon)
2-6
Sc Erica
VAKO
3-0
Raptim
Emmen
0-3
Hoogeveen (zon)
Sc Erica
5-1
VAKO
Raptim
1-5
Hoogeveen (zon)
Emmen
4-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zon)
4 4 0 0 12 18 7 11
Emmen
4 3 0 1 9 11 5 6
Raptim
4 1 1 2 4 7 10 -3
Sc Erica
4 1 1 2 4 4 8 -4
VAKO
4 0 0 4 0 3 13 -10

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
Smit
van Duren
Meems
H. Koerntjes-Smid
Vereniging Klasse Regio  
Elim
2J Noord Zaterdag
Zuidwolde
2K Noord Zondag
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
EMMS
2K Noord Zondag
Fit Boys
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Hardenberg '85
EMMS
3-1
Fit Boys
Elim
1-4
EMMS
Zuidwolde
3-1
Hardenberg '85
Fit Boys
2-2
Zuidwolde
Elim
0-1
EMMS
Fit Boys
2-1
Zuidwolde
Hardenberg '85
2-2
Elim
EMMS
4-3
Fit Boys
Zuidwolde
3-6
Elim
Hardenberg '85
1-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Elim
4 3 1 0 10 10 5 5
Hardenberg '85
4 1 3 0 6 8 6 2
EMMS
4 2 0 2 6 9 9 0
Zuidwolde
4 1 1 2 4 9 9 0
Fit Boys
4 0 1 3 1 7 14 -7

C - Het Activum, Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
Blokhuis
Sanders
de Graaf
Drenth
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
HODO
3C Noord Zondag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Marienberg
3D Oost Zaterdag
Achilles 1894 (zat)
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
MSC
Marienberg
9-1
Achilles 1894 (zat)
Noordscheschut
0-4
Marienberg
HODO
2-2
MSC
Achilles 1894 (zat)
5-4
HODO
Noordscheschut
1-1
Marienberg
Achilles 1894 (zat)
0-3
HODO
MSC
1-3
Noordscheschut
Marienberg
7-0
Achilles 1894 (zat)
HODO
2-3
Noordscheschut
MSC
3-7
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
4 4 0 0 12 24 9 15
Noordscheschut
4 2 1 1 7 15 8 7
HODO
4 1 2 1 5 7 8 -1
Achilles 1894 (zat)
4 1 0 3 3 9 12 -3
Marienberg
4 0 1 3 1 3 21 -18

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
Vos
Drost
vd Hoek
Ebelties
Vereniging Klasse Regio  
Dalen
2L Noord Zondag
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
VKW
1F Noord Zondag
GOMOS
1F Noord Zondag
SVV '04
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
VKW
GOMOS
4-1
SVV '04
Dalen
1-2
GOMOS
Gramsbergen
0-3
VKW
SVV '04
0-0
Gramsbergen
Dalen
3-2
GOMOS
SVV '04
5-2
Gramsbergen
VKW
1-1
Dalen
GOMOS
1-0
SVV '04
Gramsbergen
1-2
Dalen
VKW
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Gramsbergen
4 3 1 0 10 9 4 5
Dalen
4 3 0 1 9 8 5 3
VKW
4 1 2 1 5 6 5 1
GOMOS
4 1 0 3 3 6 10 -4
SVV '04
4 0 1 3 1 4 9 -5

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
Benjamins
vd Ham
Domhof
Venekamp
Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
ASVB
2L Noord Zondag
Germanicus
2L Noord Zondag
Titan
4D Noord Zondag
Bargeres
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Germanicus
Titan
6-0
Bargeres
de Weide
1-2
Titan
ASVB
0-3
Germanicus
Bargeres
2-1
ASVB
de Weide
1-0
Titan
Bargeres
2-3
ASVB
Germanicus
1-1
de Weide
Titan
3-1
Bargeres
ASVB
0-9
de Weide
Germanicus
2-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
ASVB
4 3 1 0 10 14 1 13
de Weide
4 3 0 1 9 7 3 4
Germanicus
4 2 1 1 7 9 4 5
Bargeres
4 1 0 3 3 5 15 -10
Titan
4 0 0 4 0 3 15 -12

F - de Beek, Hardenberg

Scheidsrechter(s)
Swiers
Blauwgeers
Smid-Koerntjes
Meijer
Vereniging Klasse Regio  
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
Lutten
3D Noord Zaterdag
Bruchterveld
3D Oost Zaterdag
Protos
3C Noord Zondag
Sweel (zon)
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Bruchterveld
Protos
3-0
Sweel (zon)
Bergentheim
0-5
Protos
Lutten
2-2
Bruchterveld
Sweel (zon)
2-0
Lutten
Bergentheim
0-3
Protos
Sweel (zon)
2-2
Lutten
Bruchterveld
2-2
Bergentheim
Protos
6-1
Sweel (zon)
Lutten
3-6
Bergentheim
Bruchterveld
1-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Bergentheim
4 3 1 0 10 15 2 13
Bruchterveld
4 2 2 0 8 8 3 5
Lutten
4 1 2 1 5 10 10 0
Protos
4 0 2 2 2 5 13 -8
Sweel (zon)
4 0 1 3 1 5 15 -10

G - Esdal, Emmen

Scheidsrechter(s)
Pals
Maathuis
de Vries
Zinger
Vereniging Klasse Regio  
Drenthina
2J Noord Zaterdag
DVC '59
4D Noord Zondag
Sc Angelslo
4D Noord Zaterdag
CEC
3C Noord Zondag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Thuis Uit    
Sc Angelslo
CEC
2-0
SVBO (zon)
Drenthina
0-0
CEC
DVC '59
1-0
Sc Angelslo
SVBO (zon)
0-0
DVC '59
Drenthina
1-7
CEC
SVBO (zon)
1-6
DVC '59
Sc Angelslo
3-6
Drenthina
CEC
4-2
SVBO (zon)
DVC '59
10-1
Drenthina
Sc Angelslo
2-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
SVBO (zon)
4 2 2 0 8 16 2 14
Drenthina
4 2 2 0 8 13 5 8
Sc Angelslo
4 2 2 0 8 10 5 5
CEC
4 1 0 3 3 4 12 -8
DVC '59
4 0 0 4 0 5 24 -19

H - Mondenhal, Nw. Weerdinge

Scheidsrechter(s)
Aalders
Klinkhamer
Gils
van Gils
Vereniging Klasse Regio  
Nieuw Buinen
2L Noord Zondag
Valthermond
2L Noord Zondag
FC Klazienaveen
3D Noord Zaterdag
Borger
5F Noord Zaterdag
DZOH
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
FC Klazienaveen
Borger
2-2
DZOH
Nieuw Buinen
4-4
Borger
Valthermond
0-3
FC Klazienaveen
DZOH
1-2
Valthermond
Nieuw Buinen
2-2
Borger
DZOH
0-5
Valthermond
FC Klazienaveen
3-1
Nieuw Buinen
Borger
4-2
DZOH
Valthermond
1-3
Nieuw Buinen
FC Klazienaveen
1-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Valthermond
4 3 1 0 10 11 4 7
DZOH
4 2 1 1 7 12 8 4
Nieuw Buinen
4 1 2 1 5 11 10 1
FC Klazienaveen
4 1 1 2 4 6 8 -2
Borger
4 0 1 3 1 4 14 -10

I - Carrousel, Ommen

Scheidsrechter(s)
Degirmenci
Hein
Kaya
Zagers
Vereniging Klasse Regio  
DOS '37
1D Oost Zaterdag
MVV Alcides
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Dedemsvaart
2K Noord Zondag
ZZVV
3D Noord Zaterdag
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Dedemsvaart
ZZVV
1-3
Hoogeveen (zat)
DOS '37
1-0
ZZVV
MVV Alcides
1-1
Dedemsvaart
Hoogeveen (zat)
2-5
MVV Alcides
DOS '37
4-1
ZZVV
Hoogeveen (zat)
0-1
MVV Alcides
Dedemsvaart
4-0
DOS '37
ZZVV
4-1
Hoogeveen (zat)
MVV Alcides
1-1
DOS '37
Dedemsvaart
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zat)
4 3 1 0 10 8 3 5
MVV Alcides
4 2 2 0 8 10 3 7
DOS '37
4 2 0 2 6 8 7 1
ZZVV
4 1 1 2 4 5 7 -2
Dedemsvaart
4 0 0 4 0 4 15 -11

J - de Borkerkoel, Westerbork

Scheidsrechter(s)
Draaijer
Hadders
vd Wal
Schonewille
Vereniging Klasse Regio  
Rolder Boys
2L Noord Zondag
Beilen
2K Noord Zondag
Pesse (zon)
3D Noord Zondag
CSVC
3D Noord Zaterdag
HOC
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Pesse (zon)
CSVC
2-1
HOC
Rolder Boys
1-3
CSVC
Beilen
3-1
Pesse (zon)
HOC
2-0
Beilen
Rolder Boys
0-1
CSVC
HOC
3-1
Beilen
Pesse (zon)
0-1
Rolder Boys
CSVC
3-1
HOC
Beilen
4-1
Rolder Boys
Pesse (zon)
1-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Pesse (zon)
4 4 0 0 12 8 2 6
Rolder Boys
4 3 0 1 9 8 5 3
CSVC
4 2 0 2 6 8 7 1
HOC
4 1 0 3 3 6 9 -3
Beilen
4 0 0 4 0 2 9 -7

Wedstrijddagen

  • 28-12-2020 18:00 - Voorronde
  • 30-12-2020 18:00 - Kwartfinale
  • 02-01-2021 18:00 - Halve finale
  • 06-01-2021 18:00 - Tussenronde
  • 09-01-2021 11:00 - Finale

Entree 2019/2020

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl