Tussenronde uitslagen en standen

Tussenronde - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Drenthina
2J Noord Zaterdag
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
Emmen
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Thuis Uit    
Drenthina
Hoogeveen (zat)
3. Marcel Linthorst
0-1
Emmen
15. Olivier Cremers
16. Patrick Eberhard
Bergentheim
3. Jasper van Opijnen
14. Corne Roelofs
24. Jeffry Plaggenmarsch
2-3
Hoogeveen (zat)
Hoogeveen (zon)
15. Bjorn Zwikker
0-1
Drenthina
24. Mark Lubberts
Emmen
1-0
Hoogeveen (zon)
9. Kjelt Engbers
11. Kjelt Engbers
21. Bjorn Zwikker
22. Menno Heerkes
Bergentheim
24. Jeffry Plaggenmarsch
4-1
Hoogeveen (zat)
16. Zifyon Djababoe
Emmen
1. Sem Nijkamp
6. Merik Sliedrecht
23. Thom Alders
24. Sem Nijkamp
1-4
Hoogeveen (zon)
10. Jearl Margaritha
12. Jearl Margaritha
16. Tom Heerkes
20. Saber Hendriks
22. Saber Hendriks
Drenthina
7. Mark Lubbers
5-1
Bergentheim
6. Tygo Bril
16. Jeffry Plaggenmarsch
23. Corne Roelofs
Hoogeveen (zat)
23. Jasper van Opijnen (e.d.)
3-1
Emmen
24. Patrick Eberhard
Hoogeveen (zon)
2. Jearl Margaritha
24. Bjorn Zwikker
1-2
Bergentheim
20. Ronnie Hakkers
Drenthina
11. Niek Haan
1-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zon)
4 4 0 0 12 12 3 9
Bergentheim
4 2 1 1 7 8 8 0
Drenthina
4 1 1 2 4 3 7 -4
Emmen
4 1 0 3 3 7 7 0
Hoogeveen (zat)
4 1 0 3 3 3 8 -5
Bergentheim
1. Rolf Timmer
4. Jasper van Opijnen
6. Tygo Bril
7. Jeffry Plaggenmarsch
9. Nick Buitenhuis
10. Martijn Pouwels
12. Corne Roelofs
15. Ronnie Hakkers
Bert Snippe (Trainer)
Johan Stoeten (Leider)
Siem de Haan (Verzorger)
Hoogeveen (zon)
22. Serkan Akbas
3. Levon van Dijk
6. Saber Hendriks
7. Jearl Margaritha
8. Menno Heerkes
12. Tom Heerkes
15. Kjelt Engbers
17. Bjorn Zwikker
Theo Kriekjes (Coach)
Rob Coulier (Verzorger)
Algret Smit (Teammanager)
Drenthina
1. Yannick Berends
4. Robin Fokkens
5. Jan Willem Geleijnse
6. Niek Haan
10. Joël Zweerink
11. Mark Lubberts
19. Stefan Holties
20. Max Alders
Peter Timmer (Trainer)
Bas Boersma (Leider)
Hoogeveen (zat)
1. Raimon Benjamins
4. Eduard Kobes
5. Ruben de Haas
8. Marco Santing
10. Marcel Linthorst
11. Dylano Wolters
14. Joy Eising
22. Zifyon Djababoe
21. Michel Schoonbeek
Edward Sabandar (Trainer)
Jarno Heet (Trainer)
John Bruins (Leider)
Ronald Post (Leider)
Degrit Kolhek (Verzorgster)
Emmen
1. Lars van de Swaluw
2. Patrick Eberhard
3. Jan Jaap Wever
4. Thom Alders
5. Olivier Cremers
6. Sem Nijkamp
7. Merik Sliedrecht
8. Resmon Roemahlewang
16. Jarno Mentink
Joeri van der Tuin (Trainer)
Erik Weerman (Leider)
Marinus Scholten (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Wedstrijddagen

  • 28-12-2020 18:00 - Voorronde
  • 30-12-2020 18:00 - Kwartfinale
  • 02-01-2021 18:00 - Halve finale
  • 06-01-2021 18:00 - Tussenronde
  • 09-01-2021 11:00 - Finale

Entree 2019/2020

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl