Halve finale uitslagen en standen

A - Angelslo, Emmen

Scheidsrechter(s)
H.F.A de Vries
R. Meems
G vd Meijden
E. Draaijer
Vereniging Klasse Regio  
Sc Erica
3C Noord Zondag
Elim
2J Noord Zaterdag
Dalen
2L Noord Zondag
Weerdinge
3C Noord Zondag
HZVV
1E Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Dalen
Weerdinge
1-1
HZVV
Sc Erica
2-1
Weerdinge
Elim
0-5
Dalen
HZVV
1-3
Elim
Sc Erica
0-3
Weerdinge
HZVV
1-3
Elim
Dalen
2-1
Sc Erica
Weerdinge
7-0
HZVV
Elim
0-0
Sc Erica
Dalen
1-6
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
HZVV
4 3 1 0 10 8 3 5
Elim
4 2 1 1 7 7 4 3
Sc Erica
4 2 0 2 6 12 8 4
Dalen
4 1 1 2 4 9 7 2
Weerdinge
4 0 1 3 1 2 16 -14
Sc Erica
Nog niet bekend.
Elim
Nog niet bekend.
Dalen
1. Rick Braam
4. Marijn Verdoold
5. Koen Althof
6. Ruben Sinnema
7. Steven Balstra
8. Nick Schuiling
10. Tijmen Venhorst
19. Roy Renkema
2. Jesper Kroesen
René Koelink (Leider)
Weerdinge
Nog niet bekend.
HZVV
Nog niet bekend.

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

B - de Citadel, Dedemsvaart

Scheidsrechter(s)
M. Arends
H van Duren
D. Pals
P. Sanders
Vereniging Klasse Regio  
EMMS
2K Noord Zondag
de Weide
2J Noord Zaterdag
CSVC
3D Noord Zaterdag
Titan
4D Noord Zondag
MVV Alcides
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Thuis Uit    
CSVC
Titan
0-0
MVV Alcides
EMMS
0-1
Titan
de Weide
1-3
CSVC
MVV Alcides
2-1
de Weide
EMMS
0-2
Titan
MVV Alcides
3-2
de Weide
CSVC
1-3
EMMS
Titan
3-1
MVV Alcides
de Weide
0-1
EMMS
CSVC
0-2
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
CSVC
4 3 1 0 10 7 2 5
EMMS
4 3 0 1 9 6 3 3
de Weide
4 2 0 2 6 5 6 -1
Titan
4 1 1 2 4 5 8 -3
MVV Alcides
4 0 0 4 0 3 7 -4
EMMS
Nog niet bekend.
de Weide
1. Renzo Hemmes
3. Vincent Coulier
5. Jacco Tuinstra
6. Marc vd Graaf
9. Joost Bosma
12. Sander Benjamins
15. Danny Muysson
19. Frank Benjamins
Hans Slender (trainer)
Marcel Smid (trainer)
Bert Blankenstein (verzorger)
Roel Benjamins (leider)
Ewoud Mersman (leider)
CSVC
1. Richard Pieterman
2. Ruben Assen
3. Jurriaan Veldhuis
6. Bart Turien
7. Rick Bos
8. Hilko Koster
9. Bram Maes
13. Ruben Meijer
15. Dylan Huizing
Reinoud Haak (Trainer)
Michael Wiegmann (Leider)
Ramon Bosch (Verzorger)
Titan
Nog niet bekend.
MVV Alcides
22. Xander Jager
8. Koen Romme
11. Nick Kuiper
16. Jari Mooij
17. Tristan Veelo
18. Boye Keizer
19. Frank Fokke
20. Sil Kuurman
21. Marnix Jager
Ryan Luyckx (Trainer)
Olaf de Grip (Trainer)
Roelof Boven (Leider)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

C - Het Activum, Hoogeveen

Scheidsrechter(s)
H. de Graaf
J. Klinkhamer
E. vd Hoek
G. Maathuis
Vereniging Klasse Regio  
Noordscheschut
1E Noord Zaterdag
Bergentheim
3D Oost Zaterdag
Protos
3C Noord Zondag
Zuidwolde
2K Noord Zondag
Nieuw Buinen
2L Noord Zondag
Thuis Uit    
Protos
Zuidwolde
2-0
Nieuw Buinen
Noordscheschut
0-4
Zuidwolde
Bergentheim
1-1
Protos
Nieuw Buinen
0-4
Bergentheim
Noordscheschut
2-3
Zuidwolde
Nieuw Buinen
1-4
Bergentheim
Protos
3-2
Noordscheschut
Zuidwolde
3-1
Nieuw Buinen
Bergentheim
3-2
Noordscheschut
Protos
4-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
Noordscheschut
4 4 0 0 12 14 3 11
Nieuw Buinen
4 3 0 1 9 11 7 4
Bergentheim
4 1 1 2 4 8 9 -1
Protos
4 1 0 3 3 4 11 -7
Zuidwolde
4 0 1 3 1 3 10 -7
Noordscheschut
1. Wiebe Zinger
2. Kevin van Dalen
3. Jos Kroezen
5. Ton Kamping
6. Nick Koster
7. Melvin Mol
8. Danny Kiekebelt
9. Aron Boer
10. Robin Sikken
23. Tristan Vos
Marc van Meel (Trainer)
Martin Morsink (Leider)
Ger Jan Brakel (Leider)
Rick Wasse (Verzorger)
Bergentheim
1. Rolf Timmer
4. Jasper van Opijnen
6. Tygo Bril
7. Jeffry Plaggenmarsch
9. Nick Buitenhuis
10. Martijn Pouwels
12. Corne Roelofs
15. Ronnie Hakkers
Bert Snippe (Trainer)
Johan Stoeten (Leider)
Siem de Haan (Verzorger)
Protos
Nog niet bekend.
Zuidwolde
Nog niet bekend.
Nieuw Buinen
1. Marcel Waarsing
2. Thijs Hateboer
4. Denny Feiken
7. Robert Tieks
8. Theo Gennissen
9. Eddie Schoenmaker
10. Roy Feiken
Nick Berends (Trainer)
Berry Kuipers (Leider)
Cor Jongeling (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

D - 't Grootveld, Dalen

Scheidsrechter(s)
H. Blokhuis
R. Vos
P. Domhof
B. vd Ham
Vereniging Klasse Regio  
Gramsbergen
2J Noord Zaterdag
MSC
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Beilen
2K Noord Zondag
Hoogeveen (zat)
3D Noord Zaterdag
Drenthina
2J Noord Zaterdag
Thuis Uit    
Beilen
Hoogeveen (zat)
1-0
Drenthina
Gramsbergen
2-4
Hoogeveen (zat)
MSC
2-0
Beilen
Drenthina
1-0
MSC
Gramsbergen
4-2
Hoogeveen (zat)
Drenthina
4-3
MSC
Beilen
4-1
Gramsbergen
Hoogeveen (zat)
1-1
Drenthina
MSC
1-5
Gramsbergen
Beilen
3-0
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
MSC
4 3 0 1 9 13 6 7
Gramsbergen
4 2 1 1 7 10 7 3
Hoogeveen (zat)
4 2 1 1 7 7 5 2
Beilen
4 2 0 2 6 3 7 -4
Drenthina
4 0 0 4 0 6 14 -8
Gramsbergen
1. Jur Kosters
5. Carlo Alfring
6. Rutger Dijk
10. Kelvin Jager
14. Sander ter Wijlen
16. Wouter Vink
19. Elwin van de Veen
21. Gerwen Reinders
22. Melvin Willems
Stephan Rahantomnam (Trainer)
Jorian Wubs (Trainer)
Henk Hultink (Leider)
Erik Bosch (Verzorger)
MSC
1. Leon Knol
2. Thom van Lingen
3. Stef Beute
4. Matthijs Verheul
9. Camiel Fidom
10. Jim Veltmaat
11. Noah Schuurman
20. Ronan Zwaagstra
Berry Zandink (Trainer)
Guido Broers (Trainer)
Johan Kijff (Leider)
Hajo vd Helm (Verzorger)
Beilen
Nog niet bekend.
Hoogeveen (zat)
1. Raimon Benjamins
4. Eduard Kobes
5. Ruben de Haas
8. Marco Santing
10. Marcel Linthorst
11. Dylano Wolters
14. Joy Eising
22. Zifyon Djababoe
21. Michel Schoonbeek
Edward Sabandar (Trainer)
Jarno Heet (Trainer)
John Bruins (Leider)
Ronald Post (Leider)
Degrit Kolhek (Verzorgster)
Drenthina
1. Yannick Berends
4. Robin Fokkens
5. Jan Willem Geleijnse
6. Niek Haan
10. Joël Zweerink
11. Mark Lubberts
19. Stefan Holties
20. Max Alders
Peter Timmer (Trainer)
Bas Boersma (Leider)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

E - de Eendracht, Zwartemeer

Scheidsrechter(s)
S. Aalders
A. de Vries
A van Doornen
G. Gils
Vereniging Klasse Regio  
Hoogeveen (zon)
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
ASVB
2L Noord Zondag
ZZVV
3D Noord Zaterdag
SVBO (zon)
1F Noord Zondag
Emmen
Hoofdklasse A Landelijk Zondag
Thuis Uit    
ZZVV
SVBO (zon)
1-2
Emmen
Hoogeveen (zon)
2-1
SVBO (zon)
ASVB
2-4
ZZVV
Emmen
2-1
ASVB
Hoogeveen (zon)
1-3
SVBO (zon)
Emmen
0-0
ASVB
ZZVV
1-1
Hoogeveen (zon)
SVBO (zon)
0-1
Emmen
ASVB
0-4
Hoogeveen (zon)
ZZVV
3-4
* = Tussenstand
Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
ASVB
4 2 1 1 7 10 6 4
ZZVV
4 2 1 1 7 8 7 1
SVBO (zon)
4 2 1 1 7 5 5 0
Emmen
4 1 1 2 4 3 7 -4
Hoogeveen (zon)
4 1 0 3 3 7 8 -1
Hoogeveen (zon)
22. Serkan Akbas
3. Levon van Dijk
6. Saber Hendriks
7. Jearl Margaritha
8. Menno Heerkes
12. Tom Heerkes
15. Kjelt Engbers
17. Bjorn Zwikker
Theo Kriekjes (Coach)
Rob Coulier (Verzorger)
Algret Smit (Teammanager)
ASVB
1. Ronald Veerbeek
2. Tim Renken
6. Thijs Nijland
7. Bruce Tunjanan
9. Mart van der Veen
10. Erwin Aukes
12. Wouter Siemens
14. Trevor Eiten
15. Joost Siemens
Loek Swarts (Trainer)
Henk Zwiers (Leider)
Roos Nijland (Verzorgster)
ZZVV
Nog niet bekend.
SVBO (zon)
19. Lennon Ebeltjes
2. Jelmer Scholtens
3. Stefan Kuper
4. Nick Hidding
6. Twan Waidijk
9. Roy Jagt
11. Ronald Gerdes
17. Rene Wolbers
Marc Hegeman (Trainer)
Mark Benes (Trainer)
Richard Veringa (Leider)
Emmen
1. Lars van de Swaluw
2. Patrick Eberhard
3. Jan Jaap Wever
4. Thom Alders
5. Olivier Cremers
6. Sem Nijkamp
7. Merik Sliedrecht
8. Resmon Roemahlewang
16. Jarno Mentink
Joeri van der Tuin (Trainer)
Erik Weerman (Leider)
Marinus Scholten (Verzorger)

Indien een selectie nog onbekend is ontvangen wij deze graag via het contactformulier of via mail.

Wedstrijddagen

  • 28-12-2020 18:00 - Voorronde
  • 30-12-2020 18:00 - Kwartfinale
  • 02-01-2021 18:00 - Halve finale
  • 06-01-2021 18:00 - Tussenronde
  • 09-01-2021 11:00 - Finale

Entree 2019/2020

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl