Voorronde ranglijst

Nummers 1

  Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
1
Hoogeveen (zon)
4 4 0 0 12 27 2 25
2
Rolder Boys
4 4 0 0 12 16 0 16
3
MVV Alcides
4 4 0 0 12 19 4 15
4
Drenthina
4 4 0 0 12 15 1 14
5
Noordscheschut
4 4 0 0 12 14 2 12
6
Dalen
4 4 0 0 12 13 1 12
7
Nieuw Buinen
4 4 0 0 12 13 5 8
8
Raptim
4 4 0 0 12 10 2 8
9
Elim
4 3 1 0 10 18 2 16
10
DVC '59
4 3 1 0 10 18 3 15
11
ASVB
4 3 1 0 10 16 5 11
12
Bergentheim
4 3 1 0 10 13 5 8
13
Zuidwolde
4 3 1 0 10 9 2 7
14
Valthermond
4 3 1 0 10 12 6 6
15
HODO
4 3 1 0 10 8 3 5
16
Lutten
4 3 1 0 10 5 1 4
17
de Weide
4 3 0 1 9 15 3 12
18
Gramsbergen
4 3 0 1 9 14 3 11
19
Beilen
4 3 0 1 9 10 7 3
20
DOS '37
4 2 2 0 8 9 5 4

Nummers 2

  Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
21
Sc Erica
4 3 1 0 10 18 5 13
22
Emmen
4 3 0 1 9 24 2 22
23
Borger
4 3 0 1 9 23 4 19
24
MSC
4 3 0 1 9 19 8 11
25
FC Klazienaveen
4 3 0 1 9 13 5 8
26
CSVC
4 3 0 1 9 13 6 7
27
ZZVV
4 3 0 1 9 13 6 7
28
Pesse (zon)
4 3 0 1 9 7 3 4
29
Bruchterveld
4 3 0 1 9 10 8 2
30
GOMOS
4 2 2 0 8 8 2 6
31
Hardenberg '85
4 2 2 0 8 13 8 5
32
CEC
4 2 2 0 8 5 2 3
33
Germanicus
4 2 1 1 7 14 3 11
34
VKW
4 2 1 1 7 8 5 3
35
Protos
4 2 1 1 7 9 7 2
36
Sc Angelslo
4 2 1 1 7 8 10 -2
37
Titan
4 2 0 2 6 9 5 4
38
Dedemsvaart
4 2 0 2 6 7 5 2
39
Marienberg
4 1 3 0 6 6 5 1
40
EMMS
4 2 0 2 6 6 6 0

Nummers 3

  Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
41
SVBO (zon)
4 3 0 1 9 11 4 7
42
VAKO
4 2 1 1 7 15 7 8
43
Fit Boys
4 2 1 1 7 11 3 8
44
Achilles 1894 (zat)
4 2 1 1 7 9 7 2
45
HOC
4 2 1 1 7 9 8 1
46
Bargeres
4 2 0 2 6 15 7 8
47
Hoogeveen (zat)
4 2 0 2 6 12 5 7
48
DZOH
4 2 0 2 6 11 8 3
49
SVV '04
4 2 0 2 6 8 5 3
50
Sweel (zon)
4 2 0 2 6 11 9 2
Onderstaande verenigingen gaan, onder voorbehoud, niet door naar de volgende ronde. Indien nodig, volgt loting.
51
OZC
4 1 3 0 6 5 3 2
52
Avereest
4 2 0 2 6 6 7 -1
53
FC Meppel
4 2 0 2 6 6 7 -1
54
NKVV
4 2 0 2 6 3 6 -3
55
VIOS
4 2 0 2 6 7 13 -6
56
OVC '21
4 1 2 1 5 11 8 3
57
DKB '44
4 1 2 1 5 6 5 1
58
Daarlerveen
4 1 1 2 4 7 7 0
59
EHS '85
4 1 1 2 4 12 15 -3
60
Rouveen
4 1 1 2 4 6 9 -3

Nummers 4

  Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
61
Sportl. Vroomshoop
4 1 2 1 5 5 5 0
62
SVZ
4 1 1 2 4 10 6 4
63
Gasselternijveen
4 1 1 2 4 10 11 -1
64
Twedo (zon)
4 1 1 2 4 8 9 -1
65
VCG
4 1 1 2 4 5 6 -1
66
Zwolsche Boys
4 1 1 2 4 5 7 -2
67
NWVV
4 1 1 2 4 11 14 -3
68
Nieuw Balinge
4 1 1 2 4 3 7 -4
69
Weerdinge
4 1 1 2 4 8 17 -9
70
KSC
4 1 1 2 4 6 16 -10
71
Erica '86
4 1 0 3 3 7 12 -5
72
SVV '56
4 1 0 3 3 7 12 -5
73
Willemsoord
4 1 0 3 3 5 10 -5
74
Tiendeveen
4 1 0 3 3 3 8 -5
75
Zwartemeerse Boys
4 1 0 3 3 5 11 -6
76
Ter Apel '96 (zon)
4 1 0 3 3 5 12 -7
77
Sleen
4 1 0 3 3 3 12 -9
78
SV Hoogersmilde
4 1 0 3 3 4 16 -12
79
SVBO (zat)
4 1 0 3 3 4 19 -15
80
Balkbrug
4 0 2 2 2 1 8 -7

Nummers 5

  Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
81
Vitesse '63
4 1 0 3 3 7 10 -3
82
Olympia'28
4 1 0 3 3 4 12 -8
83
Sc Stadskanaal
4 0 2 2 2 6 12 -6
84
SCD '83
4 0 2 2 2 2 15 -13
85
Hollandscheveld
4 0 1 3 1 3 6 -3
86
Buinen
4 0 1 3 1 3 11 -8
87
SCN
4 0 1 3 1 3 13 -10
88
Zandpol
4 0 0 4 0 5 14 -9
89
Dwingeloo
4 0 0 4 0 3 12 -9
90
Sc Roswinkel
4 0 0 4 0 2 12 -10
91
Schoonebeek
4 0 0 4 0 4 20 -16
92
Witteveense Boys
4 0 0 4 0 1 17 -16
93
DSC '65
4 0 0 4 0 0 16 -16
94
Musselkanaal
4 0 0 4 0 3 20 -17
95
MVV '69
4 0 0 4 0 0 17 -17
96
Valther Boys
4 0 0 4 0 2 21 -19
97
Ruinerwold
4 0 0 4 0 5 25 -20
98
Weiteveense Boys
4 0 0 4 0 2 23 -21
99
VEV
4 0 0 4 0 1 26 -25
100
SVBC
4 0 0 4 0 0 29 -29

Entree 2019/2020

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl