Kwartfinale uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
B. Oord
H. Basstra
J. Jansen
F. Mobach
Vereniging Klasse Regio  
HZVV
1E Noord Zaterdag
Rolder Boys
2L Noord Zondag
Emmen
1F Noord Zondag
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
CSVC
4E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Emmen
Hoogeveen (zat)
1-1
CSVC
HZVV
1-3
Hoogeveen (zat)
Rolder Boys
2-2
Emmen
CSVC
4-0
Rolder Boys
HZVV
1-2
Hoogeveen (zat)
CSVC
1-0
Rolder Boys
Emmen
2-5
HZVV
Hoogeveen (zat)
1-1
CSVC
Rolder Boys
4-4
HZVV
Emmen
1-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Emmen
4 2 2 0 8 11 4 7
HZVV
4 2 2 0 8 7 4 3
Hoogeveen (zat)
4 1 3 0 6 5 4 1
Rolder Boys
4 0 2 2 2 9 13 -4
CSVC
4 0 1 3 1 5 12 -7

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
P. Bies
G. Maathuis
R. Vos
A. van Dooren
Vereniging Klasse Regio  
Dedemsvaart
2L Noord Zondag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Elim
3D Noord Zaterdag
WVV '34
3A Oost Zondag
Kloosterhaar
3D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Elim
WVV '34
5-2
Kloosterhaar
Dedemsvaart
0-11
WVV '34
MSC
1-2
Elim
Kloosterhaar
8-1
MSC
Dedemsvaart
2-1
WVV '34
Kloosterhaar
2-0
MSC
Elim
3-2
Dedemsvaart
WVV '34
6-1
Kloosterhaar
MSC
1-5
Dedemsvaart
Elim
0-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
4 4 0 0 12 12 5 7
Dedemsvaart
4 2 1 1 7 18 3 15
Elim
4 2 1 1 7 15 6 9
WVV '34
4 1 0 3 3 6 13 -7
Kloosterhaar
4 0 0 4 0 2 26 -24

C - Het Activum, Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
H. Nijhuis
H. de Graaf
H.F.A. de Vries
K. Hofstede
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
EMMS
3C Noord Zondag
Zuidwolde
2L Noord Zondag
DSC '65
4E Noord Zondag
HODO
4E Noord Zondag
Thuis Uit    
Zuidwolde
DSC '65
3-1
HODO
Noordscheschut
1-5
DSC '65
EMMS
0-3
Zuidwolde
HODO
4-2
EMMS
Noordscheschut
1-5
DSC '65
HODO
2-2
EMMS
Zuidwolde
1-2
Noordscheschut
DSC '65
7-0
HODO
EMMS
2-6
Noordscheschut
Zuidwolde
5-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 4 0 0 12 22 2 20
Zuidwolde
4 3 0 1 9 9 9 0
EMMS
4 2 0 2 6 11 9 2
HODO
4 0 1 3 1 7 17 -10
DSC '65
4 0 1 3 1 3 15 -12

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
H. Koerntjes-Smid
G. Smid-Koerntjes
B. vd Ham
G. vd Meijden
Vereniging Klasse Regio  
Dalen
3C Noord Zondag
Germanicus
2L Noord Zondag
Marienberg
3D Oost Zaterdag
Protos
3C Noord Zondag
FC Meppel
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Marienberg
Protos
0-0
FC Meppel
Dalen
0-2
Protos
Germanicus
0-3
Marienberg
FC Meppel
4-5
Germanicus
Dalen
0-2
Protos
FC Meppel
2-3
Germanicus
Marienberg
1-1
Dalen
Protos
5-0
FC Meppel
Germanicus
2-3
Dalen
Marienberg
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dalen
4 4 0 0 12 10 0 10
Germanicus
4 2 1 1 7 7 5 2
FC Meppel
4 2 0 2 6 10 11 -1
Marienberg
4 0 2 2 2 5 7 -2
Protos
4 0 1 3 1 2 11 -9

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
S. Aalders
W. Drenth
G. Gils
P. Sanders
Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
Schoonebeek
4E Noord Zondag
Ter Apel '96 (zon)
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Nieuw Buinen
Schoonebeek
9-0
Ter Apel '96 (zon)
de Weide
0-1
Schoonebeek
Hollandscheveld
0-4
Nieuw Buinen
Ter Apel '96 (zon)
3-0
Hollandscheveld
de Weide
1-2
Schoonebeek
Ter Apel '96 (zon)
0-7
Hollandscheveld
Nieuw Buinen
0-3
de Weide
Schoonebeek
3-1
Ter Apel '96 (zon)
Hollandscheveld
1-5
de Weide
Nieuw Buinen
4-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
de Weide
4 4 0 0 12 10 5 5
Nieuw Buinen
4 3 0 1 9 18 4 14
Hollandscheveld
4 2 0 2 6 10 6 4
Ter Apel '96 (zon)
4 1 0 3 3 8 9 -1
Schoonebeek
4 0 0 4 0 1 23 -22

F - de Beek, Hardenberg

Scheidsrechter(s)
K. ligtlee
M. Soner
H. Blokhuis
A. Blaauwgeers
Vereniging Klasse Regio  
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
Sleen
3C Noord Zondag
OVC '21
4E Noord Zondag
DKB '44
4D Oost Zaterdag
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
OVC '21
DKB '44
2-1
Bergentheim
Hardenberg '85
2-2
DKB '44
Sleen
0-1
OVC '21
Bergentheim
1-5
Sleen
Hardenberg '85
0-0
DKB '44
Bergentheim
0-3
Sleen
OVC '21
2-0
Hardenberg '85
DKB '44
2-1
Bergentheim
Sleen
4-2
Hardenberg '85
OVC '21
4-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Bergentheim
4 3 1 0 10 14 5 9
Hardenberg '85
4 2 2 0 8 8 3 5
Sleen
4 2 1 1 7 5 4 1
OVC '21
4 1 0 3 3 3 12 -9
DKB '44
4 0 0 4 0 2 8 -6

G - Esdal, Emmen

Scheidsrechter(s)
E. v/d Hoek
R.J. Schripsema
A. Hadders
D. Pals
Vereniging Klasse Regio  
Drenthina
2J Noord Zaterdag
Sc Erica
2L Noord Zondag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
SVBO (zat)
4E Noord Zaterdag
DVC '59
4E Noord Zondag
Thuis Uit    
SVBO (zon)
SVBO (zat)
5-0
DVC '59
Drenthina
1-4
SVBO (zat)
Sc Erica
0-2
SVBO (zon)
DVC '59
4-0
Sc Erica
Drenthina
1-2
SVBO (zat)
DVC '59
3-3
Sc Erica
SVBO (zon)
1-3
Drenthina
SVBO (zat)
3-1
DVC '59
Sc Erica
3-8
Drenthina
SVBO (zon)
1-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
SVBO (zon)
4 4 0 0 12 15 2 13
Drenthina
4 3 0 1 9 10 6 4
Sc Erica
4 2 0 2 6 12 8 4
SVBO (zat)
4 0 1 3 1 4 13 -9
DVC '59
4 0 1 3 1 7 19 -12

H - Mondenhal, Nw. Weerdinge

Scheidsrechter(s)
K. Kooistra
R. Smit
J. Klinkhamer
E. Swiers
Vereniging Klasse Regio  
Titan
4E Noord Zondag
CEC
3C Noord Zondag
DZOH
2J Noord Zaterdag
Borger
4E Noord Zaterdag
Dwingeloo
3D Noord Zondag
Thuis Uit    
DZOH
Borger
6-0
Dwingeloo
Titan
4-4
Borger
CEC
1-3
DZOH
Dwingeloo
6-0
CEC
Titan
2-2
Borger
Dwingeloo
1-4
CEC
DZOH
0-5
Titan
Borger
5-0
Dwingeloo
CEC
0-6
Titan
DZOH
4-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
DZOH
4 3 0 1 9 19 4 15
Titan
4 2 2 0 8 15 8 7
CEC
4 2 1 1 7 11 8 3
Dwingeloo
4 1 1 2 4 8 17 -9
Borger
4 0 0 4 0 2 18 -16

I - Carrousel, Ommen

Scheidsrechter(s)
G. Erkin
P. Domhof
H. Van Duren
G. Ekkel
Vereniging Klasse Regio  
SV Turkse kracht
3B Oost Zondag
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Pesse (zon)
4E Noord Zondag
ZZVV
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Hoogeveen (zon)
Pesse (zon)
2-1
ZZVV
SV Turkse kracht
2-0
Pesse (zon)
Gramsbergen
0-4
Hoogeveen (zon)
ZZVV
1-0
Gramsbergen
SV Turkse kracht
3-3
Pesse (zon)
ZZVV
0-2
Gramsbergen
Hoogeveen (zon)
1-1
SV Turkse kracht
Pesse (zon)
3-0
ZZVV
Gramsbergen
0-0
SV Turkse kracht
Hoogeveen (zon)
3-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zon)
4 2 2 0 8 7 5 2
ZZVV
4 2 1 1 7 4 1 3
Gramsbergen
4 1 3 0 6 8 4 4
SV Turkse kracht
4 1 2 1 5 9 8 1
Pesse (zon)
4 0 0 4 0 1 11 -10

J - de Borkerkoel, Westerbork

Scheidsrechter(s)
HJ. Kraak
v/d. Heide
M. Arends
A. Wigchers
Vereniging Klasse Regio  
VKW
1F Noord Zondag
Beilen
2L Noord Zondag
Valthermond
2L Noord Zondag
Ruinerwold
3C Noord Zondag
Sc Stadskanaal
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
Valthermond
Ruinerwold
0-0
Sc Stadskanaal
VKW
2-3
Ruinerwold
Beilen
2-1
Valthermond
Sc Stadskanaal
2-1
Beilen
VKW
4-0
Ruinerwold
Sc Stadskanaal
3-1
Beilen
Valthermond
3-0
VKW
Ruinerwold
1-4
Sc Stadskanaal
Beilen
0-3
VKW
Valthermond
6-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Ruinerwold
4 3 1 0 10 9 3 6
Beilen
4 3 0 1 9 11 2 9
VKW
4 2 0 2 6 10 12 -2
Valthermond
4 1 1 2 4 4 10 -6
Sc Stadskanaal
4 0 0 4 0 4 11 -7

Entree 2018/2019

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl