Voorronde uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
A. de Vries
A. Wigchers
Vereniging Klasse Regio  
HZVV
1E Noord Zaterdag
DZOH
2J Noord Zaterdag
Weerdinge
4D Noord Zondag
Sc Angelslo
4D Noord Zaterdag
EHS '85
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Weerdinge
Sc Angelslo
1-2
EHS '85
HZVV
1-4
Sc Angelslo
DZOH
0-2
Weerdinge
EHS '85
3-0
DZOH
HZVV
2-4
Sc Angelslo
EHS '85
3-2
DZOH
Weerdinge
5-3
HZVV
Sc Angelslo
0-0
EHS '85
DZOH
2-8
HZVV
Weerdinge
4-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HZVV
4 3 1 0 10 12 5 7
DZOH
4 3 0 1 9 17 9 8
Sc Angelslo
4 2 1 1 7 5 5 0
Weerdinge
4 1 0 3 3 9 11 -2
EHS '85
4 0 0 4 0 5 18 -13

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
H.F.M de Graaf
D. Lindeboom
Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
1F Noord Zondag
Avereest
4D Noord Zaterdag
SCD '83
3D Noord Zaterdag
SVV '56
4D Noord Zaterdag
Dedemsvaart
3D Noord Zondag
Thuis Uit    
SCD '83
SVV '56
1-0
Dedemsvaart
Hoogeveen (zon)
3-4
SVV '56
Avereest
1-2
SCD '83
Dedemsvaart
2-2
Avereest
Hoogeveen (zon)
0-3
SVV '56
Dedemsvaart
0-4
Avereest
SCD '83
1-5
Hoogeveen (zon)
SVV '56
11-2
Dedemsvaart
Avereest
5-1
Hoogeveen (zon)
SCD '83
3-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zon)
4 4 0 0 12 21 5 16
Dedemsvaart
4 2 1 1 7 14 7 7
SCD '83
4 2 1 1 7 8 6 2
Avereest
4 1 0 3 3 4 14 -10
SVV '56
4 0 0 4 0 3 18 -15

C - Zwembadweg, Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
W. Drenth
F. Janssen
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
2J Noord Zaterdag
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
Ruinerwold
2K Noord Zondag
Dwingeloo
3D Noord Zondag
Elim
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Ruinerwold
Dwingeloo
2-2
Elim
Noordscheschut
1-1
Dwingeloo
Hardenberg '85
2-0
Ruinerwold
Elim
1-4
Hardenberg '85
Noordscheschut
0-4
Dwingeloo
Elim
1-3
Hardenberg '85
Ruinerwold
2-2
Noordscheschut
Dwingeloo
7-1
Elim
Hardenberg '85
2-1
Noordscheschut
Ruinerwold
5-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 3 1 0 10 17 2 15
Elim
4 3 1 0 10 10 4 6
Dwingeloo
4 1 1 2 4 6 12 -6
Ruinerwold
4 0 2 2 2 5 13 -8
Hardenberg '85
4 0 1 3 1 3 10 -7

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
E. v.d. Hoek
J. Venema
Vereniging Klasse Regio  
Dalen
3C Noord Zondag
CSVC
3D Noord Zaterdag
DSC '65
4D Noord Zondag
Protos
4D Noord Zondag
KSC
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
DSC '65
Protos
0-2
KSC
Dalen
1-4
Protos
CSVC
2-1
DSC '65
KSC
2-2
CSVC
Dalen
0-0
Protos
KSC
1-1
CSVC
DSC '65
4-2
Dalen
Protos
4-2
KSC
CSVC
2-3
Dalen
DSC '65
5-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dalen
4 3 1 0 10 13 4 9
CSVC
4 2 1 1 7 8 6 2
Protos
4 2 1 1 7 7 6 1
KSC
4 0 2 2 2 6 10 -4
DSC '65
4 0 1 3 1 5 13 -8

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
D. Pals
M. Soner
Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
Weiteveense Boys
5E Noord Zondag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Zwartemeerse Boys
4D Noord Zondag
SVBC
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
SVBO (zon)
Zwartemeerse Boys
3-1
SVBC
de Weide
1-2
Zwartemeerse Boys
Weiteveense Boys
7-3
SVBO (zon)
SVBC
5-0
Weiteveense Boys
de Weide
0-6
Zwartemeerse Boys
SVBC
2-1
Weiteveense Boys
SVBO (zon)
1-10
de Weide
Zwartemeerse Boys
4-0
SVBC
Weiteveense Boys
1-2
de Weide
SVBO (zon)
2-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
de Weide
4 4 0 0 12 14 2 12
SVBO (zon)
4 3 0 1 9 19 4 15
Zwartemeerse Boys
4 2 0 2 6 10 11 -1
Weiteveense Boys
4 1 0 3 3 6 24 -18
SVBC
4 0 0 4 0 3 11 -8

F - de Beek, Hardenberg

Scheidsrechter(s)
A. Blauwgeers
H. Blokhuis
Vereniging Klasse Regio  
HHC
Topklasse Landelijk Zaterdag
Daarlerveen
4D Oost Zaterdag
Lemele
3D Oost Zaterdag
Bruchterveld
4D Noord Zaterdag
Balkbrug
5A Noord Zondag
Thuis Uit    
Lemele
Bruchterveld
0-1
Balkbrug
HHC
0-8
Bruchterveld
Daarlerveen
5-0
Lemele
Balkbrug
1-2
Daarlerveen
HHC
0-11
Bruchterveld
Balkbrug
1-0
Daarlerveen
Lemele
1-2
HHC
Bruchterveld
10-0
Balkbrug
Daarlerveen
1-0
HHC
Lemele
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HHC
4 4 0 0 12 32 1 31
Bruchterveld
4 3 0 1 9 7 10 -3
Balkbrug
4 2 0 2 6 3 10 -7
Lemele
4 1 0 3 3 4 7 -3
Daarlerveen
4 0 0 4 0 1 19 -18

G - Esdal, Emmen

Scheidsrechter(s)
K. Kooistra
H.A.J. Nijhuis
Vereniging Klasse Regio  
Emmen
1F Noord Zondag
Drenthina
1E Noord Zaterdag
Bargeres
3C Noord Zondag
Sweel (zon)
4D Noord Zondag
SVBO (zat)
4D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Bargeres
Sweel (zon)
2-1
SVBO (zat)
Emmen
1-3
Sweel (zon)
Drenthina
2-4
Bargeres
SVBO (zat)
1-1
Drenthina
Emmen
2-2
Sweel (zon)
SVBO (zat)
1-2
Drenthina
Bargeres
3-2
Emmen
Sweel (zon)
7-1
SVBO (zat)
Drenthina
1-0
Emmen
Bargeres
10-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Emmen
4 3 1 0 10 22 7 15
Drenthina
4 2 1 1 7 9 7 2
SVBO (zat)
4 2 1 1 7 5 5 0
Bargeres
4 1 1 2 4 8 15 -7
Sweel (zon)
4 0 0 4 0 5 15 -10

H - Mondenhal, Nw. Weerdinge

Scheidsrechter(s)
D. Caglak
E. Swiers
Vereniging Klasse Regio  
Titan
3C Noord Zondag
NWVV
4D Noord Zaterdag
Valther Boys
5E Noord Zondag
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
Ter Apel '96 (zon)
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Valther Boys
Nieuw Buinen
1-8
Ter Apel '96 (zon)
Titan
1-4
Nieuw Buinen
NWVV
3-2
Valther Boys
Ter Apel '96 (zon)
0-6
NWVV
Titan
0-2
Nieuw Buinen
Ter Apel '96 (zon)
0-0
NWVV
Valther Boys
1-1
Titan
Nieuw Buinen
2-1
Ter Apel '96 (zon)
NWVV
4-0
Titan
Valther Boys
11-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Titan
4 4 0 0 12 19 2 17
Nieuw Buinen
4 2 1 1 7 12 5 7
Ter Apel '96 (zon)
4 2 1 1 7 11 4 7
NWVV
4 0 1 3 1 3 10 -7
Valther Boys
4 0 1 3 1 2 26 -24

I - Carrousel, Ommen

Scheidsrechter(s)
H. van Duren
G. Ekkel
Vereniging Klasse Regio  
OZC
2H Oost Zaterdag
OVC '21
4E Noord Zondag
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
Sportl. Vroomshoop
4A Oost Zondag
Drienerlo
3D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Bergentheim
Sportl. Vroomshoop
5-1
Drienerlo
OZC
1-1
Sportl. Vroomshoop
OVC '21
3-2
Bergentheim
Drienerlo
2-1
OVC '21
OZC
1-3
Sportl. Vroomshoop
Drienerlo
0-5
OVC '21
Bergentheim
0-4
OZC
Sportl. Vroomshoop
4-0
Drienerlo
OVC '21
6-1
OZC
Bergentheim
0-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Bergentheim
4 4 0 0 12 13 2 11
Drienerlo
4 2 1 1 7 13 4 9
OZC
4 2 1 1 7 8 4 4
Sportl. Vroomshoop
4 1 0 3 3 4 16 -12
OVC '21
4 0 0 4 0 4 16 -12

J - de Borkerkoel, Westerbork

Scheidsrechter(s)
H. Geertsema
J. Keuter
Vereniging Klasse Regio  
VKW
1F Noord Zondag
Achilles 1894
1F Noord Zondag
Pesse (zon)
4E Noord Zondag
Witteveense Boys
5E Noord Zondag
Wijster
4E Noord Zondag
Thuis Uit    
Pesse (zon)
Witteveense Boys
5-0
Wijster
VKW
1-4
Witteveense Boys
Achilles 1894
3-8
Pesse (zon)
Wijster
1-3
Achilles 1894
VKW
2-0
Witteveense Boys
Wijster
2-2
Achilles 1894
Pesse (zon)
7-1
VKW
Witteveense Boys
6-3
Wijster
Achilles 1894
1-8
VKW
Pesse (zon)
3-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Achilles 1894
4 4 0 0 12 25 5 20
VKW
4 3 0 1 9 13 8 5
Wijster
4 1 1 2 4 7 15 -8
Pesse (zon)
4 1 0 3 3 9 13 -4
Witteveense Boys
4 0 1 3 1 8 21 -13

K - het Noorderslag, Slagharen

Scheidsrechter(s)
G. Maathuis
F. Mobach
Vereniging Klasse Regio  
EMMS
4D Noord Zondag
DKB '44
4D Noord Zaterdag
Lutten
3D Noord Zaterdag
DOS '63
5A Noord Zondag
Marienberg
3D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Lutten
DOS '63
6-2
Marienberg
EMMS
2-3
DOS '63
DKB '44
2-0
Lutten
Marienberg
1-1
DKB '44
EMMS
0-3
DOS '63
Marienberg
0-8
DKB '44
Lutten
0-7
EMMS
DOS '63
8-1
Marienberg
DKB '44
4-0
EMMS
Lutten
0-5
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Lutten
4 3 1 0 10 19 3 16
EMMS
4 3 0 1 9 14 8 6
Marienberg
4 2 1 1 7 15 4 11
DOS '63
4 1 0 3 3 5 22 -17
DKB '44
4 0 0 4 0 0 16 -16

L - Veenoord, Veenoord

Scheidsrechter(s)
R. Schripsema
E. Zomer
Vereniging Klasse Regio  
Twedo (zon)
3C Noord Zondag
Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
SVV '04
3C Noord Zondag
Sweel (zat)
4D Noord Zaterdag
Twedo (zat)
5E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
SVV '04
Sweel (zat)
1-1
Twedo (zat)
Twedo (zon)
1-6
Sweel (zat)
Klazienaveen
1-1
SVV '04
Twedo (zat)
2-1
Klazienaveen
Twedo (zon)
3-1
Sweel (zat)
Twedo (zat)
5-1
Klazienaveen
SVV '04
4-1
Twedo (zon)
Sweel (zat)
1-1
Twedo (zat)
Klazienaveen
1-14
Twedo (zon)
SVV '04
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Klazienaveen
4 3 1 0 10 22 4 18
Twedo (zon)
4 2 1 1 7 11 6 5
Sweel (zat)
4 1 3 0 6 8 4 4
SVV '04
4 1 1 2 4 5 9 -4
Twedo (zat)
4 0 0 4 0 4 27 -23

M - Gramsbergen, Gramsbergen

Scheidsrechter(s)
P. Bies
G. Erkin
Vereniging Klasse Regio  
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
Voorw. Westerhaar
3D Oost Zaterdag
Kloosterhaar
3D Oost Zaterdag
Sleen
3C Noord Zondag
NKVV
4D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Kloosterhaar
Sleen
1-0
NKVV
Gramsbergen
1-5
Sleen
Voorw. Westerhaar
2-3
Kloosterhaar
NKVV
2-4
Voorw. Westerhaar
Gramsbergen
3-0
Sleen
NKVV
5-2
Voorw. Westerhaar
Kloosterhaar
2-3
Gramsbergen
Sleen
1-1
NKVV
Voorw. Westerhaar
4-6
Gramsbergen
Kloosterhaar
3-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Voorw. Westerhaar
4 3 0 1 9 14 9 5
Gramsbergen
4 2 1 1 7 9 7 2
Kloosterhaar
4 2 0 2 6 8 9 -1
Sleen
4 1 1 2 4 8 7 1
NKVV
4 1 0 3 3 11 18 -7

N - Drenthehal, Beilen

Scheidsrechter(s)
H.J. Drost
E. Draaijer
Vereniging Klasse Regio  
Beilen
2L Noord Zondag
Fit Boys
3D Noord Zaterdag
Tiendeveen
5E Noord Zaterdag
Ruinen
3D Noord Zondag
HHCombi
5F Noord Zondag
Thuis Uit    
Tiendeveen
Ruinen
0-1
HHCombi
Beilen
1-5
Ruinen
Fit Boys
1-5
Tiendeveen
HHCombi
3-2
Fit Boys
Beilen
3-0
Ruinen
HHCombi
1-1
Fit Boys
Tiendeveen
5-0
Beilen
Ruinen
4-2
HHCombi
Fit Boys
0-5
Beilen
Tiendeveen
5-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Fit Boys
4 4 0 0 12 18 1 17
Beilen
4 3 0 1 9 14 6 8
Ruinen
4 1 1 2 4 5 10 -5
Tiendeveen
4 1 0 3 3 3 13 -10
HHCombi
4 0 1 3 1 4 14 -10

O - de Marke, Hollandscheveld

Scheidsrechter(s)
R. Kleine
L. Koster
Vereniging Klasse Regio  
HODO
3D Noord Zondag
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
SCN
4D Noord Zaterdag
Pesse (zat)
5E Noord Zaterdag
VVAK
4D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
SCN
Pesse (zat)
2-1
VVAK
HODO
0-6
Pesse (zat)
Hollandscheveld
2-3
SCN
VVAK
2-2
Hollandscheveld
HODO
1-1
Pesse (zat)
VVAK
4-4
Hollandscheveld
SCN
2-2
HODO
Pesse (zat)
6-1
VVAK
Hollandscheveld
0-13
HODO
SCN
7-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HODO
4 3 1 0 10 20 3 17
Hollandscheveld
4 2 2 0 8 19 5 14
SCN
4 1 2 1 5 7 12 -5
VVAK
4 0 2 2 2 6 25 -19
Pesse (zat)
4 0 1 3 1 8 15 -7

P - Erica, Erica

Scheidsrechter(s)
M. Arends
F.H. Spreen
Vereniging Klasse Regio  
Sc Erica
1F Noord Zondag
DVC '59
4D Noord Zondag
Schoonebeek
4D Noord Zondag
Zwartemeer
3C Noord Zondag
Erica '86
5E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Schoonebeek
Zwartemeer
0-4
Erica '86
Sc Erica
0-5
Zwartemeer
DVC '59
2-0
Schoonebeek
Erica '86
4-1
DVC '59
Sc Erica
0-5
Zwartemeer
Erica '86
2-1
DVC '59
Schoonebeek
3-2
Sc Erica
Zwartemeer
4-0
Erica '86
DVC '59
1-7
Sc Erica
Schoonebeek
5-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Sc Erica
4 4 0 0 12 19 0 19
Zwartemeer
4 3 0 1 9 8 5 3
DVC '59
4 2 0 2 6 10 10 0
Schoonebeek
4 1 0 3 3 6 13 -7
Erica '86
4 0 0 4 0 3 18 -15

Q - de Koel, Borger

Scheidsrechter(s)
D. Adema
J. Fokkens
Vereniging Klasse Regio  
Borger
3D Noord Zaterdag
Westerlee
5A Noord Zaterdag
EEC
5E Noord Zondag
Rolder Boys
2L Noord Zondag
Valthermond
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
EEC
Rolder Boys
1-7
Valthermond
Borger
4-2
Rolder Boys
Westerlee
2-0
EEC
Valthermond
0-7
Westerlee
Borger
1-1
Rolder Boys
Valthermond
2-1
Westerlee
EEC
0-3
Borger
Rolder Boys
1-2
Valthermond
Westerlee
4-3
Borger
EEC
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Rolder Boys
4 4 0 0 12 13 3 10
Valthermond
4 3 0 1 9 16 7 9
Borger
4 1 1 2 4 7 8 -1
EEC
4 1 0 3 3 5 17 -12
Westerlee
4 0 1 3 1 4 10 -6

R - de Klabbe, Emmer Compascuum

Scheidsrechter(s)
H. Bebingh
W. Simons
Vereniging Klasse Regio  
CEC
3C Noord Zondag
TEVV
1F Noord Zondag
Sc Roswinkel
5E Noord Zondag
SJS
4E Noord Zaterdag
Sc Stadskanaal
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Sc Roswinkel
SJS
3-0
Sc Stadskanaal
CEC
0-4
SJS
TEVV
0-1
Sc Roswinkel
Sc Stadskanaal
3-2
TEVV
CEC
3-2
SJS
Sc Stadskanaal
1-3
TEVV
Sc Roswinkel
4-0
CEC
SJS
5-0
Sc Stadskanaal
TEVV
5-1
CEC
Sc Roswinkel
5-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
CEC
4 3 0 1 9 16 4 12
TEVV
4 3 0 1 9 9 7 2
Sc Stadskanaal
4 2 0 2 6 10 9 1
Sc Roswinkel
4 2 0 2 6 7 11 -4
SJS
4 0 0 4 0 1 12 -11

S - Drostenhal, Coevorden

Scheidsrechter(s)
H. Koerntjes
H.F.M. Smid - Koerntjes
Vereniging Klasse Regio  
Germanicus
2L Noord Zondag
Raptim
2L Noord Zondag
VIOS
5E Noord Zondag
Hoogeveen (zat)
4D Noord Zaterdag
Zandpol
5E Noord Zondag
Thuis Uit    
VIOS
Hoogeveen (zat)
2-5
Zandpol
Germanicus
1-7
Hoogeveen (zat)
Raptim
0-0
VIOS
Zandpol
4-4
Raptim
Germanicus
2-2
Hoogeveen (zat)
Zandpol
5-2
Raptim
VIOS
5-0
Germanicus
Hoogeveen (zat)
1-3
Zandpol
Raptim
4-1
Germanicus
VIOS
10-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zat)
4 3 1 0 10 13 5 8
Germanicus
4 2 1 1 7 20 6 14
Raptim
4 1 2 1 5 8 6 2
Zandpol
4 1 1 2 4 11 17 -6
VIOS
4 0 1 3 1 6 24 -18

T - Wessels Boer, Zuidwolde

Scheidsrechter(s)
B. v.d. Ham
B. Kamman
Vereniging Klasse Regio  
ZZVV
3D Noord Zaterdag
Zuidwolde
3D Noord Zondag
Edon
4C Oost Zaterdag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Vitesse '63
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Edon
MSC
0-6
Vitesse '63
ZZVV
2-3
MSC
Zuidwolde
5-1
Edon
Vitesse '63
1-1
Zuidwolde
ZZVV
2-2
MSC
Vitesse '63
3-3
Zuidwolde
Edon
2-2
ZZVV
MSC
1-2
Vitesse '63
Zuidwolde
2-2
ZZVV
Edon
2-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
4 3 1 0 10 16 5 11
Edon
4 1 2 1 5 6 11 -5
ZZVV
4 1 1 2 4 8 9 -1
Vitesse '63
4 0 3 1 3 8 9 -1
Zuidwolde
4 0 3 1 3 7 11 -4

Wedstrijddagen

  • 23-12-2017 18:00 - Voorronde
  • 27-12-2017 18:00 - Kwartfinale
  • 30-12-2017 18:00 - Halve finale
  • 03-01-2018 18:00 - Tussenronde
  • 06-01-2018 11:00 - Finale

Entree 2016/2017

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

Via contactformulier