Kwartfinale uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
K. Kooistra
H.F.A de Vries
Vereniging Klasse Regio  
HZVV
1E Noord Zaterdag
Sc Erica
1F Noord Zondag
Elim
3D Noord Zaterdag
Valthermond
2L Noord Zondag
SVBO (zat)
4D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Elim
Valthermond
3-0
SVBO (zat)
HZVV
1-6
Valthermond
Sc Erica
0-7
Elim
SVBO (zat)
3-0
Sc Erica
HZVV
2-2
Valthermond
SVBO (zat)
1-1
Sc Erica
Elim
4-1
HZVV
Valthermond
1-0
SVBO (zat)
Sc Erica
0-4
HZVV
Elim
3-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Sc Erica
4 3 1 0 10 17 3 14
HZVV
4 3 1 0 10 12 5 7
Elim
4 2 0 2 6 9 7 2
Valthermond
4 0 1 3 1 1 12 -11
SVBO (zat)
4 0 1 3 1 2 14 -12

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
G. Ekkel
H.A.J. Nijhuis
Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
1F Noord Zondag
Voorw. Westerhaar
3D Oost Zaterdag
Bruchterveld
4D Noord Zaterdag
EMMS
4D Noord Zondag
OZC
2H Oost Zaterdag
Thuis Uit    
Bruchterveld
EMMS
2-2
OZC
Hoogeveen (zon)
1-3
EMMS
Voorw. Westerhaar
5-1
Bruchterveld
OZC
0-0
Voorw. Westerhaar
Hoogeveen (zon)
1-4
EMMS
OZC
2-0
Voorw. Westerhaar
Bruchterveld
3-1
Hoogeveen (zon)
EMMS
3-0
OZC
Voorw. Westerhaar
2-3
Hoogeveen (zon)
Bruchterveld
4-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Hoogeveen (zon)
4 4 0 0 12 14 3 11
EMMS
4 2 1 1 7 9 6 3
Voorw. Westerhaar
4 2 0 2 6 8 12 -4
Bruchterveld
4 0 2 2 2 4 9 -5
OZC
4 0 1 3 1 3 8 -5

C - Zwembadweg, Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
M. Arends
E. Draaijer
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
2J Noord Zaterdag
HODO
3D Noord Zondag
VKW
1F Noord Zondag
Beilen
2L Noord Zondag
Marienberg
3D Oost Zaterdag
Thuis Uit    
VKW
Beilen
0-3
Marienberg
Noordscheschut
0-3
Beilen
HODO
0-2
VKW
Marienberg
1-4
HODO
Noordscheschut
1-2
Beilen
Marienberg
2-1
HODO
VKW
5-1
Noordscheschut
Beilen
2-1
Marienberg
HODO
1-3
Noordscheschut
VKW
2-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 4 0 0 12 9 2 7
HODO
4 3 0 1 9 11 4 7
Beilen
4 2 0 2 6 6 5 1
Marienberg
4 1 0 3 3 6 9 -3
VKW
4 0 0 4 0 2 14 -12

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
F. Janssen
B. vd Ham
Vereniging Klasse Regio  
Dalen
3C Noord Zondag
Lutten
3D Noord Zaterdag
Twedo (zon)
3C Noord Zondag
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
Sc Stadskanaal
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Twedo (zon)
Gramsbergen
3-1
Sc Stadskanaal
Dalen
5-7
Gramsbergen
Lutten
3-3
Twedo (zon)
Sc Stadskanaal
2-3
Lutten
Dalen
1-4
Gramsbergen
Sc Stadskanaal
3-3
Lutten
Twedo (zon)
4-2
Dalen
Gramsbergen
2-1
Sc Stadskanaal
Lutten
1-2
Dalen
Twedo (zon)
4-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dalen
4 4 0 0 12 17 9 8
Lutten
4 2 1 1 7 10 10 0
Sc Stadskanaal
4 1 1 2 4 12 14 -2
Twedo (zon)
4 1 0 3 3 9 12 -3
Gramsbergen
4 0 2 2 2 8 11 -3

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
A.C. van Dooren
G. Erkin
Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
Klazienaveen
2J Noord Zaterdag
Drenthina
1E Noord Zaterdag
Zwartemeer
3C Noord Zondag
Protos
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Drenthina
Zwartemeer
0-0
Protos
de Weide
1-2
Zwartemeer
Klazienaveen
2-1
Drenthina
Protos
2-2
Klazienaveen
de Weide
1-0
Zwartemeer
Protos
3-1
Klazienaveen
Drenthina
4-0
de Weide
Zwartemeer
1-1
Protos
Klazienaveen
2-5
de Weide
Drenthina
2-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Klazienaveen
4 3 0 1 9 11 4 7
Zwartemeer
4 2 2 0 8 6 3 3
de Weide
4 2 1 1 7 5 3 2
Drenthina
4 0 2 2 2 2 8 -6
Protos
4 0 1 3 1 6 12 -6

F - de Beek, Hardenberg

Scheidsrechter(s)
G. Maathuis
H.F.M Smid
Vereniging Klasse Regio  
HHC
Topklasse Landelijk Zaterdag
Hoogeveen (zat)
4D Noord Zaterdag
CSVC
3D Noord Zaterdag
Drienerlo
3D Oost Zaterdag
SCD '83
3D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
CSVC
Drienerlo
1-1
SCD '83
HHC
0-4
Drienerlo
Hoogeveen (zat)
2-1
CSVC
SCD '83
0-2
Hoogeveen (zat)
HHC
0-7
Drienerlo
SCD '83
0-2
Hoogeveen (zat)
CSVC
4-3
HHC
Drienerlo
6-1
SCD '83
Hoogeveen (zat)
0-4
HHC
CSVC
5-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HHC
4 4 0 0 12 22 1 21
Hoogeveen (zat)
4 2 0 2 6 9 12 -3
SCD '83
4 2 0 2 6 4 8 -4
Drienerlo
4 1 1 2 4 4 10 -6
CSVC
4 0 1 3 1 4 12 -8

G - Esdal, Emmen

Scheidsrechter(s)
J. Klinkhamer
B. Oord
Vereniging Klasse Regio  
Emmen
1F Noord Zondag
CEC
3C Noord Zondag
DZOH
2J Noord Zaterdag
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
Sweel (zat)
4D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
DZOH
Nieuw Buinen
1-0
Sweel (zat)
Emmen
0-4
Nieuw Buinen
CEC
2-2
DZOH
Sweel (zat)
3-1
CEC
Emmen
1-2
Nieuw Buinen
Sweel (zat)
3-0
CEC
DZOH
2-0
Emmen
Nieuw Buinen
3-1
Sweel (zat)
CEC
1-3
Emmen
DZOH
4-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Emmen
4 4 0 0 12 13 2 11
CEC
4 2 1 1 7 8 5 3
DZOH
4 2 0 2 6 4 7 -3
Nieuw Buinen
4 1 1 2 4 6 6 0
Sweel (zat)
4 0 0 4 0 2 13 -11

H - Mondenhal, Nw. Weerdinge

Scheidsrechter(s)
L. Koster
A.J. Benjamins
Vereniging Klasse Regio  
Titan
3C Noord Zondag
Rolder Boys
2L Noord Zondag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
TEVV
1F Noord Zondag
Sc Angelslo
4D Noord Zaterdag
Thuis Uit    
SVBO (zon)
TEVV
1-2
Sc Angelslo
Titan
1-4
TEVV
Rolder Boys
0-3
SVBO (zon)
Sc Angelslo
4-2
Rolder Boys
Titan
0-3
TEVV
Sc Angelslo
1-1
Rolder Boys
SVBO (zon)
1-1
Titan
TEVV
2-2
Sc Angelslo
Rolder Boys
2-5
Titan
SVBO (zon)
2-3
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Titan
4 2 1 1 7 11 6 5
Rolder Boys
4 2 1 1 7 9 6 3
SVBO (zon)
4 2 1 1 7 9 7 2
TEVV
4 1 2 1 5 5 7 -2
Sc Angelslo
4 0 1 3 1 6 14 -8

I - Carrousel, Ommen

Scheidsrechter(s)
H. de Graaf
D. Wessels
Vereniging Klasse Regio  
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Dedemsvaart
3D Noord Zondag
Germanicus
2L Noord Zondag
DVC '59
4D Noord Zondag
Thuis Uit    
Dedemsvaart
Germanicus
1-2
DVC '59
Bergentheim
1-7
Germanicus
MSC
0-1
Dedemsvaart
DVC '59
4-2
MSC
Bergentheim
3-2
Germanicus
DVC '59
4-2
MSC
Dedemsvaart
4-1
Bergentheim
Germanicus
2-2
DVC '59
MSC
1-6
Bergentheim
Dedemsvaart
3-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
4 4 0 0 12 14 4 10
Bergentheim
4 2 1 1 7 14 8 6
Germanicus
4 2 1 1 7 8 6 2
Dedemsvaart
4 1 0 3 3 8 11 -3
DVC '59
4 0 0 4 0 6 21 -15

J - de Borkerkoel, Westerbork

Scheidsrechter(s)
W. Drenth
E. vd Hoek
Vereniging Klasse Regio  
Achilles 1894
1F Noord Zondag
Fit Boys
3D Noord Zaterdag
Hollandscheveld
3D Noord Zaterdag
Edon
4C Oost Zaterdag
Ter Apel '96 (zon)
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Hollandscheveld
Edon
2-0
Ter Apel '96 (zon)
Achilles 1894
3-4
Edon
Fit Boys
1-3
Hollandscheveld
Ter Apel '96 (zon)
1-2
Fit Boys
Achilles 1894
2-5
Edon
Ter Apel '96 (zon)
2-4
Fit Boys
Hollandscheveld
2-1
Achilles 1894
Edon
4-2
Ter Apel '96 (zon)
Fit Boys
3-1
Achilles 1894
Hollandscheveld
4-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Achilles 1894
4 4 0 0 12 17 9 8
Ter Apel '96 (zon)
4 3 0 1 9 12 8 4
Fit Boys
4 2 0 2 6 8 10 -2
Hollandscheveld
4 1 0 3 3 6 8 -2
Edon
4 0 0 4 0 5 13 -8

Wedstrijddagen

  • 23-12-2017 18:00 - Voorronde
  • 27-12-2017 18:00 - Kwartfinale
  • 30-12-2017 18:00 - Halve finale
  • 03-01-2018 18:00 - Tussenronde
  • 06-01-2018 11:00 - Finale

Entree 2016/2017

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.A. Stroeve
Eeglaan 87
7742 EC  Coevorden

EMail

Via contactformulier