Finale uitslagen en standen

1e en 2de plaats - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Elim
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Noordscheschut
3. Jos Kroezen
Elim
11. Mike Doldersum
19. Mike Doldersum
34. Mike Doldersum
35. Mike Doldersum
37. Daymen Doldersum
1-5
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Elim
1 1 0 0 3 5 1 4
Noordscheschut
1 0 0 1 0 1 5 -4
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Robert Benjamins
5. Nick Koster
6. Melvin Mol
7. Danny Kiekebelt
8. Aron Boer
23. Roy Boertien
Andre Mulder (Trainer)
Jerry Hoogeveen (Assistent trainer)
Martin Morsink (Leider)
Freddy Makkes (Verzorger)
Elim
1. Alex Padding
3. Berrolt Veld
4. Youri Benjamins
5. Marcel Koops
7. Hermann Klomp
8. Joey Gritter
9. Mike Doldersum
10. Daymen Doldersum
11. Jarno Prijs
Jan-Otto Benjamins (Trainer)
Robert Smit (Leider)
Freddy Lok (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

3de en 4de plaats - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Thuis Uit    
SVBO (zon)
1. Ronald Gerdes
4. Ronald Gerdes
16. Ronald Gerdes
24. Rene Wolbers
24. Roy Jagt
MSC
10. Danni Lohman
14. Dylan Wessels (e.d.)
18. Danny Bijlsma
5-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
SVBO (zon)
1 1 0 0 3 5 3 2
MSC
1 0 0 1 0 3 5 -2
SVBO (zon)
18/19. Lennon Ebeltjes
2. Jelmer Scholtens
3. Stefan Kuper
6. Davy Wessels
9. Roy Jagt
10. Dylan Wessels
11. Ronald Gerdes
17. Rene Wolbers
Herman Benes (Technische staf)
Mark Benes ( Technische staf)
Richard Veringa (Leider)
Frank Kampstra (Verzorger)
MSC
1. Stephan Besuijen
2. Mohammed Ali Pour Asli
3. Danny Bijlsma
5. Lennart Nijholt
6. Kaj van Duren
8. Danni Lohman
11. Justin Benjamins
17. Milan vd Weide
Guido Boers (Trainer)
Berry Zandink (Assistent trainer)
Hajo van der Helm (Verzorger)
Johan Kijff (Teammanager)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

5de en 6de plaats - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
Dedemsvaart
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
de Weide
14. Frank Benjamins
21. Vincent Coulier
23. Ismail Ucan
Dedemsvaart
15. Danny Kuiper
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
de Weide
1 1 0 0 3 3 1 2
Dedemsvaart
1 0 0 1 0 1 3 -2
de Weide
1. Sander Lubbers
3. Vincent Coulier
7. Emiel Njagul
10. Niek Bosscha
11. Ismail Ucan
16. Erik Buining
17. Nick Muysson
19. Frank Benjamins
Marcel Smid (Trainer)
Mart de Lange (Leider)
Paul Dekker (Leider)
Bert Blankestijn (Verzorger)
Rob van der Sleen (Assistent trainer)
Dedemsvaart
1. Rob Bennink
3. Twan Dekker
6. Jim Veltmaat
7. Noah Schuurman
8. Julian Brouwer
9. Dilan van Bree
11. Danny Kuiper
17. Niels de Boer
Richard Kerkdijk (Coach)
William Knol (Coach)
Thijs Iliohan (Leider)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Aalders
Pals
v/d Hoek
Arends
Blauwgeers (tijdwaarnemer)
J. Jansen (tijdwaarnemer)
Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Elim
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
de Weide
4. Emiel Njagul
Noordscheschut
8. Aron Boer
22. Melvin Mol
1-2
Noordscheschut
7. Aron Boer
12. Melvin Mol
18. Aron Boer
Elim
6. Mike Doldersum
3-1
Elim
2. Mike Doldersum
8. Jarno Prijs
17. Joey Gritter
22. Mike Doldersum
23. Youri Benjamins
24. Mike Doldersum
de Weide
6-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
2 2 0 0 6 5 2 3
Elim
2 1 0 1 3 7 3 4
de Weide
2 0 0 2 0 1 8 -7
de Weide
1. Sander Lubbers
3. Vincent Coulier
7. Emiel Njagul
10. Niek Bosscha
11. Ismail Ucan
16. Erik Buining
17. Nick Muysson
19. Frank Benjamins
Marcel Smid (Trainer)
Mart de Lange (Leider)
Paul Dekker (Leider)
Bert Blankestijn (Verzorger)
Rob van der Sleen (Assistent trainer)
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Robert Benjamins
5. Nick Koster
6. Melvin Mol
7. Danny Kiekebelt
8. Aron Boer
23. Roy Boertien
Andre Mulder (Trainer)
Jerry Hoogeveen (Assistent trainer)
Martin Morsink (Leider)
Freddy Makkes (Verzorger)
Elim
1. Alex Padding
3. Berrolt Veld
4. Youri Benjamins
5. Marcel Koops
7. Hermann Klomp
8. Joey Gritter
9. Mike Doldersum
10. Daymen Doldersum
11. Jarno Prijs
Jan-Otto Benjamins (Trainer)
Robert Smit (Leider)
Freddy Lok (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

B - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Aalders
Pals
v/d Hoek
Arends
Blauwgeers (tijdwaarnemer)
J. Jansen (tijdwaarnemer)
Vereniging Klasse Regio  
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Dedemsvaart
2L Noord Zondag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Thuis Uit    
SVBO (zon)
13. Rene Wolbers
Dedemsvaart
1-0
SVBO (zon)
12. Rene Wolbers
MSC
2. Lennart Nijholt
18. Danni Lohman
1-2
MSC
21. Stephan Besuijen
Dedemsvaart
3. Danny Kuiper
11. Noah Schuurman
1-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
2 1 0 1 3 3 3 0
Dedemsvaart
2 1 0 1 3 2 2 0
SVBO (zon)
2 1 0 1 3 2 2 0
SVBO (zon)
18/19. Lennon Ebeltjes
2. Jelmer Scholtens
3. Stefan Kuper
6. Davy Wessels
9. Roy Jagt
10. Dylan Wessels
11. Ronald Gerdes
17. Rene Wolbers
Herman Benes (Technische staf)
Mark Benes ( Technische staf)
Richard Veringa (Leider)
Frank Kampstra (Verzorger)
Dedemsvaart
1. Rob Bennink
3. Twan Dekker
6. Jim Veltmaat
7. Noah Schuurman
8. Julian Brouwer
9. Dilan van Bree
11. Danny Kuiper
17. Niels de Boer
Richard Kerkdijk (Coach)
William Knol (Coach)
Thijs Iliohan (Leider)
MSC
1. Stephan Besuijen
2. Mohammed Ali Pour Asli
3. Danny Bijlsma
5. Lennart Nijholt
6. Kaj van Duren
8. Danni Lohman
11. Justin Benjamins
17. Milan vd Weide
Guido Boers (Trainer)
Berry Zandink (Assistent trainer)
Hajo van der Helm (Verzorger)
Johan Kijff (Teammanager)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Kruisfinale 1 - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
Aalders
Pals
v/d Hoek
Arends
Blauwgeers (tijdwaarnemer)
J. Jansen (tijdwaarnemer)
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Thuis Uit    
Noordscheschut
18. Danny Kiekebelt
Wint na strafschoppen (4-3)
SVBO (zon)
6. Rene Wolbers
1-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
1 0 1 0 1 1 1 0
SVBO (zon)
1 0 1 0 1 1 1 0
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Robert Benjamins
5. Nick Koster
6. Melvin Mol
7. Danny Kiekebelt
8. Aron Boer
23. Roy Boertien
Andre Mulder (Trainer)
Jerry Hoogeveen (Assistent trainer)
Martin Morsink (Leider)
Freddy Makkes (Verzorger)
SVBO (zon)
18/19. Lennon Ebeltjes
2. Jelmer Scholtens
3. Stefan Kuper
6. Davy Wessels
9. Roy Jagt
10. Dylan Wessels
11. Ronald Gerdes
17. Rene Wolbers
Herman Benes (Technische staf)
Mark Benes ( Technische staf)
Richard Veringa (Leider)
Frank Kampstra (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Kruisfinale 2 - Angelslo, Emmen

Vereniging Klasse Regio  
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Elim
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
MSC
15. Danni Lohman
21. Danni Lohman
Elim
1. Daymen Doldersum
22. Mike Doldersum
24. Jarno Prijs
2-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Elim
1 1 0 0 3 3 2 1
MSC
1 0 0 1 0 2 3 -1
MSC
1. Stephan Besuijen
2. Mohammed Ali Pour Asli
3. Danny Bijlsma
5. Lennart Nijholt
6. Kaj van Duren
8. Danni Lohman
11. Justin Benjamins
17. Milan vd Weide
Guido Boers (Trainer)
Berry Zandink (Assistent trainer)
Hajo van der Helm (Verzorger)
Johan Kijff (Teammanager)
Elim
1. Alex Padding
3. Berrolt Veld
4. Youri Benjamins
5. Marcel Koops
7. Hermann Klomp
8. Joey Gritter
9. Mike Doldersum
10. Daymen Doldersum
11. Jarno Prijs
Jan-Otto Benjamins (Trainer)
Robert Smit (Leider)
Freddy Lok (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Entree 2018/2019

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl