Halve finale uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
van Dooren
Swiers
H.F.A. de Vries
Drost
Vereniging Klasse Regio  
de Weide
2J Noord Zaterdag
HZVV
1E Noord Zaterdag
Valthermond
2L Noord Zondag
Hardenberg '85
3D Noord Zaterdag
Emmen
1F Noord Zondag
Thuis Uit    
Valthermond
Hardenberg '85
1-2
Emmen
de Weide
1-1
Hardenberg '85
HZVV
4-3
Valthermond
Emmen
0-7
HZVV
de Weide
2-0
Hardenberg '85
Emmen
1-1
HZVV
Valthermond
4-1
de Weide
Hardenberg '85
3-1
Emmen
HZVV
3-4
de Weide
Valthermond
4-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HZVV
4 3 0 1 9 13 8 5
de Weide
4 2 1 1 7 8 4 4
Hardenberg '85
4 2 1 1 7 8 8 0
Emmen
4 1 2 1 5 12 6 6
Valthermond
4 0 0 4 0 2 17 -15
de Weide
Nog niet bekend.
HZVV
20. Tom Willems
3. Alex Zomer
11. Romano Djababoe
14. Jan Hup
17. Sander Dzemidzic
21. Tim Mulder
22. Milan Ronkes
23. Noah ten Brinke
1. Hidde Streutker
Harold Brunsting (Trainer)
Jantinus Mulder (Leider)
Harm Pronk (Verzorger)
Valthermond
Nog niet bekend.
Hardenberg '85
Nog niet bekend.
Emmen
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
Blokhuis
Erkin
Pals
Soner
Vereniging Klasse Regio  
Dedemsvaart
2L Noord Zondag
Nieuw Buinen
1F Noord Zondag
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
Rolder Boys
2L Noord Zondag
Sc Erica
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
Bergentheim
Rolder Boys
1-1
Sc Erica
Dedemsvaart
0-3
Rolder Boys
Nieuw Buinen
1-1
Bergentheim
Sc Erica
1-1
Nieuw Buinen
Dedemsvaart
3-1
Rolder Boys
Sc Erica
5-1
Nieuw Buinen
Bergentheim
3-0
Dedemsvaart
Rolder Boys
3-2
Sc Erica
Nieuw Buinen
2-2
Dedemsvaart
Bergentheim
3-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Dedemsvaart
4 3 0 1 9 10 6 4
Nieuw Buinen
4 2 2 0 8 9 4 5
Rolder Boys
4 1 2 1 5 9 6 3
Bergentheim
4 0 2 2 2 3 8 -5
Sc Erica
4 0 2 2 2 4 11 -7
Dedemsvaart
Nog niet bekend.
Nieuw Buinen
1. Rick Knigge
3. Roy Feiken
5. Thijs Hateboer
6. Robert Hamming
7. Theo Gennissen
8. Robert Tieks
9. Jordy Oost
22. Marcel Waarsing
Kevin Koerts (Trainer)
Ronald Stevens (Leider)
Cor Jongeling (Verzorger)
Bergentheim
1. Rolf Timmer
3. Chiel-Jan Schuldink
4. Jasper van Opijnen
5. Niek Nijenhuis
7. Jeffrey Plaggenmarsch
8. Gertjan Merjenburgh
10. Martijn Pouwels
12. Corné Roelofs
15. Ronnie Hakkers
Rolder Boys
Nog niet bekend.
Sc Erica
Bram Gebbeken
Patrick Bruins
Sebastian Kroezen
Rick Tubben
Niek Rolink
Damien Koops
Mike Rolfes
Rowan Zwart
Ruben Harders

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

C - Het Activum, Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
de Graaf
Mobach
Aalders
v/d Hoek
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Beilen
2L Noord Zondag
Staphorst
Hoofdklasse B Landelijk Zaterdag
Dalen
3C Noord Zondag
EMMS
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
Staphorst
Dalen
1-0
EMMS
Noordscheschut
0-2
Dalen
Beilen
1-0
Staphorst
EMMS
3-1
Beilen
Noordscheschut
0-2
Dalen
EMMS
1-0
Beilen
Staphorst
3-4
Noordscheschut
Dalen
2-1
EMMS
Beilen
1-1
Noordscheschut
Staphorst
4-1
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 4 0 0 12 10 2 8
Staphorst
4 3 0 1 9 9 8 1
Dalen
4 2 0 2 6 3 3 0
Beilen
4 0 1 3 1 4 8 -4
EMMS
4 0 1 3 1 2 7 -5
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
4. Ton Kamping
5. Nick Koster
6. Melvin Mol
7. Rick Veldman
8. Aron Boer
23. Jeffrey Koster
Marc van Meel (Trainer)
Martin Morsink (Leider)
Gerjan Brakel (Leider)
Freddy Makkes (Verzorger)
Beilen
3. Jacco Lamberts
6. Tim Beugels
7. Bertus Wolters
10. Lennard Tol
11. Frank Polman
14. Bas Wijmenga
15. Mark Hollemans
17. Rick Koops
22. Remco Vos
Staphorst
Nog niet bekend.
Dalen
1. Rick Braam
2. Jesper Kroesen
3. Marijn Verdoold
4. Ruben Sinnema
5. Steven Balstra
6. Nick Schuiling
7. Tijmen Venhorst
8. Peter Harkes
EMMS
1. Bastin Kleinherenbrink
2. Dennis Lamberink
4. Jefrey Klok
5. Emiel Kosse
6. Henri Bosman
7. Jord Anbergen
8. Jordi v/d Heyden
10. Maurice Kosse
12. Jorunn Kleinherenbrink
Johan Oldekamp (Trainer)
Arjan Lamberink (Leider)
Emmely Nibourg (Verzorgster)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
Arends
Schripsema
Klinkhamer
Smid Koerntjes
Vereniging Klasse Regio  
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
CSVC
4E Noord Zaterdag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Achilles 1894
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
SVBO (zon)
Achilles 1894
2-2
Gramsbergen
MSC
2-4
Achilles 1894
CSVC
2-1
SVBO (zon)
Gramsbergen
6-0
CSVC
MSC
1-5
Achilles 1894
Gramsbergen
5-3
CSVC
SVBO (zon)
1-2
MSC
Achilles 1894
3-1
Gramsbergen
CSVC
1-2
MSC
SVBO (zon)
1-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
SVBO (zon)
4 3 1 0 10 12 4 8
MSC
4 3 0 1 9 13 6 7
Achilles 1894
4 2 1 1 7 10 9 1
CSVC
4 1 0 3 3 5 10 -5
Gramsbergen
4 0 0 4 0 6 17 -11
MSC
1. Raimon Benjamins
2. Mohammad Ali Pour Asli
7. Noah Schuurman
8. Jim Veltmaat
9. Camiel Fidom
11. Justin Benjamins
17. Milan van der Weide
22. Marc Holterman
Guido Broers (Trainer)
Berry Zandink (Leider)
Johan Kijff (Verzorger)
CSVC
21. Geert Hein
2. Dion Jongbloed
3. Jurriaan Veldhuis
5. Hilko Koster
6. Bart Turien
7. Rick Bos
9. Bram Maes
10. Ruben Meijer
15. Dylan Huizing
Marco Jongbloed (Trainer)
Ivar Koster (Trainer)
Michael Wiegmann (Leider)
Ramon Bosch (Verzorger)
SVBO (zon)
Nog niet bekend.
Achilles 1894
Nog niet bekend.
Gramsbergen
1/20. Joran Olsman
5. Carlo Alfring
6. Rutger Dijk
8. Nick Leferink
10. Kelvin Jager
11. David Houtman 14. Sander ter Wijlen
19. Elwin van de Veen
Jacob Withaar (Trainer)
Maarten Tromp (Trainer)
Henk Hultink (Leider)
Erik Bosch (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
van der Meijden
F. van der Wal
A. de Vries
Benjamins
Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Germanicus
2L Noord Zondag
HOC
4D Noord Zondag
DZOH
2J Noord Zaterdag
CEC
3C Noord Zondag
Thuis Uit    
HOC
DZOH
1-2
CEC
Hoogeveen (zon)
2-2
DZOH
Germanicus
3-0
HOC
CEC
0-2
Germanicus
Hoogeveen (zon)
7-2
DZOH
CEC
3-0
Germanicus
HOC
3-0
Hoogeveen (zon)
DZOH
2-3
CEC
Germanicus
1-2
Hoogeveen (zon)
HOC
7-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
DZOH
4 4 0 0 12 11 3 8
Germanicus
4 3 0 1 9 12 6 6
Hoogeveen (zon)
4 1 1 2 4 13 14 -1
CEC
4 1 1 2 4 5 7 -2
HOC
4 0 0 4 0 3 14 -11
Hoogeveen (zon)
Nog niet bekend.
Germanicus
Nog niet bekend.
HOC
Nog niet bekend.
DZOH
Nog niet bekend.
CEC
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Wedstrijddagen

  • 28-12-2019 18:00 - Voorronde
  • 02-01-2020 18:00 - Kwartfinale
  • 04-01-2020 18:00 - Halve finale
  • 08-01-2020 18:00 - Tussenronde
  • 11-01-2020 11:00 - Finale

Entree 2018/2019

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl