Voorronde ranglijst

Nummers 1

  Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
1
Bergentheim
4 4 0 0 12 25 0 25
2
DZOH
4 4 0 0 12 20 1 19
3
SVBO (zon)
4 4 0 0 12 19 1 18
4
Hoogeveen (zon)
4 4 0 0 12 16 0 16
5
Raptim
4 4 0 0 12 14 1 13
6
Emmen
4 4 0 0 12 13 4 9
7
HODO
4 4 0 0 12 10 4 6
8
Gramsbergen
4 3 1 0 10 29 3 26
9
MSC
4 3 1 0 10 26 4 22
10
HZVV
4 3 1 0 10 19 4 15
11
VKW
4 3 1 0 10 19 5 14
12
Titan
4 3 1 0 10 16 3 13
13
Noordscheschut
4 3 1 0 10 14 2 12
14
ASVB
4 3 1 0 10 16 8 8
15
Twedo (zon)
4 3 0 1 9 15 5 10
16
Nieuw Buinen
4 3 0 1 9 15 6 9
17
Musselkanaal
4 3 0 1 9 17 11 6
18
Dalen
4 3 0 1 9 10 5 5
19
MVV Alcides
4 3 0 1 9 9 4 5
20
Rolder Boys
4 2 1 1 7 10 4 6

Nummers 2

  Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
21
Nieuw Balinge
4 3 1 0 10 13 2 11
22
Valthermond
4 3 1 0 10 14 4 10
23
Germanicus
4 3 0 1 9 13 3 10
24
Drenthina
4 3 0 1 9 10 2 8
25
de Weide
4 3 0 1 9 12 5 7
26
Marienberg
4 3 0 1 9 12 6 6
27
Sc Erica
4 3 0 1 9 10 5 5
28
ZZVV
4 3 0 1 9 9 5 4
29
Pesse (zon)
4 3 0 1 9 7 3 4
30
CSVC
4 3 0 1 9 6 2 4
31
Hardenberg '85
4 2 2 0 8 16 7 9
32
Borger
4 2 2 0 8 13 7 6
33
CEC
4 2 1 1 7 17 8 9
34
Hoogeveen (zat)
4 2 1 1 7 11 5 6
35
Elim
4 2 1 1 7 10 5 5
36
Vitesse '63
4 2 1 1 7 12 10 2
37
SVBO (zat)
4 2 1 1 7 9 7 2
38
Dedemsvaart
4 2 1 1 7 8 7 1
39
Daarlerveen
4 2 1 1 7 7 9 -2
40
FC Klazienaveen
4 2 0 2 6 11 5 6

Nummers 3

  Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
41
Sc Stadskanaal
4 2 1 1 7 15 7 8
42
HOC
4 2 1 1 7 12 5 7
43
Protos
4 2 1 1 7 10 4 6
44
Zuidwolde
4 2 1 1 7 8 5 3
45
EMMS
4 2 1 1 7 8 7 1
46
Beilen
4 2 1 1 7 7 6 1
47
Sc Angelslo
4 2 0 2 6 15 7 8
48
KSC
4 2 0 2 6 14 6 8
49
Weerdinge
4 2 0 2 6 9 4 5
50
Sleen
4 2 0 2 6 16 14 2
Onderstaande verenigingen gaan, onder voorbehoud, niet door naar de volgende ronde. Indien nodig, volgt loting.
51
Rouveen
4 2 0 2 6 8 7 1
52
Dwingeloo
4 2 0 2 6 11 11 0
53
SCN
4 2 0 2 6 11 12 -1
54
Sportl. Vroomshoop
4 2 0 2 6 7 10 -3
55
Valther Boys
4 2 0 2 6 4 15 -11
56
SCD '83
4 1 2 1 5 9 8 1
57
Bruchterveld
4 1 2 1 5 7 14 -7
58
SVV '04
4 1 1 2 4 7 9 -2
59
Ter Apel '96 (zon)
4 1 1 2 4 5 16 -11
60
VEV
4 1 0 3 3 6 13 -7

Nummers 4

  Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
61
De Treffer '16
4 2 0 2 6 7 14 -7
62
Zwartemeerse Boys
4 2 0 2 6 4 17 -13
63
OZC
4 1 2 1 5 7 7 0
64
DSC '65
4 1 1 2 4 12 15 -3
65
Lutten
4 1 1 2 4 7 10 -3
66
WVV '34
4 1 1 2 4 7 10 -3
67
Fit Boys
4 1 1 2 4 6 9 -3
68
Olympia'28
4 1 1 2 4 4 7 -3
69
VCG
4 1 1 2 4 6 10 -4
70
Gasselternijveen
4 1 1 2 4 4 14 -10
71
NWVV
4 1 0 3 3 9 10 -1
72
Sweel (zon)
4 1 0 3 3 5 7 -2
73
Hollandscheveld
4 1 0 3 3 12 15 -3
74
Avereest
4 1 0 3 3 11 14 -3
75
DOS '63
4 1 0 3 3 12 18 -6
76
Ruinerwold
4 1 0 3 3 7 13 -6
77
FC Meppel
4 1 0 3 3 5 12 -7
78
Weiteveense Boys
4 1 0 3 3 5 13 -8
79
DVC '59
4 1 0 3 3 7 16 -9
80
SVZ
4 1 0 3 3 6 16 -10

Nummers 5

  Vereniging G W Gl V Pnt Dpv Dpt +/-
81
NKVV
4 1 0 3 3 4 7 -3
82
Achilles 1894 (zat)
4 1 0 3 3 9 15 -6
83
Erica '86
4 1 0 3 3 5 14 -9
84
VIOS
4 1 0 3 3 5 16 -11
85
Willemsoord
4 1 0 3 3 5 17 -12
86
Bargeres
4 0 1 3 1 3 16 -13
87
OVC '21
4 0 1 3 1 1 22 -21
88
Tiendeveen
4 0 0 4 0 5 11 -6
89
Balkbrug
4 0 0 4 0 4 13 -9
90
Muntendam
4 0 0 4 0 5 16 -11
91
EEC
4 0 0 4 0 3 15 -12
92
DKB '44
4 0 0 4 0 2 14 -12
93
SVBC
4 0 0 4 0 1 15 -14
94
EHS '85
4 0 0 4 0 1 16 -15
95
Sc Roswinkel
4 0 0 4 0 4 20 -16
96
ZAC
4 0 0 4 0 6 23 -17
97
SVV '56
4 0 0 4 0 4 21 -17
98
Witteveense Boys
4 0 0 4 0 3 21 -18
99
Zandpol
4 0 0 4 0 2 23 -21
100
Oldambster Boys
4 0 0 4 0 3 35 -32

Wedstrijddagen

  • 28-12-2019 18:00 - Voorronde
  • 02-01-2020 18:00 - Kwartfinale
  • 04-01-2020 18:00 - Halve finale
  • 08-01-2020 18:00 - Tussenronde
  • 11-01-2020 11:00 - Finale

Entree 2018/2019

Normaal

T/m 14 jaar
€ 2
Volwassenen
€ 4

Finale

T/m 14 jaar
€ 3
Volwassenen
€ 6

Contactgegevens

Postadres

Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
t.a.v dhr. J.G. Stroeve
Anne Franklaan 28
7741 RV  Coevorden

EMail

info@protosweering.nl