Deelnemers - 39e editie

  Vereniging Klasse Regio  
1.
Achilles 1894
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
2.
Avereest
3C Oost Zaterdag
3.
Balkbrug
4A Noord Zondag
4.
Bargeres
5G Noord Zaterdag
5.
Beilen (zon)
2J Noord Zondag
6.
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
7.
Borger
3D Noord Zaterdag
8.
Bruchterveld
3D Oost Zaterdag
9.
CEC
5G Noord Zaterdag
10.
CSVC
3D Noord Zaterdag
11.
Daarlerveen
4E Oost Zaterdag
12.
Dalen
2J Noord Zondag
13.
de Weide
3D Noord Zaterdag
14.
Dedemsvaart
2K Noord Zondag
15.
DKB '44
3D Noord Zaterdag
16.
DOS '63
5A Noord Zaterdag
17.
Drenthina
2L Noord Zaterdag
18.
Drienerlo
3D Oost Zaterdag
19.
DSC '65
4D Noord Zondag
20.
DVC '59
4D Noord Zondag
21.
Dwingeloo
3D Noord Zondag
22.
DZOH
1E Oost Zaterdag
23.
Edon
4C Oost Zaterdag
24.
EEC
5E Noord Zondag
25.
EHS '85
4D Noord Zondag
26.
Elim
2J Oost Zaterdag
27.
Emmen
1E Noord Zondag
28.
EMMS
2J Noord Zondag
29.
Erica '86
5F Noord Zaterdag
30.
Fit Boys
4D Noord Zaterdag
31.
Germanicus
1E Noord Zondag
32.
Gramsbergen
2J Oost Zaterdag
33.
Hardenberg '85
3C Oost Zaterdag
34.
HHC
Topklasse Landelijk Zaterdag
35.
HHCombi
5F Noord Zondag
36.
HODO
2J Noord Zondag
37.
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
38.
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
39.
Hoogeveen (zon)
Vierde divisie A Landelijk Zondag
40.
HZVV
Vierde divisie B Landelijk Zaterdag
41.
Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
42.
Kloosterhaar
3D Oost Zaterdag
43.
KSC
4D Noord Zondag
44.
Lemele
4D Oost Zaterdag
45.
Lutten
3C Oost Zaterdag
46.
Marienberg
3D Oost Zaterdag
47.
MSC
4E Oost Zaterdag
48.
Nieuw Buinen
3D Noord Zondag
49.
NKVV
5G Noord Zaterdag
50.
Noordscheschut
1E Oost Zaterdag
51.
NWVV
4D Noord Zaterdag
52.
OVC '21
4D Noord Zondag
53.
OZC
3D Oost Zaterdag
54.
Pesse (zat)
5E Noord Zaterdag
55.
Pesse (zon)
2J Noord Zondag
56.
Protos
4D Noord Zondag
57.
Raptim
3D Noord Zondag
58.
Rolder Boys
1E Noord Zondag
59.
Ruinen
3C Noord Zondag
60.
Ruinerwold
4A Noord Zondag
61.
Sc Angelslo
5G Noord Zaterdag
62.
Sc Erica
3D Noord Zondag
63.
Sc Roswinkel
5D Noord Zondag
64.
Sc Stadskanaal
2K Noord Zondag
65.
SCD '83
3D Noord Zaterdag
66.
Schoonebeek
3D Noord Zondag
67.
SCN
4D Noord Zaterdag
68.
SJS
4E Noord Zaterdag
69.
Sleen
3D Noord Zondag
70.
Sportl. Vroomshoop
4A Oost Zondag
71.
SVBC
5D Noord Zondag
72.
SVBO (zat)
4D Noord Zaterdag
73.
SVBO (zon)
1E Noord Zondag
74.
SVV '04
3D Noord Zondag
75.
SVV '56
4F Oost Zaterdag
76.
Sweel (zat)
4E Noord Zaterdag
77.
Sweel (zon)
3D Noord Zondag
78.
Ter Apel '96 (zon)
3D Noord Zondag
79.
TEVV
1F Noord Zondag
80.
Tiendeveen
5G Noord Zaterdag
81.
Titan
3D Noord Zondag
82.
Twedo (zat)
5E Noord Zaterdag
83.
Twedo (zon)
3D Noord Zondag
84.
Valther Boys
5E Noord Zondag
85.
Valthermond
2K Noord Zondag
86.
VIOS
5D Noord Zondag
87.
Vitesse '63
3D Noord Zaterdag
88.
VKW
Vierde divisie A Landelijk Zondag
89.
Voorw. Westerhaar
2H Oost Zaterdag
90.
VVAK
4D Noord Zaterdag
91.
Weerdinge
3D Noord Zondag
92.
Weiteveense Boys
5D Noord Zondag
93.
Westerlee
5A Noord Zaterdag
94.
Wijster
4E Noord Zondag
95.
Witteveense Boys
5D Noord Zondag
96.
Zandpol
5E Noord Zondag
97.
Zuidwolde (zon)
2J Noord Zondag
98.
Zwartemeer
3C Noord Zondag
99.
Zwartemeerse Boys
4D Noord Zondag
100.
ZZVV
3D Noord Zaterdag

Entree 2022/2023

Normaal

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 5

Finale

T/m 14 jaar
€ 4
Volwassenen
€ 8

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Klooster 75
7741 NC Coevorden

EMail

info@protosweering.nl