Halve finale uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
de Weide
3D Noord Zaterdag
VKW
Vierde divisie A Landelijk Zondag
Sc Erica
3D Noord Zondag
Hoogeveen (zon)
Vierde divisie A Landelijk Zondag
SVBO (zon)
1E Noord Zondag
Thuis Uit    
Sc Erica
Hoogeveen (zon)
3-1
SVBO (zon)
de Weide
4-2
Hoogeveen (zon)
VKW
1-3
Sc Erica
SVBO (zon)
2-0
VKW
de Weide
2-2
Hoogeveen (zon)
SVBO (zon)
1-3
VKW
Sc Erica
0-1
de Weide
Hoogeveen (zon)
3-2
SVBO (zon)
VKW
3-0
de Weide
Sc Erica
0-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Sc Erica
4 3 1 0 10 6 1 5
SVBO (zon)
4 3 0 1 9 10 5 5
de Weide
4 1 2 1 5 7 8 -1
VKW
4 1 1 2 4 5 7 -2
Hoogeveen (zon)
4 0 0 4 0 5 12 -7

B - de Citadel, Dedemsvaart

Vereniging Klasse Regio  
HZVV
Vierde divisie B Landelijk Zaterdag
Kloosterhaar
3D Oost Zaterdag
Elim
2J Oost Zaterdag
Rolder Boys
1E Noord Zondag
Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Elim
Rolder Boys
2-2
Klazienaveen
HZVV
1-4
Rolder Boys
Kloosterhaar
2-0
Elim
Klazienaveen
3-2
Kloosterhaar
HZVV
0-3
Rolder Boys
Klazienaveen
1-2
Kloosterhaar
Elim
1-1
HZVV
Rolder Boys
1-2
Klazienaveen
Kloosterhaar
1-2
HZVV
Elim
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HZVV
4 3 0 1 9 9 3 6
Rolder Boys
4 2 1 1 7 7 5 2
Elim
4 1 2 1 5 6 6 0
Kloosterhaar
4 1 1 2 4 3 7 -4
Klazienaveen
4 1 0 3 3 6 10 -4

C - Zwembadweg (t/m editie 39), Hoogeveen

Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Oost Zaterdag
HHC
Topklasse Landelijk Zaterdag
Valthermond
2K Noord Zondag
Marienberg
3D Oost Zaterdag
Gramsbergen
2J Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Valthermond
Marienberg
1-0
Gramsbergen
Noordscheschut
0-2
Marienberg
HHC
1-3
Valthermond
Gramsbergen
3-1
HHC
Noordscheschut
3-0
Marienberg
Gramsbergen
2-2
HHC
Valthermond
4-0
Noordscheschut
Marienberg
3-2
Gramsbergen
HHC
0-3
Noordscheschut
Valthermond
3-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HHC
4 4 0 0 12 13 1 12
Noordscheschut
4 2 1 1 7 8 8 0
Valthermond
4 2 1 1 7 7 8 -1
Marienberg
4 0 1 3 1 5 9 -4
Gramsbergen
4 0 1 3 1 3 10 -7

D - 't Grootveld, Dalen

Vereniging Klasse Regio  
Dalen
2J Noord Zondag
MSC
4E Oost Zaterdag
DOS '37
1D Oost Zaterdag
Nieuw Buinen
3D Noord Zondag
Zwartemeerse Boys
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
DOS '37
Nieuw Buinen
1-2
Zwartemeerse Boys
Dalen
0-1
Nieuw Buinen
MSC
4-2
DOS '37
Zwartemeerse Boys
3-0
MSC
Dalen
2-1
Nieuw Buinen
Zwartemeerse Boys
3-0
MSC
DOS '37
2-2
Dalen
Nieuw Buinen
4-1
Zwartemeerse Boys
MSC
1-9
Dalen
DOS '37
5-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dalen
4 3 0 1 9 11 3 8
Nieuw Buinen
4 3 0 1 9 10 7 3
MSC
4 2 1 1 7 15 8 7
DOS '37
4 1 1 2 4 6 9 -3
Zwartemeerse Boys
4 0 0 4 0 1 16 -15

E - de Eendracht, Zwartemeer

Vereniging Klasse Regio  
WVV (zon)
1F Noord Zondag
TEVV
1F Noord Zondag
HODO
2J Noord Zondag
Dedemsvaart
2K Noord Zondag
Vitesse '63
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
HODO
Dedemsvaart
2-2
Vitesse '63
WVV (zon)
1-3
Dedemsvaart
TEVV
2-3
HODO
Vitesse '63
4-0
TEVV
WVV (zon)
2-7
Dedemsvaart
Vitesse '63
1-1
TEVV
HODO
0-2
WVV (zon)
Dedemsvaart
5-2
Vitesse '63
TEVV
3-3
WVV (zon)
HODO
2-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
WVV (zon)
4 3 1 0 10 17 7 10
HODO
4 2 2 0 8 10 4 6
TEVV
4 1 1 2 4 8 14 -6
Dedemsvaart
4 0 2 2 2 7 11 -4
Vitesse '63
4 0 2 2 2 5 11 -6

Entree 2022/2023

Normaal

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 5

Finale

T/m 14 jaar
€ 4
Volwassenen
€ 8

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Klooster 75
7741 NC Coevorden

EMail

info@protosweering.nl