Deelnemers - 45e editie

  Vereniging Klasse Regio  
1.
Achilles 1894 (zat)
3D Noord Zaterdag
2.
ASVB
2L Noord Zondag
3.
Avereest
3D Noord Zaterdag
4.
Balkbrug
4D Noord Zondag
5.
Bargeres
4D Noord Zondag
6.
Beilen
2K Noord Zondag
7.
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
8.
Borger
5F Noord Zaterdag
9.
Bruchterveld
3D Oost Zaterdag
10.
Buinen
5E Noord Zondag
11.
CEC
3C Noord Zondag
12.
CSVC
3D Noord Zaterdag
13.
Daarlerveen
4E Oost Zaterdag
14.
Dalen
2L Noord Zondag
15.
de Weide
2J Noord Zaterdag
16.
DKB '44
4D Noord Zaterdag
17.
Drenthina
2J Noord Zaterdag
18.
DSC '65
4D Noord Zondag
19.
DVC '59
4D Noord Zondag
20.
DZOH
2J Noord Zaterdag
21.
EHS '85
4D Noord Zondag
22.
Elim
2J Noord Zaterdag
23.
Emmen
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
24.
EMMS
2K Noord Zondag
25.
Erica '86
5F Noord Zaterdag
26.
FC Klazienaveen
3D Noord Zaterdag
27.
FC Meppel
2J Noord Zaterdag
28.
FC Ommen
3D Noord Zaterdag
29.
Fit Boys
3D Noord Zaterdag
30.
Gasselternijveen
4D Noord Zondag
31.
Germanicus
2L Noord Zondag
32.
GOMOS
1F Noord Zondag
33.
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
34.
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
35.
HOC
3C Noord Zondag
36.
HODO
3C Noord Zondag
37.
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
38.
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
39.
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
40.
KSC
4D Noord Zondag
41.
Lutten
3D Noord Zaterdag
42.
Marienberg
3D Oost Zaterdag
43.
MOVV
4C Noord Zondag
44.
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
45.
MVV Alcides
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
46.
Nieuw Balinge
4D Noord Zaterdag
47.
Nieuw Buinen
2L Noord Zondag
48.
NKVV
5F Noord Zaterdag
49.
Noordbergum
5C Noord Zaterdag
50.
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
51.
NWVV
5F Noord Zaterdag
52.
Pesse (zon)
3D Noord Zondag
53.
Protos
3C Noord Zondag
54.
Raptim
3C Noord Zondag
55.
Rolder Boys
2L Noord Zondag
56.
Rouveen
3C Oost Zaterdag
57.
Ruinerwold
4A Noord Zondag
58.
Sc Angelslo
4D Noord Zaterdag
59.
Sc Erica
3C Noord Zondag
60.
Sc Roswinkel
5E Noord Zondag
61.
Schoonebeek
4D Noord Zondag
62.
SCN
4D Noord Zaterdag
63.
Sellingen
3C Noord Zondag
64.
Sleen
4D Noord Zondag
65.
Sportl. Vroomshoop
4A Oost Zondag
66.
SV Hoogersmilde
4A Noord Zondag
67.
SVBC
5E Noord Zondag
68.
SVBO (zat)
4D Noord Zaterdag
69.
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
70.
SVV '04
3C Noord Zondag
71.
SVV '56
3D Oost Zaterdag
72.
SVZ
3B Noord Zondag
73.
Sweel (zon)
4D Noord Zondag
74.
Ter Apel '96 (zon)
3C Noord Zondag
75.
Titan
4D Noord Zondag
76.
Twedo (zon)
3C Noord Zondag
77.
VAKO
3B Noord Zondag
78.
Valthermond
2L Noord Zondag
79.
VCG
5F Noord Zaterdag
80.
Veendam 1894
2L Noord Zondag
81.
VIOS
4D Noord Zondag
82.
Vitesse '63
4D Noord Zaterdag
83.
VKW
1F Noord Zondag
84.
Weerdinge
3C Noord Zondag
85.
Weiteveense Boys
5E Noord Zondag
86.
Willemsoord
3A Noord Zaterdag
87.
Witteveense Boys
5E Noord Zondag
88.
Zandpol
5E Noord Zondag
89.
Zuidwolde
2K Noord Zondag
90.
Zwartemeerse Boys
4D Noord Zondag
91.
Zwolsche Boys
3C Oost Zaterdag
92.
ZZVV
3D Noord Zaterdag

Wedstrijddagen

  • 28-12-2020 18:00 - Voorronde
  • 30-12-2020 18:00 - Kwartfinale
  • 02-01-2021 18:00 - Halve finale
  • 06-01-2021 18:00 - Tussenronde
  • 09-01-2021 11:00 - Finale

Entree 2019/2020

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl