Tussenronde uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
H.F.A. de Vries
van den Ham
van Dooren
van der Meijden
Vereniging Klasse Regio  
Dedemsvaart
2L Noord Zondag
Dalen
3C Noord Zondag
HZVV
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
DZOH
2J Noord Zaterdag
Emmen
1F Noord Zondag
Thuis Uit    
HZVV
7. Lorenzo Valente
25. Yoren Popovic
DZOH
15. Bastin Boer
2-1
Emmen
Dedemsvaart
8. Jim Veltmaat
0-1
DZOH
17. Farid Boughaleb
Dalen
1-0
HZVV
14. Jos Fidom
18. Milan Ronkes
25. Jos Fidom
Emmen
7. Sem Nijkamp
21. Sem Nijkamp
3-2
Dalen
12. Tijmen Venhorst
Dedemsvaart
8. Jim Veltmaat
13. Noah Schuurman
1-2
DZOH
Emmen
12. Sem Nijkamp
16. Sem Nijkamp
18. Sander de Grote
0-3
Dalen
HZVV
11. Jos Fidom
20. Lorenzo Valente
0-2
Dedemsvaart
22. Noah Schuurman
DZOH
1-0
Emmen
2. Boris Rasevic
17. Sem Nijkamp
23. Mohammed Kaddouri
24. Jordy Gierveld
Dalen
13. Ruben Sinnema
16. Jeffrey Snijder
21. Ruben Sinnema
4-3
Dedemsvaart
11. Jim Veltmaat
23. Noah Schuurman
24. Noah Schuurman
25. Jim Veltmaat
HZVV
4. Alex Zomer
8. Lorenzo Valente
4-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dedemsvaart
4 4 0 0 12 8 3 5
HZVV
4 3 0 1 9 9 7 2
Emmen
4 2 0 2 6 9 7 2
DZOH
4 1 0 3 3 2 6 -4
Dalen
4 0 0 4 0 4 9 -5
Dedemsvaart
1. Rob Bennink
3. Twan Dekker
6. Jim Veltmaat
7. Noah Schuurman
8. Julian Brouwer
9. Dilan van Bree
11. Danny Kuiper
17. Niels de Boer
Richard Kerkdijk (Coach)
William Knol (Coach)
Thijs Iliohan (Leider)
Dalen
1. Rick Braam
2. Jeffrey Snijder
4. Marijn Verdoold
5. Jesper Kroesen
6. Ruben Sinnema
7. Steven Balstra
8. Nick Schuiling
9. Peter Harkes
10. Tijmen Venhorst
11. Hilko Koster
HZVV
20. Luuk Dorland
9. Yoren Popovic
14. Jan Hup
15. Alex Zomer
16. Lorenzo Valente
19. Jos Fidom
22. Milan Ronkes
23. Noah ten Brinke
1. Hidde Streutker
Harold Brunsting (Coach)
Wilfred Poeste (Leider)
Jantinus Mulder (Team manager)
Harm Pronk (Verzorger)
DZOH
1. Nick Schepers
2. Farid Boughaleb
3. Marwin vd Meer
4. Max Heijnen
5. Navid Doyan
6. Joel Zweerink
7. Bastin Boer
8. Gerben Rog
19. Jordy Tent
Alexander Boer (Trainer)
Olaf Roos (Leider)
Harm Engbers (Verzorger)
Emmen
1. Lars van de Swaluw (k)
2. Dries-Jan Bal
3. Boris Rasevic
4. Mohammed Kaddouri
5. Joeri van der Tuin
6. Sem Nijkamp
7. Jan Jaap Wever
8. Sander de Grote
9. Jordy Gierveld
Tim Idema (Trainer)
Marinus Scholten (Verzorger)
Erik Weerman (Leider)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Wedstrijddagen

  • 22-12-2018 18:00 - Voorronde
  • 27-12-2018 18:00 - Kwartfinale
  • 29-12-2018 18:00 - Halve finale
  • 02-01-2019 18:00 - Tussenronde
  • 05-01-2019 11:00 - Finale

Entree 2017/2018

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

Via contactformulier