Deelnemers - 39e editie

  Vereniging Klasse Regio  
1.
Achilles 1894
1F Noord Zondag
2.
Avereest
4D Noord Zaterdag
3.
Balkbrug
5A Noord Zondag
4.
Bargeres
3C Noord Zondag
5.
Beilen
2L Noord Zondag
6.
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
7.
Borger
3D Noord Zaterdag
8.
Bruchterveld
4D Noord Zaterdag
9.
CEC
3C Noord Zondag
10.
CSVC
3D Noord Zaterdag
11.
Daarlerveen
4D Oost Zaterdag
12.
Dalen
3C Noord Zondag
13.
de Weide
2J Noord Zaterdag
14.
Dedemsvaart
3D Noord Zondag
15.
DKB '44
4D Noord Zaterdag
16.
DOS '63
5A Noord Zondag
17.
Drenthina
1E Noord Zaterdag
18.
Drienerlo
3D Oost Zaterdag
19.
DSC '65
4D Noord Zondag
20.
DVC '59
4D Noord Zondag
21.
Dwingeloo
3D Noord Zondag
22.
DZOH
2J Noord Zaterdag
23.
Edon
4C Oost Zaterdag
24.
EEC
5E Noord Zondag
25.
EHS '85
4D Noord Zondag
26.
Elim
3D Noord Zaterdag
27.
Emmen
1F Noord Zondag
28.
EMMS
4D Noord Zondag
29.
Erica '86
5E Noord Zaterdag
30.
Fit Boys
3D Noord Zaterdag
31.
Germanicus
2L Noord Zondag
32.
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
33.
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
34.
HHC
Topklasse Landelijk Zaterdag
35.
HHCombi
5F Noord Zondag
36.
HODO
3D Noord Zondag
37.
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
38.
Hoogeveen (zat)
4D Noord Zaterdag
39.
Hoogeveen (zon)
1F Noord Zondag
40.
HZVV
1E Noord Zaterdag
41.
Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
42.
Kloosterhaar
3D Oost Zaterdag
43.
KSC
4D Noord Zondag
44.
Lemele
3D Oost Zaterdag
45.
Lutten
3D Noord Zaterdag
46.
Marienberg
3D Oost Zaterdag
47.
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
48.
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
49.
NKVV
4D Noord Zaterdag
50.
Noordscheschut
2J Noord Zaterdag
51.
NWVV
4D Noord Zaterdag
52.
OVC '21
4E Noord Zondag
53.
OZC
2H Oost Zaterdag
54.
Pesse (zat)
5E Noord Zaterdag
55.
Pesse (zon)
4E Noord Zondag
56.
Protos
4D Noord Zondag
57.
Raptim
2L Noord Zondag
58.
Rolder Boys
2L Noord Zondag
59.
Ruinen
3D Noord Zondag
60.
Ruinerwold
2K Noord Zondag
61.
Sc Angelslo
4D Noord Zaterdag
62.
Sc Erica
1F Noord Zondag
63.
Sc Roswinkel
5E Noord Zondag
64.
Sc Stadskanaal
3C Noord Zondag
65.
SCD '83
3D Noord Zaterdag
66.
Schoonebeek
4D Noord Zondag
67.
SCN
4D Noord Zaterdag
68.
SJS
4E Noord Zaterdag
69.
Sleen
3C Noord Zondag
70.
Sportl. Vroomshoop
4A Oost Zondag
71.
SVBC
4D Noord Zondag
72.
SVBO (zat)
4D Noord Zaterdag
73.
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
74.
SVV '04
3C Noord Zondag
75.
SVV '56
4D Noord Zaterdag
76.
Sweel (zat)
4D Noord Zaterdag
77.
Sweel (zon)
4D Noord Zondag
78.
Ter Apel '96 (zon)
3C Noord Zondag
79.
TEVV
1F Noord Zondag
80.
Tiendeveen
5E Noord Zaterdag
81.
Titan
3C Noord Zondag
82.
Twedo (zat)
5E Noord Zaterdag
83.
Twedo (zon)
3C Noord Zondag
84.
Valther Boys
5E Noord Zondag
85.
Valthermond
2L Noord Zondag
86.
VIOS
5E Noord Zondag
87.
Vitesse '63
3D Noord Zaterdag
88.
VKW
1F Noord Zondag
89.
Voorw. Westerhaar
3D Oost Zaterdag
90.
VVAK
4D Noord Zaterdag
91.
Weerdinge
4D Noord Zondag
92.
Weiteveense Boys
5E Noord Zondag
93.
Westerlee
5A Noord Zaterdag
94.
Wijster
4E Noord Zondag
95.
Witteveense Boys
5E Noord Zondag
96.
Zandpol
5E Noord Zondag
97.
Zuidwolde
3D Noord Zondag
98.
Zwartemeer
3C Noord Zondag
99.
Zwartemeerse Boys
4D Noord Zondag
100.
ZZVV
3D Noord Zaterdag

Wedstrijddagen

  • 23-12-2017 18:00 - Voorronde
  • 27-12-2017 18:00 - Kwartfinale
  • 30-12-2017 18:00 - Halve finale
  • 03-01-2018 18:00 - Tussenronde
  • 06-01-2018 11:00 - Finale

Entree 2016/2017

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.A. Stroeve
Eeglaan 87
7742 EC  Coevorden

EMail

Via contactformulier