Voorronde uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
Vierde divisie A Landelijk Zondag
DZOH
1E Oost Zaterdag
Weerdinge
3D Noord Zondag
Sc Angelslo
5G Noord Zaterdag
Musselkanaal
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Weerdinge
Sc Angelslo
3-3
Musselkanaal
Hoogeveen (zon)
0-7
Sc Angelslo
DZOH
2-1
Weerdinge
Musselkanaal
5-1
DZOH
Hoogeveen (zon)
1-4
Sc Angelslo
Musselkanaal
2-0
DZOH
Weerdinge
3-0
Hoogeveen (zon)
Sc Angelslo
6-1
Musselkanaal
DZOH
2-6
Hoogeveen (zon)
Weerdinge
10-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zon)
4 4 0 0 12 27 2 25
Sc Angelslo
4 2 1 1 7 8 10 -2
DZOH
4 2 0 2 6 11 8 3
Weerdinge
4 1 1 2 4 8 17 -9
Musselkanaal
4 0 0 4 0 3 20 -17

B - de Citadel, Dedemsvaart

Vereniging Klasse Regio  
Elim
2J Oost Zaterdag
Dedemsvaart
2K Noord Zondag
SCD '83
3D Noord Zaterdag
Balkbrug
4A Noord Zondag
OZC
3D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
SCD '83
Balkbrug
0-0
OZC
Elim
1-1
Balkbrug
Dedemsvaart
1-4
SCD '83
OZC
2-2
Dedemsvaart
Elim
1-2
Balkbrug
OZC
0-0
Dedemsvaart
SCD '83
2-0
Elim
Balkbrug
4-0
OZC
Dedemsvaart
2-0
Elim
SCD '83
11-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Elim
4 3 1 0 10 18 2 16
Dedemsvaart
4 2 0 2 6 7 5 2
OZC
4 1 3 0 6 5 3 2
Balkbrug
4 0 2 2 2 1 8 -7
SCD '83
4 0 2 2 2 2 15 -13

C - Het Activum, Hoogeveen

Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Oost Zaterdag
Nieuw Balinge
5G Noord Zaterdag
Pesse (zon)
2J Noord Zondag
Rouveen
3C Oost Zaterdag
Dwingeloo
3D Noord Zondag
Thuis Uit    
Pesse (zon)
Rouveen
2-1
Dwingeloo
Noordscheschut
0-5
Rouveen
Nieuw Balinge
1-1
Pesse (zon)
Dwingeloo
2-0
Nieuw Balinge
Noordscheschut
0-3
Rouveen
Dwingeloo
3-2
Nieuw Balinge
Pesse (zon)
0-2
Noordscheschut
Rouveen
4-1
Dwingeloo
Nieuw Balinge
1-2
Noordscheschut
Pesse (zon)
2-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 4 0 0 12 14 2 12
Pesse (zon)
4 3 0 1 9 7 3 4
Rouveen
4 1 1 2 4 6 9 -3
Nieuw Balinge
4 1 1 2 4 3 7 -4
Dwingeloo
4 0 0 4 0 3 12 -9

D - 't Grootveld, Dalen

Vereniging Klasse Regio  
Dalen
2J Noord Zondag
Germanicus
1E Noord Zondag
DSC '65
4D Noord Zondag
Twedo (zon)
3D Noord Zondag
VIOS
5D Noord Zondag
Thuis Uit    
DSC '65
Twedo (zon)
0-3
VIOS
Dalen
0-2
Twedo (zon)
Germanicus
1-1
DSC '65
VIOS
0-2
Germanicus
Dalen
1-2
Twedo (zon)
VIOS
4-5
Germanicus
DSC '65
5-0
Dalen
Twedo (zon)
3-0
VIOS
Germanicus
0-7
Dalen
DSC '65
6-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dalen
4 4 0 0 12 13 1 12
Germanicus
4 2 1 1 7 14 3 11
VIOS
4 2 0 2 6 7 13 -6
Twedo (zon)
4 1 1 2 4 8 9 -1
DSC '65
4 0 0 4 0 0 16 -16

E - de Eendracht, Zwartemeer

Vereniging Klasse Regio  
de Weide
3D Noord Zaterdag
FC Klazienaveen
3D Noord Zaterdag
SVBO (zon)
1E Noord Zondag
Weiteveense Boys
5D Noord Zondag
Zwartemeerse Boys
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
SVBO (zon)
Weiteveense Boys
5-1
Zwartemeerse Boys
de Weide
0-4
Weiteveense Boys
FC Klazienaveen
0-6
SVBO (zon)
Zwartemeerse Boys
4-0
FC Klazienaveen
de Weide
1-3
Weiteveense Boys
Zwartemeerse Boys
0-4
FC Klazienaveen
SVBO (zon)
3-1
de Weide
Weiteveense Boys
8-1
Zwartemeerse Boys
FC Klazienaveen
1-3
de Weide
SVBO (zon)
0-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
de Weide
4 3 0 1 9 15 3 12
FC Klazienaveen
4 3 0 1 9 13 5 8
SVBO (zon)
4 3 0 1 9 11 4 7
Zwartemeerse Boys
4 1 0 3 3 5 11 -6
Weiteveense Boys
4 0 0 4 0 2 23 -21

F - de Beek, Hardenberg

Vereniging Klasse Regio  
Hardenberg '85
3C Oost Zaterdag
Daarlerveen
4E Oost Zaterdag
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
Olympia'28
3C Oost Zaterdag
SVV '56
4F Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Bergentheim
Olympia'28
3-1
SVV '56
Hardenberg '85
2-4
Olympia'28
Daarlerveen
2-1
Bergentheim
SVV '56
5-0
Daarlerveen
Hardenberg '85
2-2
Olympia'28
SVV '56
0-4
Daarlerveen
Bergentheim
1-2
Hardenberg '85
Olympia'28
4-1
SVV '56
Daarlerveen
1-3
Hardenberg '85
Bergentheim
3-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Bergentheim
4 3 1 0 10 13 5 8
Hardenberg '85
4 2 2 0 8 13 8 5
Daarlerveen
4 1 1 2 4 7 7 0
SVV '56
4 1 0 3 3 7 12 -5
Olympia'28
4 1 0 3 3 4 12 -8

G - Esdal, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
Emmen
1E Noord Zondag
Drenthina
2L Noord Zaterdag
SVBC
5D Noord Zondag
SVBO (zat)
4D Noord Zaterdag
Bargeres
5G Noord Zaterdag
Thuis Uit    
SVBC
SVBO (zat)
0-3
Bargeres
Emmen
0-2
SVBO (zat)
Drenthina
0-4
SVBC
Bargeres
0-8
Drenthina
Emmen
2-0
SVBO (zat)
Bargeres
1-6
Drenthina
SVBC
5-0
Emmen
SVBO (zat)
9-0
Bargeres
Drenthina
1-4
Emmen
SVBC
13-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Drenthina
4 4 0 0 12 15 1 14
Emmen
4 3 0 1 9 24 2 22
Bargeres
4 2 0 2 6 15 7 8
SVBO (zat)
4 1 0 3 3 4 19 -15
SVBC
4 0 0 4 0 0 29 -29

H - Mondenhal, Nw. Weerdinge

Vereniging Klasse Regio  
Titan
3D Noord Zondag
NWVV
4D Noord Zaterdag
Sc Stadskanaal
2K Noord Zondag
EHS '85
4D Noord Zondag
Nieuw Buinen
3D Noord Zondag
Thuis Uit    
Sc Stadskanaal
EHS '85
2-2
Nieuw Buinen
Titan
2-0
EHS '85
NWVV
6-7
Sc Stadskanaal
Nieuw Buinen
2-3
NWVV
Titan
1-4
EHS '85
Nieuw Buinen
2-6
NWVV
Sc Stadskanaal
2-2
Titan
EHS '85
0-2
Nieuw Buinen
NWVV
2-1
Titan
Sc Stadskanaal
5-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Nieuw Buinen
4 4 0 0 12 13 5 8
Titan
4 2 0 2 6 9 5 4
EHS '85
4 1 1 2 4 12 15 -3
NWVV
4 1 1 2 4 11 14 -3
Sc Stadskanaal
4 0 2 2 2 6 12 -6

I - Het Punt, Vroomshoop

Vereniging Klasse Regio  
Sportl. Vroomshoop
4A Oost Zondag
OVC '21
4D Noord Zondag
Marienberg
3D Oost Zaterdag
Buinen
4D Noord Zondag
DOS '37
1D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Marienberg
OVC '21
2-2
DOS '37
Sportl. Vroomshoop
1-1
OVC '21
Buinen
5-1
Marienberg
DOS '37
2-2
Buinen
Sportl. Vroomshoop
1-2
OVC '21
DOS '37
2-3
Buinen
Marienberg
1-1
Sportl. Vroomshoop
OVC '21
2-2
DOS '37
Buinen
3-0
Sportl. Vroomshoop
Marienberg
0-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
DOS '37
4 2 2 0 8 9 5 4
Marienberg
4 1 3 0 6 6 5 1
OVC '21
4 1 2 1 5 11 8 3
Sportl. Vroomshoop
4 1 2 1 5 5 5 0
Buinen
4 0 1 3 1 3 11 -8

J - de Borkerkoel, Westerbork

Vereniging Klasse Regio  
VKW
Vierde divisie A Landelijk Zondag
Achilles 1894 (zat)
2L Noord Zaterdag
Rolder Boys
1E Noord Zondag
Witteveense Boys
5D Noord Zondag
Tiendeveen
5G Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Rolder Boys
Witteveense Boys
5-0
Tiendeveen
VKW
0-1
Witteveense Boys
Achilles 1894 (zat)
0-5
Rolder Boys
Tiendeveen
4-0
Achilles 1894 (zat)
VKW
2-2
Witteveense Boys
Tiendeveen
1-2
Achilles 1894 (zat)
Rolder Boys
0-4
VKW
Witteveense Boys
5-0
Tiendeveen
Achilles 1894 (zat)
1-2
VKW
Rolder Boys
0-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Rolder Boys
4 4 0 0 12 16 0 16
VKW
4 2 1 1 7 8 5 3
Achilles 1894 (zat)
4 2 1 1 7 9 7 2
Tiendeveen
4 1 0 3 3 3 8 -5
Witteveense Boys
4 0 0 4 0 1 17 -16

K - het Noorderslag, Slagharen

Vereniging Klasse Regio  
EMMS
2J Noord Zondag
Lutten
3C Oost Zaterdag
Vitesse '63
3D Noord Zaterdag
Zwolsche Boys
3C Oost Zaterdag
DKB '44
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Vitesse '63
Lutten
1-3
DKB '44
EMMS
2-0
Lutten
Zwolsche Boys
1-0
Vitesse '63
DKB '44
3-2
Zwolsche Boys
EMMS
1-3
Lutten
DKB '44
0-0
Zwolsche Boys
Vitesse '63
2-1
EMMS
Lutten
0-1
DKB '44
Zwolsche Boys
2-2
EMMS
Vitesse '63
3-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Lutten
4 3 1 0 10 5 1 4
EMMS
4 2 0 2 6 6 6 0
DKB '44
4 1 2 1 5 6 5 1
Zwolsche Boys
4 1 1 2 4 5 7 -2
Vitesse '63
4 1 0 3 3 7 10 -3

L - Topsporthal Ezinge, Meppel

Vereniging Klasse Regio  
FC Meppel
2J Oost Zaterdag
Ruinerwold
4A Noord Zondag
MSC
4E Oost Zaterdag
Willemsoord
3A Noord Zaterdag
MVV Alcides
Vierde divisie A Landelijk Zondag
Thuis Uit    
MSC
Willemsoord
4-3
MVV Alcides
FC Meppel
2-0
Willemsoord
Ruinerwold
1-0
MSC
MVV Alcides
2-3
Ruinerwold
FC Meppel
2-5
Willemsoord
MVV Alcides
1-5
Ruinerwold
MSC
2-10
FC Meppel
Willemsoord
1-0
MVV Alcides
Ruinerwold
9-1
FC Meppel
MSC
0-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MVV Alcides
4 4 0 0 12 19 4 15
MSC
4 3 0 1 9 19 8 11
FC Meppel
4 2 0 2 6 6 7 -1
Willemsoord
4 1 0 3 3 5 10 -5
Ruinerwold
4 0 0 4 0 5 25 -20

M - de Binder, Gramsbergen

Vereniging Klasse Regio  
Gramsbergen
2J Oost Zaterdag
Bruchterveld
3D Oost Zaterdag
SCN
4D Noord Zaterdag
KSC
4D Noord Zondag
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
SCN
KSC
2-2
Hoogeveen (zat)
Gramsbergen
1-2
KSC
Bruchterveld
4-1
SCN
Hoogeveen (zat)
0-5
Bruchterveld
Gramsbergen
2-1
KSC
Hoogeveen (zat)
0-4
Bruchterveld
SCN
4-1
Gramsbergen
KSC
9-0
Hoogeveen (zat)
Bruchterveld
2-3
Gramsbergen
SCN
2-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Gramsbergen
4 3 0 1 9 14 3 11
Bruchterveld
4 3 0 1 9 10 8 2
Hoogeveen (zat)
4 2 0 2 6 12 5 7
KSC
4 1 1 2 4 6 16 -10
SCN
4 0 1 3 1 3 13 -10

N - Drenthehal, Beilen

Vereniging Klasse Regio  
Beilen (zon)
2J Noord Zondag
Fit Boys
4D Noord Zaterdag
GOMOS
1E Noord Zondag
Gasselternijveen
3D Noord Zondag
Schoonebeek
3D Noord Zondag
Thuis Uit    
GOMOS
Gasselternijveen
0-0
Schoonebeek
Beilen (zon)
1-4
Gasselternijveen
Fit Boys
0-5
GOMOS
Schoonebeek
5-1
Fit Boys
Beilen (zon)
1-2
Gasselternijveen
Schoonebeek
7-2
Fit Boys
GOMOS
1-1
Beilen (zon)
Gasselternijveen
4-3
Schoonebeek
Fit Boys
0-4
Beilen (zon)
GOMOS
0-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Beilen (zon)
4 3 0 1 9 10 7 3
GOMOS
4 2 2 0 8 8 2 6
Fit Boys
4 2 1 1 7 11 3 8
Gasselternijveen
4 1 1 2 4 10 11 -1
Schoonebeek
4 0 0 4 0 4 20 -16

O - de Marke, Hollandscheveld

Vereniging Klasse Regio  
HODO
2J Noord Zondag
VCG
5G Noord Zaterdag
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
NKVV
5G Noord Zaterdag
Protos
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Hollandscheveld
NKVV
0-1
Protos
HODO
0-2
NKVV
VCG
1-0
Hollandscheveld
Protos
1-1
VCG
HODO
1-1
NKVV
Protos
1-4
VCG
Hollandscheveld
1-0
HODO
NKVV
2-0
Protos
VCG
4-3
HODO
Hollandscheveld
3-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HODO
4 3 1 0 10 8 3 5
Protos
4 2 1 1 7 9 7 2
NKVV
4 2 0 2 6 3 6 -3
VCG
4 1 1 2 4 5 6 -1
Hollandscheveld
4 0 1 3 1 3 6 -3

P - Erica, Erica

Vereniging Klasse Regio  
Sc Erica
3D Noord Zondag
DVC '59
4D Noord Zondag
Sweel (zon)
3D Noord Zondag
VEV
5F Noord Zaterdag
Erica '86
5F Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Sweel (zon)
VEV
6-1
Erica '86
Sc Erica
2-4
VEV
DVC '59
0-9
Sweel (zon)
Erica '86
3-1
DVC '59
Sc Erica
2-2
VEV
Erica '86
0-4
DVC '59
Sweel (zon)
2-1
Sc Erica
VEV
7-0
Erica '86
DVC '59
0-5
Sc Erica
Sweel (zon)
5-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
DVC '59
4 3 1 0 10 18 3 15
Sc Erica
4 3 1 0 10 18 5 13
Sweel (zon)
4 2 0 2 6 11 9 2
Erica '86
4 1 0 3 3 7 12 -5
VEV
4 0 0 4 0 1 26 -25

Q - de Koel, Borger

Vereniging Klasse Regio  
Borger
3D Noord Zaterdag
ASVB
2K Noord Zondag
Valther Boys
5E Noord Zondag
SV Hoogersmilde
5D Noord Zondag
HOVC
2K Noord Zondag
Thuis Uit    
Valther Boys
SV Hoogersmilde
1-2
HOVC
Borger
0-4
SV Hoogersmilde
ASVB
1-3
Valther Boys
HOVC
0-2
ASVB
Borger
3-1
SV Hoogersmilde
HOVC
1-4
ASVB
Valther Boys
7-0
Borger
SV Hoogersmilde
8-0
HOVC
ASVB
3-3
Borger
Valther Boys
10-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
ASVB
4 3 1 0 10 16 5 11
Borger
4 3 0 1 9 23 4 19
HOVC
4 2 1 1 7 9 8 1
SV Hoogersmilde
4 1 0 3 3 4 16 -12
Valther Boys
4 0 0 4 0 2 21 -19

R - de Klabbe, Emmer Compascuum

Vereniging Klasse Regio  
CEC
5G Noord Zaterdag
Ter Apel '96 (zon)
3D Noord Zondag
Valthermond
2K Noord Zondag
Sc Roswinkel
5D Noord Zondag
VAKO
5E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Valthermond
Sc Roswinkel
5-1
VAKO
CEC
1-1
Sc Roswinkel
Ter Apel '96 (zon)
0-1
Valthermond
VAKO
3-2
Ter Apel '96 (zon)
CEC
0-1
Sc Roswinkel
VAKO
1-4
Ter Apel '96 (zon)
Valthermond
2-3
CEC
Sc Roswinkel
2-0
VAKO
Ter Apel '96 (zon)
8-2
CEC
Valthermond
1-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Valthermond
4 3 1 0 10 12 6 6
CEC
4 2 2 0 8 5 2 3
VAKO
4 2 1 1 7 15 7 8
Ter Apel '96 (zon)
4 1 0 3 3 5 12 -7
Sc Roswinkel
4 0 0 4 0 2 12 -10

S - Drostenhal, Coevorden

Vereniging Klasse Regio  
CSVC
3D Noord Zaterdag
Sleen
3D Noord Zondag
Raptim
3D Noord Zondag
SVV '04
3D Noord Zondag
Zandpol
5E Noord Zondag
Thuis Uit    
Raptim
SVV '04
1-0
Zandpol
CSVC
2-3
SVV '04
Sleen
4-0
Raptim
Zandpol
6-1
Sleen
CSVC
1-6
SVV '04
Zandpol
3-1
Sleen
Raptim
0-1
CSVC
SVV '04
3-1
Zandpol
Sleen
1-2
CSVC
Raptim
1-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Raptim
4 4 0 0 12 10 2 8
CSVC
4 3 0 1 9 13 6 7
SVV '04
4 2 0 2 6 8 5 3
Sleen
4 1 0 3 3 3 12 -9
Zandpol
4 0 0 4 0 5 14 -9

T - Wessels Boer, Zuidwolde

Vereniging Klasse Regio  
Zuidwolde (zon)
2J Noord Zondag
ZZVV
3D Noord Zaterdag
SVZ
3C Noord Zondag
MVV '69
4F Oost Zaterdag
Avereest
3C Oost Zaterdag
Thuis Uit    
SVZ
MVV '69
6-0
Avereest
Zuidwolde (zon)
0-1
MVV '69
ZZVV
0-6
SVZ
Avereest
2-3
ZZVV
Zuidwolde (zon)
1-3
MVV '69
Avereest
0-1
ZZVV
SVZ
2-1
Zuidwolde (zon)
MVV '69
4-0
Avereest
ZZVV
2-4
Zuidwolde (zon)
SVZ
1-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Zuidwolde (zon)
4 3 1 0 10 9 2 7
ZZVV
4 3 0 1 9 13 6 7
Avereest
4 2 0 2 6 6 7 -1
SVZ
4 1 1 2 4 10 6 4
MVV '69
4 0 0 4 0 0 17 -17

Entree 2022/2023

Normaal

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 5

Finale

T/m 14 jaar
€ 4
Volwassenen
€ 8

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Klooster 75
7741 NC Coevorden

EMail

info@protosweering.nl