Halve finale uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
A. van Dooren
J.Klinkhamer
H.F.A. de Vries
L.Koster
Vereniging Klasse Regio  
Emmen
1F Noord Zondag
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
Beilen
2L Noord Zondag
Elim
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Nieuw Buinen
Beilen
2-0
Elim
Emmen
2-0
Beilen
Hoogeveen (zon)
1-2
Nieuw Buinen
Elim
0-1
Hoogeveen (zon)
Emmen
3-3
Beilen
Elim
0-2
Hoogeveen (zon)
Nieuw Buinen
0-1
Emmen
Beilen
3-0
Elim
Hoogeveen (zon)
2-1
Emmen
Nieuw Buinen
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Elim
4 4 0 0 12 7 1 6
Emmen
4 2 1 1 7 7 5 2
Nieuw Buinen
4 2 0 2 6 3 2 1
Hoogeveen (zon)
4 1 1 2 4 6 7 -1
Beilen
4 0 0 4 0 1 9 -8
Emmen
1. Lars van de Swaluw (k)
2. Dries-Jan Bal
3. Boris Rasevic
4. Mohammed Kaddouri
5. Joeri van der Tuin
6. Sem Nijkamp
7. Jan Jaap Wever
8. Sander de Grote
9. Jordy Gierveld
Tim Idema (Trainer)
Marinus Scholten (Verzorger)
Erik Weerman (Leider)
Hoogeveen (zon)
1. Raimon Benjamins
21. Nick Borgman
18. Levon v Dijk
9. Marco Hartman
3. Sebastiaan Kleinheerenbrink
23 Thomas Reinders
8. Resmon Roemahlewang
17 Bjorn Zwikker
10. Marco Santing
Nieuw Buinen
1. Brian de Jonge
2. Frank Schijff
3. Nick Berends
4. Marcel Meijer
5. Robert Tieks
6. Robert Hamming
7. Samad Faraouni
8. Thijs Hateboer
Cor Jongeling (Begeleiding)
Jans de Jonge (Begeleiding)
Beilen
22. Remco Vos
2. Stefan Freriks
3. Jacco Lamberts
4. Arben Mushkolaij
7. Bertus Wolters. 11. Frank Polman
17. Rick Koops
19. Reint Kasten
Erik de Jong (Begeleiding)
Hans Doldersum (Begeleiding)
Wieb Polman (Begeleiding)
Hans Kuper (Begeleiding)
Elim
1. Alex Padding
3. Berrolt Veld
4. Youri Benjamins
5. Marcel Koops
7. Hermann Klomp
8. Joey Gritter
9. Mike Doldersum
10. Daymen Doldersum
11. Jarno Prijs
Jan-Otto Benjamins (Trainer)
Robert Smit (Leider)
Freddy Lok (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
B.van den Ham
M.Soner
G.van der Meijden
H.van Duren
Vereniging Klasse Regio  
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
HZVV
1E Noord Zaterdag
Drenthina
2J Noord Zaterdag
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
HZVV
Drenthina
2-1
Hollandscheveld
MSC
0-2
Drenthina
Bergentheim
3-1
HZVV
Hollandscheveld
4-1
Bergentheim
MSC
1-2
Drenthina
Hollandscheveld
3-0
Bergentheim
HZVV
3-4
MSC
Drenthina
0-0
Hollandscheveld
Bergentheim
1-3
MSC
HZVV
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
4 3 1 0 10 5 1 4
HZVV
4 3 0 1 9 10 6 4
Drenthina
4 2 1 1 7 7 3 4
Bergentheim
4 1 0 3 3 8 10 -2
Hollandscheveld
4 0 0 4 0 2 12 -10
MSC
1. Stephan Besuijen
2. Mohammed Ali Pour Asli
3. Danny Bijlsma
5. Lennart Nijholt
6. Kaj van Duren
8. Danni Lohman
11. Justin Benjamins
17. Milan vd Weide
Guido Boers (Trainer)
Berry Zandink (Assistent trainer)
Hajo van der Helm (Verzorger)
Johan Kijff (Teammanager)
Bergentheim
1. Dylan van Wezel (k)
2. Jasper van Opijnen
3. Chiel Jan Schuldink (av)
4. Michiel Manessen
5. Jorick Plagenmarsch
6. Ronnie Hakkers
7. Jeffrey Palggenmarsch
8. Nick Buitenhuis
9. Gert Jan Merjenburgh
Arjen Plessen (Trainer)
Siem de Haan (Verzorger)
Hans Pullen (Leider)
HZVV
20. Luuk Dorland
9. Yoren Popovic
14. Jan Hup
15. Alex Zomer
16. Lorenzo Valente
19. Jos Fidom
22. Milan Ronkes
23. Noah ten Brinke
1. Hidde Streutker
Harold Brunsting (Coach)
Wilfred Poeste (Leider)
Jantinus Mulder (Team manager)
Harm Pronk (Verzorger)
Drenthina
Yannick Berends
Robin Fokkens
Jan-Willem Geleynse
Thom Alders
Mark Lubberts
Stefan Holties
Sven Middel
Max Alders
Jim ten Hoor
Martijn Broekhoff (Teammanager)
Hollandscheveld
Emiel Koster
Robin Sikken
Robin Bijl
Jeroen Everts
Jan Hagen
Maykel Mol
Mathijs Snippe
Mike de Jonge
Danny Mol
Karlo Mol (Coach)
Patrick van der Hoek (Coach)
Tinus Everts (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

C - Het Activum, Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
H.de Graaf
F.Mobach
S. Aalders
E .Draaijer
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Ruinerwold
3C Noord Zondag
Dedemsvaart
2L Noord Zondag
Titan
4E Noord Zondag
Sc Erica
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
Dedemsvaart
Titan
4-2
Sc Erica
Noordscheschut
2-4
Titan
Ruinerwold
3-2
Dedemsvaart
Sc Erica
6-2
Ruinerwold
Noordscheschut
0-5
Titan
Sc Erica
2-0
Ruinerwold
Dedemsvaart
0-3
Noordscheschut
Titan
3-1
Sc Erica
Ruinerwold
8-2
Noordscheschut
Dedemsvaart
4-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 4 0 0 12 16 4 12
Dedemsvaart
4 3 0 1 9 14 8 6
Titan
4 2 0 2 6 8 9 -1
Sc Erica
4 1 0 3 3 12 14 -2
Ruinerwold
4 0 0 4 0 4 19 -15
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Robert Benjamins
5. Nick Koster
6. Melvin Mol
7. Danny Kiekebelt
8. Aron Boer
23. Roy Boertien
Andre Mulder (Trainer)
Jerry Hoogeveen (Assistent trainer)
Martin Morsink (Leider)
Freddy Makkes (Verzorger)
Ruinerwold
Ewout Knol
Wietse Wagenaar
Kevin Loof
Tim Hogenhorst
Olle de Jong
Bert de Boer
Sem Hogenhorst
Ewout Kleene
Dedemsvaart
1. Rob Bennink
3. Twan Dekker
6. Jim Veltmaat
7. Noah Schuurman
8. Julian Brouwer
9. Dilan van Bree
11. Danny Kuiper
17. Niels de Boer
Richard Kerkdijk (Coach)
William Knol (Coach)
Thijs Iliohan (Leider)
Titan
Remon Poede (keeper)
Marco Mihalj
Nick Katoen
Kevin Faber
Harm Jan Moesker
Jos Smidt
Rick Hendriks
Klaas Anne Postmus
Rick Poede
Sc Erica
1. Jannick Rolink
4. Roy Lit
6. Rick Tubben
7. Niek Rolink
10. Pelle De Vries
11. Damien Koops
12. Justin Meewisse
16. Kjeld Huls
Erwin Sikkes (Trainer)
Evert Veenstra (Leider)
Martin Veenstra (Leider)
Dani (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
E.v/d Hoek
H.Basstra
J.Jansen
F. v/d Wal
Vereniging Klasse Regio  
Dalen
3C Noord Zondag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Zuidwolde
2L Noord Zondag
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
CEC
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Zuidwolde
Hardenberg '85
0-3
CEC
Dalen
1-5
Hardenberg '85
SVBO (zon)
0-0
Zuidwolde
CEC
3-2
SVBO (zon)
Dalen
2-0
Hardenberg '85
CEC
2-2
SVBO (zon)
Zuidwolde
2-1
Dalen
Hardenberg '85
3-0
CEC
SVBO (zon)
3-5
Dalen
Zuidwolde
3-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
SVBO (zon)
4 3 1 0 10 9 4 5
Dalen
4 3 0 1 9 11 5 6
Hardenberg '85
4 1 2 1 5 5 5 0
Zuidwolde
4 1 0 3 3 6 10 -4
CEC
4 0 1 3 1 8 15 -7
Dalen
1. Rick Braam
2. Jeffrey Snijder
4. Marijn Verdoold
5. Jesper Kroesen
6. Ruben Sinnema
7. Steven Balstra
8. Nick Schuiling
9. Peter Harkes
10. Tijmen Venhorst
11. Hilko Koster
SVBO (zon)
18/19. Lennon Ebeltjes
2. Jelmer Scholtens
3. Stefan Kuper
6. Davy Wessels
9. Roy Jagt
10. Dylan Wessels
11. Ronald Gerdes
17. Rene Wolbers
Herman Benes (Technische staf)
Mark Benes ( Technische staf)
Richard Veringa (Leider)
Frank Kampstra (Verzorger)
Zuidwolde
1. Jelmer Timmer
3. Mathijs Steenbergen
4. Stefan Liezen
5. Steven Berghuis
6. Mark van de Beld
9. Stef Raben
10. Frans Capelle
12. Martijn Spijkerman
Bas Beijen (Trainer)
Gerald Kreuze (Assistent trainer)
Jan Remmelts (Leider)
Henk Duinkerken (Leider)
Henk van de Berg (Verzorger)
Hardenberg '85
Stefan Kortman
Joran Veurink
Rowan Haen
Pascal Kerkdijk
Patrick Meijer
Rick Broek
Peter Gerholt
Roy Meijerink
Chiel Jansen of Lorkeers
Ramon Tijs
Dennis van Dijk (Begeleiding)
Marco Hollak (Begeleiding)
Albertjan van den Berg (Begeleiding)
CEC
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
D.Pals
G.Smid Koerntjes
A. de Vries
AJ. Benjamins
Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
DZOH
2J Noord Zaterdag
Germanicus
2L Noord Zondag
ZZVV
3D Noord Zaterdag
Sleen
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Germanicus
ZZVV
2-0
Sleen
de Weide
0-2
ZZVV
DZOH
0-0
Germanicus
Sleen
0-1
DZOH
de Weide
1-1
ZZVV
Sleen
2-1
DZOH
Germanicus
2-1
de Weide
ZZVV
4-2
Sleen
DZOH
0-2
de Weide
Germanicus
1-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
de Weide
4 3 1 0 10 8 3 5
DZOH
4 2 2 0 8 5 2 3
ZZVV
4 1 1 2 4 4 7 -3
Germanicus
4 1 0 3 3 3 4 -1
Sleen
4 1 0 3 3 2 6 -4
de Weide
1. Sander Lubbers
3. Vincent Coulier
7. Emiel Njagul
10. Niek Bosscha
11. Ismail Ucan
16. Erik Buining
17. Nick Muysson
19. Frank Benjamins
Marcel Smid (Trainer)
Mart de Lange (Leider)
Paul Dekker (Leider)
Bert Blankestijn (Verzorger)
Rob van der Sleen (Assistent trainer)
DZOH
1. Nick Schepers
2. Farid Boughaleb
3. Marwin vd Meer
4. Max Heijnen
5. Navid Doyan
6. Joel Zweerink
7. Bastin Boer
8. Gerben Rog
19. Jordy Tent
Alexander Boer (Trainer)
Olaf Roos (Leider)
Harm Engbers (Verzorger)
Germanicus
Nog niet bekend.
ZZVV
1. Jelle Verburg
4. Matthijs Capellen
6. Max Bosscher
7. Tom Leerdam
8. Martijn Reinink
9. Paul Bos
10. Sander Hartman
11. Bram Otten
Wouter Marinus (Trainer)
Jan Dragt (Leider)
Marielle ter Stege (Verzorgster)
Sleen
Pelle Bos
Ranil Briek
Gertjan Cremers
Marc Dekker
Arjan Goeree
Kelvin Jager
Kris Ludwig
Derek Slot

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Entree 2018/2019

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl